>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
M 451

malizna

Użytkownik
Przecież Linette w 1 i 2 rundzie nic wielkiego nie pokazała. Awans do 3 rundzie zawdzięcza tylko Kasatkinie i jej słabej psychiki, nie wiem skąd taki hura optymizm był i stawianie na Magdę.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Uwielbiam czytać te forum i eksperckie analizy ????
Nie wiem o co Ci chodzi. Stwierdziłem fakt. Jak zawodnik bierze medical po trzech gemach to chyba można wnioskować, że coś jest nie tak? Czy ja stwierdziłem gdzieś, że teraz to się Basilashvili po nim przejedzie?
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Przecież Linette w 1 i 2 rundzie nic wielkiego nie pokazała. Awans do 3 rundzie zawdzięcza tylko Kasatkinie i jej słabej psychiki, nie wiem skąd taki hura optymizm był i stawianie na Magdę.
No i czekałem właśnie na taką ekspercką analize po fakcie. Zauważyłeś, że stawianie na Magdę było jak przebudzila się w drugim secie? Nikt tu nie ubolewa nad samym faktem, że przegrała, tylko nad stylem w jakim to zrobiła, mając 4:2 (40:0) w drugim secie. Takie wypisywanie ze hurr durr po co to stawialiscie jak bylo wiadomo ze nie wejdzie po fakcie jest śmieszne ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
No i czekałem właśnie na taką ekspercką analize po fakcie. Zauważyłeś, że stawianie na Magdę było jak przebudzila się w drugim secie? Nikt tu nie ubolewa nad samym faktem, że przegrała, tylko nad stylem w jakim to zrobiła, mając 4:2 (40:0) w drugim secie. Takie wypisywanie ze hurr durr po co to stawialiscie jak bylo wiadomo ze nie wejdzie po fakcie jest śmieszne ????
Ale tutaj nie ma żadnej eksperckiej analizy ???? . Magda była zbyt pasywna w 2 secie jak miała przewagę, oraz z nikogo się nie śmieję, więc nie wiem o co Ci chodzi. Pozdro ????
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Przelaczylem na Edmunda i gość od stanu 3:2 same błędy robi. Dla mnie dobrze bo mam o3.5 seta
Basil 2sp i robi 2 df z rzędu
Ale ogarnal
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Śliczny Luksik miewa naprawdę imponujące zagrania
Wow Luksik co za idiotka, na własne życzenie
W sumie jej gra na tym polega - na ciaglym ryzyku no i pojawily sie bledy 40-40 troche presji i dwa kolejne bledy - po meczu.
 
blind71 141

blind71

Użytkownik
Cały mecz tak grała, jakby już wygrała tylko pastwila się nad ofiarą. Sporo wyjebki, sporo nonszalancji i bye bye. Była chyba aż nader pewna siebie. Pewny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom