>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Panowie, polecam przyglądnąc się tym brazylijskim rozgrywkom, kazdego dnia po kilka,kilkanascie spotkan.
Biją rogi jak szaleni.
Gram tam grubiej single over 9 lub 10.
Czasami zmontuje jakies małe aku.
Teraz mam tripelka wszędzie over 9 I w dwóch spotkaniach zrobili do przerwy,a w trzecim wlasnie przed chwilą do 60 minuty(Cruzeiro-int.)
Są oczywiście spotkanie underove,ale to bardzo rzadko. Nie pchać się tylko w mecze z grubym faworytem po kursach 1.20, bo strzeli brame I rogi nie wchodzą...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Panowie, polecam przyglądnąc się tym brazylijskim rozgrywkom, kazdego dnia po kilka,kilkanascie spotkan.
Biją rogi jak szaleni.
Gram tam grubiej single over 9 lub 10.
Czasami zmontuje jakies małe aku.
Teraz mam tripelka wszędzie over 9 I w dwóch spotkaniach zrobili do przerwy,a w trzecim wlasnie przed chwilą do 60 minuty(Cruzeiro-int.)
Są oczywiście spotkanie underove,ale to bardzo rzadko. Nie pchać się tylko w mecze z grubym faworytem po kursach 1.20, bo strzeli brame I rogi nie wchodzą...
Niestety uni nie ma rogów w takich spptkaniach
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Ja dalem Kanepi po2,37. jak wygra gema na 3-1 to zamykam i wchodze delikatnie w Kurumi. Ten mecz to loteria
Kanepi gra jakby chciala to przegrac szczegolnie jej gemy serwisowe tak wygladaja gdy obejmie prowadzenie - w ostatnim 2DFy i dwa razy 3 metrowe outy.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Kanepi gra jakby chciala to przegrac szczegolnie jej gemy serwisowe tak wygladaja gdy obejmie prowadzenie - w ostatnim 2DFy i dwa razy 3 metrowe outy.
Wiem ogladam. Zamklem i tak na 0. Ale jak widzisz to ona atakuje, a japonka czeka na blad....
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
zamkniete ????
a drugi kupon w grze czyli awans MU i Barca,
MU we wtorek, będa emocje, łatwo nie będzie, ale już na wyrabaniu bo plus jest
Juz pozamiatales ????
Ja bym przemyslal x2 to zamkniecie. Nie zdziwie sie na 1-1 w Manchesterze lub 1-1/2-2 w Barcelonie. Powodzenia! ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Lakersi under 214,5 A Ci debile faul na 0,6 sek do konca meczu i 215 bo przeciez. Se przypomnialem dlaczego zwierzat sie nie gra
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Juz pozamiatales ????
Ja bym przemyslal x2 to zamkniecie. Nie zdziwie sie na 1-1 w Manchesterze lub 1-1/2-2 w Barcelonie. Powodzenia! ????
zobacze po weekendzie po wynikach w spotkaniach ligowych, forma, czy były rotacje, czy jakaś kluczowa kontuzja , chociaż liga a LM to inna bajka. Sevilla ograna w pucharach
z drugiej strony dla mnie to za mała kwota by zamykać 13k przy stawce 5k, wolę zaryzykować i powalczyć o 30 k. bo wg mnie to wejdzie. Jednak argument własnego boiska i dobrych wyników przemawia za MU a Sevilla na wyjexdzie to całkiem inny team jak u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom