>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 9.12.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gornik Z. - Miedź L.
Typ: Górnik wygra (remis = zwrot)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Spotkanie na dnie tabeli. Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, które znajdują się kolejno na 14 i 15 miejscu.
Ostatnie dwa mecze na pewno podniosły nastroje Górnika, który wygrał po dogrywce z Rozwojem Katowice (1-4) i rozgromił Wisłę Płock (0-4), ale także ekipę z Legnicy, która poradziła sobie ze Śląskiem Wrocław (0-1) i wygrała z Wisłą Kraków (2-0).
Mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, ale myślę że kluczowy okaże się atut własnego boiska oraz lepsza forma formacji ofensywnej Zabrzan - szczególnie Angulo, który strzelił 4 gole w ostatnich dwóch meczach Ekstraklasy, dodatkowo goście radzą sobie przeciętnie na wyjazdach, gdzie udało im się wygrać tylko raz z Jagiellonią w 6 kolejce.
Przewiduje zwycięstwo Górnika, które zabezpieczam przed ewentualnym remisem. Przewidywany wynik 2-1 / 3-1 dla Górnika
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: MMA - UFC
Godzina: 5:00
Spotkanie: Joanna Jędrzejczyk - Valentina Shevchenko
Typ: Joanna Jędrzejczyk wygra na punkty
Kurs: 5,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ na zwycięstwo Joanny Jędrzejczyk został już podany, ja więc wybieram trochę bardziej ryzykowny typ, że nasza zawodniczka wygra tę walkę na punkty. Jeśli Asia ma wygrać, to właściwie tlyko na punkty. Jędrzejczyk nie ma jakiegoś mocnego ciosu, stąd w ostatnim czasie prawie wszystkie jej walki były na pełnym dystansie. Zadaje ona mnóstwo ciosów, jej szybkość jest imponująca, w związku z czym punktowanie rywalek przychodzi jej dość łatwo.Jej rywalka też jest szybka, ale moim zdaniem pod tym względem akurat Joanna Jędrzejczyk ma przewagę. W stójce nasza zawodniczka nie jest gorsza od swojej rywalki. Jeśli nie da się zdominować w parterze, to moim zdaniem ma dobre szanse na to, żeby wygrać na punkty.
⛔100
 
czaro82 409,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Francja Ligue 1
Godzina: 15 : 00
Spotkanie: Strasbourg - Caen
Typ: Strasbourg i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.22
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś po południu w Strasborgu miejscowi piłkarze zajmujący obecnie 10 lokatę w ligowej tabeli, będą podejmować 18 nasty zespół z Caen.Ostatnio widać sporą poprawę w grze podopiecznych Laureya Thierry, liczę więc na powrót ich formy z przełomu września i października.Wyjazdowa wysoka wygrana nad ekipą Rennes w poprzedni weekend, oraz remis w środku tygodnia z hegemonem ligi PSG raczej pozytywnie wpłynie na zawodników Strasbourga. Mają w oni swoich szeregach graczy 3mających równy poziom i trenera który dobrze ich prowadzi.
Rywale kompletnie pod formą i NIC niewskazuje aby miało dojść u nich do jakiegoś przełamania... Ostatnie ich 10 spotkań to 6 porażek, 3 remisy i tylko jedna skromna wygrana u siebie z drużyną Amiens...
W marcu tego roku goście ograli dzisiejszych faworytów na własnym obiekcie 2:0, w ubiegłym padł bezbramkowy remis, reszta H2H dosyć odległa więc niem się co sugerować. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, uważam że to właśnie gospodarze tego meczu wywalczą dziś komplet punktów i podskoczą w tabeli min. dwie pozycje.
⛔100
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: MMA, UFC
Godzina: 06:00
Spotkanie: Max Holloway - Brian Ortega
Typ: Brian Ortega wygra przez (KO,TKO,DSQ,Poddanie)
Kurs: 2,5
Totolotek
Chłopaki w temacie juz podali swoje propozycje ja mam troszkę inne zdanie krotko bo choroba zmęczenie itp bliżej mi kolegi co typuje Braina - super walka obaj wielka klasa wiadomo błogosławiony jest niesamowity ale dla mnie tej walki nie wygra dawno nie walczył + troszkę problemow zdrowotnych coś tam było na rzeczy z depresja... rywal świetny T-CITY i jego parter....niesamowitość -poddania ,szybkość technika potrafi wszystko... z pleców potrafi wskoczyć za plecy ,ma niesamowity wachlarz technik kończących. Świetnie na medialnym treningu w cv bilans nieskazitelny...im dłużej ta walka będzie trwała tym szanse Hawajczyka beda malec .Max nigdy z cardio nie miał problemow ale ta przerwa daje znak zapytania do ogólnej formy Maxa warto oglodac i myślę ze warto parę pln postawić na czarodzieja parteru...
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Z. - Miedź L.
Typ: REMIS
Kurs: 3,35
Bukmacher: fortuna
WItam, wczoraj remis nie siadł w anglii, w sobotę premiership bez remisu
Dzisiaj gram remis w meczu Górnika z Miedzią, choć powiem szczerze życzę Górnikowi zwycięstwa, jednak myślę że im się dzisiaj to nie uda. Górnik po czwartkowym meczu z dogrywką może być trochę zmęczony, niby odmieniony skład był troszkę ale mimo to musieli wejść podstawowi zawodnicy żeby dopiero w dogrywce ograć Rozwój Katowice. Obydwa zespoły teraz notują zwyżkę formy. Górnik na własnym boisku ma aż 5 remisów, Miedź na wyjazdach tylko jedno zwycięstwo i dwa remisy, ale na pewno podbudowała ich wygrana z Wisłą w lidze i widać u nich chęć pozostania na dłuzej w ekstraklasie. Obydwie drużyny mają po 16 punktów i zajmują 14 i 15 miejsce w lidze, więc wygrana jednej z nich dała by awans na 11 lokatę. Myśle jednak że nie uda się dzisiaj to żadnej z drużyn i podzielą się punktami i tylko dogonią Śląsk Wrocław.......powodzenia
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lille - Reims
Typ: + 8,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziś znów znalazłem ciekawy mecz ???? ale jak zwykle pod kątem rzutów rożnych. Nie będę się dużo rozpisywał podam tylko kilka szczegółów. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 6,2 rzutów rożnych a Goście 4,8 więc widać, że w liczbach to ta linia pokonana lekko. Dodatkowo sprawdziłem wszystkie mecze w tym sezonie w lidze i Lille tą linie pokonało w 43,8 % wszystkich meczach a Reims w 68,8%. Jednak liczę na to, że to Gospodarze dziś zdominują te stałe fragmenty gry i linia zostanie lekko pokryta a my zarobimy ????
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Typ: Lechia Gdańsk win i obie strzelą
Kurs: 5.75
Bukmach: forBet
Analiza:

Bardzo ciekawy mecz zapowiada nam się dzisiaj w ramach osiemnastej kolejki Lotto Ekstraklasy, a mianowicie pojedynek pomiędzy pierwszą w tabeli ekipy z Gdańska, a drugą drużyną z Warszawy. Świetna passa Lechii, która to od 10 meczów nie przegrali jeszcze z nikim notując przy tym 8 zwycięstw i 2 remisy. Legia natomiast 3 mecze z rzędu notują zwycięstwa, jednak wcześniej łatwo ulegli ekipie ze Szczecina. Dzisiaj stawiam tutaj w tym meczu na dużą ilość goli i na to, że obydwie ekipy coś ustrzelą. Atut własnego boiska przemawia za Lechią Gdańsk jak i niesamowita forma, która już dość długo się utrzymuje, dlatego też stawiam tutaj na ich zwycięstwo jednak nie bez straty gola :bomb:

⛔100
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga 2
Godzina: 16;00
Spotkanie: Cadiz-Rayo Majadahonda
Typ:Cadiz hendicap -1
Kurs: 2.48
Bukmach: unibet
Analiza:
Witam no niestety nie pyklo wczoraj szkoda ;/ Przenosimy sie zatem do drugiej ligi Hiszpanskiej i do mojej ulubionej druzyny Cadiz licze tu na wysoka wygrana gospodarzy forma jest u siebie bilans bardzo dobry przeciwnik przyszedł z 3 ligi beniaminek i tu wlasnie upatruje ze cadiz pokazy klase w ostanich 3 meczach na wlasnym stadionie pokryli wlasnie ten typ i sadze ze dzisiejszy rywal jest w sam raz aby znowu pokazac klase tym bardziej ze cadiz ma o co grac bo caly szac ma szanse aby wejsc na salony La liga i grac z najlepszymi . Natomiast Rayo na ostatnie 6 meczy na wyjezdzie wygrali tylko 1 i 5 razy porazka widac ze ciezko im idzie gra na wyjezdzie bilans bramkowy na wyjezdzie 6 strzelonych 13 straconych z reszta ogolny bilans malo lepszy 14;20 slabo to wyglada natomiast Cadiz na swoim podworku bardzo przyzwoicie 14;6 i mysle ze dzisiaj doloza kilka bramek i rozzbija Rayo 3;0 .
Powodzenia .

⛔100
 
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mönchengladbach - Stuttgart
Typ: Mönchengladbach wygra do zera
Kurs: 2.79

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj trochę zaryzykuję, bo nie lubię zbytnio grać typów gdzie jeden błąd może zaprzepaścić cały typ. Jednak tutaj zauważyłem ku temu mocne statystyczne value. A więc - dziś wieczorem zagrają ze sobą ekipy Mönchengladbach i Stuttgartu. Gospodarze są w tym sezonie w gazie będąc na trzecim miejscu w lidze zaraz za Bayernem i Borussią. Od jakiegoś czasu kojarzą mi się jednak z ekipą bardzo chimeryczną, grającą w kratkę - czyli jak ja to sobie nazywam w głowie - mogą wygrać z każdym, ale i przegrać z każdym - i tu leżą moje jedyne wątpliwości co do tego typu. Ale przechodząc do tego co przemawia za - czyli statystyki. Nie ulega wątpliwości fakt że gospodarze są ekipą lepszą. Jak spojrzymy na mecze u siebie to zobaczymy że Mönchengladbach jako jedyny zespół w lidze wygrał wszystkie 6 tracąc w nich jedynie 3 bramki - czyli najmniej w całej lidze ez aequo z Lipskiem. Natomiast Stuttgart na wyjazdach to w 7 meczach to 1 zwycięstwo, 1 remis i 5 porażek. I, co ważne 6 strzelonych goli - całkiem sporo, fakt, ale większość strzelona rywalom z pobliskiego miejsca w tabeli. Natomiast drużyny wyższego kalibru, takie jak Hoffenheim, Leverkusen czy Lipsk potrafiły wygrać ze Stuttgartem u siebie bez straty bramki. I na to liczę i tym razem. Oczywiście zachęcam do zagrania bezpieczniejszego wariantu o niższym kursie (np. połowa/koniec meczu - 1/1) jeśli ktoś nie chce przesadnie ryzykować. ;)
✅179
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Jekaterynburg - Kunlun Red Star
Typ: Jekaterynburg -1,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Fortuna
Tym razem krótko, bo już za chwilę mecz. Ponownie gram przeciwko zespołowi z Pekinu, ponieważ dzisiaj rozgrywają swoje czwarte spotkanie wyjazdowe. W poprzednim dwa dni wcześniej ulegli outsiderowi ligi - zespołowi z Czerepowca. Dzisiaj na swojej drodze mają rywala mocniejszego pod względem kadrowym i fizycznym. Ekipa gospodarzy ostatnio spuściła z tonu i nie zachwyca swoich kibiców tak jak jeszcze do niedawna. W ostatnim spotkaniu męczyli się trochę z Chabarowskiem ostatecznie wygrywając w dogrywce. Myślę, że jutrzejszy mecz Avto ze Spartakiem Moskwa nie wpłynie na postawę gospodarzy i zagrają na maksa, żeby zdobyć komplet punktów - dzisiejszy mecz z Kunlunem i jutrzejszy ze Spartakiem to dwa ostatnie spotkania przed prawie tygodniową przerwą, a więc nie ma co się oszczędzać tym bardziej, że ewentualna strata punktów może skutkować spadkiem na niższą pozycję w tabeli na korzyść drużyny z Kazania. KRS z kolei dzisiaj rozegra swój ostatni mecz przed przerwą i także dadzą z siebie wszystko, ale wydaje mi się, że ekipa z Chin popełnia zbyt wiele błędów i gra zbyt niepewnie w obronie, żeby przetrzymać ewentualny napór zespołu z Jekaterynburga.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna , Grecja 1
Godzina: 16:15
Spotkanie: OFI Crete - Panathinaikos
Typ: Powyzej 2.5 gola
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wypatrzylem ten mecz juz wczoraj i zdaje mi sie ze warto podjac ryzyko i zagrac na over bramkowy dzis w Grecji w meczu miedzy Kreta a Panathinaikosem. Argument dla mnie jest bardzo prosty a mianowicie w trzech ostatnich meczach miedzy nimi padaly minimum 3 gole a co lepsze w dwoch ostatnich meczach byly to lamance . Spotkania zlamane na korzysc zarowno OFI Crete jak i Panathinaikos i odpowiednio padaly wowczas wyniki 2:1 oraz 2:3. Dzis mecz warto wsiasc pod lupe na live bo moze znow cos wykombinuja i polamia ale ja ide w bezpieczniejsza opcje over 2.5 .

POLECAM!!!
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Genoa - SPAL
Typ: Krzysztof Piątek strzeli gola
Kurs: 2,30
Buk: Unibet
Analiza:
Ten weekend w Europejskiej piłce zdecydowanie należy do Polaków. W Neapolu wynik meczu z Frosinone otworzył Piotr Zieliński a później dwa trafienia zaliczył Arek Milik. W zremisowanym meczu Millwall 2:2 wynik meczu otworzył Kamil Grosicki, a w Monachium dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Dziś mamy nadzieję że tę serie będą kontynuować Kamil Wilczek i Krzysztof Piątek.
Do rzeczy
Ja właśnie dzisiaj upatruję gola El Pistolero z Polski. Piątek wrócił do strzeleckiej formy po lekki zacięciu się, mimo że strzelał w ostatnim czasie tylko z rzutów karnych (2 gole z Entellą w Pucharze Włoch i gol w derbach Genui z Sampdorią) to widać w jego grze ten błysk jaki widzieliśmy na początku rozgrywek, kiedy wpadało praktycznie wszystko czego dotknął się Polski napastnik. Rywal dzisiaj idealny aby przełamać się bramką z gry. SPAL ma bardzo mocno dziurawą defensywę, popełnia zatrważającą liczbę błędów, prostych błędów, które skutkują tak kiepską statystyką straconych goli (16 goli straconych w ostatnich 6 meczach). Na dzisiejszy mecz SPAL dysponuje tylko jednym niezłym defensorem, którym jest doświadczony Bonifazi. Obok niego zagra Felipe lub Djorou. Felipe brak ogrania i formy a po Szwajcarze zostało tylko nazwisko, które zostało wypromowane na jego grze w reprezentacji, gdzie Petkovic z niego korzystałł bo miał duże braki na tej pozycji. Za czerwoną kartkę będzie pauzować Thiago Cionek i to jest bardzo duży ubytek w składzie SPAL. Polak był zdecydowanie najjaśniejszą postacią tej defensywy i dziś będzie ogromny problem po prawej stronie boiska. Dodatkowo Bonifazi trzyma tę linię dość głęboko co bardzo mocno sprzyja grze Piątka. Były snajper Zagłebia Lubin i Cracovii nie zbyt dobrze czuje się kiedy musi ścigać się z obrońcami, uciekać im, zdecydowanie bardziej lubi grać tyłem do bramki, szukać sobie miejsca między obrońcami (taki trochę lis pola karnego jakim niegdyś byli Miroslav Klose czy Filippo Inzaghi). Dzisiaj stawiam na dobre spotkanie i zwycięstwo Genoi, które będzie przypieczętowane golem lidera zespołu z Ligurii. Pwodzenia!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gornik Z. - Miedź L.
Typ: Górnik +1,5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie o tzw.6pkt.Obie ekipy wyprzedzają tylko Zagłębie Sosnowiec i mają po 16 punktów na swoich kontach.
Ostatni mecz ligowy obu zespołów to 3-1 dla Górnika/w Legnicy/
Po bardzo słabych występach drużyny obudziły się na zimę.
Górnik 4-1 z Rozwojem Katowice w pucharach i 4-0 z Wisłą Płock.Wróciła forma strzelecka z ubiegłego sezonu.
Miedzowi wygrali w lidze z Wisłą Kraków i w pucharze ze Sląskiem,ale wyczyny ligowe na wyjeździe to jedna wielka tragedia.7/8 meczy to strata przynajmniej 2 goli.
Dobra forma strzelecka Górnika 8 goli w 2 meczach i 4 gole Angulo.
Angulo strzeli 2,25 też warte zastanowienia.
Do składu Zabrzan wrócili kontuzjowani Koj i Wolniewicz co mocno poprawiło grę obronną.Można również postawić na zwycięstwo gospodarzy kurs ponad 2.
Liczę jednak na podtrzymanie dobrej dyspozycji strzeleckiej Górnika.Niech strzelą 2 bramki,a Miedź niech się o siebie martwi,są również w dobrych nastrojach po ostatnich 2 meczach.Może też się rozstrzelają.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - hiszpania laliga
Godzina:
18:30
Spotkanie: real sociedad-valladolid
Typ: valladolid strzeli gola
Kurs: 1.76
Bukmacher: fortuna
Analiza:
dzien dobry po dluzszej przerwie,stawiam na zespol ktory ostatnio mnie zawodzi.gra bardzo nierowno,sezon zaczeli slabo i pozniej po przejeciu wiekszej ilosci akcji przez ronaldo grali jak z nut,w dwoch miesiacach na osiem spotkan wygrali 5 i 2 zremisowali.teraz znowu dolek-w ostatnich czterech spotkaniach ligowych ugrali tylko punkcik ale grali z zespolami ktore sa czolowka ligi lub sa w dobrej formie.mimo ze sa w najgorszej formie ostatnich 5 meczy jesli chodzi o dorobek punktowy to ich gra nie jest taka najgorsza.potrafia napsuc krwi nawet najlepszym druzyna ligi:sevilla,real czy barca mocno sie meczyli zeby wygrac mecz.dzisiaj zagraja na wyjezdzie z sociedad,ktory gra takze w kratke i jak dla mnie kurs na nich jest za niski,moze jest faworytem meczu ale nie bedzie im latwo nawet u siebie.licze ze goscie znowu poprawia skutecznosc i sytuacje ktore stwarzaja zamienia na gole,dzisiaj kursik jest bardzo dobry,a przeciwnik w ich zasiegu nawet na wygrana.zycze smacznego rosolku i pozdrawiam
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Cremonese - Cittadella
Typ: X
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiejszym typem wracam do mojej ulubionej drużyny z poprzedniego sezonu, jeśli chodzi o remisy. Cremonese, bo o nich mowa, to ekipa która mam wrażenie jest najbardziej remisową drużyną na przestrzeni 2 ostatnich sezonów. Oczywiście trzeba te typy na ich remis odpowiednio dozować, a ponieważ Cremona od 3 spotkań nie zremisowała - pora najwyższa. Rywal dzisiaj dość wymagający, bo Cittadella zajmuje 4 miejsce w tabeli z bilansem 6-5-2 i stosunkiem goli 17:9 po 13 meczach. Cremona posiada bilans 4-6-3 , bramkowy 12:10. Jak widać, obie ekipy nie dośc że lubią zremisowac, to dodatkowo strzelają raczej mało bramek, tracąc przy tym jeszcze mniej. Jeśli spojrzymy na bilans gości w meczach wyjazdowych, zobaczymy że teoria ta jest jeszcze bardziej adekwatna. Bilans 2-3-1, stosunek goli 3:2. O Cremonie u siebie nie wspominam, bo 66% meczów w tym sezonie to remisy. Kurs dośc niski, ale wiele wsazuje, że wynik bez rozstrzygnięcia jest tu bardzo prawdopodobny.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie C (Grupa A)
Godzina: 18:30
Spotkanie: U.S. Città di Pontedera - A.S. Pro Piacenza 1919
Typ: handicap 1 (-1.5)
Kurs: 2,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek jak mam to w zwyczaju przedstawiam tabelę tej grupy Serie C:

Pontedera u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast ich dzisiejszy rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa i 3 remisy. Ja w tym spotkaniu próbuję typu na gospodarzy z handicapem -1.5 , bo liczę, że minimum 2 golami różnicy wygrają i pokryją ten handicap. Dlaczego tak odważnie ? Pro Piacenza ma ogromne problemy finansowe, piłkarze mają zaległości i myśli się tam chyba o wszystkim tylko nie o najbliższym meczu. Już 4 graczy rozwiązało swoje umowy z zespołem i odeszli a są nimi Quaini, Marchesi, Mangraviti i Zaccagno. Ostatnie wyniki pokazują, że zespół w tym momencie nie jest przygotowany na grę. Pro Piacenza przegrał swoje 3 ostatnie mecze z rzędu w tym w ostatniej kolejce aż 0-5 z liderem Carrarese. Co ciekawe ten mecz był rozgrywany na neutralnym gruncie, bo Pro Piacenza nie miał pieniędzy aby zapłacić za wydatki za grę na swoim obiekcie. Naprawdę źle się tam dzieje i myślę, że ten typ z handicapem to bardzo fajny bet przy tych problemach wśród gości. Po takim kursie myślę, że można zaryzykować mając takie informacje co tam się dzieje. O tych odejściach 4 piłkarzy można przeczytać pod poniższym linkiem:
https://www.calciomercato.com/news/pro-piacenza-in-crisi-ufficiale-se-ne-vanno-4-prestiti-97952
Jeszcze wzmianka o nieobecnościach.
Absencje w Pontedera:
obrońca Fontanesi (5 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi gra obrońcy Benedetti (11 występów w tym sezonie)
Absencje w Pro Piacenza:
obrońcy Pasqualoni (12 występów w tym sezonie) i Belotti (5 wystepów w tym sezonie)
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gornik Z. - Miedź L.
Typ: 1 druzyna multiwynik 2-1 , 3-1 lub 4-1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz często okreslany rywalizacją o 6 punktów.
Górnik Zabrze wyglądał w dwóch ostatnich meczach bardzo dobrze w ofensywie, a także w defensywie, ktora dopuściła tylko do jednego gola w Pucharze Polski. Głównym atutem w talii Brosza jest niewątpliwie Angulo, który ponownie zaczyna trafiać do siatki, ale także młody Żurkowski czy wracający po niedawnym urazie Wolsztyński.
Legnicy nie można odmówić woli walki, ale sytuacja u nich jest dużo gorsza, bo mimo zwycięstw nie byli aż tak przekonujący. Poza tym mecze wyjazdowe to ich pięta achillesowa, więc liczę dzisiaj tylko na ich gola.
⛔100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Skra Bełchatów - Czarni Radom
Typ: Powyżej 179.5 punkta
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawy mecz się dzisiaj zapowiada między Bełchatowem chcącym odrabiać już chyba powoli poprzednie straty punktów w lidze, a będącym na fali i wysoko w tabeli Radomiem. SKRA jest obecnie dopiero na 6. miejscu z 5 zwycięstwami oraz aż 4 porażkami, co na ten zespół to bardzo dużo. U siebie zdobywają zwłaszcza punkty, bo tam mają bilans meczów aż 4-1, ale sety 12:7 pokazują, że nie były to do tej pory łatwe mecze dla nich. Nie tak dawno pokonali ONICO 3:0 co jest dobrym osiągnięciem, podobnie pokonanie 3:1 Resovii, to był dobry mecz. Gdańsk sprawił im jeszcze większe problemy, bo wygrali wtedy dopiero po pięciu setach, stracony set z Będzinem u siebie pokazuje, że Bełchatowianie miewają jednak przestoje nawet u siebie. Do tych 4 zwycięstw dochodzi jeszcze porażka u siebie z Olsztynem. Radom jak dotychczas prezentują się świetnie. W 9 kolejkach wygrali aż 7 razy, dzięki temu są na drugim miejscu w tabeli, wiele z ich meczów kończyli w 3 setach, demonstrując swoją przewagę wygrali aż 6 razy do zera. Na wyjazdach mają bilans 4-1, 3 wygrane do zera, jedno 3:1 z Bydgoszczą i porażka 1:3 z będącą w szczycie formy i zaangażowania wówczas Stocznią. To pokazują, że nie od wczoraj grają dobrze, utrzymują wysoką dyspozycję od praktycznie początku sezonu. Teraz czeka ich granie z lepszymi drużynami, dzisiaj zaczną od Bełchatowa. Bez wątpienia SKRA jest faworytem mają lepszych siatkarzy na wielu pozycjach. Moc składu gospodarzy jest niesamowita, środkowy Kochanowski, przyjmujący Ebadipour oraz Szalpuk no i Wlazły. Nie można powiedzieć, że oni grają słabo, grają dobrze, co raz lepiej chyba u nich z formą dzisiaj najprawdopodobniej wygrają, ale ich rywale również mają potencjał i co ważne dobrą formę. Zwłaszcza Zhigalov oraz Żaliński Ci dwaj skrzydłowi są w gazie i ciągnął ofensywę Radomian do przodu. Dochodzą do tego inni gracze z podstawowego składu, którzy nie tak bardzo jak liderzy, ale również wydatnie dokładają swoją cegiełkę do gry i dzięki temu gra Radomia wygląda dobrze.
Czarni od dłuższego czasu grają dobra siatkówkę tak więc mam nadzieję, że dzisiaj po raz kolejny Radom pokaże się z dobrej strony i swoją jakością gry będą w stanie dotrzymać kroku Bełchatowianom i przechylą co najmniej jednego seta na swoją stronę, co sprawi, że ten mecz nie będzie krótki.
⛔100
 
bartollomeo 20

bartollomeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Typ: X2
Kurs: 1.73
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Witam w ten niedzielny poranek, dziś pod lupę zdecydowałem się wziąć mecz Górnika z Miedzią.
Górnik w obecnym momencie daleki jest od dyspozycji z ubiegłego sezonu i niestety moim zdaniem tak już zostanie przynajmniej do końca rundy. Nutkę optymizmu może zasiać zwycięstwo w ostatniej kolejce z Wisłą Płock, ale już męczarnie w tygodniu w pucharze Polski z zespołem 2 ligi, słabiutkim Rozwojem Katowice pokazuje że to wciąż nie są właściwe tory. Zabrzanie zagrali praktycznie pierwszym składem a mimo to dopiero w dogrywce zapewnili sobie awans to kolejnej rundy.
Teraz popatrzmy na Miedź. Drużyna z Legnicy całkiem dobrze rozpoczęła przygodę w ekstraklasie, lecz z każdą kolejką było już tylko gorzej. Główną przyczyną tej sytuacji jest wąska kadra zespołu i osłabienia spowodowane kontuzjami. Także radosny futbol prezentowany na początku sezonu przestał przynosić efekty w postaci punktów. Na szczęście dla klubu i jego sympatyków, trener Dominik Nowak zdecydował się na zmianę taktyki. Od kilku kolejek drużyna prezentuje bardziej zachowawczą grę opierając się głownie na murowaniu własnej bramki i kontratakach. W Szczecinie nie dało to efektu głównie dzięki indywidualnym umiejętnością Ikera Guarrotxeny, ale już późniejsze zwycięstwa z Wisłą Kraków i Śląskiem w pucharze pokazały że zmiana stylu dobra decyzja sztabu, która da spokojne utrzymanie.
Dziś przewiduje że Miedź ponownie odda inicjatywę rywalowi i skupi się na kontrach i nie przegra tego spotkania, a może nawet zwyciężyć.
⛔100
Nieregulaminowy bukmacher
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Detroit Pistons - New Orleans Pelicans
Typ: Anthony Davis powyżej 26.5 punktów
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza: Detroit w lekkim kryzysie, tak bym nazwał okres gry drużyny prowadzanej przez Caseya. W ostatnich trzech spotkaniach nie potrafili wygrać ani jednego spotkania. Można ich usprawiedliwiać, że grali naprawdę z dobrymi ekipami - 76ers, Bucks i Thunder to ekipy, które coś znaczą w swoich konferencjach. Tym razem zadanie też będzie trudne - do Detroit przyjeżdżają Pelicans. Kluczowym zawodnikiem ekipy gości jest niewątpliwie Anthony Davis. Zawodnicy Nowego Orleanu często posyłają piłki właśnie w stronę Davisa i Randle&#39;a. Można powiedzieć, że bazują przede wszystkim na dwojce tych zawodników w ataku. Indywidualne krycie Davisa najprawdopodobniej przejmie Griffin albo na zmianę z Drummondem. Nie są oni tytanami defensywnymi, a jeżeli dodamy do tego również wielkie obowiązki ofensywne Blake&#39;a, który jako jeden z nielicznych funkcjonuje w ataku, to spodziewam się że Davis rzuci dzisiaj ponad 25+. Nie należy także zapominać o rzutach dystansowych Davisa. Generalnie on lubi grać przeciwko ekipie z Detroit, nie sprawiają mu większych problemów dwaj najwięksi gwiazdorzy Pistons w pomalowanym. Bukmacherzy przewidują close game z uwagi na kursy. Zobaczymy. Najważniejszy dla mnie jest fakt, że Davis dość często gra sporo minut i otrzymuje mase podań w trakcie spotkania. Dodatkowo Davis powinien wyciągać Griffina z pomalowanego, aby stworzyć więcej przestrzeni dla Randle&#39;a. Siłą Pelicans są ponadto rzuty dystansowe dwóch wysokich z Nowego Orleanu, a to bez wątpienia sprawi problemy Detroit.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom