>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [57]

Status
Zamknięty.
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
nie wiem kto z szanujacych sie typerów gra w polskim buku, wczoraj chcialem za 500 puscic singla po 1.85 w 365 mialbym 916 zł a u ziemniaka na czysto 800 zł. ponad 100 zł zjedzone !. Pier..ole takie granie. Ktos kto zarabia napewno nie bedzie gral u ziemniaków. Ziemniaki nadaja sie jedynie do puszczania tasm za 2 zł.
Znajomy z ziemniaka mówił , że obrót mu sie zwiekszył z 30 tysiecy do 40 tysiecy zł w ciagu 2 tygodni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Ale też nie ma co demonizować, czasem nawet w tych polskich bedziewiach idzie znaleźć spoko bet. Nie wiem, pierwszy przykład z brzegu - w STS na mecz Ajax z Kopenhagą była linia kartek 4,5 po chyba 1.95, gdzie w zielonym był azjan 6 po 1.80. Więc aż tak źle nie ma. Za to jeśli chodzi o live, ogólnie interfejs to pozostaje tylko siąść i zapłakać za całorocznym
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Rzeczywiście, jest, patola trochę.
Aż chciałbym żeby całoroczny powrócił, wziął podatek na siebie i pluł temu stsowi w twarz ????
He he problem w tym że prawie wszystkie buki, jeśli nie wszystkie zbanowały nas nie po to żeby wejść na rynek polski. Zrobiły to tylko po to żeby móc działać w innych krajach Europy. Na polski rynek jeszcze długo długo nie wejdą.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Busto Arsizio @ 1.66 na 20.30 dziś z włoskiej.
Ostatnio casalmaggiore opierdzielily 3-0. Ja wiem że z Monz ostatnio przegrały po TB ale na własne życzenie. Dziś biorą rewanż.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Busto Arsizio @ 1.66 na 20.30 dziś z włoskiej.
Ostatnio casalmaggiore opierdzielily 3-0. Ja wiem że z Monz ostatnio przegrały po TB ale na własne życzenie. Dziś biorą rewanż.
Miało Cię już tu nie być po wczorajszej wtopie na Iranie.. śmieszni ci ludzie jak zraszacze, perki i tego typu co podają bety i piszą że jak nie wejdzie to koniec ich z forum a i tak codziennie tu wracają ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Miało Cię już tu nie być po wczorajszej wtopie na Iranie.. śmieszni ci ludzie jak zraszacze, perki i tego typu co podają bety i piszą że jak nie wejdzie to koniec ich z forum a i tak codziennie tu wracają ????
Miało ale postanowiłem kontynuować swoją karierę hihi
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
IBK dziś kończy sezon i wygrywa serie 3-1 ????
Innego wyniku nie widzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Jeszcze 2 dni z wami i koniec z bukmacherka ????
Filipienko kozak. Obronil 8 BP w tym 5 BP na seta, polamal typa jednym BP i wygral mecz 1 pilka setowa ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Wyplacal ktoś z betssona ostatnio na skrill ? Ponad 15h to standard ?
Czasami ida instant a czasami musza zostac poddane kontroli. To na wyrywki jest. Ja czasami wyplacalem 20k instant na skrill a czasami stowe trzymali mi 24h ????
Ale zastosuj moj trik. Jezeli minelo ponad 12h to podbij do nich na livechat i powiedz, ze bardzo dlugo wyplata idzie i czy nie moga przyspieszyc, bo potrzebujesz kasy na gwalt.
Zwykle odpowiedz jest, ze gowno mozna zrobic, ale jakims dziwnym trafem kilka minut pozniej wyplate mialem. Kilka razy tak zrobilem. Moze przypadek.
Moze nie.
????
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Dobra idę w to IBK i mam nadzieję, że dzisiaj takiej patoli jak ostatnio nie będzie...
teraz jest 1.7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom