>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy i analizy ATP - 9-15 lipca 2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
[glow=brown:d8986a29cc]ATP Gstaad cegła[/glow:d8986a29cc]

Place: Gstaad, Switzerland
Date: July 9-15, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €421,250
Tournament Director: Jeff Collet
Ticket Hotline:
(41) 0900 616-263
Website: http://www.swissopengstaad.com

wyniki z 2006 roku:
Singles Final:
(7)R Gasquet (FRA) d (6)F Lopez (USA) 76(4) 67(3) 63 63

Doubles Final:
Novak/Pavel d (WC)Chiudinelli/Scherrer 63 61


[glow=brown:d8986a29cc]ATP Bastad cegła[/glow:d8986a29cc]

Place: Bastad, Sweden
Date: July 9-15, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €353,450
Tournament Director: Thomas Wallen
Ticket Hotline:
(46) 431 750 75
Website: http://www.swedishopen.org

wyniki z 2006 roku:
Singles Final:
(2)T Robredo (ESP) d (1)N Davydenko (RUS) 62 61

Doubles Final:
(2)Bjorkman/T. Johansson d Kas/Marach 63 46 10-4 (Match TB)


[glow=green:d8986a29cc]ATP Newport trawa[/glow:d8986a29cc]

Place: Newport, Rhode Island
Date: July 9-15, 2007
Draw Size: 32
Surface: Grass
Prize Money: $416,000
Tournament Director: Mark L. Stenning
Ticket Hotline:
1-866-914-FAME (3263)
Website: http://www.tennisfame.com

wyniki z 2006 roku:
Singles Final:
(WC)M Philippoussis (AUS) d (8)J Gimelstob 63 75

Doubles Final:
(WC)Kendrick/Melzer d (3)Coetzee/Gimelstob 76(3) 60

[glow=darkred:d8986a29cc]livescore[/glow:d8986a29cc] &gt;&gt; http://www.protennislive.com/frameset.asp?year=2007&amp;amp;wkno=28&amp;amp;lang=en&amp;amp;tabno=1&amp;amp;eventid=0314&amp;amp;ref=www.atptennis.com
dla niewtajemniczonych: w prawym górnym rogu jest napisane &quot;Select Another Event&quot;. Gdy najedziemy na to kursorem wyświetlą nam się turnieje rozgrywane w danym tygodniu. Poprzez kliknięcie wybieramy interesujący nas turniej.
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Przepraszam ze nie napisze analiz (ale nie mam chwilowo czasu a turniej zaczyna sie za 1h ) nastepnym razem bede pisal . Wysle tylko moje kuponiki ???? Jak chcecie grac za wieksza kase polecam kupon nr.2 ale jezeli tak za 20 zl spokojnie mozecie kupon nr.1 Dziwi mnie tylko bardzo wysoki kurs Na Gaudio ? Przeciez on go pyknie 2:0 ????

 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
Zwróciłem uwagę na meczyk [shadow=green:c218ec68bb]Gabashvili T. v Karanusic R. [/shadow:c218ec68bb]

Według mnie kursy jakie buki wystawiają na Teimuraza są bardzo zachęcające..oscylują one w granicach 1.7.A teraz do rzeczy...
Rosjanin dysponuije bardzo dobrym serwisem co na nawierzchnie na której przyjdzie im sie zmierzyć ( grass ) będzie dla niego sporym plusem.Następnym istotnym czynnikiem przemawiającym za Rosjainem jest to iż jego przeciwnik z Chorwacji nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu w tym roku na nawierzchni trawiastej, a Gabashvili brał już udział w 3 turniejach w tym roku rozgrywanych na tej właśnie nawierzchni, wyniki nie były oszałamiające ponieważ tylko raz doszedł do drugiej rundy, lecz obycie z nawierzchnią, napewno będzie dla niego sporym handicapem, pozatym Roko to zawodnik chalengerowy i w obu turniejach z cyklu ATP jakie udało mu się zaliczyć odpadał w pierwszych rundach...

Jak dla mnie....1
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Eschauer W. - Lammer M.
Typ - Typ: 1 1,35


Jeden typ, ale dla mnie pewny.
Eschauer to typowy czelowy grajek, ale przy tym bardzo solidny i całkiem dobrze prezentujący się w większych imprezach. O jego czelowych sukcesach dużo możnaby pisać, ale przede wszystkim lubi i potrafi grać dobrze na cegle. Lammer, to zawodnik z nieco niższej półki, tydzień temu dobry występ w Montauban, ale poza Ascione - dość anonimowi gracze [Ascione pokonał 2-1, w ostatnim secie 7-6]. No i generalnie jeśli przegrywa z graczami pokroju Di Mauro czy Reisterem, to trudno będzie mu wygrać z Austriakiem. Szczególnie, że grali już ze sobą, na cegle i Eschauer zwyciężył 2-0.
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
Gicquel - Eschauer 1 1.45 - no Francuz raczej powinien sobie gladko poradzic, cenie Eschauera za swietna gre w challerach, ale wydaje mi sie ze Gicquel to jedna polka tenisowa wyzej od Austryjaka. O wynikach nie ma co pisac, Gicquel bardzo dobrze w atp turniejach, Eschauer bardzo dobrze w challerach . Mimo wszystko daje Francuza i wydaje mi sie to jeden z pewniejszych typow.

Berrer - Norman 1 1.44 - nie no taki kurs to dla mnie smiech na sali . Przeciez Berrer lekko pojedzie wiekowego i na dodatek kompletnie bez formy w tym sezonie Belga. Juz w sHertogenbosch Niemiec zaprezentowal sie swietnie, a juz tutaj pokonal zawsze groznego Guccione. Jak dla mnie najpewniejszy dzis mecz. Polecam .

Horna - Berlocq 1 1.5 - takie lekkie opory mam, bo Berlocq mnie zawsze w chu... robi , a Horna tez lubi jaja zrobic, no ale skoro Robredo (ktory zreszta wydaje mi sie ze od poczatku sezonu troche obnizyl loty, ale zawsze jest grozny tym bardziej na cleju) zostal odprawiony z kwitkiem to sklaniam sie ku Peruwianczykowi. Moze byc ciezki, nawet 3 setowy mecz, ale umiejetnosci Horny na cleju cenie o wiele wyzej. Jezeli tylko nie kreczuje po 2,3 gemach (tak jak z Gaudio ) to powinno byc dobrze .

Quereshi - Healey 1 1.44 - pakistanczyk na trawce z bardzo pozytywnej strony sie zaprezentowal, pokonal nawet Gasqueta, w Wimbledonie przeszedl kwale, pierwsza runde, w drugiej zacieta walka z Safinem, natomiast Healey bez rewelacji, w pierwszej rundzie tutaj pokonal kwalifikanta, z ktorym dzien wczesniej przegral wlasnie w ostatniej rundzie kwali (dosc czesta przypadlosc ze na odwrot jest ) takze jak dla mnie pakistanczyk gra dalej.

I jeszcze jeden underdog:
Volandri - Schukin 2 3.57 - Yurija to ja od dluzszego czasu cenie, z Davydenka w tym i zeszlym roku na cleju walka trzysetowa, w tym roku jeden challer wygrany i ogolnie niezle wystepy na cleju, zwyciestwo nad Zabaleta tutaj. Volandri wiadomo uznana firma na cleju, ale ostatnio jakos obnizyl loty, a do tego trzy zaciete sety z Luzzim . Jak dla mnie 50/50 wiec po takim kursie biore Yurija .
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Koubek St. - Seppi A. 1 1,75

Ciekawa sprawa z tym meczem. Dwóch zawodników preferujących grę na clayu (no może Koubek też hard lubi;--&gt; vide chociażby turniej w Chennai na początku roku). Obaj ostatnio strasznie się męczyli &quot;grając&quot; na trawie przed i na Wimbledonie. Długo ich tam kariera zresztą nie potrwała. Przegrali bynajmniej nie z grassowymi potentatami --&gt; Dancevic, Verdasco. Teraz mamy czas zaraz po Wimbledonie więc wyniki nieraz zaskakują. Tak właśnie dziś było w przypadku Austriaka, który ograł Youzhnego (Mikhaił może i trochę odpuścił). Seppi łatwo odprawił młodego Hiszpana Salvę Vidala, który notabene lepszy jest w deblu niż w singlu. Tak jak wspomniałem ostatnio nie mieli szansy obaj panowie się wykazać więc teraz będą walczyć aby za wszelką cenę przechylić szalę na swoją stronę. H2h 1-0 dla Włocha. Grali ze sobą nomen omen właśnie tu w Gstaad, 2 lata temu. Seppi wygrał 2-1 ale po 7 TB!. Pewnie będziemy świadkami podobnie przebiegającego meczu i dzisiaj. Stawiam na doświadczenie i ogranie Koubka. Jeśli Stefek przegrywał na clayu to z nazwiskami, które coś znaczą (Nieminen, Youzhny ;D, Safin). Z takimi jak Seppi ostatnimi czasy nie zwykł przegrywać.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Soderling - Verdasco - 1 .1.55

Strasznie mi się dzisiaj pisać nie chce, ale grzech tego typu nie podać, bo kurs z kosmosu. Soda znakomicie objawił się na trawie w meczu z Nadalem, był o krok od zwycięstwa. Generalnie jemu nawierzchnia jest obojętna, bo znakomita gra przy znakomitych warunkach fizycznych [190cm wzrostu] działa cuda w jego wypadku. Verdasco - typowy ziemniak, ale nic ciekawego w tym sezonie nie pokazał. Dodatkowy atut - Szwed gra u siebie i ciągle mu się marzy zwycięstwo na szwedzkiej [pomarańczowej] ziemi.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
Volandri - O.Rochus typ:2 2.40

Moim zdaniem kurs na Olivera Rochusa bardzo kuszący. Volandri nie jest w jakiejs szczytowej formie i spokojnie Rochus moze z nim wygrac. w tym turnieju w Bastadzie Volandri ma juz za sobą dwa 3-setowe trudne pojedynki z Luzzim i Schukinem. Co ciekawe w obydwu tych pojedynkach po pierwsym secie przegrywał wiec napewno stracił sporo sił na wygranie ich. Rochus moze miał troche łatwiejszych przeciwników ale nie do konca. on za to wygrał dosc łatwo obydwa pojedynki- i z Nieminenem i z Dlouhym. Kolejna sprawa ze panowie Ci spotkali sie juz ze sobą -grali na twardej nawierzchnii pod koniec 2005roku i wygrał 2:1 Rochus. Wiec wydaje mi sie ze po dosc ładnym kursie opłaca sie zagrac na O.Rochusa, ;-)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Mathieu P.H. - Stepanek R. 1 @ 1.65 2:0 :jezora:


Paul-Henri Mathieu ma swoj najlepszy sezon w karierze i gra bardzo pewnie. Jest bardzo utalentowany w szczególności na clayu i już nie ma problemów z psychiką po przegranej z lepszym zawodnikiem, co kiedyś dokuczało mu bardzo często. Ma bardzo dobre returny oraz jego serwis też nie jest zły. Już pokonał 3ech zawodników z top 80tki i jest naprawde w niezłej kondycji. JJego rywalem jest zawodnik, którego ograł łatwo w pierwszych rundach Wimbledonu w tym sezonie, Radek Stepanek.

Radek Stepanek jest na bardzo słabym miejscu w rankingu, spowodowanym kontuzją. Gra w tym tygodniu całkiem dobrze, ale nie jest to taki zawodnik co Matthieu w tej chwili. Jest bardzo dobry w serwisie, ale jednak Mathieu ma znakomity return i nie widze tutaj Czecha by non stop serwował mocnymi piłkami.

Mathieu był w stanie złamać serwis Monfilsa wczoraj, co jest bardzo trudne. Mathieu jest bardzo dobry na tej powierzchni i powienien bez żadnych problemów ograć Stepanka.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Moya C. - Almagro N. 1 @ 1.60 1:2 ????

Carlos Moya kontynuuje swoją dobrą forme na tym turnieju, wczoraj pokonał Soderlinga 6:2, 6:4. Jeszcze nie stracił seta w tym tygodniu i możliwe, że nadal nie starci. Jego serwis jest bardzo silny i potrafi mieć sporo asów w jednym pojedynku. Jego forehand przyspaża wiele problemów rywalom, a do tego jest bardzo dobrze przygotowany taktycznie. Ptrzykładem tego może być wczorajszy pojedynek ze Szwedem, który nie lubi zmieniać miejsca w walce o punkt. Gra swój najlepszy sezon od dawna i powienien grać tak dalej.
Nicolas Almagro gra równiez dobrze w tym turnieju, ale jednak nie tak dobrze jak Moya. Stracił seta w pierwszej rundzie z nieznanym dotąd Filipem Prpiciem. Widać, że jest bardzo utalentowany i na clayu gra dobrze. Ale jednak wszyscy się spodziewają więcej po nim. Co prawda wygrał w Valencii, ale tam nie musiał pokonywać nikogo z top 50tki.
Moya gra w tej chwili bardzo równo i nie powinien nawet stracić seta z Almagro. Hiszpan może jedynie powalczyć w mniejszych turniejach, natomiast Moya to zdecydowany faworyt tutaj i bez problemu powienien wygrać z Nicolasem Almagro.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Santoro F. - Moodie W. 1 // 1,50 ; 2-0 // 2,25

Półfinał turnieju na trawie w Newport. Obaj panowie grają do tej pory w tym turze bardzo dobrze. Jednak Wayne nie miał do tej pory jakichś mega wymagających przeciwników (Alves, Karanusic no i Spadea który mecz powinien wygrać ale w kluczowych momentach zawodził). Na nich serwis wystarczył. Ale dziś po drugiej stronie siatki staje nieobliczalny Magik Santoro. Panowie grali ze sobą dwa razy do tej pory i Moodie nie wygrał nawet seta. W tym warto wspomnieć, iż raz z tych dwóch był całkiem niedawno bo w Halle przed Wimbledonem. Santoro może nie błyszczy aż tak (dał się dwa razy złamać słabemu Zverevowi) ale on ma to do siebie, że na mecze z bardziej wymagającymi tenisistami się mobilizuje. Rozstrzygająca może okazać się gra przy siatce, w której Francuz przewyższa swojego przeciwnika. Chociaż Moodie pomimo swojego imponującego wzrostu (195 cm) też jest niezłym deblistą. Przeciwko Santoro nigdy nie gram, więc jeśli już ruszać ten mecz to na Santoro. A wszystko zdaje się dziś przemawiać na korzyść Fabrice&#39;a.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom