>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP & WTA - 20-26 sierpnia 2007

Status
Zamknięty.
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
I ja także dziękuje smooke, naprawdę gj ;) Połączenie paru Twoich + moich typów dało ako 12 ;)
voodo154 - racja Fyrs/Matk powinni dziś wygrać, wczoraj po 3 przełamania na jednego seta ;) ich przeciwnicy troche wczoraj sie namęczyli z średniakami.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Karlovic - Fish 1 // 1,45
Szavay A. - Daniilidou E. 1 // 1,35
Razzano V. - Vesnina E. 1 // 1,65
2/3. nieźle. Kolejne typy:

Bhupathi/Zimonjic - Fyrstenberg/Matkowski 2 // 2,55

Polacy w świetnej formie przed US. Nigdy nie widziałem ich w takiej dyspozycji przed wszystkim serwisowej. Dużo asów, pewnie wygrywane swoje gemy serwisowe, praktycznie zero szans na przełamania dla przeciwników. Owszem, przeciwnicy nie byli może zbyt wymagający ale często Mariusz z Marcinem nawet z przeciętniakami męczyli się w 3 setach bądź przegrywali. Tutaj grają swój najlepszy praktycznie tenis. Rok temu bodajże przegrali tu w finale o ile dobrze pamiętam (a nie chce mi się sprawdzać:p), ale dziś turniej jest ich.

Razzano - Dulko 1 // 1,32

Nie ma się co rozpisywać tu. Razzano wczoraj zrobiła z Vesniny miazgę. Francuzka w mega gazie od jakiegoś czasu. Dulko już może jechać do NY. Mecz bez historii.

W pozostałych dwóch finałach myślę, że można spróbować handi na Fisha i Szavay za jakieś mniejsze stawki. Do usłyszenia ;]
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Jak już napisałam gdzie indziej :p ale powtórzę...

W STSie kurs na Razzano 1.5 - warto dodać, że ona lubi hard w USA, a Dulko raczej gustuje w clayu, a tu miała dość łatwą przeprawę [bo i nazwiska niezbyt wielkie w całym turnieju...].
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom