>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy , kupony, przemyslenia Biednego żuczka!

Status
Zamknięty.
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Typy , kupony, przemyślenia Biednego żuczka!
Witam na forum. W tym temacie będe podawał wam swoje typy oraz kupony,oraz będe dzielił sie przemyśleniami. Teraz kilka słów o sobie:
Gram od 2,5 roku zawodowo, co wiąże się z godzinami spedzonymi przy komputerze , statystykach, nevsach i innych informacjach mogących przybliżyć potencjalny stawiany typ. Do podawania typów na forum zmusił mnie przegrany zakład z przyjaciółmi, z którymi założyłem się o wysokość dochodu jaki będe w stanie osiągnę do połowy miesiaca grudnia. Niestety tym razem zabrakło 234zł do kwoty jaka zadeklarowałem i niestety jestem zmuszony podawac swoje typy do konca marca 2014 na otwartym forum.
Myślę, że poraz pierwszy zobaczycie jak prosto i w łatwy sposób przestrzegając pewne proste ustalone sobie zasady gry można ograć bukmachera. Juz dzisiaj powinienem podać pierwsze typy.
 
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Ponieważ o tzw żelaznych zasadach typerskich napisano juz całe tomy aby sie nie powtarzać przytocze tylko to co jest według mnie najważniejsze.

Lekcja 1&gt; czyli ogólny zarys problemu gry u bukmacherów
Na początek chciałbym by każdy z was ( ponieważ jak sądzą wielu z was to ludzie młodzi lub bardzo młodzi), zrozumieli co oznacza słowo bukmacher. Otóż bukmacher to człowiek-instytucja, która pozwala nam zawierać tzw zakłady wzajemne ,losowe na poszczególne zdarzenia sportowe, życiowe, rozrywkowe, które to dopiero mają się odbyć. Naszym zadaniem jes odgadnięcie jak to dane zdarzenie będzie przebiegało lub jak się zakończy. W zależności od stopnia prawdopodobieństwa trafienia danego zdarzenia bukmacher ocenia swój stopień ryzyka tzw, kursem który my za odpowiednią stawkę możemy zagrać. I teraz zaczyna się główna zabawa.
Co widzimy wchodząc do bukmachera np. naziemnego?
Włączony telebim ,lub Telewizor z pokaźnym ekranem na którym widać jakieś tam zdarzenie sportowe, które się akuratnie odbywa, Na drugim ekranie wyświetlane są aktualne kursy i wyniki live ,które można sledzić na bieżąco. ściany w ofertach, lub tablice ze zdarzeniami i aktualnymi kursami. Gazetki na stołach z aktualną ofertą dnia.
Teraz zadam wam podstawowe pytanie po co to wszystko? Otóż to tak jak w dobrym markowym sklepie, gdzie wystawiony jest towar najlepszej jakości i tylko po to byś ty jako klient dokonał w nim zakupu..
Co jest jednak najbardziej nakręcajace szczególnie młodych niedoświadczonych graczy. otóż jak zakupimy sobie tzw gazetkę-oferte na cały tydzień to już na pierwszej stronie zobaczymy jak łatwo i prosto można zarobić bardzo pokaźne pieniądze. Otóż z milionów kuponów jakie zostały złożone u buka bukmacher wybiera te kąski ,które robią ogromne wrazenie szczególnie właśnie na młodych niedoświadczonych graczach. Otóż bukmacher czarno na białym pokazuje nam ,ze np. w punkcieXXX w Białym stoku zawarto zakład ze 15 zdarzeniami i za 5zł wygrano np. 78tyzł. Toż to prowokacja czystej wody, mająca na celu wprowadzić młodych ludzi w stan ogłupienia ,który przekaże im do mózgu informacje &gt;&quot;skoro ktoś mógł wygrać mogę i ja&quot;
Zgadza się dokładnie , można wygrać u bukmachera, ale mając za wzorzec takie kosmiczne tasiemce młody człowiek głupieje i najczęściej robiąc dokładnie to samo lub podobnie puszcza kupon z 5-10 zdarzeń licząc ,że może mu się uda. Praktycznie jego szanse by w kolejnym numerze jego kupon tym razem znalazł się na okładce są jak szanse wylotu na księżyc przeciętnego obywatela ziemskiego globu.
 
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Lekcja druga &gt; czyli po co gracie u bukmachera
Po wstępie w którym uczuliłem was na pewne aspekty bukmacherki i ich pułapek wizualnych przechodzimy do lekcji nr 2 czyli bardzo prostego pytania &quot; Po co gracie u bukmachera&quot;
Wbrew pozorom pytanie wydaje się idiotyczne, ale nic bardziej mylnego, bo czy na pewno każdy z was zadał sobie to pytanie?
A oto możliwe odpowiedzi:
1. ta najprostsza to oczywiści gram by wygrać!
I tu zaczyna się główny problem potencjalnych graczy. Jaki już tłumacze. Gram by wygrać tak naprawdę nic nie oznacza. Czemu? A temu, że samo wygrywanie nie musi w pełni usatysfakcjonować. Bowiem jeżeli ktoś będzie grał po 2 zl kupon dziennie i z obawy, że nie trafi będzie grał kursy 1X o wartościach kursu 1,15 to będzie wygrywał dziennie ,030 gr i braknie mu na gazetki ofert w STS ( o podatku nie wspomnę.) Dlaczego podałem taki przykład? A to dlatego żeby udowodnić ,że nie zawsze odczujemy satysfakcje pomimo wygranej.
Dlatego też przechodzimy do tego co pragnie w większości każdy grający. A czego pragnie.
Pragnie jak największej wygranej przy jak najmniejszym nakładzie finansowym. A to niestety kolejny problem grających, bo właśnie w tym miejscu zaczyna się pułapka z zakresu matematyki i stopnia prawdopodobieństwa.
 
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Tak wię gramy sami przestrzegając twardych reguł i zasad ,których nie wolno nam nigdy złamać!

1. Określamy swój budżet jakim dysponujemy do gry.
2. Gramy maxymalnie za 5% posiadanego budżetu dziennie.
3. Nigdy ale to nigdy nie wolno zagrać nam tego samego zdarzenia na kolejnym drugim kuponie, chyba ,ze jest ono zagrane w innej opcji.np na cały mecz, a na drugim kuponie do połowy.
4. Nie gramy nigdy meczy pucharowych (mowa o krajowych pucharach)
5. Nie gramy nigdy meczu drużyny,która za dwa dni ma mecz LM lub Lige Europy.
5. Nigdy nie gramy zdarzeń i dyscyplin na których sie nie znamy i nic o nich nie wiemy.
6. Unikamy zdarzeń tzw masówek , gdzie na ogół jest pewny faworyt i niski kurs za wygraną.
7. Nigdy nie puszczamy kuponu za przysłowiowe 5 dwunasta!
8. Każdy kupon , zdarzenie musi byc przemyślane i przeanalizowane
&gt;&gt; statystyki, aktualna forma drużyny i ich przeciwnika, kontuzje,kartki itd
9. Nigdy nie zagrywamy zdarzenia do którego mamy jakiekolwiek wątpliwosci!!!
10. Nigdy nie łamiemy żadnej z zasad zamieszczonych powyżej.
 
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Zaczynamy gre 17.12.2013
Budżet startowy 30,000zł

Wtorek 17 grudnia 2013

20:30 Grodig -Admira Wacker 1. połowa, gole powyżej 0,5 1,30
stawka 500,00 EWK 650,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 17

baggins

Użytkownik
hej,
super, ze zaczales taki temat. Ja zaczalem grac na powazniej jakos na poczatku pazdziernika, ale maly budzet mam. Udalo mi sie zwiekszyc na betsafe ze 100zl(+50zl bonus startowy) do (bylo juz wiecej ;&gt;) 650 i na comeon z 500zl (250+250bonus) do 1000, ale ciagle obracam bonusem. Zrezygnowalem w miedzyczasie z betfair, bo beznadziejni sie zrobili ostatnio i malo zdarzen maja. Mozesz powiedziec na jakim buku glownie grasz i czy nie masz problemow z wybieraniem pieniedzy, blokowaniem stawek itd itp?
 
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Denmark: Håndbold Ligaen
19:00 Skanderborg - Skive 1 1,25
stawka 600,00 EWK 750,00

Sweden: Elitserien
19:00 Kristianstad - Ystads IF 1 1,18
Germany » 2. Bundesliga 2013/2014
Bietigheim-Metterzimmern - Rostock 1 1,35
stawka 1,59 kurs 500,00 EWK 795,00

CEV Challenge Cup - kobiety, Europa
2013-12-18, 17:30 Teva-Godollo - Haifa Volleyball 1 1,45
stawka 500,00 EWK 725,00
CEV Challenge Cup - kobiety, Europa
2013-12-18, 17:30 Teva-Godollo - Haifa Volleyball który zespół wygra 1 seta 1 1,57
Super League, Grecja
18:30 Olympiakos Piraeus - PAS Giannina 1pol 1 1,36
kurs 2,14 stawka 500,00 EWK 1070,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
18:30 Olympiakos Piraeus - Giannina 1 poł. 1 1,42⛔ 1:1
stawka 500,00 EWK 710,00

Denmark: Håndbold Ligaen
19:00 Skanderborg - Skive 1 1,25⛔
stawka 600,00 EWK 750,00

Sweden: Elitserien
19:00 Kristianstad - Ystads IF 1 1,18 26:22✅ (10:10, 16:12)
Germany » 2. Bundesliga 2013/2014
Bietigheim-Metterzimmern - Rostock 1 1,35✅ 39:24 (18:11, 21:13)
stawka 1,59 kurs 500,00 EWK 795,00

CEV Challenge Cup - kobiety, Europa
2013-12-18, 17:30 Teva-Godollo - Haifa Volleyball 1 1,45 ⛔ 2:3 (18:25, 26:24, 23:25, 25:21
stawka 500,00 EWK 725,00

CEV Challenge Cup - kobiety, Europa
2013-12-18, 17:30 Teva-Godollo - Haifa Volleyball który zespół wygra 1 seta 1 1,57 ⛔ 18:25
Super League, Grecja
18:30 Olympiakos Piraeus - PAS Giannina 1pol 1 1,36 ⛔ 1:1
kurs 2,14 stawka 500,00 EWK 1070,00
Budżet startowy 30,000zł
Stan aktualny 28345,00
 
B 17

baggins

Użytkownik
Postawiles na to samo zdarzenie na dwoch losach w dodatku po mniejszym kursie?
3. Nigdy ale to nigdy nie wolno zagrać nam tego samego zdarzenia na kolejnym drugim kuponie, chyba ,ze jest ono zagrane w innej opcji.np na cały mecz, a na drugim kuponie do połowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 20

biedny-zuczek

Użytkownik
Postawiles na to samo zdarzenie na dwoch losach w dodatku po mniejszym kursie?
Jest jedna opcja w której to mozna zrobić. Zamiast grać singla za 1000zł rozbijasz go na dwa kupony po 500zł i do drugiego kuponu dodajesz coś jeszcze.Pozytywy? jak przegrasz i tak przegrywasz zamierzone 1000zł. jak wygrywasz wygrywasz duzo wiecej niż byś wygrał przy singlu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom