>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Szapo z czasem ogarnal geometrie kortu i juz nie ma tych dwumetrowych autow, ale serwis jakby oslabl, a Kevi jednak rzadko jest do rudznia przy dwoim podaniu.
Dla mnie zgodnie z planem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
też mam Isnera i corica kończą mi kupon ako 10 jest szansa??
thiem,nadal,anderson,isner,coric,mertens,switolina i kanepi
Podawałem we wcześniejszych postach co mam zagrane a w temacie umnie jest tenis
Kurde boje sie tego Corica ,a nie moge zamknać bo mam na papierku ten mecz bo na stronie niegram
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
17.
Spotkanie: Deportivo Capiata - Sportivo Luqueno
Typ: Btts w pierwszej połowie (0:0 15min)
Kurs: 9.00
Bukmacher: Bet365
Podwojna

18.
Spotkanie: Deportivo Capiata - Sportivo Luqueno
Typ: Sportivo over 1.5 gola (0:0 15min)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

Edit.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Adik ma szanse wejsć te 2 mecze bo niewiem czy się stresować na Corica ,Isner ogarnie powinien
Del łatwo nie będzie ale powinien ogarnać ,Wawrinka może przegrać ,ale nie dawałem tych meczy
Ostatni tenis chyba zagrałem ,bo widze to już cieżkie pary są
Federer mały kurs będzie pewnie
chyba z ejakaś kobiete zagram singla w ziemniaku ako koło 2 za sporo ,ale narazie mam hokeja na fole i 2 mecze na wygrane bo VAXIO NIE PEWNE Z sALZBURGIEM
Karpat mi uwalił cała tasme na gole a tylko 4-0 wygrali dziady Hifk pocisk zrobiło planowo
Dzięki z a Odpowiedż ADIK :bow:
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Adik ma szanse wejsć te 2 mecze bo niewiem czy się stresować na Corica ,Isner ogarnie powinien
Del łatwo nie będzie ale powinien ogarnać ,Wawrinka może przegrać ,ale nie dawałem tych meczy
Ostatni tenis chyba zagrałem ,bo widze to już cieżkie pary są
Federer mały kurs będzie pewnie
chyba z ejakaś kobiete zagram singla w ziemniaku ako koło 2 za sporo ,ale narazie mam hokeja na fole i 2 mecze na wygrane bo VAXIO NIE PEWNE Z sALZBURGIEM
Karpat mi uwalił cała tasme na gole a tylko 4-0 wygrali dziady Hifk pocisk zrobiło planowo
Dzięki z a Odpowiedż ADIK :bow:
Trzeba byc dobrej mysli. Lepiej zeby ogarneli.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Trzeba byc dobrej mysli. Lepiej zeby ogarneli.
Dziękuje to odrobie troche Hokeja i dzisiaj w buku zagram na gole ,i 2 kupon na wygrane mam kilka typów
dzięki Przyjacielu ,oby ci siadło i będziemy o troche bogaczami
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
19.
Spotkanie: Sport Boys Warners - Nacional Potosi
Typ: over 3.5 gola (0:0 1min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Potrójna
&quot;Mata&quot; hajs tu...
Rozlicze jak będę.
A i sportivo luqeno over 1.5 wchodzi na luzie jak nie over 2.5.
5/12
20.
Spotkanie: Capiata - Luqueno
Typ: Luqueno over 1.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Potrójna.
Edit.
.......
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
isner mi zamyka i sie martwie o niego strasznie Coric raczej ogarnie to w 3 setach albo 4
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Isner breyk można isć spać zarobiony chyba ,rano wstaje i zobacze że porażka to się wkurze ,oglądam do końca a do ziemniaka na 9 rano zapierdzielać po kupon z hokeja z tenisa puścić ,juz mma skreślone przez strone i tylko zapodać numerki
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Isner breyk można isć spać zarobiony chyba ,rano wstaje i zobacze że porażka to się wkurze ,oglądam do końca a do ziemniaka na 9 rano zapierdzielać po kupon z hokeja z tenisa puścić ,juz mma skreślone przez strone i tylko zapodać numerki
co na jutro atakujesz? jaaa to jutro raczej w pilke uderzam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom