>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Huey chyba nie jest drewniakiem ;)
Zgadzam się, ale jest typowym deblistą, który w singlu nie miałby żadnych szans. Gracze, którzy radzą sobie w grze pojedynczej poradzą sobie również w deblu. Są oni po prostu lepszymi tenisistami niż debliści. Owszem zgranie ma spore znaczenie, niemniej jednak gdy tylko topowi singliści grają debla na poważnie, to radzą sobie zazwyczaj bardzo dobrze. Jak widać po meczu, do którego się odnosisz nawet sklejka z dość przeciętnych graczy singlowych (Almagro gra tutaj bardzo dobrze, Estrella za to dramat zagrał), którzy razem wcześniej w debla pewnie nie grali jest w stanie sprawić kłopoty uznanym deblistom.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Wystarczy dać za przykład Nadala, który zagrał debla na olimpiadzie znakomicie, to jak jego return grał i omijał gościa przy siatce, masakra. No ale mimo wszystko estrella i almagro? bez przesady :p
 
M 493

milo93

Użytkownik
Zgadzam się, ale jest typowym deblistą, który w singlu nie miałby żadnych szans. Gracze, którzy radzą sobie w grze pojedynczej poradzą sobie również w deblu. Są oni po prostu lepszymi tenisistami niż debliści. Owszem zgranie ma spore znaczenie, niemniej jednak gdy tylko topowi singliści grają debla na poważnie, to radzą sobie zazwyczaj bardzo dobrze. Jak widać po meczu, do którego się odnosisz nawet sklejka z dość przeciętnych graczy singlowych (Almagro gra tutaj bardzo dobrze, Estrella za to dramat zagrał), którzy razem wcześniej w debla pewnie nie grali jest w stanie sprawić kłopoty uznanym deblistom.
Masz rację tylko zaskakuje mnie taki słaby serwis oni zazwyczaj maja super staty na serwisie ,ale widze na tych kortach bardzo dużo się łamią. Dodatkowo bez kamerki ciezko powiedziec
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie pakujcie w to pieniędzy, ludzie... przecież tu wystarczy niezła forma Almagro i poskładają tych uznanych deblistów 2-0
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Swoją drogą simon chyba leci, przełamuje i po chwili oddaje ...
@Edit
Simon został przełamany (od początku 2 seta) w 7 gemach na 10 serwując...
Przecież to jest jakaś kpina
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Huey a może jego nazwisko powinno się pisać tak jak brzmi ? ???? ...

Niemniej zatopił mi taśmę⛔
Proponuję delikatnie:
Younga @ 4.50
Simona @ 3.75
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Simon - Lorenzi to chyba poziomem patoli przebija jednak mecz Troicki - Albot. Lorenzi ma 4-1 w czwartym secie i równowaga przy podaniu Simona, robi się 4-2 tutaj kilka piłek na 5-2 i nic z tego, Simon przełamuje na 3-4 dokłada własny serwis po czym gładko łamie Włocha na 5-4 wygrywając czwartego gema z rzędu. Po czym łamie się patałach do 0 i przegrywa dwie kolejne piłki przy serwisie Włocha. Od tego momentu wygrywa 4 pkt z rzędu i przełamuje na 6-5. Tylko po to by za chwilę zapewne po raz kolejny się połamać:grin:
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
W 4 secie, na 12 gemów było 8 przełamań ???? , w tiebreaku, lorenzi nie wygrał ani jednego punktu ze swojego podania. Boże co ja oglądam i co ja w ogóle obstawiłem XD
Swoją drogą, taśma od Nole prawdopodobnie wejdzie, pod warunkiem że zverev teraz wygra seta i simon wygra mecz ????
Najbardziej patologiczna taśma z możliwych... Dimitrov,Simon,over 3.5 u zvereva, parodia ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Zverev @2.10 ostatni na dzisiaj typ, rozlicze go jutro (tj. w południe ???? )
@Edit, nie wierzę połamał się ???? miał 5:2 i setowe przy podaniu evansa i juz jest 5:4, a zaraz 5:5
P.S. Sędziowie ładnie pod Evansa sędziują, to już któraś z kolei decyzja krzywdząca Zvereva... Tak to jest jak nie ma challengu. Pani sedzia liniowa krzyczy out przy setowej zvereva, już powinno być po secie, a sędzia główny stwierdził że powtarzamy serwis WTF?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Karlovic 7-6 @2.37 Bet365 przy 5:5 15:0 dla karlovicia
✅✅ IZI
Na karlovicia zawsze można liczyć ^_^
Reakcja Younga przy ostatnich 2 serwisach dr ivo bezcenna. HAHAHHAHAHHAHA Karlovic nawala serwisem jak głupi, a czarny odebrać nie może i rzuca rakietą po korcie ???? Domyślam się tylko jak bardzo chciał wtedy karloviciowi za te serwisy przywalić ^^
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
46 Gem Simon @2.25 przy 15:15
@edit dorzucam za drobne po kursie 9.00 przy 40:15
⛔ prawie wyciągnął :/ już miał na rakiecie, no ale niestety ^_^
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
To co sędziowie robią w meczu zvereva to jest istna komedia! Takiego drukowania to ja dawno nie widziałem, serio...
@edit Teraz albo nigdy
gem 48 Simon @2.25 za drobne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom