>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [68]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Gentofle 5,5 2.30
4,5 1.63
Lilechamer 4,5 1.37
5,5 1.75
czuje z ebędzie dużo goli w Duńskim hokeju 4,5 to jest dobra linia i kkurs też w miare
Na wyjeżdzie wygrali 4-2 gentofle u siebie też powinni
Miłego wieczorku życzę i dużo wygranych
Mam nadzieje z ektoś skorzystał z nocnych typków jak Gremio wygrana
Dziękuje za Uwagę???? ???? :cool:
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
ktoś ma może streama do austriackiej Koszykowki Vien - Furstenfeld zagrałem tam undera nie wiem co mnie podkusilo
linia była 154,5 pierwsze dwie kwarty katastrofa 21:19 32:14 trzecia już dużo lepsza 18:14 i teraz jest 11:8 i czwartą mnie zgasili 26:14 o cztery oczka za dużo ⛔
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polaki bardzo słabe i już 2 kary syprzak zaraz odpadnie i koniec z obrony .....
Nie Polaki, a Polacy
Akurat to nie jest wielka strata, bo ani w ataku ani w obronie ten zawodnik nic nie wnosił. Szybko zdobyte kary o tym świadczą. Jak on gra w takim klubie to ja nie wiem.
Polacy jak już przyzwyczaili. Brak kreatywności w ataku. Rzuty nieprzygotowane i choć Wyszomirski chodzi w bramce na nie wiele się to zdaje. Mieliśmy dobrą tylko szybką akcję czy kontrę to Francja szybko to rozszyfrowała. Skrzydeł znów brak. Trener się zmienił ale styl gry pozostał. ????
 
S 135

seba96

Użytkownik
Rozwala mnie gra Polaków z Francuzami i nasza gra na kole. Chyba z 5-6 prób i kołowy nawet nie obraca się w kierunku bramki. Może nie tedy droga do zdobywania goli przeciw Francuzom.
. Jak on gra w takim klubie to ja nie wiem
Po pierwsze Syprzak nigdy nie gra w obronie w Barcelonie. W ataku gra swietnie, ale ma innych kolegów do gry czy to Entrerríos czy Mem, dwa razy w siódemce LM juz w tym sezonie, nie ma co porównywać
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
ale lipe odwalił Ramos...
Na wieczór próbuje Thiem + Federer under 22,5 gemów
mowiłem ze zasada meczy tych samych dwoch zawodnikow w krotkim okresie czasu tu zadziałała . Ramos miał to przegrac ???? jeszcze niezle na podpuche przełamał w ostatnim secie i zaraz oddał z premedytacją
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom