>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - Gstaad Major - Mężczyźni


Beeler/Krattiger vs Plantinga M / O&#39;Gorman 1 @ 1.60
Pedro/Guto vs Virgen/Ontiveros 1 @ 1.25

@ 2.00 Dafabet



Jedziemy dalej, bo forma w Gstaad cudowna.
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Martic - Allertova
Czysty win Petry - 1.38 lub/oraz handi - 3.5 gema 1.70 1xbet

Kursy bardzo fajne biorąc pod uwagę formę Martic (na pewno jeszcze spadną więc brać teraz). Oglądałem Petre na RG - bardzo dobre występy, oglądam na wimbledonie i dalej bardzo dobra gra. W spotkaniu z Gavrilovą miała chwilę słabości, ale ogarneła ładnie Darię, która też grała mocno ( a to zawodniczka top30 aktualnie). Dobry serwis i płaskie uderzenia, gra podobnie do Pliskovej. Na prawdę solidnie wygląda. Natomiast jej przeciwniczka to głównie cały rekord kariery nabity na itf, czasami jakies wta 250. Pojedyncze dobre mecze, na trwawie bez sukcesow. Warunki fizyczne słabsze od Petry. Polecam mocno grać na Martic, dla mnie najlepszy bet z wta na 2 runde.

Przypominam dziś o 16:00
 
arass1 339,3K

arass1

Użytkownik
O dziwo Ferrer dość solidnie wygląda na trawiastych kortach w tegorocznej edycji Wimbledonu. Kto by się spodziewał, że podniesie się po przeszło półrocznym okresie beznadziejnej gry.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Mieliscie juz kiedys taka sytuacje ze zadna transmisja Wam nie dziala? Wyskakuje komunikat, ze trzeba uruchomic adobe flash player, uruchamiam i nic sie nie dzieje. tylko youtube dziala.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
sugita mannarino +3.5 @1.46 warto dołożyć mi się wydaje, nie widzę jakoś tego, aby któryś z nich wziął to 3;0 nie?
ja do niczego nie namawia, ale sam zagrałem zwycięstwo Sugity po eleganckim kursie.
Ale chyba masz rację, raczej nikt 3:0 tego nie weźmie...
3:1/3:2 dla Sugity dla mnie będzie ok ???? )))
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Brazylia - Rosja over 146,5
Brazylia często robi taki over a Rosja chyba nie przegra kolejnego meczu 0:3
Chyba to słowo klucz dla tego typu ;)

Mecz dopiero wieczorem ale dla zabicia czasu mamy Wimbledon.
Stary Zverev over 3,5 seta @1.8
Kukuszkin póki co ma taki wynik jakby grał sam kontra dwóch Nadalów na cegle. Popisałem się z tym typem, nie ma co.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom