>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [62]

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
i Słobodczikow juz 5-2 ???? ten włoch nie wykorzystał 3 BP a w kolejnym gemie jak na prawdziwego włocha przystało się połamał ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
VP to obecnie dno. To są już dziadki (nie licząc Snaxa i Byalego) blisko 30, którzy nie biorą już tego na poważnie. Grają bo grają, cały czas to samo, żadnych nowych taktyk i chęci jakiejkolwiek poprawy. Mają kontrakty na kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie i w takim wieku to dla nich bajka. W Krakowie też szybko polecą i nic nie zmieni, że będą grać u siebie. Ta drużyna to obecnie dno i tylko się dziwie organizacji że jeszcze ich trzymają, ale od przyszłego sezonu już tak kolorowo nie będzie - przez słabe wyniki w tym sezonie do większości turniejów będą musieli dostawać się poprzez kwalifikacje i nie będą mogli liczyć na grę od razu w głównych fazach.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Znowu piszesz coś po fakcie... Trzeba było dać typ przeciwko VP
Ale czy to coś zmienia czy dałem po fakcie czy nie? Przecież ja nie napisałem tego żeby się odgryźć albo pocisnąć bekę z osób grających w stronę VP, po prostu napisałem. Czyli idąc Twoim tokiem myślenia nie mogę teraz nic napisać o tym meczu/drużynach, bo nie dałem wcześniej typu na ten mecz? ???? A tak swoją drogą to o VP pisałem już kilka razy i w sumie nie było to tak dawno.
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Mamy dopiero pierwszy gem dla Sevastovej. Spodziewałem się bardziej wyrównanego pojedynku. Z resztą pewnie nie ja sam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom