>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [24]

Status
Zamknięty.
furman19 928

furman19

Użytkownik
Niemcy na wielkich turniejach to takie małe roboty i jestem przekonany że z Polską dopiszą na swoje konto 3 pkt, dlatego jeśli polska nie wygra meczu z Irlandią tak mogą się pożegnać z wyjściem z grupy.
W sumie masz rację, jak przychodzi do turnieju to zawsze wysoko w czołówce.
Ja pykam Irlandia lub remis w pierwszym meczu.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
w takim razie po lepszym kursie bierz że polska nie wyjdzie z grupy, bo aby wyjść to pierwszy mecz obowiązkowe 3 pkt.
No niekoniecznie. Z grupy wyjdą też 4 drużyny z 3 miejsc, także nawet porażka z Irlandią i Niemcami przy wygranej z Ukrainą może wystarczyć, choć oczywiście nie musi.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
No niekoniecznie. Z grupy wyjdą też 4 drużyny z 3 miejsc, także nawet porażka z Irlandią i Niemcami przy wygranej z Ukrainą może wystarczyć, choć oczywiście nie musi.
no nie musi, ale nie oszukujmy się, Ukraina o klasę lepsza od Irlandi
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
no nie musi, ale nie oszukujmy się, Ukraina o klasę lepsza od Irlandi
Teoretycznie tak, ale na takich turniejach różnie to bywa. Jak się Wyspiarze zamkną w stylu naszych dzisiejszych rywali to ten mecz może być trudniejszy od tego z Ukrainą.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dobra ja w ciemno biorę X2 na Irlandię Północną, przecież oni mają 2 razy lepszą obronę niż Litwini, Polska wróciła do starych dobrych czasów gdzie właśnie takie Estonie, Litwy czy łotwy to równorzędny dla nas przeciwnik....
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Po prostu teraz widać ile znaczy dla nas Lewandowski . On kosztuje tyle ile połowa wartosci naszej drużyny . Z jednym graczem nic nie zrobimy ????
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Ja zupełnie nie rozumiem po co ta cała dyskusja? Polska nie gra w podstawowym składzie i w dodatku w meczu towarzyskim niecały tydzień przed pierwszym meczem eliminacyjnym wiec co? Bedą grać na 100% i ryzykować kontuzje? Weźcie nie bądźcie śmieszni, te wszystkie ostatnie towarzyskie to są dla selekcjonerów w celu podjęcia ostatecznych decyzji a nie po to żeby wygrywać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom