>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy gujona 301

gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#16
I liga
Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet
Obie strzelą/ TAK. (2.0)✅
Kurs 2.0
Stawka 100
EW 200✅ 100
W Legnicy zapowiada się otwarte spotanie, w którym zoboczymy wiele sytuacji podbramkowych. Potencjał ofensywny po obu stronach jest, więc nic tylko strzelać. ????
Mecz zapowiada się overowy, ja wybieram jednak bezpieczniejszy typ tj BTS po fajnym kursie 2.0. Śmierdzi mi tutaj wynikiem 1-1 dlatego zrezygnowałem z typu na over 2.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#17
WTA Oeiras
A. Morita - U. Radwańska 1 (1.88)✅
Kurs 1.88
Stawka 100
EW 188✅ 88
Morita w pierwsze rundzie pokonała Robson-przyznam szczerze, że tego pojedynku nie widziałem. To dlaczego pobieram typ na win Mority?..... ponieważ widziałem mecz Uli z Cibulkową. Ulka nic w mojej ocenie ciekawego nie pokazała, w zasadzie to Cibulkowa bardziej ten pojedynek przegrała,niż Radwańska wygrała. Radwańska jak trzeba potwierdzić swoją wyższość w meczu równorzędnych zawodniczek to często zawodzi. Dzisiaj będzie podobnie, tenisistki spotykały się ze sobą już trzy razy i za każdym razem wygrała Morita.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#18

Liga Mistrzów
Barcelona - Bayern 1 (1.80)⛔ ????

kurs 1.80
Stawka 193
EW 0

Ja w tym meczu i po takim kursie nie będę szukał &quot; kwadratowych jaj&quot; w mojej ocenie faworytem tego spotkania jest Barcelona, pewnie strat nie odrobi ale wygra. A to dla mojego typu jest najważniejsze. Wszystko niby się zgadza, że Barca to już nie ta drużyna, że Bayern gra bardzo dobrą piłkę. Tylko,że u siebie Barcelona zagra zupełnie inaczej. Na pewno nie da się tak zdominować jak w Monachium. Usiądą na Bayern od początku meczu i będą grali&quot;swoją grę&quot; Bayern siłą rzeczy cofnie się do defensywy, a to jest jest &quot;młyn na wodę&quot; dla Hiszpanów. Reasumując... ja w tym meczu nie będę szukał żadnych rożnych, kartek, underów. Gram po prostu win Barcelona po dobrym kursie 1.80. Polecam niezdecydowanym.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#19

Puchar Polski Finał

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
obie strzelą /TAK (1.83)⛔
Kurs 1.83
Stawka 150
EW 0

Jutro o godzinie 18:30 zobaczymy finał Pucharu Polski,w który zmierzą się aktualny Mistrz Polski z liderem Ekstraklasy Legią Warszawa. Zacznę od tego, że ja zdecydowanego faworyta tego spotkania nie widzę. Pewnie wiele osób będzie atakować win Legia, ale ja bym przestrzegał. To na pewno nie będzie łatwy mecz dla warszawian. Śląsk w ostatniej kolejce przegrał w derbach Dolnego Śląska z Zagłębie Lubin aż 4-0. Ktoś może sądzić,że Śląsk ma obniżkę formy. Ja bym się tym spotkaniem nie sugerował. Śląsk to bardzo chimeryczna drużyna, która bardzo słabe mecze przeplata bardzo dobrymi. Jutro po porażce z Zagłębiem Śląsk będzie zmotywowany podwójnie i jakoś trudno mi sobie wyobrazić,że nie strzeli u siebie bramki. Tym bardziej,że Legia będzie grała w osłabieniu. Zapowiadana jest absencja Koseckiego,a to przy szybkich skrzydłowych Śląska (Sobota, Ćwielong) robi przewagę na skrzydle na korzyść Śląska. Myślę, że największe niebezpieczeństwo grozi Legii w bocznych sektorach boiska i przy stałych fragmentach gry.
Legia oczywiście potencjał ofensywny również posiada, po ostatnim słabym meczu w Gliwicach warszawiacy zechcą się zrehabilitować. A,że potencjał posiadają to coś we Wrocławiu ustrzelą. Obrona Śląska zagra osłabiona brakiem Kokoszki, który pauzuje za żółte kartki. Zresztą defensywa Śląska jest bardzo słaba i niezależnie czy z Kokoszką czy bez niego zazwyczaj zawsze bramki tracą.
Reasumując....mecz wydaję się być zacięty ze sporą ilością sytuacji podbramkowych. Siła ofensywna obu drużyn jest wystarczająca żeby we Wrocławiu coś postrzelać. Mecz wydaje się być overowy. Ale ja wybieram bezpieczniejszą opcję tj BTS po fajnym kursie. Polecam
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#20
ATP Monachium
F.Mayer- M.Matosevic
+1.5 Matosevic (1.80)✅ luz

Kurs 1.80
Stawka 100
EW 180✅ 80

Widziałem Meyera w spotkaniu z Kubotem i już wtedy wiedziałem że zagram coś przeciwko niemu. Niemiec w Monachium nic ciekawego nie prezentuje i jakoś trudno mi sobie wyobrazić gładkie zwycięstwo Mayera. Myślę,że to będzie wyrównane spotkanie i seta Matosevic wygra spokojnie. Zaczynają o 11:00, więc jak ktoś chce to grać to niech nie zamuli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Stan kasy na dziś tj 2.05. wynosi ✅1.718

17 kuponów trafionych
2 kupony nietrafione
1 w trakcie

Skuteczność po 20 kuponach bardzo dobra. W zasadzie przejechałem się do tej pory tylko na potyczce Barcelony z Bayernem. Mam nadzieje że pare osób gra ze mną.
Zaraz zrywam się na Puchar Polski ,więc dzisiaj z typów będzie na tyle.

Ps. Nie grać ślepo zwycięstwa Legii.....odradzam zdecydowanie
 
D 0

deanvendetta

Użytkownik
Muszę przyznać, że jestem pełen podziwu co do trafności typów, obserwuje twój temat prawie od początku i pograłem kilka twoich kuponów, włącznie z dzisiejszym Mayerem i wczorajszą barcą ???? także wielkie dzięki.
p.s
Chętnie bym dodał Ci kilka punktów repki, ale wyskakuje mi komunikat, że zanim będę mógł ponownie przyznać Ci punkt, wpierw muszę dodać komuś innemu, pewnie rodzaj zabezpieczenia przed założeniem sobie kilku kont i podbijaniem reputacji xP
 
T 0

tasiemiec13

Użytkownik
Witam. Również obstawiłem kilka Twoich typów, które często pokrywają się z moimi (nie licząc tenisa, bo w tej dyscyplinie nie jestem za mocny) ;) Dlatego dalej będę śledził Twój temat. Pozdrawiam.

ps. Gdybym wiedział, że Messi nie będzie grał to śmiało bym postawił 2, a tak to pominąłem ten mecz :p
 
T 0

tasiemiec13

Użytkownik
Dopiero dzisiaj się zarejestrowałem w serwisie :p reputacja już podbita ???? W razie konsultacji typów chętnie wymienię się opinią. Muszę mieć 10 postów, żeby móc prywatnie odp. ;p
Pozdrawiam.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#21

Ekstraklasa
Podbeskidzie- Zagłębie X (3.20)✅

Kurs 3.20
Stawka 50
EW 160✅ 110

Delikatnie, co by się lepiej oglądało. Na czym buduje swój typ... chyba tylko na tym że zdecydowanego faworyta nie widać to raz, a dwa że żadna z drużyn nie będzie przede wszystkim chciała przegrać tego meczu. Ze stawką nie będe świrował bo wiadomo że typ ryzykowny. Ale za 50 zł to mnie stać ????


Propozycje
X do przerwy (2.10) ---
X2 (1.48) ✅
Under 2.5 (1.75)✅
Dokładny wynik 1-1✅ (6.25) _________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1

trick89

Użytkownik
Mega szacun dla Ciebie za typy! Szczególnie ten ostatni, wahałem się czy postawić remis, ale jednak odpuściłem... Pozdro
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#22

Ekstraklasa
Korona Kielce -Polonia Warszawa 1 (1.95)⛔

Kurs 1.95
Stawka 100
EW 0

Faworytem jest Korona i to nie podlega dyskusji. Jak Korona gra u siebie każdy kto interesuje się polską piłką wie. Polonia rozbita, nie płacą to i oni nie grają. Czekałem na składy bo chodziły słuchy że Korona gra w osłabieniu. Ale ponoć wychodzą ze Stano, Golańskim i Lisowskim. Jak tak to ja śmiało gram na Korone. Mecz wydaje się być overowy, ale kurs mnie nie satyswakcjonuje. Więc gram czystą 1.

Mecz Podbeskidzia z Zagłębiem trafiony zatopiony ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#23

ATP Monachium. Godz 13:30
T. Haas - Dodig
+1,5 s Dodig⛔

Kurs 1.90
Stawka 100
EW 0

Ja rozumiem,że Haas gra u siebie ale bez przesady. Z kursami buki przesadziły. Dodig nie przypadkowo zaszedł do półfinału. Gra tutaj rewelacyjnie i w moim odczuciu nie jest na straconej pozycji w starciu ze starszym panem z Niemiec. Nie wierze,że Haas wygra 2-0. Jak wogóle zdoła wygrać. ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#24

Siatkówka Orlen Liga Finał godz 20:00
Tauron Dąbrowa- Atom Trefl Sopot
+ 1.5 seta Atom (1.90)✅

Kurs 1.90
Stawka 300
EW 570✅ 270

Kurs na Atom przesadzony, fakt że w pierwszych dwóch spotkaniach w Dąbrowie Atom nie istniał. Tylko wtedy zawodniczki zostały w szatni, dzisiaj mam nadzieje że z niej wyjdą. Tauron dzisiaj bez Skowrońskiej. To nie będzie spacerek dla Tauronu, wiadomo jak kobiety zachowują się pod presją ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jeśli chodzi o dzisiejsze mecze Ekstraklasy to pewne typy w głowie już mam. Tylko nie wiem jeszcze jak stawkować.
Widzew -Jaiellonia .....w tym spotkaniu dla mnie najlepszą opcją jest BTS czyli obie strzelą po kursie 1.83. Obie drużyny grają dość ofensywnie, tak naprawdę nie mają nic do stracenia. W zasadze grają już w tym sezonie o pietruszkę. Więc spdziewam się dzisiaj w Białymstoku bramek. Pewnie z obu stron bo defensywy obu drużyn do najlepszych nie należą. Szerzej o tym spotkaniu napisał Szef Elity.... zapraszam do działu Ekstraklasy.
Bełchatów - Górnik Zabrze .....ten mecz dla mnie to zagadka. Niby Górnik na papierze jest faworytem, ale czy w Bełchatowie będzie miał łatwą przeprawę...nie koniecznie. Trudny mecz do typowania. Jak ktoś fatycznie jest uzależniony od obstawienia i nie potrafi oglądać meczu bez obstawienia go.... to niech pobierze under 2.5 po kursie 1.55 i kibicuje obu drużynom żeby nie strzeliły bramki ????
Lech Poznań - Wisła Kraków .... w tym meczu faworytem jest Lech i to nie podlega syskusji. Lech musi wygrać, więc pewnie zaatakuje. Zapwiada się otwarte spotkanie w którym w moim odczuciu zobaczymy bramki. Wisła w przeciwieństwie do innych drużyn grających w Poznaniu nie postawi autobusu i dzięki temu zobaczymy otwarte spotkanie. Kurs na Lecha 1.65..... ja jednak poszukam overu 2.5. Jeszcze nie wiem za ile ale coś w tym kierunku zagram.
Ps. Nie zapisuje tych typów jak zawsze to robię, bo nie wiem jeszcze za ile to pogram. Napisałem o tych meczach na prośbę paru osób, łatwiej tutaj niż każdemu z osobna na priv. Myślę, że zainteresowani znajdą coś dla siebie i te pare słów w jakiś sposób pomogło. Pozdrawiam. Dzisiaj to wszystko.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#25

ATP Monachium

P.Kohlscheiber- T.Haas 2 (1.50) ✅

Premier League

Manchester United - Chelsea 1X (1.33) ⛔


Ako 1.95
Stawka 150
EW 0

Kohlscheiber gra w tym turnieju dobrze i to trzeba przyznać, ale na równo grającego Haasa będzie mało. Dodałem Manchester że nie przegra, co wydaje się dość logiczne.


Po 24 kuponach zysk✅1.748 zł.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
#26

Ekstraklasa

Śląsk Wrocław -Pogoń Szczecin
Under 2.5 (1.75) ekspekt ✅

Kurs 1.75
Stawka 100
EW 175 ✅75

Trochę o tym meczu pisałem w typach dnia. Jak już tam wspomniałem to nie będzie łatwy mecz dla Śląska, są po piłkarskim maratonie. Ich forma w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Pogoń przyjedzie do Wrocławia z chęcią wywiezienia punktów. Wdowczyk już zapowiedział, że to czy wywiozą punkty zależy od szczelności defensywy. Co to oznacza przekonała się już Legia, ktora zdobyła bramki dopiero z rzutów karnych. Śląsk dzisiaj będzie zmuszony grać atakiem pozycyjnym, a to oznacza dla nich tylko problemy. Pogoń będzie osłabiona (Andradina, Diousse). Więc nie mają kim postraszyć. Under 2.5 do grania jak nic. Polecam..... do dubelka jak komuś za mały kurs. Mnie on styknie 75% w banku nie dają ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom