>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.12.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, HockeyEttan Sodra
Godzina: 19.00
Spotkanie: Mariestads - Nybro
Typ: Mariestads
Kurs: 2.5
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Nybro w pierwszej rundzie Alettan zmiażdżyło u siebie 6:0 Huddinge czym potwierdziło swoje aspiracje do awansu. Znakomicie w bramce prezentował się wychowanek Frolundy, młody goalie Pontus Eltonius, a ofensywne trio Markus Ruuskanen-Adam Persson-Lukas Macklin było nie do zatrzymania. Popularni "Wikingowie" są bardzo mocni zwłaszcza w domu, ale dzisiaj zagrają na wyjeździe z Mariestads. I to już nie będzie taki "spacerek", jak ostatnio. Wręcz przeciwnie! Mariestads ma w tym sezonie na prawdę bardzo ciekawy zespół z tak solidnymi zawodnikami jak choćby bramkostrzelny skrzydłowy Oliver Kandergard (ma za sobą debiut w SHL z Leksand), czy środkowy Philip Norberg (kilka spotkań na poziomie HockeyAllsvenskan) na czele. Ponadto między słupkami jest doświadczony Tobias Sandberg (wychowanek Djurgardens ma w swoim CV grę w DIF i Asploven w HockeyAllsvenskan). Mariestads w pierwszym spotkaniu Alettan dosyć nieoczekiwanie przegrało na wyjeździe z Dalen 2:3 (bracia Jesper i Martin Thornberg zagrali znakomity mecz u gospodarzy) i dzisiaj musi szukać punktów.
Zapowiada się wyrównany mecz w Mariehus Arena, w którym gospodarze po ostatniej wyjazdowej porażce bedą chcieli szybko się o niej zapomnieć wygraną z liderem tabeli HockeyEttan Sodra.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Barcelona
Typ: Bayern -2,5
Kurs: 4,1
Bukmacher: sts
Analiza:

Dzień dobry, mój ostatni typ z soboty na mecz BVB- Bayern okazał się trafny (grałem win Bayernu), dzisiaj też liczę na zwycięstwo Monachijczyków i chciałem zagrać je z handi -1,5, natomiast taki typ się już ukazał i gram jeszcze większy handicap czyli -2,5.
Co prawda dużo mniejsza szansa, że typ wejdzie, ale nie jest to niemożliwe. Normalnie gdyby to było spotkanie o awans to Bayern by się przejechał po Barcelonie aż miło (jak to miało miejsce w ostatnim czasie) ale dzisiaj zupełnie inny mecz, Bayern pewien pierwszego miejsca, Barca gra o awans i normalnie mecz nie do obstawiania.
Jednak pokuszę się o kilka słów o typ, który gram. Głównym argumentem jest oczywiście sprawa Lewandowskiego i Złotej piłki. Thomas Muller powiedział, że Lewy mając te same osiągnięcia winnym klubie niż niemieckim (np Hiszpania albo Francja) wygrał by bez problemu, dlatego będziemy mieli okazję pokazać za kilka dni gdzie jest nasza liga niemiecka a gdzie hiszpańska (nie szukałem teraz tego wywiadu bo czasu mam mało ale to miał na myśli )
dzisiaj znów czytałem, że Nagelsmann zapewnił, że wyjdą najbardziej optymalnym składem na to spotkanie i niech Lizbona się nie martwi i zrobi swoje.
Jestem przekonany, że Bayern reprezentując Bundesligę nie odpuści tego meczu i zdemoluje Barce, problemem może być ich gra defensywna, bo Neuer wszystkiego nie jest w stanie wyłapać, lecz z drugiej strony Barca w ofensywie też nie błyszczy...
Bez zbędnego ględzenia podsumuje, że nie przyznanie Lewemu złotej piłki uraziło całą bundesligę, bo uważają ją za słabszą, gorszą od europejskiego topu, dzisiaj Bayern będzie chciał zweryfikować gdzie są w Europie.
Przypominam to co pisałem na początku, że chciałem grać handi -1,5 ale 2,5 też jest realne. Przeglądając jeszcze ofertę na forbetw zakładach specjalnyvh jest opcja, że Bayern wygra i wykona powyżej 4 rzutów rożnych (czyli rozliczą na plus jak będzie 5 rzutów rożnych i oczywiście Bayern win)

310
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1036
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Zenit - Chelsea
Typ: Zenit wygra
Kurs: 6.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Krótko bo nie bardzo jest czas a chcę się podzielić typem, który według mnie ma rację bytu. Chelsea w tym meczu gra o wyjście z 1 miejsca w grupie, a Zenit w zasadzie tylko o bonifikaty finansowe i prestiż. Abstrahując od rozpływania się nad różnicą klas i tym, jak dobrym zespołem jest Chelsea Tuchela chciałbym skupić się na drużynie gospodarzy. Zenit to największa marka piłkarska w Rosji. W swoim zespole mają jakościowych zawodników, którzy w sporej części już od kilku sezonów grają razem. Tą jakość i zgranie widać w poczynaniach na boisku. Kto oglądał ich chociażby w tej edycji lm z pewnością mógł dostrzec, że zarówno Chelsea jak i Juventus nie miały łatwo. Dziś pomimo tego, że wydawać mogło by się to zespół Chelsea ma więcej powodów ku temu by wygrać to myślę, że Zenit utrze nosa faworytowi. Pierwszy fakt to, informacja, że Tuchel z pewnością będzie rotował składem. Drugi, że Zenit na swoim podwórku jest bardzo niewygodnym rywalem, który nie tylko przeszkadza, ale potrafi grać kombinacyjny ciekawy football. Trzeci, że dziś w Rosji ma być -11/-12C co z pewnością bardziej będzie przeszkadzało gościom. Czwarty - uważam, że wygrana w grupie dla Chelsea nie jest jakimś wielkim priorytetem. Uważam, że goście się dziś potkną, a osobiście gram ostrożniej X2 po kursie 2.60.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +333
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów U19
Godzina: 14:00
Spotkanie: Salzburg u19- Sevilla u19
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betclic
Analiza: Rozgrywki młodzieżowe charakteryzują się meczami obfitymi w bramki, nie innego rozwiązania spodziewam się i dziś a to z kilku powodów. Sevilla jako jedyna z grupy wie że w play-offach napewno zagra ale nie wie z którego miejsca wyjdzie bo pierwsze gwarantuje grę w 1/8 finału a 2 miejsce w 1/16. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa przez Salzburg, Sevilla spada na 2 miejsce i to już może gwarantować nam bardzo ciekawe spotkanie bo spodziewam się mobilizacji obu drużyn od pierwszej minuty. Salzburg podobnie jak ich starsi koledzy na własnym terenie są bardzo mocni i preferują mega ofensywny styl gry. Zawodnicy Salzburga w ostatnim meczu w ramach młodzieżowej LM zawiodła po całej Lini żeby nie powiedzieć że dokonała blamażu w wyjazdowym meczu przeciwko Lille. Już wtedy mogli zapewnić sobie wyjście z grupy ale dali sobie wbic gola grającym w dziesiątkę przeciwnikom i dziś będą cisnąć żeby nie zaliczyć kolejnej wpadki. Osobiście uważam że tutaj spokojnie wyższa linia może zostać pokryta ale ja idę bezpiecznie że zobaczymy minimum 3 gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Salzburg - Sevilla
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Zgadzam się z moim przedmówcą lukas88 lukas88, co do betu na rogi w meczu Salzburga z Sevilla. Obie drużyny walczą o awans, dlatego rogi powinniśmy zobaczyć po obu stronach boiska. Salzburg jak na średniaka w Lidze Mistrzów nabija solidna liczbę cornerów. A tutaj mój post z 1 kolejki https://forum.bukmacherskie.com/thr...istrzów-14-09-2021-wtorek.163038/post-7047761 . Salzburg średnia 6 RR/mecz, a Sevilla 6,4 RR/mecz. Jak to sumujemy to mamy średnia ponad 12 RR/mecz. Wydaje mi się, że walka o wyjście z grupy będzie trwała do samego końca a to spowoduje, że obie drużyny będą nabijały RR. Nie ma żadnych kalkulacji, każdej z drużyn zależy na wygranej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina 21:00
Spotkanie : Bayern : Barcelona
Typ : Bayern wygra 1 połowę i powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs : 3.30
Bukmacher : ETOTO

Zgadzam się z przedmówcami co do tego spotkania , liczę że Bayern z tą formą jest w stanie roznieść rywala , już nie raz to udowodnili choćby pierwsze spotkanie w Hiszpanii i 3:0 albo demolka 2:8 , w tej edycji Bayern z kompletem zwycięstw i bramki 19:3 Barcelona z kolei niby na drugim miejscu ale bilans bramek 2 strzelone i 6 w plecy tak więc i ta statystyka mówi wiele , nie ukrywam że liczę na Lewandowskiego i parę bramek z jego strony , w ostatnim meczu co prawda ligowym ale na szczycie z Dortmundem wygrali 3:2 a pierwsza połowa 2:1 dla Bayernu , w 5 kolejce Bayern grał w Kijowie z Dynamem i do przerwy 2:0 , no i tak jak pisałem liczę że już w pierwszej połowie Bayern wejdzie na wysokich obrotach i wygra tą pierwszą część spotkania a i z dwie bramki padną po całkiem wysokim kursie .

230
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +797
Hipotermicznybezsens 4,4K

Hipotermicznybezsens

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: VfL Wolfsburg vs Lille
Typ: 2
Kurs: 3.33
Bukmacher: Betclick
Analiza:

Wolfsburg nie wygrał żadnego z ostatnich 5 meczy (1D, 4L) i są w fatalnej formie. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0 pomiędzy tymi drużynami, jednak to Lille dominowało tylko zabrakło skuteczności. W tej grupie wszystkie 4 drużyny mają jeszcze szanse przejść dalej dlatego oba zespoły będą grały aby komplet punktów przygarnąć. Co prawda remis może i by zapewnił Lille przejście dalej, jednak wyjście z pierwszego miejsca daje większy zastrzyk gotówki i na papierze słabszego przeciwnika w fazie 1/16. Moim zdaniem Lille jest po prostu lepszym zespołem i ten mecz wygra.
Wolfsburg - Lille 1:2 lub 0:2.

233
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1124
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Forli 3 challenger, round of 16, indoors
Godzina: 19:45
Spotkanie: Arnaboldi A. vs Brouwer Gijs
Typ: Dokładny wynik : 2:1
Kurs: 5.25
Bukmacher: STS
Analiza:
Myślę że będzie się działo.Jestem pewny tego, że Arnaboldi Andrea nie zagra bardzo słabo meczu, powinien wygrać, przynajmniej 10 gemów natomiast oprócz mojej pewności wyraźnie widzę zwycięstwo Arnaboldiego.Tylko że nie znam dokładnego wyniku,może 2:1 lub 2:0 a w kościach czuje 2:1.Ciekawy mecz,będę zadowolony nawet gdy Arnaboldi przegra..Zbyt długo jestem związany z grą Arnaboldiego.. i miło byłoby się pomylić.Tak się składa, że jestem zorientowany jak na obecną chwilę gra Brouwer Gijs i musi wygrać seta,musi.Brouwer Gijs nawet może dotrzeć do tie-breaka z Włochem.Brouwer Gijs od końca lipca głównie gra na korcie twardym.Co może go czynić jeszcze trudniejszym rywalem dla Włocha.Z tym że Brouwer Gijs gra i gra a sukcesów w postaci zwycięstw nie ma od lipca.. Spodziewam się lepszego stylu/techniki gry Włocha i tendencji do tego, że Arnaboldi gra lepiej na turniej we Włoszech a dzisiejszy turniej jest we Włoszech.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +715
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Godzina:20:00
Spotkanie:Bayern-Barcelona
Typ:Barcelona wygra mecz
Kurs:4.75
Bukmacher:Fotuna
Analiza.Bayern pewny wyjscia z grupy i przed waznym meczem z Mainz w bundeslidze nie bedzie sie forsowal.Choc nie znamy jeszcze skladow wiadomo ze Nagelsmann da odpoczac kilku kluczowym zawodnikom przed weekendowa potyczka z wymagajacym rywalem.Xavi na konferencji prasowej powiedzial ze zrobia wszystko zeby wygrac a jak wiadomo potencjalu Barcy chyba nikomu nie trzeba przedstawiac.Oczekuje pewnej wygranej Blaugrany w okolicach 3-1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Malmo
Typ: Juventus/Juventus (1 połowa/mecz)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Juventus Turyn ma jeszcze teoretyczne szanse na 1 miejsce w grupie co gwarantowało by im, że nie trafią na kilka znacznie lepszych drużyn od nich. Wraz z Chelsea Londyn mają po 12 punktów ale to Chelsea ma trudniejsze spotkanie bo grają z Zenitem na wyjeździe a dobrze wiemy jak ciężko gra się w Rosji o tej porze gdzie zima w pełni.
Myślę, że Juventus wyjdzie najmocniejszym składem na mecz z Malmo i tak jak w poprzednim meczu zagwarantują sobie 3 punkty już do przerwy gdzie strzelili 3 bramki rywalom i kontrolowali spotkanie.
Malmo oczywiście już nie gra o nic, nie mają szans nawet na 3 miejsce.

67
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +702
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Barcelona
Typ: Bayern wygra minimum 3 golami
Kurs: 4.30
Bukmacher: STS
ANALIZA: Mecz giganta i zespołu który aktualnie jest w fatalnej dyspozycji. Myślę, że gospodarze na luzie wypunktują Barcelonę i pokażą im miejsce w szeregu. Barca gra z nożem na gardle i Bayern to wykorzysta. Barca jest słaba mentalnie oraz jako drużyna. Zespół ten jest w wielkim dołku i nic pokazuje, że może być inaczej. Uważam, że będzie to łatwy mecz dla gospodarzy, którzy pewnie wygrają ten mecz kilkoma golami.

330
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +839
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ:Bayer wygra1połowę i cały mecz/Tak
Kurs: 2.20
Bukmacher: BETFAN

Analiza:
Bayern wygrał 22 z 23 meczów w L.M./1 zremisował/
W 3 ostatnich meczach z Barceloną Bayern strzelił 14 goli/słownie;CZTERNAŚCIE/
Skład gospodarzy troszkę osłabiony jednak trener mówi przed meczem
CYTAT
,,Wyjdziemy w najlepszym i najsilniejszym z możliwych składzie.Lisbona nie musi się martwić,,
Barcelona to cień drużyny w której grał Messi,na Bayern są po prostu za słabi.Nie wiem czy będzie grad goli.Gospodarzy stać na wygranie 1 połowy i dowiezienie tego wyniku do końca.Levy też powinien coś strzelić.
Barcelona również wyjdzie osłabiona.
Martin Braithwaite, Pedri oraz Ansu Fati zmagają się z kontuzjami.
Liczę na wygraną gospodarzy,to renomowana drużyna grająca o prestiż,a Levemu potrzebne są gole.

120
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +847
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina 21:00
Spotkanie : Bayern : Barcelona
Typ : over 4.5 gola w meczu
Kurs :
3,05
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Spotkanie wybrane przeze mnie na dzisiaj cieszy się dużą popularnością wśród typujących. wiele analiz już zostało napisane na temat tej potyczki. Większość widzi faworyta w gospodarzach i ja również przychylam się do tej teorii. Jednak Barcelona pod skrzydłami Xaviego gra coraz lepiej i nie można tutaj wykluczyć niespodzianki w postaci remisu. Nie idę w typowanie zwycięzcy, a zajmę się golami i to obojętne do której z dwóch bramek. Bayern wiadomo, Lewy to gwarant gola, a może nawet i dwóch pewnie Sane też cos dorzuci. "Barca z nożem na gardle" też pewnie cos ukłuje z przodu tak wiec z moich obliczeń wychodzi mi coś koło 5 bramek w tym meczu. W pierwszej kolejce "Blaugrana" przyjęła 3 sztuki na swoim obiekcie, w ćwierćfinale 2019/2020 Bayern wygrał 8:2. W półfinale edycji 2014/2015 padały następujące wyniki: 3:2 dla Bayernu i 3:0 dla Barcelony. Tak więc po wynikach widać, że obie jedenastki lubią przeciwko sobie strzelać. Dzisiaj również spodziewam się kilku trafień.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Salzburg - Sevilla
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W tym spotkaniu typuję BTTS. Salzburg to tak ofensywnie grająca drużyna, że nie wierzę w scenariusz, w którym to Austriacy mieliby się bronić. Pewnie prędzej czy później strzelą gola, a to postawi Sevillę pod ścianą. oni muszą dziś wygrać. Wiadomo, równie dobrze wynik mogą otworzyć goście. Co by się jednak nie wydarzyło to żadna z drużyn nie może dziś przegrać, bo będzie to oznaczało grę co najwyżej w Lidze Europy (a i to nie jest pewne, Wolfsburg ciągle może namieszać w tej grupie). Wyrównana stawka, do ostatniej kolejki każdy o coś gra, a to, przynajmniej w moim odczuciu, zwiastuje fajny, otwarty mecz. Tutaj nie ma już czasu na kalkulację. W pierwszym pojedynku tych ekip padł remis 1:1, a bramek na dobrą sprawę mogło być tam więcej, bo Salzburg zmarnował 2 rzuty karne. O dziwo w dzisiejszym spotkaniu to Sevilla jest faworytem kursowym, ale na pewno nie będzie miała dzisiaj łatwego zadania w starciu z mistrzem Austrii.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: over 3 azjan bramki Bayern
Kurs: 3.35
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Bayern ma już pewne miejsce i przeszedł przez ta grupę jak burza ale to nie oznacza że dziś będzie oszczędzanie, ekipa podejdzie do tego starcia poważniej w najmocniejszym składzie a to oznacza ogromne trudności dla ekipy przyjezdnych. Bayern potrafi zdominować rywala tym bardziej u siebie, potrafią kreować masę sytuacji bramkowych i być skuteczny w swoje grze, ten zespół po prostu funkcjonuje momentami jak maszynka jeśli chodzi o ofensywne. Zmiany nastawienia dzisiaj nie będzie, zagrają na swoje intensywności z którą większość sobie nie radzi, a słowa trenera pozdrawiającego „Lizbonę” potwierdzają tylko że ten mecze potraktują poważnie i będą chcieli wyeliminować Barcelona. Co do Barcelony w tej chwili dzieli ich bardzo dużo od najlepszych, widać to w grupie, widać to w Hiszpania. Xavi jak na razie wielki cudotwórcą się nie okazała, ale na to potrzeba czasu patrząc na kadrę Barcelony. Jest to bardzo „biedna” kadra nie ma gwiazd, to wszystko tutaj trzeba poskładać od początku. Nowy trener widać że chce zmiany sposobu gry – czyli granie wysoko, intensywnie, ofensywnie ale przejście na taki styl wymaga czasu, dlatego ekipa wygląda bardzo źle w defensywie, bo otwiera sporo przestrzeni a jaka jest największa broń Bayern? – no właśnie ten atak którzy w pierwszym meczu na Camp Nou wygrała 0:3 ale mogło być tam dwa razy wyżej, obie ekipy na ten moment dzieli bardzo wiele i Bayern powinien po raz kolejny to pokazać.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Barcelona
Typ: ponad 21,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

To może być pożegnalny mecz Barcelony w tegorocznej edycji LM, aby na pewno grać dalej muszą wygrać ale takie rozwiązanie raczej nie wchodzi w rachubę. Bayern wygrał do tej pory wszystkie 5 spotkań tracąc zaledwie 3 bramki. Przy remisie czy porażce muszą liczyć na Dynamo Kijów, które gra w Lizbonie z Benficą i musiałoby wygrać to spotkanie co też jest mało prawdopodobne. Zostaje więc przysłowiowe gryzienie trawy aby grać dalej w tych elitarnych rozgrywkach.
Barcelona nie gra już jak kiedyś długo utrzymując się przy piłce mało przy tym faulując. Teraz w spotkaniach popełniają sporo przewinień czy to grają w La Liga czy w LM. W spotkaniu wyjazdowym z Benficą popełnili 14 fauli a z Dynamem 16 razy faulowali rywali.
Bayern natomiast w Bundeslidze popełnia bardzo mało przewinień natomiast w dwóch spotkaniach domowych rozegranych w tej edycji aż tak czysto nie grają. Mimo wysokich i pewnych wygranych popełnili o wiele więcej fauli niż ich przeciwnicy:
5-0 Dynamo / 11-6 w faulach
5-2 Benfica / 15-5 w faulach
Jak Barcelonie spotkanie nie będzie układało się po ich myśli zacznie się nerwówka i może pojawić się zwiększona ilość przewinień z ich strony, na samym Lewym kilka fauli pewnie złapią. Bawarczycy nie pozostaną dłużni i swoje też powinni dołożyć.
W pierwszym spotkaniu wygranym przez Bayern 3-0 na Camp Nou piłkarze popełnili 22 faule (13-9) a więc idealnie.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +292
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Atalanta Bergamo - Villareal
Typ: 1 i under 6.5
Kurs: 1,86
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Atalanty I Villareal. Faworytem w tym spotkaniu wydaje się być drużyna gospodarzy która znajduje się ostatnio w bardzo dobrej formie. Gracze Atalanty są niepokonani od 10 spotkań co sprawia że są mega nakręceni i uzyskali w końcu zgranie ktore może procentować w dalszej części sezonu. Gospodarze chcąc awansować do kolejnej rundy muszą dzisiaj wygrać co dodaje pikanterii temu spotkaniu. Gospodarze z pewnością będą napierać I powinni strzelić minimum jedna bramkre. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo Atalanty po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 2:1.

czekamy na rozegranie spotkania - czwartek 19:00

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: VfL Wolfsburg vs Lille
Typ: powyżej 5,5 kartki
Kurs: 1.66
Bukmacher: STS
Analiza:
Oba zespoły dzisiaj grają o wszystko czyli być albo nie być przewiduje nawet w tym spotkaniu czerwona kartkę ale zagram ostrożniej i dam kartki w meczu. Tym bardziej ze STS liczy fajnie czerwona kartkę jak dwie żółte , sędzia jest pan Orsato z Włoch który nie dyskusje z zawodnikami tylko wyciąga kartki jak szalony. Mecz nerwowo dla drużyn wiec nie obejdzie się bez kartek liczę ze szybko wpadnie bramkę i zacznie się ostry mecz

66
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +167
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom