>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Nie to że się czepiam ale wygrany kupon rozliczony minutę po ostatnim meczu, a przegrane typy podawane w tym temacie już tak szybko nie są rozliczane, o ile w ogóle. W działach zresztą to samo, np. dzisiejszy mecz Mayera z Berrerem.
 
F 129

fascio

Użytkownik
Nie to że się czepiam ale wygrany kupon rozliczony minutę po ostatnim meczu, a przegrane typy podawane w tym temacie już tak szybko nie są rozliczane, o ile w ogóle. W działach zresztą to samo, np. dzisiejszy mecz Mayera z Berrerem.
Ale na tym forum to normalne :cool:
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Nie to że się czepiam ale wygrany kupon rozliczony minutę po ostatnim meczu, a przegrane typy podawane w tym temacie już tak szybko nie są rozliczane, o ile w ogóle. W działach zresztą to samo, np. dzisiejszy mecz Mayera z Berrerem.
uregulowane, nie pij do mnie bo rozliczam zwykle na live ;) Dobrze że mam codziennie sporo rozliczeń na plus bo inny to gorzej :] Zmykam, do wieczora.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Brawa dla Rosjanek ta siatkówka plażowa się nie nadaje do gry ????
Jak się gra mecze z typowym 50/50 gdzie po prostu dyspozycja dnia, jeden, dwa błędy, jakieś niuanse decydują o końcowym wyniku to trzeba się niestety liczyć z porażką. W takich spotkaniach jak ten owszem można było szukać value na Rosjanki, ale na pewno nie jest to para jakoś szczególnie pewna, bardzo regularna, aby z solidnymi Amerykankami mogły wygrać 2-0 w setach do 15 w każdym. Patrzenie też na wyniki z poprzedniego spotkania nie zawsze jest miarodajne. Tym bardziej jak nie widzi się spotkania na żywo. Sam nie raz się na takim czymś przejechałem.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Cóż nie znam się na plażówce pobrałem z działu po prostu. Druga sprawa jest taka , ze to 3ci raz jak gram coś z plażówki i kolejny , który odwraca się z meczowych w ilości niemożliwej. ???? , aczkolwiek i tak sobie zagram tripelek od Ciebie ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
... - tak można skomentować ten mecz. W pierwszym secie prowadzenie 18-14, 20-18, nie wystarczyło żeby wygrać seta... Drugi set już pod dyktando Rosjanek, w TB odjazd na początku na 3 punkty, potem dojazd, 14-12, mało... potem jeszcze 2 meczowe, też mało... brak mi słów, jakby zagrały bez bloku to by to wygrały ale one zwyczajnie nie myślały, Sweat 173cm na siatce, nie doskakuje do taśmy, wszystko plasuje, a one sobie stoją na 8 metrze, no proszę Was...

@up, jakie 50/50? Przewaga fizyczna zdecydowanie po stronie Rosjanek, technika Sweat tutaj zadecydowała. Było value na Rosjanki, w końcu to 4 miejsce na ME to nie przypadek, ale to co zagrała mała w końcówce to należą jej się brawa bo szczerze mówiąc sama ten mecz wygrała.
 
Semtex 250,5K

Semtex

Użytkownik
Cóż nie znam się na plażówce pobrałem z działu po prostu. Druga sprawa jest taka , ze to 3ci raz jak gram coś z plażówki i kolejny , który odwraca się z meczowych w ilości niemożliwej. ???? , aczkolwiek i tak sobie zagram tripelek od Ciebie ????
To też wtopisz bo Hiszpanki dostają po tyłkach ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom