>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy ferguson2

ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
#2
Barcelona powyżej 1.5 gol @ 1.69 fortuna
Nie będę się rozpisywał nadto, bo zaraz mecz i nie chcę się spóźnić. Barcelona pokonała już raz Juventus, zagrała wtedy całkiem solidny mecz w ataku, a i mogli strzelić jeszcze więcej. Do składu Juve wraca Ronaldo, ale to nie on gra w obronie i myślę, że Barca zrobi w tym meczu to co do niej należy. Jest w dobrej formie Messi, który ciągnie caly zespoł. Juve miało z nim problemy w pierwszym meczu i w tym też nie powinno się nic zmienić. Barca zawodzi w lidze, ale w Europie inna bajka. Juve na pewno będzie walczyło do końca, ale nie wierzę żeby w tym meczu Barca nie strzeliła chociaż jednej bramki. Ja próbuje po 1.5 overze.

#3
Chelsea - Krasnodar BTS @ 1.73 fortuna
The Blues w wybornej formie strzeleckiej i tutaj absolutnie nie boję się o ich dyspozycje w ofensywie. Co prawda Krasnodar nie ma już szans na awans, ale jeszcze nie mają zapewnionego miejsca na grę w LE. Strzelili dwa bramki Sevilli na wyjeździe, z Rennes jedna bramka. Widać, że coś tam potrafią. Wierzę, że na Stamford stworzą sobie kilka sytuacji i przynajmniej jedną z nich zamienią na bramkę.

po 10j
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer

#9 NBA
Spotkanie: 76ers - Wizards
Typ: Wizards powyzej 111.5 pkt @1.9 fortuna
Analiza:
Drugi mecz zapowiada sie rowniez emocjonująco co pierwszy, a pamietajmy ze Wizards pokazali sie momentami z naprawde dobrej strony. Phila nie grala jakiegos wybitnego spotkania. Sporo jednak błędów w obronie. Beal powinien jeszcze bardziej skupić sie na grze i zagrac lepsze spotkania. Ogolnie spodziewam sie jeszcze lepszej postawy ze strony gosci, bo linia nie jest az tak wysoka.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dallas z [email protected] totalbet
Dallas -3.5 ot @3.5 fortuna
Typ bardziej pod kurs.Wiem, że zabraknie Doncicia. Dallas jednak powinno zagrać bardziej zespołowo. Przypomnijmy, że graja u siebie, a tam publiczność na pewno im pomoże. Druga sprawa taka, ze Utah to kiepska druzyna na wyjazdach. Maja zawodników, ktorzy potrafia trafiac zza łuku, ale nie zawsze im to wychodzi. Mavs są dobrze dysponowanym zespołem nawet bez Luki, pokazali w końcowce sezonu ze potrafia bez niego wygrywać, wprawdzie były to zespoły raczej średnie jak Wilki czy tankerzy typu Rockets. Nie zmienia to faktu, ze ten rekord wygranych u siebie w ostatnich tygodniach nie wziąl się znikąd. Wiadomo typ lekko for fun, bo Utah naturalnie ze wzgledu na kontuzje najlepszego zawodnika rywali stał się faworytem, jednak nie lekceważylbym gospodarzy bo ten backcourt z Brunsonem i Dinwiddiem pokazał, że potrafi napsuć krwi defensywiw rywali.
 
Do góry Bottom