>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
T 70

twister1992

Użytkownik
Hula S. vs Cene Prevc 2
Leyeh S. vs Decombes V. 1
AKO@ 2.52[2.21]STS
Kubacki vs Ziobro 2 @3.1[2.72] STS
Kwalifikacje skoki, o 15:30 seria próbna więc mogą bloknąć ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Posiada ktoś stream po polsku do ćwierćfinałów w CS ?
Przecież i tak komentarz jest tak słaby, że o wiele lepiej ogląda się na twitchu eleagua. Tam komentatorzy trzymają dobry poziom i wygląda to bardzo dobrze.
 
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Siemanko , mam troche glupie pytanie alr mam nadzieje ze mi ktos odpowie na nie ;)
Postawilem przed poludniem zaklad na skoki w willingen ze stoch stanie na podium . date na becie mialem dzisiejsza ale potem ogarnalem ze kwalifikacje sa dzisiaj wlasnie o tej godzinie a konkurs w niedziele dlatego juz wiedzialrm ze zaklad dotyczy niedzielnego konkursu ale zaklad mi zawiesili nie dawno i teraz juz nie wiem czy to bylo na kwalifikacje czy na niedziele ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Siemanko , mam troche glupie pytanie alr mam nadzieje ze mi ktos odpowie na nie ;)
Postawilem przed poludniem zaklad na skoki w willingen ze stoch stanie na podium . date na becie mialem dzisiejsza ale potem ogarnalem ze kwalifikacje sa dzisiaj wlasnie o tej godzinie a konkurs w niedziele dlatego juz wiedzialrm ze zaklad dotyczy niedzielnego konkursu ale zaklad mi zawiesili nie dawno i teraz juz nie wiem czy to bylo na kwalifikacje czy na niedziele ?
Nie obstawiam skoków, ale wydaje mi się, ze skoro myślałeś, ze stawiałeś konkurs to tak było, a kursy zablokowali ze względu na kwale i po nich ewentualnie wprowadzą jakieś lekkie korekty kursów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom