>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak kurs do ew. karnych spadnie na Milan z 2.50 na ok. 1.80 to zamykac czy zostawic na karne?
Zamykaj, ja wczoraj przy 11-9 w siatkę na Fredków też mówię a popatrzę sobie dla emocji i co wyszło... przegrali 12-15 a zamknąłbym i praktycznie miałbym dzień odrobiony. Ja bym zamykał
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Zamykaj, ja wczoraj przy 11-9 w siatkę na Fredków też mówię a popatrzę sobie dla emocji i co wyszło... przegrali 12-15 a zamknąłbym i praktycznie miałbym dzień odrobiony. Ja bym zamykał
No zastanawiam się, poczekam do karnych, zysk będzie mizerny, ale ciężko ocenić czy Milan w karnych ma większe szanse od Juventusu.
@edit wychodzę przed karnymi, juve może zdążyć jeszcze wcisnąć.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
75:72, 13 sekund do końca, faulują przy rzucie za 2pkt i się robi 75:75, co zrobiło CSKA, amatorka, u siebie, nie wierzę ???? ... w dogrywce wszystko możliwe...
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Nie wiem jak wy, ale ja stawiam, że Milan karne wygra.
Coś czuję, że młody bramkarz Milanu przyćmi dziadka Buffona, no ale zobaczymy ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
poniżej 9.5 rzutu rożnego w Superpucharze.
Mam taka jazdę, swego czasu siadało to idealnie. Wczoraj też to działałem przy okazji Pucharu Króla ale tam zmarnował swoją szansę Espanyol i zapłacił za to odpadnięciem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom