>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ale dzisiaj przegrałem kasy na tym CS&#39;ie. Dobrze, że poprzednie dni udane chociaż, ale to co się dzisiaj działo jest niewytłumaczalne dla mnie.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Ciekawy mecz Satral - Krueger. Ten ostatni mial 5-1 w decydujacym secie po 4 przelamaniach rywala z rzedu. A zrobiło się 5-5
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
North - GODSent
Envyus - FAzE
Liquid - Astralis
takie losowanko.
no to North + Envyus + Astralis.
Odpuściłbym Envy, ale na North i Astralis można stawiać domy, żony, nerki i tak dalej.

Hahaha, co buki doje*ały :
Stawiajcie wszystko co macie na North + Astralis ako 2.26. Tak pewnego 2.26 jeszcze w życiu nie widziałem ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Odpuściłbym Envy, ale na North i Astralis można stawiać domy, żony, nerki i tak dalej.
Aż tak to bym nie radził. Cały czas to jest BO1 i może być różnie.
Napisałem co bym postawił, ale odpuszczam całkowicie, chyba że na live.
 
T 70

twister1992

Użytkownik
Odpuściłbym Envy, ale na North i Astralis można stawiać domy, żony, nerki i tak dalej.


Hahaha, co buki doje*ały :

Stawiajcie wszystko co macie na North + Astralis ako 2.26. Tak pewnego 2.26 jeszcze w życiu nie widziałem ????
już tu nieraz takie pewki były ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Aż tak to bym nie radził. Cały czas to jest BO1 i może być różnie.
Napisałem co bym postawił, ale odpuszczam całkowicie, chyba że na live.
To jest decydująca faza, nie ma innej opcji brachu. wołajcie mnie tu Siekiere żeby wziął ostatnią pożyczkę w życiu na 10 koła i się odkuł w końcu. Jeśli North i Astralis nie wygrają to wstawiam sobie fallusa dowolnie wybranej małpy człekokształtnej w avatar, serio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom