>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy i analizy - 16-22 lipca 2007

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
WTA Cincinnati
Cincinnati, OH, USA
July 16-22, 2007
Tier III
Prize Money: $175,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Hardcourt/Outdoors
Tournament Director: Bruce Flory

Official Web Site:
http://www.cincytennis.com

2006 Singles Final
Vera Zvonareva (RUS) d. (4) Katarina Srebotnik (SLO) 62 64

2006 Doubles Final
(1) Camerin/Dulko (ITA/ARG) d. (3) Domachowska/Mirza (POL/IND) 64 36 62


WTA Palermo
Palermo, Italy
July 16-22, 2007
Tier IV
Prize Money: $145,000
Draw: 28M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors
Tournament Director: Oliviero Palma

Official Web Site:
http://www.countrytimeclub.it

2006 Singles Final
(2) Anabel Medina Garrigues (ESP) d. (WC) Tathiana Garbin (ITA) 64 64

2006 Doubles Final
Husarova/Krajicek (SVK/NED) d. (Q) Canepa/Gabba (ITA/ITA) 60 60



ATP Amersfoort
Place: Amersfoort, The Netherlands
Date: July 16-22, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €353,450
Tournament Director: Hans Felius
Ticket Hotline: 31/9003005000
Website: www.dutchopentennis.nl/english/

2006
Singles Final:
(3)N Djokovic (SRB) d N Massu (CHI) 76(5) 64

Doubles Final:
(4)Martin/Vicente d (2)Arnold Ker/Kas 64 63


ATP Stuttgart
Place: Stuttgart, Germany
Date: July 16-22, 2007
Draw Size: 32
Surface: Clay
Prize Money: €642,750
Tournament Director: Edwin Weindorfer
Ticket Hotline:
+49 711 1654 342
Website: http://www.mercedescup.de

2006
Singles Final:
(3)D Ferrer (ESP) d (5)J Acasuso (ARG) 64 36 67(3) 75 64

Doubles Final:
Gaudio/Mirnyi d Allegro/Lindstedt 75 67(4) 12-10 (Match TB)


ATP Los Angeles
Place: Los Angeles, California
Date: July 16-22, 2007
Draw Size: 32
Surface: Hard
Prize Money: $525,000
Tournament Director: Bob Kramer
Ticket Hotline:
1-877-LA-TENNIS
Website: http://www.countrywideclassic.com

2006
Singles Final:
(6)T Haas (GER) d [8]D Tursunov (RUS) 46 75 63

Doubles Final:
(1)Bryan/Bryan d Butorac/Murray 62 64
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mantilla F. (Esp) - Haase R. (Ned)

Z dzisiejszych spotkań najbardziej ciekawi mnie powyższe spotkanie. Ciekawe jakie kursy wystawią bukmacherzy na ten mecz. Moim faworytem jest doświadczony Hiszpan, którego ostatnio nie widać. W tym roku widziałem go wiosną w znakomitym spotkaniu z Moyą, poza tym jeszcze tylko 4 starty w turniejach i gra w challengerach. Teraz udało mu się przejść przez eliminacje i myślę, że jest w stanie pokonać młodego Holendra. Holender ma co prawda za soba publiczność jednak Felix ma zdecydowanie większe umiejętności oraz doświadczenie i to powinno zaprocentować.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Mnie z kolei zastanawia pojedynek w Stuttgarcie pomiędzy Verdasco, F - Mayer, F. Trochę dziwi mnie rozbieżność buków którzy typują na zwycięzce jednego i drugiego a także kursy w okolicach remisu 1.89-1.83. Rozbieżności są duże więc myślę że warto ten typ dzisiaj zagrać na Niemca.

Trzy ostatnie pojedynki pomiędzy tymi zawodnikami:

24/03/2007 Miami, FL, USA R64 Hardcourt outdoor Mayer, Florian 0:2 6:7 1:6
15/09/2005 BCR Open Romania R16 Europe Clay Mayer, Florian 0:2 5:7 6:7
22/06/2005 Wimbledon, Men R64 Europe Grass Mayer, Florian 0:3 6:7 5:7 3:6

Hiszpan grał ostatnio turniej w Szwecji i odpadł pechowo ze słabiutkmi Soderlingiem 1:2. Ostatnie spotkanie Niemca to 2 runda w Wimbledonie i porażka 2:3 z Nieminen Jarkko. Trzy mecze i 3 zwycięstwa Niemca i mam nadzieję że dorzuci czwarte. W końcu gra u siebie.

16:40 Verdasco, F 1,92 - Mayer, F 1.85
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Pennetta F. - Rezai A. - 2 - 2.1

Młoda Rezai, która właściwie na większą skalę zabłysnęła w Istambule, zmierzy się z Flavią Pennettą, która tak naprawdę w tym sezonie jest zupełnie bez formy. Próbowała coś zdziałać w Barcelonie, ale poza zwycięstwem nad Loit - nic ciekawego. Rezai w finale w Istambule odniosła kontuzję, w RG szybko odpadła, do lepszej gry powróciła na trawie podczas Wimbledonu, wyeliminowała Perry i Schiavone, a potem mimo porażki, ładnie zagrała z Ivanovic. W Turcji pokazała, że grać na clayu potrafi, dlatego warto spróbować, bo Pennetta mimo że gra u siebie, to nie może wrócić do normalnej dyspozycji - trudno uwierzyć w cudowne odrodzenie, a kursy spadają, nie spadły jeszcze tylko w Unibecie.

Massu N. - De Bakker T. - 6.2

Warto próbować grę na młodego Holendra. Massu nie jest w formie, wyniki w tym sezonie są słabe, a Holender - co wielokrotnie podkreślałam - musi szukać szans, gdy dostaje przepustki do turniejów głównych od organizatorów.

Pavel/Waske - Berlocq/Cibulec - 1 - 1.3

Nie ma się co rozczulać. Moja ulubiona para gra w Niemczech, na clayu - czego chcieć więcej? Berlocq i Cibulec zagrali ze sobą jeden turniej w karierze, który bardzo szybko zakończyli w dwóch setach z parą Cermak/Friedl, która umiejętnościami deblowymi raczej pary Pavel/Waske nie przewyższa.

Butorac E./Murray J. - Lipsky S./Martin D. - 1 - 1.45

Tu też nie ma co się rozczulać, kurs wysoki, a typ w miarę pewny. Lipsky/Martin w singlu raczej nie występują, a w deblu zagrali razem cztery turnieje, w tym dwa w lipcu, ale oba na trawie. Ogólnie bez rewelacji. Tylko w Newport w zeszłym tygodniu pokonali Butoraca, ale w parze z Hutchinsem. Murray podczas Wimbledonu odniósł ogromny sukces, wygrał turniej miksta w parze z Jeleną Jankovic. Teraz zmiana nawierzchni na hard - H2H na korzyść Butorac/Murray, właśnie na hardzie, w tym roku w San Jose. Murray w grze, więc nie widzę powodów, dla których mieliby przegrać.

Malek T. - Nagy K. - 1 - 1.55

Malek zagrała 3 mecze w Japonii podczas Fed Cup i ze wszystkich wyszła zwycięską ręką. O jej umiejętnościach pisałam przy okazji właśnie tamtych rozgrywek. Nagy, Węgierka, bez sukcesów, z reguły porażki już w pierwszych rundach. Malek niesiona sukcesem z weekendu, powinna gładko odprawić Nagy.

Radwańska - Korrytseva - 1 - 1.2

Kurs na Polkę i tak wysoki, bo przeciwniczka słaba. Agnieszka rozstawiona z numerem trzy i patrząc na drabinkę - ma szansę wygrać ten turniej.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dawidienko, N - Serra, F 1 @ 1.12
W 1 pojedynku Davydenko nie powinien mieć problemów z pokonaniem Francuza Serry . Nie ma nawet co się rozpisywać . Davydenko zaliczył wtopę z Mofilsem w Gstaad i wątpie , by drugi turniej z rzędu na clayu kończył w 1 rundzie ...

Hernandez, Oscar - Volandri, F 2 @ 1.30

Hernandez miał ostatnio problemy z kolanem i wycofał się z turnieju deblowego w Bastad oraz z singla w Wimbledonie ( w między czasie zdążył dość gładko przegrać 1 mecz w singlu w Bastad ) . Volandri jak wiadomo po WImbledonie zdążył już zagrać dwa turnieje na clayu i dochodził do półfinałów w Bastad i Turynie . Widać , że jest w formie .

Andreev, I - Tipsarevic, J 1 @ 1.29

Andreev to jeden z moich ulubionych tenisistów na clay-u . Gra na nim bardzo dobrze i jest groźny dla każdego. W Gstaad doszedł aż do półfinału grająć z dziką kartą . Miał trudną drabinkę ale ograł Gasqueta , Montanesa czy Starace . Miałem okazję go oglądać . Wygląda , że jest w dobrej formie . Tipsarević z kolei od Wimbledonu zrobił sobię przerwę i będzie to dla niego 1 turniej w lipcu . Nie mam jakoś do niego przekonania jeśli chodzi o clay . Jak dla mnie pewna 1 .
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Według mnie powyższe kursy nie są w ogóle warte ryzyka. No może ewentualnie ten na Filippo. Davydenko niby powinien wygrać, ale z nim różnie bywa. A Andreev na clayu jest dobry, fakt, ale po powrocie po kontuzji gra bardzo nierówno, a Tipsa pokazał się z bardzo dobrej stronie na trawie, co na tej nawierzchni i tak go nie skreśla.

Proponuję zagrać dziś przeciwko faworytom...

Szavay A. - Olaru I.R. - 2 - 1.95

Oj Olaru potrafi grać na clayu, kwale przeszła, jest rozegrana, a Szavay nic ciekawego.

Kanepi K. - Cirstea S. - 2 - 2.05

Cirstea kwale przeszła dość sprawnie, a poza tym na clayu rozegrała znakomity turniej - od kwalifikacji po finał [tam przegrała z Dulko, ale moim zdaniem była lepsza, nie wytrzymała psychicznie].

Kohlschreiber P. - Greul S. - 2 - 3.6

W STSie niski kurs, ale można wyłapać też ok.5. Kohli ma ostatnio słabą serię. Greul gra w domu, broni punktów sprzed roku.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Kohlschreiber P. - Greul S. - 2 - 3.6

W STSie niski kurs, ale można wyłapać też ok.5. Kohli ma ostatnio słabą serię. Greul gra w domu, broni punktów sprzed roku.
Najwyższy czas ją przełamać, rywal też nie jest zbytnio wymagający i nie wydaje misię, żeby Kohlschreiber odpadł już w 1 rundzie.
 
matys_20 0

matys_20

Użytkownik
[shadow=green:b547e0cb9d]Moodie, Wesley [/shadow:b547e0cb9d]- Nishikori, Kei - 1 @ 1.3 ✅

No więc gostek z Japonii zupełnie mi nie znany, nie wiem czy ja taki słabo obeznany w tenisie czy rzeczywiscie Kei nie odnosi ostatnio sukcesów :] Przegrywa wszystko co tylko mozna, docierając jedynie do finału w bardzo słabo obstawionym turnieju w maju w USA...Wesley radzi sobie całkiem niezle, toczył zacięty bój z Santoro w turnieju rozgrywanym tydzień temu w Newport...w tym samym turnieju pokonał między innymi Vincenta Spadee...Wesleyovi pasują bardzo szybkie nawierzchnie ponieważ jest wysokim zawodnikiem całkiem niezle serwującym i bardzo trudno go przełamać...

1 bardzo pewna dla mnie :spokodfhgfh:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dobra, trzeba się wziąć za wygrywanie na tenisie. ???? Kiedyś ósemka była moją szczęśliwą liczba więc będę wybierał po 8 spotkań. Oto te które polecam na noc:

O.Govortsova-A.Jidkova WTA Cincinnati 1 1,45 ✅
U pań z trzech spotkań rozgrywanych w nocy tylko to jedno ze względu na kurs jest warte uwagi. Różnica między obydwiema kobietami to aż 12 lat. Osiemnastoletnia Białorusinka(?), która w tym sezonie gra znakomicie (na 60 meczy przegrała zaledwie 14, wliczaja się w to chyba także challengery ale i tak ta liczba robi wrażenie). Natomiast 30letnia Rosjanka tegoroczny bilans to tylko 27-15. Kolejnym argumentem jest fakt, iż te panie grały już ze sobą w tym roku i to Govortsova wygrała 7-5 6-0, co prawda na clayu, ale gdy gra się dobrze, nawierzchnia nie robi specjalnej różnicy.

P.Goldstein-A.Garcia ATP Los Angeles 1 1,24 ✅
Już po nazwiskach patrząc można śmiało grać 1 na hardzie. Gdyby grali na clayu zastanowiłbym się gdyż latynoska krew Chillijczyka mogłaby zaprocentować w bieganiu po cegle. Poul to już doświadczony i solidny zawodnik. W swoim kraju nie powinien sprawić zawodu miejscowym kibicom i dlatego typuję, że nie odpadnie w pierwszej rundzie.

M.Fish-S.Querrey ATP Los Angeles 2 1,92 ⛔
Chyba najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy. Dwóch Amerykanów w amerykańskim turnieju i to na hardzie oczywiście. Wzrost jest tu zdecydowanym atutem młodego Sama, natomist Mardego pamiętam jako ruchliwego tenisistę. Rybka w tym roku poniżej oczekiwań, natomiast Querrey na twardej nawierzchni pokonywał już Benneteau, Goldesteina, Serrę, Acasuso, Rochusa, czy nawet Karlovica, Andreeva oraz Hassa. Wszystkie nazwiska są znane w światku tenisowym. Ostatnio Sam nie był zbyt widoczy, gdyż dominowały turnieje na cegle czy trawie ale teraz będziemy go widzieć nie tylko w pierwszych rundach. Dobrym początkiem będzie wyeliminowanie Rybki i myślę, że są na to spore szanse.

W.Moodie-K.Nishikori ATP Los Angeles 1 1,35 ✅
To spotkanie juz zostało opisane, zgadzam się w pełni.

I.Bozoljac-G.Bastl ATP Los Angeles 1 1,95 ⛔
Kurs na Serba jest chyba tylko dlatego taki wysoki, gdyż jest on mniej znany od Szwajcara. ALe rozpoznawalnośc nazwiska nijak się ma do gry. Bastl w tym sezonie nawet w challengerach odpadał w pierwszej rundzie, natomiast Ilia potrafił juz ograć np. Phau, Bogdanovica czy Cilica i wygrać seta z Tommym Hassem. Serb jest wyższy od Szwajcara, dlatego łatwiej mu serwować, szczególnie na hardzie i właśnie w dobrym serwisie upatruję szansy Serba.

R.Kendrick-W.Whitehouse ATP Los Angeles 1 1,33 ✅
Robert bez rewelacji w tym roku ale kto to jest Whitehouse?? Nazwisko niby znane ale chyba nie w świecie tenisowym?

A te dwa tak na zamknięcie szczęśliwej ósemki:
F.Gonzalez-Z.Fleishman ATP Los Angeles 1 1,09 ⛔ ???? ????
J.Blake-A.Peya ATP Los Angeles 1 1,06 ✅

kursy z betgun
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
W nocy kiepsko. Tylko 5 na 8 i niestety nie zarobiłem.

Na dzień wybrałem taką ósemkę:

T.Malek-K.Nagy WTA Palermo 1 1,58 ⛔
Przepaść wiekowa i dobra postawa młodej Niemki w tym sezonie to powody dla których gram na Malek.

G.Monfils-J.Vanek ATP Stuttgart 1 1,16 ⛔ ????
Znakomity na ziemi Francuz zajdzie daleko, a przeciętny Jiri wygra tu zaledwie kilka gemów. Monfils jest w gazie, bez problemu ograł Robredo dlatego porażka Francuza byłaby tu wielką sensacją.

J.I.Chela-B.Pashanski ATP Stuttgart 1 1,18 ✅
Chela to typowy ziemniak i odpadanie w drugiej rundzie w turniejach na clayu nie jest jego zwyczajem.

S.Wawrinka-M.Cilic ATP Stuttgart 1 1,67 ✅
Nie grał Szwajcar nie grał, ale ja go pamietam z zeszłego sezonu z dobrej gry na cegle. W pierwszej rundzie Canas skreczował (kontuzja) ale i tak w drugim secie Stanislas pokazał na co go stać. W zeszłym roku grali ze sobą dwa razy i dwa razy wygrał Szwajcar. Myslę, że tym razem Chorwat może ugrać jedynie seta a kurs ładny gdyż Wawrinka jeszcze bez rewelacji w tym sezonie.

D.Ferrer-F.Verdasco ATP Stuttgart 1 1,33 ⛔ ????
Mimo, że w h2h jest 2-2 i ostatnio wygrał Verdasco, moim zdaniem to David jest jednym z najlepszych &quot;ziemniaków&quot;. Mecz może być trzysetowy bo Fernando też po cegle biegac lubi, ale gdzy Ferrer nie będzie sie denerwował po przegranych piłkach powinien spokojnie wygrać.

E.Korolev-S.Roitman ATP Amersfoort 1 1,78 ✅
Kurs moim zdaniem zawyżony. W tym roku grali już ze sobą na cegle i wygrał Rusek. Teraz historia powinna sie powtórzyć.

F.Serra-T.De Bakker ATP Amersfoort 1 1,42 ✅
Sukcesem De Bakkera jest dojście do 2 rundy. Serra w tym roku pograł ostatnio dobrze w deblu, czas na singiel.

M.Youzhny-V.Hanescu ATP Amersfoort 1 1,17 ✅
Michal to jedne z moich ulubionych tenisistów. Gra dobrze na każdej nawierzchni. Hanescu niewidoczny w tym sezonie. Pokazał się dojściem do 2 rundy, to szczyt jego możliwości.

kursy z betgun
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Lecimy...

Serra, F - De Bakker, T - 2 - 2.94

Czas goni, więc tylko tyle - ja gram młodego. Zwycięstwo Serry nad wałkarzem Denko jest dla mnie przypadkiem, a przede wszystkim rozegraniem &quot;taktycznym&quot; Davydenki - wszyscy wiedzą co i jak on potrafi. Serra gra tak sobie i jest jak najbardziej w zasięgu młodego.

Morigami A. - Kerber A. - 1 - 1.65

Obu już w tym turnieju być nie powinno. Morigami niemiłosiernie męczyła się z Pin, a Kerber wygrała przez krecz Rodionovej w trzecim secie. Po porażkach w Fed Cup ze słabymi Japonkami, trudno mi powiedzieć coś dobrego o Niemce, tu trafia na dużo lepszą Japonkę niż w weekend. Może Morigami nie jest jakoś super przygotowana, ale wróciła z dalekiej podróży wygrywając z doświadczoną już Pin. Wnioski na pewno wyciągnęła i teraz awansuje do kolejnej rundy.

Hyung-Taik Lee - Moodie, W - 2 - 2.2

Moodie w singlu niezbyt często pogrywa, ale jeśli już, to gra dobrze, a już na pewno na tyle, by wykorzystać swoje deblowe umiejętności i pokonać zawodnika, który dopiero chce powrócić do formy. O Lee w ostatnim czasie niewiele było słychać, tu w pierwszej rundzie odprawił Kima w dwóch setach, Moodie odprawił Nisihkori. Dlaczego chcę zagrać przeciwko faworytowi? Moodie to bardzo niewygodny przeciwnik, niegdyś najlepszy [nie w rankignu, w turnieju Masters] deblista, potrafi swoim sprytem wyprowadzić każdego z równowagi. Dobre podanie, gra przy siatce - Lee w najwyższej formie nie jest, dlatego to powinno wystarczyć.

No i akurat tak się stało, że wszystkie ciekawe pojedynki będą dopiero jutro.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Znowu 5 na 8, szkoda, że nie grałem tego systemem. Wczoraj bardzo zdziwiłu mnie porażki Monfilsa i Ferrera. Dzisiaj kilka ciekawszych kursów.

J.Monaco-S.Koubek ATP Stuttgart 2 3,27 ⛔
Hmm. Stefan przeżywa chyba drugą młodośc w tym turnieju. Pokonanie Acasuso to moim zdaniem duża nispodzianka. Jeśli pokonał jego to Juan jest jak najbardziej do ogrania.

J.C.Ferrero-D.Hartfield ATP Stuttgart 1 1,20 ✅
Hartfild i tak już za daleko zaszedł, a Ferrero na cegle grać lubi więc nie powinno byc niespodzianki.

C.Moya-M.Zabaleta ATP Amersfoort 1 1,22 ✅
Zabaleta ostatnio długo niewidoczny ale pierwszą rundę przeszedł pokonując także nie błyszczącego w tym sezonie Vliegena. Moya się czuje na cegle jak ryba w wodzie i dlatego typuję jego łatwe zwycięstwo.

G.Simon-S.Darcis ATP Amersfoort 2 3,40 ✅
Moim zdaniem różnica kursów przesadzona. Obydwaj mają po 23 lata. Francuz jest troszkę wyższy, Belg troszkę cięższy. W turniejach ze soba nie grali ale dwa lata temu grali dwukrotnie w challengerach. Na hardzie we Francji wygrał Simon, natomiast na clayu w Holandii wygrał Darcis. Teraz grają na clayu w Holandii więc kto powinien wygrać? Darcis, a kurs jest baaaardzo piękny.

I.Andreev-F.Volandri ATP Amersfoort 2 2,40 ⛔
Chyba najciekawsze dzisiaj spotkanie. Nie wiem dlaczego Igor jest tak faworyzowany na clayu. Widziałem go w przegranym w zeszłym tygodniu meczu z Seppim i nie grał tam rewelacyjnie. Z Volandrim w tym roku już przegrał na clayu, teraz powinno być podobnie.

L.Dominguez Lino-S.Cirstea WTA Palermo 2 1,98 ⛔
Warto postawić na młodą Rumunkę, ponieważ obserwuje jej wyniki z ostatnich tygodni i są coraz lepsze.

A.Radwanska-K.Zakopalova WTA Palermo 1 1,24 ✅
Po prostu nie postawię przeciwko Agnieszce. Poza tym gra ostatnio bardzo dobrze. ????

A.Szavay-E.Bychkova WTA Palermo 1 1,35 ✅
Szavay to taka węgierska Radwańska, młoda, zdolna, niezbyt atrakcyjna. Jej porażka tutaj będzie sporą niespodzianką.
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
[center:5117d62d9d]Vesnina Elena-Yuan Meng[/center:5117d62d9d]
Elena to dobra młoda tenisistka,jak do tej pory nie spotkala się jeszcze z dzisiejszą rywalką,
ale wszystko wskazuje na to ze to wlasnie ona zwyciezy w tym pojedynku,w rankingu zajmuje miejsce 58 i swietnie sobie radzi na tych kortach warto również wspomnieć ze gdyby nie Justin Henin to możliwe że zaszła by duzo wyzej w turnieju im.Rolanda Garrosa i na kortach trawiastych w wimbledonie w obydwu turnieju wyeleminowała ją obecna lidera klasyfikacji ogólnej.

Moja propozycja to 1.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
faktycznie, wczorajsza porażka Monfilsa z Vankiem to był mały szok. Wygrał pierwszego seta bez najmniejszych problemów, a później....... Przecież ograł Robredo, tydzień temu w Gstaad Davydenko, widać że forma zwyżkowała, a tu taki szok z przeciętniutkim Vankiem.... Jest strasznie nierówny jeszcze. Natomiast porażka Ferrera nie była już dla mnie takim zaskoczeniem, bo David wygrał w niedzielę turniej w imponującym stylu w Bastad. Dziwię się mu, że w ogóle teraz startował..... No i Verdasco mu wyraźnie nie leży, a słabym grajkiem to on nie jest... Chociaż w normalnej dyspozycji to by go pewnie ograł.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Radwańska - Zakopalova - 1 - 1.3

Aga, patrząc na drabinkę, ma realną szansę na wygranie pierwszego turnieju w karierze, bo wszystkie zawodniczki są w jej zasięgu. Aga na pewno tą szansę widzi. Zakopalova, czyli Klara Koukalova, to doświadczona zawodniczka, ale spuściła z tonu i nie może wejść w swój rytm. Nie zagram na 2-0, bo Czeszka potrafi napsuć krwi każdemu ;-)

Dominguez Lino - Cirstea - 2 - 2.2

Oj Sorana pnie się w górę. Znakomita gra na ziemi, pokonanie faworytki w poprzednim spotkaniu, a teraz natyka się na Dominguez, która ogólnie jest dość solidną zawodniczką, ale tak naprawdę Dominguez gra gorzej, niż na początku clayowego sezonu i zwycięstwo nad Serrą Zanetti nie jest dowodem na powrót do formy. Rumunka tu pokonała już Kanepi i chyba chce powtórzyć sukces z Budapesztu. Dominguez oporu nie stawi większego, bo ma spore problemy z młodymi, ambitnymi zawodniczkami.

Mattek B./Mirza S. - Osterloh L./Rodionova A. - 1 - 1.25

Rodionova poniosła klęskę, gdy ją zdyskwalifikowano w singlu, Osterloh to już wiekowa zawodniczka, a nie pamiętam jej z nadzwyczajnej gry deblowej. Mattek w deblu sukcesy jakieśtam ma, gra przy siatce i ogólnie na hardzie należy do jej ulubionych, a Mirza to dobra deblistka, kilka wygranych turniejów na koncie, a co najważniejsze - wraca do normalnej dyspozycji.

Pavel A./Waske A. - Beck A./Popp T. - 1 - 1.2

Wiadomo o co chodzi - ciasteczka. Łatwo odprawili Cibulca i Berlocq. Tym razem opór postawić będą chcieli Niemcy, czyli koledzy Alexandra. Obaj panowie bez sukcesów, niech sukcesem dla nich będzie pokonanie w pierwszej rundzie Nicolasa Lappenttiego i Feliciano Lopeza. Na ciasteczka sił zabraknie.

Zastanawiam się jeszcze nad Mattek, ale chyba poczekam do następnej rundy.
 
M 76

marian555

Użytkownik
ATP LOS ANGELES
6222 KENDRICK-FLEISHMAN 1 1.60
Grali na siebie 5 razy. 4 razy wygrał Kendrick a raz wygrał Fleishmann.
Fleishman, Zack Kendrick, Robert
1 : 4
162 ranking 99
266 points 436
USA country USA

Kendrick w rankingu: 99
Fleishmann w rank.: 162
 
drago 108

drago

Użytkownik
ATP LOS ANGELES
6222 KENDRICK-FLEISHMAN 1 1.60
Grali na siebie 5 razy. 4 razy wygrał Kendrick a raz wygrał Fleishmann.
Fleishman, Zack Kendrick, Robert
1 : 4
162 ranking 99
266 points 436
USA country USA

Kendrick w rankingu: 99
Fleishmann w rank.: 162
Przy tym typie kierowałeś się tylko statystykami? Eee bezsens?

Moja analiza przeciwko:

Kendrick R. - Fleishman Z. 19-07-07 19:00 1,60 2,10 6/10 ✅
Kendrick R. - Fleishman Z. (-1.5/+1.5) 2,55 1,40 8/10 ✅
Kendrick R. - Fleishman Z. (Ile setów?) 3 sety 1,95 5/10 ⛔

A więc od dłuższej przerwy pisania analiz walne sobie tutaj ???? . Przejdźmy do Fleishman&#39;a. A więc wygrał on z Fernando Gonzalezem :eek: Zack już ma u mnie plusa, bo pokonać samego Gonza 2:0! Tego nie mozna nie zauważyć. Kendrick wygrał z Wesleyem Whitehouse 6:4 6:3 Gładko, choć Białydom nie jest Gonzem. Może Zackowi udało się przez złą grę, a raczej na pewno to i tak myślę, że po takim osiagnięciu musi coś ugrać i raczej w drugiej rundzie nie odpadnie. Myślę, że Zack wygra minimum jednego seta, a kto wie czy nie dwa? Robert nie gra ostatnio zbyt dobrze z ostatnich siedmiu spotkań wygral zaledwie 3 z: Glulbisem, Francisem i w/w &quot;białasem&quot;. Tej pierwszej dwójki nie znam :|, a Zack wygrał 5/7 ostatnich, więc zdecydowanie forma jest bliżej Zacka. Choć Robert wygrał juz 4 razy z Zackiem to po jutrzejszym dniu h2h zawodników w mojej ocenie będzie prezentować się w sposób 4:2 dla Kendricka.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
co myślicie o meczu SAFIN- H.T. LEE ???

Ja osobiście uważam ze H.T. LEE moze tu wygrac z safinem. łatwe wygrane z Kimem i Moodie mogą świadczyć ze forma zwyżkuje a safin jednak po dwóch trzysetowych dość trudnych pojedynkach ( zwłaszcza z gucionne). stawka na Lee wysoka bo 3.00. prosze komentowac co myslicie o tym? ;-)
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
No kurs spada. Mówią, że Safin odpadnie. Ja nie mam zdania, bo nie mam serca grać przeciwko niemu, szczególnie że dawno nie widziałam Lee w akcji i właściwie już nie pamiętam jego gry.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Finał ATP Amersfoort

W.Eschauer-S.Darcis 2 1,92 22.07.2007 14:05

Dlaczego Belg? Pokonanie Andreeva przez Darcisa nie było dla mnie wielką nispodzianką ponieważ uważam, że bukmacherzy za bardzo faworyzuja Andreeva na clayu, który jak widać nie błyszczy. Natomiast to, że Eschauer wygrał z Moyą na clayu to dla mnie szok. O Austriaku słyszałem co nieco, że potrafi grac na cegle, ale raczejw challengerach niż turniejach, a tu proszę, pokonanie Moyi i finał w Amersfoort. ???? Aleee, Youzhny jak już chyba wspomniałem to zawodnik dobrze grający na każdej nawierzchni a jednak Darcis znalazł na niego sposób i to drugi szok. Tak więc obydwaj finaliści wywarli na mnie po jednym szoku, tak więc dlaczego stawiam na Belga? Hmm, przede wszystkim jest młodszy o 10 lat. Austriak jest wyższy ale wzorst na cegle nie odgrywa znaczącej roli. Po drugie gra tak jakby u siebie, za miedzą w Holandii więc publika powinna być za nim. Jest młodszy, co za tym idzie mniej doświadczony ale jest w gazie, w gazie większym niż Austriak gdyż dobra gra lepiej, moim zdaniem wpływa na młodego, który mimo swojego braku doświadczenia ma więcej siły, charyzmy werwy do gry. Dlatego właśnie Darcis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom