>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [63]

Status
Zamknięty.
_stan_ 553

_stan_

Użytkownik
Gdyby nie te krecze to na pewno by wygrali szczególnie Basilashvili i Tomljanovic ????
no przecież nie grałem na tych pajaców tylko na rywali, ale przez krecze mam pomniejszoną wygraną, dlatego napisałem &quot;straciłem&quot;
ciężko się było domyślić...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
pytanie do speców tenisowych: jeśli chodzi o US open to największe gwiazdy męskie na jaki stadion rzucają przeważnie? I kiedy będzie wiadomo kto na jakim stadionie gra, żeby kupić bilety?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
W pierwszym meczu Libertad bylo 5:1 myslicie ze rewanz tez bedzie obfitowal w bramki ?? hmm wg mnie niekoniecznie
Ciężko będzie po wysokim 1 meczu ,ale się okaże ,mam nadzieje ż e2 gole wpadną minimum jakie pograłem bo 2 opcje mam 1,5 i 2,5
Pozdrawiam i oglądamy meczyka
 
5567 719

5567

Użytkownik
pytanie do speców tenisowych: jeśli chodzi o US open to największe gwiazdy męskie na jaki stadion rzucają przeważnie? I kiedy będzie wiadomo kto na jakim stadionie gra, żeby kupić bilety?
Arthur Ashe Stadium!!! Najwięksi grają właśnie tu! Jestem od kilku lat i polecam bardzo!!!!!!!!!!!
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
pytanie do speców tenisowych: jeśli chodzi o US open to największe gwiazdy męskie na jaki stadion rzucają przeważnie? I kiedy będzie wiadomo kto na jakim stadionie gra, żeby kupić bilety?
Największe gwiazdy grają na Arthur Ashe Stadium i Armstrong Stadium.
Wiadomo kiedy będzie bliżej rozpoczęcia kwalifikacji chyba.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Coś marnie im idzie strzelanie ,szkoda że 1 mecz decyduje jak wysoko wygrają ,a u siebie cieżko im to idzie wszystko ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom