>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
A ja mam nadzieje, że Legia zrobi psikusa i utopi wszystkie handicapy już z Borussią robiąc 0-0 ???? Byłby płacz niesamowity, aż ciężko byłoby sobie mi przypomnieć, po jakim meczu mógł być podobny w ostatnim czasie ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Zejdź na ziemie, dostajesz propozycje o której nie śniłeś 2-3 lata temu, która gwarantuje Ci wskoczenie do prawdziwej piłki i zarabianie dużych pieniędzy i masz odmówić? Lewczuk ma 31-lat, jeśli teraz nie wyjedzie, to nie wyjedzie już nigdy. A zarobić na rodzinę musi. Co zarobi podczas kariery - ma na późniejsze lata.
poza tym gdzie te wzmocnienia, Lesnodorski chyba uwaza ze legia jest tak mocna ze ich nie potrzeba a to ze mocny sporting kupuje naprawde mocnych zaodnikow po mimo tak wyrownanej kadry... przeciez to wszystko zakrawa na jedna wielka improwizorke
Tylko że ten Sporting to nie sprzedał gracza za 2-3 mln tylko za 40. Jest różnica? Inne możliwości.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jutro Filipiny, kurs na Globaport jest powyzej 3, do meczu mysle, ze sporo spadnie. Dla mnie to mecz 50/50 a po takim kursie warto zaatakowac Globaport, teraz , dzis.
Martwi mnie troche ta ich dobra passa, oby sie jutro nie skonczyla.
Globaport musi wygrywac bo za plecami, Alasca, ktora w kazdym sezonie nalezy do faworytow tych rozgrywek.
Globaport win 3.30
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Kazaiszwili będzie wypożyczony, a nie kupiony definitywnie ;)
Kogo takiego najlepszego Legia sprzedała w tym oknie, może czegoś nie wiemy?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
No, ale czego oczekujecie? Zaciągnięcia kredytu ~30 mln euro, aby móc rywalizować ze Sportingiem o trzecie miejsce? Celem Legii jest wygranie ligi, a jak się uda coś uskrobać na LM to jeszcze lepiej. Trzeba mierzyć siły na zamiary, zbierać doświadczenie, nawet przez lanie od Realu. To zaprocentuje w przyszłości, a samo wejście do LM pozwoli na zapewnienie funkcjonowania klubu od strony finansowej. Dodatkowo, jak uda się kilka fajnych transferów przeprowadzić to jeszcze lepiej. Będzie lepsze przygotowanie do kolejnych sezonów. A odejścia zawodników? To nieuniknione, a zwyczajnie teraz jest najlepszy okres na sprzedaż Pazdana. Świetne euro, kapitalny ostatni sezon, wejście do LM. To nie jest młody piłkarz, a występami w LM raczej nie zapewni sobie dobrej opinii. Sami przewidujecie, że Legia w każdym meczu dostanie po kilka bramek. No chyba, że twierdzicie jednak, że kilka bramek co mecz to dobra rekomendacja dla obrońcy ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
albo na nowe auto da lesnodorskiego hehe, najlepiej na mlodych bo to prawie nic nie kosztuje a nie wazne ze dostana takie pieniadze ze polska liga przez 5 lat ich nie dogoni, zreszta co mnie obchodzi legia dla mnie moga sprzedac wszystkich skoro taka maja polityke, szkoda tylko ze z tak hucznie zapowiadanych ochow i achow jaka ta robimy potege na polskie u nawet europejskie warunki juz widac ze wychodzi jedno wielkie nic
????
Legia na budowę akademii pod Warszawa przeznaczyła ok. 40 mln złotych człowieku.
http://www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/-680/-382/przegladsportowy/635460547233949188.jpg
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
albo na nowe auto da lesnodorskiego hehe, najlepiej na mlodych bo to prawie nic nie kosztuje a nie wazne ze dostana takie pieniadze ze polska liga przez 5 lat ich nie dogoni, zreszta co mnie obchodzi legia dla mnie moga sprzedac wszystkich skoro taka maja polityke, szkoda tylko ze z tak hucznie zapowiadanych ochow i achow jaka ta robimy potege na polskie u nawet europejskie warunki juz widac ze wychodzi jedno wielkie nic
Zwyczajnie tą wypowiedzią pokazujesz, że nie rozumiesz jak funkcjonuje piłka w polskich realiach. Często czołowe kluby najważniejszych lig sprzedają swoich najlepszych piłkarzy, gdy ktoś daje dobre pieniądze, mimo że ich celem jest wygrywanie LM (vide Ronaldo do Realu, Pogba do Manchesteru). Sport obecnie to biznes jak wszystko inne. Tym bardziej w przypadku biednych, polskich klubów.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Poczekajcie na pojawienie się kursów na bet365 i ładujcie w Selfless. CS:GO pro league. Kurs będzie pewnie coś koło 1.70, pierwszą mapę przegrali frajersko, ale teraz oni wybierają i jeżeli tylko nie będzie jakiegoś problemu z koncentracją to wygrają, bo są lepsi.

jest kurs : 1,83

Fajne promo.

Johnson rozliczony na ✅
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Poczekajcie na pojawienie się kursów na bet365 i ładujcie w Selfless. CS:GO pro league. Kurs będzie pewnie coś koło 1.70, pierwszą mapę przegrali frajersko, ale teraz oni wybierają i jeżeli tylko nie będzie jakiegoś problemu z koncentracją to wygrają, bo są lepsi.

jest kurs : 1,83

Fajne promo.

Johnson rozliczony na ✅
tak zwana izunia ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Na Filipinach Global juz spuszczony na @2,50. Można brać chyba, pewnie będzie jak ostatnio, że do meczu się odwrócą kursy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom