>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Pani Ludwig to profesorka ale to co w końcówce zrobiła Kira to aż mnie dreszcze przechodzą, brawo Niemki!!!

Jutro Amerykanki do ogrania bo za dużo przestojów tutaj mają i wymarzony finał z Larissami ;]
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Prawidłowo ;) Jutro Niemki moim zdaniem seta spokojnie urwą Amerykankom, może coś więcej, bo pewnie trybuny będą jeszcze pełniejsze.
Amerykanki nie grają tutaj swojej najlepszej plażowki bo oglądam ich mecze i jeżeli będzie [email protected] na Niemki to z chęcią wezmę za małą stawkę.

Jutro Fluggeny pykną Rosjan, fajnie pogrywają, jest współpraca blok-obrona. Do tego widzę wygraną Brojerów bo Hiszpanie to dla mnie przeciętniacy. Myślałem, że dziś Evandro ich rozniesie zagrywką ale no niestety... No i połfinał drugi to będzie majstersztyk, Alisony vs Luceny, ale Phil tam kilka czapek zapoda Alisonowi i się skończy, już z Kadziolami ledwo co dziś wygrali, w każdym meczu praktycznie się meczą. Luceny vs Fluggeny w finale to będzie piękno siatkówki ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mam nadzieję, że ograją ???? myślałem że Amerykanki trochę pod formą a tu taka łatwa przeprawa z Hiszpankami, ktoś oglądał ?
swoją drogą to pod formą zdecydowanie są Lucena/Dalhausser, przedwczoraj ciezki mecz z rodakami Hyden/Bourne, wczoraj męczarnie z Brazylijczykami, dziś też męki w pierwszym secie z parą Krou/Rowlandson.. wydaje mi się że trzeba jutro łapać Gibb/Patterson ;]
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Proszę was ludzie, nie spamujcie mi na PW. Jak będę miał jakieś typy to je tutaj na pewno wrzucę, ale na dziś już nic nie przewiduję.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Mam nadzieję, że ograją ???? myślałem że Amerykanki trochę pod formą a tu taka łatwa przeprawa z Hiszpankami, ktoś oglądał ?
swoją drogą to pod formą zdecydowanie są Lucena/Dalhausser, przedwczoraj ciezki mecz z rodakami Hyden/Bourne, wczoraj męczarnie z Brazylijczykami, dziś też męki w pierwszym secie z parą Krou/Rowlandson.. wydaje mi się że trzeba jutro łapać Gibb/Patterson ;]
Ja tylko tak jednym okiem, dużo błędów Hiszpanek, zresztą Hiszpanki są tak regularne, że hoho, najlepszy przykład ME. Na Walsh pewnie będzie z 1.36, więc value w Niemkach. Larrisy szybkie 2:0 pewnie.

Zgadzam się w 100% co do Gibbów, @ 3.05 w Uni to jest kosmos. Fakt, że Patterson to no wiadomo, ale oni potrafią grać z Lucena. Zreszta Lucene dobrze grającego to dawno widziałem, mi się widzi TB, a tam różnie, +1,5 seta pewnie @ 1.72 na Gibbów pobieram.

To samo Virgeny z mocna zagrywką swoją mogą ruszyć spokojnie Alisona, gość po tym finale przygasł przekropnie, seta spokojnie ugrają.

Ruskie w takiej formie też powinni spokojnie ogarnąć Flugenów.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Ja rozumiem, że to trawa ale żeby nie mieć nic do powiedzenia przy serwisie tego przebijaki Simona to coś nie bardzo..
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Holandia 1,8 na mecz bet365 Gonczarowa slabiutko, ruska rozgrywajaca gra takie dno ze glkowa mala
Del Potro 2,3 bet365 nie wierze, ze Simon bedzie trzymal dalej serwis na takim poziomie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom