>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
slomiany400 43,9K

slomiany400

Użytkownik
Panowie otóż miałem typ na powyżej 2.5 gola w meczu. Mecz był na live u bet365. Po 70 minucie padł wynik 3-0 i mogłem zamykać zakład a teraz widzę z ci z 365 rozliczyli mi wynik jako zwrot to prawdziwy biały kruk. Nie odpuszczę im tego tylko z jakiej strony wziąć oficjany wynik by tym pseudo znawcom udowodnić moją rację. Chodzi o wynik meczu Al-Markhiya Reservas - Al Mu&#39;aidar Reservas (Catar - Q League)
https://pt.betsapi.com/r/155572/Al-Markhiya-Reserves-v-Al-Mu&amp;#39;aidar-Reserves
 
G 83

geo5

Użytkownik
Panowie otóż miałem typ na powyżej 2.5 gola w meczu. Mecz był na live u bet365. Po 70 minucie padł wynik 3-0 i mogłem zamykać zakład a teraz widzę z ci z 365 rozliczyli mi wynik jako zwrot to prawdziwy biały kruk. Nie odpuszczę im tego tylko z jakiej strony wziąć oficjany wynik by tym pseudo znawcom udowodnić moją rację. Chodzi o wynik meczu Al-Markhiya Reservas - Al Mu&#39;aidar Reservas (Catar - Q League)
podaj godz. rozpoczęcia meczu, poszukam
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sport Boys - Guabira 1X @1.72 b365
Gospodarze są lepsi + Guabira ma całą linię pomocy wykartkowaną. Wyczuwam reda i boliwijskiego fixiora.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Panowie otóż miałem typ na powyżej 2.5 gola w meczu. Mecz był na live u bet365. Po 70 minucie padł wynik 3-0 i mogłem zamykać zakład a teraz widzę z ci z 365 rozliczyli mi wynik jako zwrot to prawdziwy biały kruk. Nie odpuszczę im tego tylko z jakiej strony wziąć oficjany wynik by tym pseudo znawcom udowodnić moją rację. Chodzi o wynik meczu Al-Markhiya Reservas - Al Mu&#39;aidar Reservas (Catar - Q League)

http://www.scorespro.com/soccer/qatar/q-league/
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Inter strzeli gola @ 1.8 WH | 2/10j ⛔

Inter powinien przynajmniej bramkę strzelić. Stwarzają sytuacje, są dziś w stanie nawet wygrać w Turynie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom