>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
No właśnie sam dobrze nie widziałem, bo chlipałem zupę, ale komentator powiedział coś w stylu &quot;Paweł Gil nie dał nawet wykonać rożnego&quot;. Wiem, że tam przy narożniku stał drugi gościu, ale nie mam pojęcia jak to się ostatecznie rozegrało.
jak dla mnie wykonali, ale na uefa jest niby 12 roznych a ja over 12.5 ....
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
OMG ja dopiero teraz się skapnąłem, że popieprzyły mi się nicki Sixerosa i UEFOWilcoxa i do Sixerosa napisałem czemu zmienił avatar hahahahahahahha
Jaki fail ????
Miałem Ci odpowiadać ale mi się nie chciało.

Pobrałem to wasze TSM, zobaczymy
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Giles Simon ma problemy z kolanem! raczej tego nie ugra, a jak dalej tak będzie się poruszał po korcie to skreczuje
pozostaje grac gemy na tomka, ale jak jest jak mowisz to po secie pewnie skreczuje albo po breaku. z drugiej strony raczej sie nie daje krecza przed swoja publika wiec pakuje sie w czecha progresja na przelamanie
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
rantangelo/kudla do gry jak wdupia seta mieli teraz w tb 5-2 i serwis pozniej 9-8 i serwis ale tamcie panowie juz poza turniejem ... kudla gra dalej a jankes jest u siebie .. kurs to nieporozumienie ..
@5,5
 
R 813

robssson

Użytkownik
rantangelo/kudla do gry jak wdupia seta mieli teraz w tb 5-2 i serwis pozniej 9-8 i serwis ale tamcie panowie juz poza turniejem ... kudla gra dalej a jankes jest u siebie .. kurs to nieporozumienie ..

@5,5
Stary widziałeś co odpierdzielili? Przy 9:8 nagle kamera zabłądziła i zrobiło się 9:9. 2 set szybki dla grotha i kompana mnie nie zdziwi.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Panowie potrzebuję dobrej strony, gdzie obejrzę wszystkie mecze NBA oraz jakąś stronę gdzie będą statystyki meczowe na żywo (aktualizacja live)
Ta z której korzystałem w zeszłym sezonie, niestety nie działa.
Z góry dziękuję, odwdzięczę się +dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom