>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Roma - Inter over 1,5 HT @ 1,85 Bet365

Jeszcze coś wpadnie do przerwy. Przed chwilą dwie setki Salaha i tylko słupek, teraz Inter blisko. Generalnie dwie słabe defensywy i mega mocne nabita ofensywa. Inter słupek też już miał z 10 minut temu.
Podbijam, żywy mecz sporo setek juz w pierwszych 20 mib
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Sam mam pogranego Huybrechtsa na kuponie z 3 innymi meczami z czego Anderson już wygrał, ale nie wierzę w jego wygraną. We wrześniu był w świetnej formie, a tu rzuca gorzej ode mnie na mojej domowej tarczy ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Fatalny poziom w obu meczach jak na razie. Zaczynać lega od rzucenia 14 pkt w 3 lotkach to trzeba chyba rzucać z widowni...
dlatego ze poziom jest zenujacy a dziadek w jakims gazie nie jest to te 3,25 to smiech.

14pkt w 3 lotkach ale pierwsze punkty licza sie od trafienia w dabla jakiegos czasem wydaje sie to smieszne ale trudne do wykonania ! ????
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Piłkarze Celty jak na razie jak automaty, na pewno zabraknie paliwa w drugiej połowie. Sędzia to jest nieporozumienie za faul taktyczny teraz kartki nie dał po raz kolejny.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
ten sędzia ma coś z głową, jest faul na kartkę a on tylko cieszy ryja ????
przed sekundą kartka, bo faul taktyczny, ale on tylko wystawił zęby i cieszy ryja ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Pograłbym te kartki, bo linia 3.5 jest śmiesznie niska i Barca może ją sama pokryć jak będę kontry Celty kasować, ale co sędzia odpierd**a to tylko bym się denerwował potem.

e: np. teraz faul na Neymarze bez kartki, no przecież to jest ewidentna żołta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom