>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
To jest chore, że co postawię ostatnio na NBA to drużyny dostają jakiegoś udaru :/ To co Boston dzisiaj zagrał to przecież dramat, to samo wczoraj końcówka OKC. NBA w tym sezonie jest póki co totalnie nieprzewidywalne, drużyny grają tak jakby ich ktoś podmieniał.
Olynyk dzisiaj MVP te dwa faule w końcówce to jest dramat. Po co skakać na gościa rzucającego trójkę. Stań przed nim skoro ma 2 sekundy na rzut a nie skacz w przód gdzie on zawsze wtedy będzie robić punp fake.
 
H 902

hank

Użytkownik
Mi ten faul uratował under. Ale wolałbym żeby Sas rzucalo, a tam juz posprzatane i dubel Sas over 102,5 + Nyk -3,5 do kosza.
Mam jeszcze ten under 215 w No+ 8,5 Miski + under 114 LAC. Miski ida dobrze, to pewnie Clips wrzuca ze 140.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja jeszcze idę w over 138,5 Gonzaga z San Diego oraz ML na Green Bay.
Karnowski do boju ????
Wczoraj Orlando dzisiaj Memphis nagle kosmos z gry. 48,6% z gry i 8/19 zza łuku przeciwko Jazz.
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Tylko w itf taki handel jaki Cagina uprawia. Wszystkie punkty na odpierdziel wali w siate i na out . Takie osoby powinny miec dozywotniego bana.
Niby pomoc medyczna ma udzielana po raz enty ale co z tego . Jezei nie moze grac to powinene zejsc z kortu a nie takie cyrki odwalac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom