>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Za duzo wygrywali. Mi czego sie najmniej spodziewałem aku zatopi Olimpico,a do 4 kwarty mieli mecz pod kontrolą.
W sumie już ostatnio się ślizgnęli. Dzisiaj grają jakby mieli jaja powiązane. No nic czekam na Portland i GSW.
Nie da się wygrać na takich liczbach 35.4% i 17.6% za 3.
 
H 902

hank

Użytkownik
SAC potencjał ma, ale lubią patologię odstawić. Niemniej Houston woli raczej wymianę ciosów niż twarde fizyczne mecze jaki przyjdzie dziś rozegrac.
Ja mam handi GSW.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Istomin @ 3.4 win!!!!!! powinien ogarnac
p.s. hahaja Nishioki jak zakonczyl seta ???? ktos oglada ? ???? Istomin to bierze nie ma co, chyba ze odda. z 3.4 spadlo juz na 1.9 na Istomina. Mozna pakowac w niego 1/4 &quot;swiatowego zboza&quot;
 
M 493

milo93

Użytkownik
Istomin @ 3.4 win!!!!!! powinien ogarnac
p.s. hahaja Nishioki jak zakonczyl seta ???? ktos oglada ? ???? Istomin to bierze nie ma co, chyba ze odda. z 3.4 spadlo juz na 1.9 na Istomina. Mozna pakowac w niego 1/4 &quot;swiatowego zboza&quot;
Na Istomina? Podziwiam odwagę grać na jednego z największych sprzedawców w tourze ;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Na Istomina? Podziwiam odwagę grać na jednego z największych sprzedawców w tourze ;)
ogladasz? Istomin biega do kazdej pilki, jesli ktos tu sprzedaje to chyba Nishioka...robi breaka zeby pozniej DF, aut i siatki...i to bez jakich kolwiek nerwow w stylu &quot; a co mi tam&quot;. Widac golym okiem ze Istomin chce wygrac. Nie wiem jak tam ze streamami na bukach ale jak ktos widzi tylko animacje i ma zamiar pograc na ten mecz, czy to na Nishio czy Istomina to niech lepiej znajdzie gdzies streama i ogladnie i zagra, zeby nie pakowac kasy w glupote.
 
M 493

milo93

Użytkownik
ogladasz? Istomin biega do kazdej pilki, jesli ktos tu sprzedaje to chyba Nishioka...robi breaka zeby pozniej DF, aut i siatki...i to bez jakich kolwiek nerwow w stylu &quot; a co mi tam&quot;. Widac golym okiem ze Istomin chce wygrac.
Oglądam, ale jakoś po latach doświadczenia nie byłbym w stanie dać na niego coś grubszego ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A - league
MV vs Jets
Bramkarz gospodarzy (niejaki Acton gość chyba ostatnio nigdzie nic nie grał, kompletny noname dla mnie) pomylił KSW z soccerem. Po chwili wybił jednak rzut wolny więc chyba jednak grał kiedyś w piłkę ???? W takim razie zwiększa się szansa dla tych co stawiali bts w tym meczu. Ja nie, bo póki co to gospodarze przeważają i w końcu coś powinni wcisnąć mimo ambitnej gry Jetsów.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Istomin @ 3.4 win!!!!!! powinien ogarnac

p.s. hahaja Nishioki jak zakonczyl seta ???? ktos oglada ? ???? Istomin to bierze nie ma co, chyba ze odda. z 3.4 spadlo juz na 1.9 na Istomina. Mozna pakowac w niego 1/4 &quot;swiatowego zboza&quot;
⛔ ⛔ ⛔ ale value bylo takze nic sie nie stalo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom