>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dobry wieczór kto co poleca z Carlingu na dzisiaj ja gram Szwajcarje i Norwegie
Szwecje odpuszczam ,Szkocja powinna wygrac 1.65 ale z Danią grają a Dania silna ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ktoś wie dlaczego nie gra Paul George? Mam na niego overek zagrany a nie widzę go na parkiecie. I drugie pytanie, skoro nie gra to będzie zwrot czy przegrany typ?
Ma problemy z kostką, nie zagra dzisiaj nawet minuty. Dostaniesz zwrot.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
czy cos mam sobie jeszcze zapamietac xD? okaze sie po meczu ile warte sa slowa odnoszace sie do Indiany, ktore napisales. Nie gra jeden zawodnik tylko cala druzyna a Cavs w koncu musieli przegrac ..
nastepny razem sie tak nie unos szpecu ty
To nie pisz bzdur i nie porównuj absencji PG z kolesiem który zagrał 10 meczów w lidze. Nic po meczu nie zobaczymy, bo to co napisałem już dawno zostało zweryfikowane i jeden mecz nic tutaj nie zmieni.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Tomcio to już nie dobry wieczór a dobra noc hehe jak zAWsze na poprawę humoru coś napiszesz ;) Spadam spać bo 5 wstaje, rano tylko zgarnąć sianko za NBA i do roboty hehe
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
Indiana jak we mgle:-D wczoraj bez PG na parkiecie z Cavaliers wyglądali identycznie. 0 pomysłu, pełne gacie i nie wiadomo kto ma kończyć.
E: Stuckey miał mieć limitowane minuty, zaraz się sam zlimituje, 2 faule w 2 posiadaniach:-D
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomcio to już nie dobry wieczór a dobra noc hehe jak zAWsze na poprawę humoru coś napiszesz ;) Spadam spać bo 5 wstaje, rano tylko zgarnąć sianko za NBA i do roboty hehe
To miłej pracy i soboty i zgarnięcia kasy z NBA ja czekam na płkę over 1,5 i marnie to widzę :;/:
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
To nie pisz bzdur i nie porównuj absencji PG z kolesiem który zagrał 10 meczów w lidze. Nic po meczu nie zobaczymy, bo to co napisałem już dawno zostało zweryfikowane i jeden mecz nic tutaj nie zmieni.
ogarnij sie, co zostalo zweryfikowane to ze napisales ze George jest allstarem a drugi jest rookie???? Jezeli nie zauwazasz tego ze jeden i drugi jest rownie waznym ogniwem w swojej druzynie to ja juz nie wiem w jaki sposob mam z Toba rozmawiac, probujesz jakos dowiesc swoich racji, kazda druzyna ma swojego lidera jaka druzyna taki lider, a pieprzenie ze to allstar przyprawia mnie o bol brzucha ze smiechu, mecz moze bedzie pozamiatany ale nie tylko z powodu straty jednego zawodnika
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom