>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Typy Dnia - 8.12.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 899,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 8. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
losiuu6 21

losiuu6

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons
Kurs: 2,92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Moim zdaniem kurs strasznie zawyżony. Pistons grają dzisiaj na wyjeździe z Hornets. Ostatnie 5 meczów Detroit to 4 zwycięstwa i bardzo dobra gra, wysoki procent skuteczności i widać, że są w formie. W Charlotte po bardzo dobrym początku widać, że coś się zacieło, ostatnio mają bardzo łatwy terminarz więc robią te zwycięstwa (2 razy z Dallas, Minnesotą i Memphis). Obie te drużyny spotkały się już jakoś ponad tydzien temu i pomimo tego, że Drummond wyleciał w drugiej kwarcie drużyna Pistons rozjechała Hornets. Nie jest powiedziane, że dzisiaj również będzie tak łatwo, jednak zdecydowanie większe szanse daje drużynie gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Anaheim Ducks - Carolina Hurricanes
Typ: Ducks OT
Kurs: 1,64
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do Anaheim przyjeżdża drużyna z Karoliny Północnej, czyli Hurricanes. W delegacjach nie wygrali oni od 5 meczów i w każdym z nich strzelali 2 lub mniej bramek. Ogólnie zespół ten nie przekonuje mnie jakoś do siebie, a więc gra przeciwko nim jest przyjemniejsza. W drużynie brak lidera, który poprowadzi drużynę do zwycięstw w ważnych momentach w trakcie sezonu. Dla mnie tej drużynie brakuje charakteru. Gospodarze po porażce wyjazdowej z Flames 8:3 z pewnością będą chcieli zmazać plamę i pokazać się kibicom z jak najlepszej strony. Getzlaf nadal asystuje, ale może jednak odblokuje się i dorzuci coś do tych dwóch bramek. Najlepszym strzelcem jest Kesler, a drugi po nim Rakell, lecz jego występ jest niepewny. Liczę na gospodarzy. Kto potrzebuję większego kursu, myślę, że spokojnie można grać na zwycięstwo Kaczek w 60&#39;. Powodzenia.
✅64
 
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia - Liga Postobon II
Godzina:
01:00
Spotkanie:
Independiente Santa Fe - Atletico Nacional Medellin
Typ:
2 (wygrana Atletico Nacional Medellin)
Kurs:
3.82
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie dzisiejszej nocy, zainteresowałem się tym meczem już wczoraj, i postawiłem na gości ale stawka na ich zwycięstwo wynosiła wtedy 5.25. Dzisiaj kiedy piszę ten typ stawka spadła na łeb i wynosi już tylko 3.82, czyli spadek w ciągu doby o kilkadziesiąt procent !
Dawno już nie widziałem czegoś takiego, ale może to Medellin i Kolumbia mafia i te sprawy więc niewykluczone że coś jest na rzeczy i ten mecz ma się skończyć zwycięstwem gości. Tak czy inaczej to dodatkowo czyni mój typ bardziej atrakcyjnym bo sportowo to także drużyna gości powinna mieć większe szanse na zwycięstwo.
Goście rundę zasadniczą wygrali ze świetnym bilansem na 20 spotkań przegrali tylko raz, a gospodarze 4 razy. W pierwszym meczu playoff Santa fe dość łatwo dwukrotnie pokonali inną drużynę z Medelin, ale tym razem trafiają na najlepszą drużynę w lidze i będzie o wiele trudniej.
Bezpośrednie pojedynki tych drużyn zawsze były zacięte i statystyka ich jest prawie po 12 zwycięstw każdego zespołu i 12 remisów, piszę prawie bo 12-tego zwycięstwa Medelin jeszcze nie ma i mam nadzieję że stanie się to tej nocy ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Southampton-H,Beer Sheva
Typ Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk

Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które zakończy nam rywalizację w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Europejskiej , na przeciwko siebie staną zespoły Angielskiego Southamptonu, oraz Izraelskiego Hapoelu Beer Sheva, gospodarze którzy tylko zwycięstwem w tym spotkaniu są w stanie zapewnić sobie awans są w starciu z zespołem Izraela zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, obie ekipy na chwilę obecną mają po 7 oczek na swoim koncie gospodarze mają jednak lepszy bilans bramkowy . W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy i mecz był wyrównany obie ekipy stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia bramki, jednak zabrakło tam skuteczności, moim zdaniem w meczu na terenie Anglii drużyna popularnych &quot;Świętych&quot; powinna spisać się znacznie lepiej bowiem rywal nie jest zespołem aż tak wymagającym żeby liczyć na remis, gospodarze , będą pewnie atakowali od pierwszych minut spotkania, powinni już po pierwszej połowie objąć prowadzenie ja myślę że obie drużyny w tym meczu bramki zdobędą, i padnie przynajmniej jedna w 1 połowie spotkania, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż kilka bramek tutaj ujrzymy i nie będzie powtórki z pierwszego spotkania gdzie bramek nie było,polecam pograć na overek.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 17:30
Spotkanie: CSKA Moskwa – Podolsk
Typ: over 5.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: unibet
Analiza:
CSKA wraca po dalej serii wyjazdowej gdzie ugrali komplet punktów, to pokazuje siłę tej ekipy bo to nie były spotkania w których była wielka spina na wynik. Szaleństwa bramkowego nie były ale rywale jak i CSKA nie kręciły tempa w tych starciach bo rywale słabi a i faworyt jak wspomniałem ciśnienia nie miał. Większe parcie na bramki i szybszą grę powinno powrócić w dzisiejszym starciu bo wracają na własną taflę gdzie z takimi rywalami była skuteczność, tak naprawdę tutaj tam gdzie miało być nisko zazwyczaj było gdzie te bramki miały być były a to spotkanie dla mnie należy do tych drugi. CSKA u siebie tylko z 4 porażkami ze średnią ponad 3 bramek strzelanych. Nie ukrywam też ze też ta seria pięciu spotkań bez wysokiego overa też skłania mnie ku typowi. Ważny aspekt dla mnie to taki że kar w dzisiejszym starciu nie powinno zabraknąć a gra w przewadze to zawsze zwiększa szansę na kilka trafień, skąd takie przepuszczenie że będzie tu ostro, proste Podolsk dla mnie uchodzi za ekipę która potrafi ostro walczyć i nie daje sobie pogrywać rywalom, w ich starciach naprawdę kar nie brakuje a tym bardziej w tak prestiżowych spotkaniach. Nie trzeba daleko szukać przed rokiem w Moskwie wynik 2:4 z sumą kar ponad 100minut!!!, spotkanie wcześniejsze to 3:2 i znowu ponad 60 minut kar. Co do jeszcze Podolska to ekipa bardzo solidna w ofensywie i słabaw defensywie szczególnie mam tu na myśli wyjazdy gdzie w 17 spotkaniach stracili 53 bramki (są cztery gorsze ekipy ale mają na swym koncie ponad 20 spotkań) . Mecze z topem to były wysokie wyniki na tyłach 5:4 Magni, SKA też piąteczkę zaliczyła podobnie jak Astana. Kurs na bramki wysokie CSKA może zagrać solidnej zawody jak zwykle na tyłach ale jak tu się zrobi ostro na co liczę to te bramki wpadną bo goście na pewno mają sporo do zaoferowania w ofensywie.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Copa do Brazil
Godzina: 00:45
Spotkanie: Gremio - Atletico MG
Typ: Gremio
Kurs: 2,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
2 mecz finałowego starcia o Puchar Brazylii. Pierwszy zakończył się zwycięstwem Gremio 3:1 na wyjeździe. Typuję, że nie inaczej będzie w tym spotkaniu gdzie Gremio ma dodatkowo atut własnego boiska. Goście będą próbować odrobić straty, przez co zagrają ofensywnie narażając się zapewne na kontry gospodarzy. Gremio w tegorocznej edycji pucharu nie przegrało jeszcze meczu. H2H przemawia także na korzyść mojego typu - 5 ostatnich pojedynków tych drużyn to 4 zwycięstwa Gremio. Dodatkowo goście nie są w najlepszej formie - 5 ostatnich meczów to 3 porażki i 2 remisy. Typuję, że gospodarze wygrają to starcie i zdobędą puchar, powodzenia ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
Typ: Los Angeles Clippers
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Clippersi z Indianą się ośmieszyli totalnie ale czy jest lepszy sposob na rehabilitację niż pokonanie naszpikowanych gwiazdami Warriors? Myślę, że nie. Przespali drugą połowę meczu, pozwalając odjechać Pacersom nawet na 20 punktów, jednak trzeba przyznać że w niecałą kwartę potrafili zniwelować tę stratę do nawet 4 i posiadania jednak jak się okazało na nic to się zdało. Dzisiaj jest idealna okazja, żeby z głów kibiców wyrzucić tamtą żenującą porażkę. Warriors są w gazie jednak przyjrzyjmy się dokładniej ich spotkaniom z tymi najlepszymi w lidze: San Antonio - przegrana, Houston - przegrana. Słabeuszy sobie leją 20 punktami+ jednak z mocarzami mają spore problemy, a może nauczeni lekcja z ubiegłego sezonu nie spinają się tak bardzo na Regular Season bo wiedzą, że śrubowanie rekordów nic nie daje, tylko liczy się efekt końcowy. Dziś także zagrają ze ścisła czołówką tej ligi - LA Clippers, którzy ostatnią nie bójmy się tego powiedzieć klęską są bardzo mocno podrażnieni i zmotywowani. Kolenja sprawa to statystyka. Clippersi zawsze w tym sezonie po przegranej u siebie kolejny mecz wygrywali. Następna sprawa - Warriors nie lubią grać w Kalifornii co już potwierdzili w tym sezonie jak zostali ośmieszeni przez Lakersów (rok temu zresztą również). Ostatnią sprawą jest h2h, które mówi wyraźnie ze GSW nigdy nie wygrało z Clippersami na ich terenie wiecej niż 2x z rzedu (a aktualnie wygrali tam 2 ostatnie spotkania), więc myślę że i dzisiaj będą mieć z tym wielki problem.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:00
Spotkanie: LAC - GSW
Typ: GSW wygra włącznie z dogrywką
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betano
Analiza
Nie będę się rozpisywał, że jestem jakimś maniakiem NBA i siedzę po nocach oglądam co się dzieje w najlepszej lidze kosza za oceanem, ale ostatni miesiąc bazowałem na statystykach i nawet nieźle mi to szło. A więc tak, obie drużyny dość sporo rzucają jednak kursy i linie są raczej dopasowane u bukmacherów do dzisiaj w nocy się może wydarzyć więc to pomijam. Za drobne zagrałem under 4 rzutów Currego po 2,2 na betano jednak nie jestem co do tego zbytnio przekonany. Spojrzałem się na statystyki poprzednich meczów między drużynami ostatnie 5 wygrało GSW, według tego co patrzyłem na kontuzje podstawowych graczy to chyba wszyscy grają dalej sprawdziłem czy może GSW słabiej sobie radzi na wyjazdach? niee, nie słabiej, 5 ostatnich meczów na wyjezdzie wygrali. To może LAC u siebie są twierdzą nie do zdobycia ? na 5 ostatnich meczów wygrali 3. Wg mnie kurs warty grania.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 32

bredoms

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Ręczna ME
Godz: 18:30
Spotkanie Niemcy K-Polska K
Typ 2
Kurs 6
Bukmacher:Bet 365
Witam na wstępie wczoraj patrzyłem ten mecz i kurs na Polki był 3,5 teraz wynosi on 6 albo i ponad 6... Polki grały słabo ostatnie dwa mecze ,ale nieskuteczność Niemek w meczu z Francuzkami przemawia za mną.Dobra dyscyplina Gawlikowek,Mecze pomiędzy Polkami a Niemkami 3:0 dla Polek w h2h. Mieliśmy dużo niespodzianek na tych ME a dopiero się zaczęły czemu nie Polska ? Dla której ten mecz jest meczem o wszystko i przy odrobinie szczęścia Polki z charakterem są w stanie wygrać ten mecz.Dziś porażka przez under 3,5 w mecz z Porto w dublu z Legią więc jutro może Singiel wejdzie ?Sercem za Polskimi drużynami Polkami Polakami i powodzenia zostawcie serce i udowodnijcie że umiecie.
⛔100
 
tabbaco 4

tabbaco

Użytkownik
Dyscyplina: Piła nożna - liga boliwijska
Godzinna: 01:30
Spotkanie: Oriente Petrolero - Sport Boys
Typ: Oriente Petrolero
Kurs: 2,30
Bukmacher: bet365
Analiza:

Kontynuacja typerskich wojaży dookoła świata, tym razem przenosimy się do Boliwii na spotkanie Oriente Petrolero - Sport Boys. Gospodarze zajmują wysokie 3 miejsce w lidze i spośród 9 rozegranych meczów u siebie wygrali 6. Boysi na wyjazdach radzą sobie średnio 3 remisy i 6 porażek. Ogólnie ich ostatnie zwycięstwo na wyjeździe w lidze miało miejsce 26 maja, trochę czasu minęło. Boys są głównym kandydatem do spadku, nie radzą sobie za dobrze i na własnym stadionie, na wyjazdach jak pokazują statystyki tym bardziej. Pojedynki tych drużyn to dominacja Oriente Petrolero. Nie inaczej będzie dzisiaj w nocy - stawiam na gospodarzy, którzy prezentują zdecydowanie lepszą formę od gości.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rebelde 0

rebelde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzinna: 04:30
Spotkanie: Anaheim Ducks-Carolina Hurricanes
Typ: Anaheim
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze ostatnie dwa mecze przegrali, ale Carolina poza szczęśliwą wygraną w ostatnim meczu prezentuje się jeszcze gorzej. Mimo wszystko Anaheim to solidna drużyna i nie watpliwie będą chcieli pokazać że ostatnie mecze to wypadek przy pracy, tym bardziej że ich gra we wcześniejszych spotkaniach wyglądała bardzo dobrze, i widać że ta drużyna ma potencjał. Dla mnie oczywisty typ.
⛔100
 
D 337

donwafel

Użytkownik
Atlanta Hawks-Miami Heat
godz. 1-30
handi -6 1 1.55
Witam dziś stawiam na lekkie wygranie Atlanty na własnymk boisku. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami 90-93 wygrane na wyjeżdzie więc na własnym parkiecie nie powinno być wiekszych problemów. W Miami dosłownie szpital kontuzjowani: Babbitt L.Scott M. Bosh C Dragic G.Johnson J. Richardson J.Waiters D.Winslow J. NIe widzę żadnych plusów na korzyść gości. Czarna seria w Hawks,więc przy dopingu swojej publiczności spokojna wygrana powinna siąść. Powodzenia
Nieregulaminowy zapis typu
Brak bukmachera
Kiepska analiza

⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina koszykówka NBA
Godzina 3:05
Mecz Phoenix-Indiana
typ Phoenix
kurs 2.50
Buk bet365
Analiza
Phoenix gra w tym sezonie fatalnie dziś stają przed realną szansą wygrania jakiegoś meczu bo grają z Pacers którzy mają bardzo słabą obronę, wlasciwie dwie podobnie grające drużyny jednak to Suns grają u siebie a to już jest jakiś atut i ich przewaga.Bledsoe nie jest narazie takim razie liderem jakim miał być ale zawsze on Booker czy Knight mogą odpalić i wyrwać jakiś mecz.Goście pod wodzą McMillana są bardzo nierówni moim zdaniem nie nie zgadzasz dotrwa na tym forum stanowisku do końca sezonu,ale zobaczymy.Zagra także filar obrony Chandler i na niego z licze jest weteranem na pewno którym jednak za wiele Suns polegają jednak ta młodzież w tym zespole ma wuchte talentu więc wierzę że dziś przełoży się to na wynik.
⛔100
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzinna: 04:30
Spotkanie: Anaheim Ducks-Carolina Hurricanes
Typ: wygrana Caroliny Hurricanes
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Ze zmiennym szczesciem toczy sie moja gra w tym konkursie. Na przemian trafiam swietny mecz i potem zupelna kleska. Wczoraj siatka 0-3, a zatem nie ma co sie szczypac tylko trzeba sprobowac kolejny wysoki kurs.
Jednym z argumentow pozasportwych jest to, ze od dobrych dwoch dni nie siadl wysoki kurs w NHL, a zatem zbliza sie dzien, w ktorym milosnicy underdogow beda mieli zniwa. Nie mozna tego przegapic.
Kolejnym argumentem przemawiajacym za tym, ze mozna grac na gosci po wysokim kursie jest wyrownany poziom ligi. Carolina jest moze na ostatnim miejscu w Konferencji Wschodniej, ale punktowo sa bardzo blisko do pozycji gwarantujacej awans do play off. Maja 25 punktow, podczas gdy Boston Bruins, zajmujacy ostatnie miejsce premiowane awansem do play off ma tych punktow raptem szesc wiecej, majac jeden mecz rozegrany wiecej niz Hurricanes.
Anaheim zajmuja calkiem wysoka pozycje na Zachodzie majac na koncie 29 punktow i rowniez jeden mecz wiecej za soba niz Carolina. A zatem wygrana Caroliny dzis, jak rowniez wygranie przez nich zaleglego meczu oznacza punktowe zrownanie sie obu tych druzyn. Bilanse bramkowe
Anaheim 67-67
Carolina 57-65
Jasno wiec widac, ze Anaheim troche na wyrost zajmuje szosta pozycje na Zachodzie i powinni nieco obnizyc loty w przyszlosci z takim bilansem bramkowym.
Ostatnie 10 meczow: Carolina 11 punktow, Anaheim 12 punktow. Ne widze kosmicznej roznicy miedzy druzynami.
Troche martwi shoot-out zanotowane przez legendarnego bramkarza Hurricanes Cama Warda w niedziele - mecz skonczyl sie wynikiem 0-0 co oznacza, ze dzis bramki beda padaly az milo mimo ze Carolina, glowneie za sprawa swietnego bramkarza to zespol wybitnie underowy.
Carolina dzis zaczyna objazd po Konferencji Zachodniej bez swojego lidera Jordana Staala, ale on nie gra od 27 listopada i wyniki jakos tak wybitnie gorsze nie sa, czasem jest tak ze nieobecnosc lidera wyzwala pozytywnego ducha, jesli atmosfera w klubie jest gesta. W Carolinie nie ma jednak konfliktow, graja swoje, szkoda ze Jordana nie ma ale musza sobie radzic bez niego i takie maja podejscie.
Anaheim dalej bez dwoch kluczowych zawodnikow, bez ktorych zebrali baty w niedziele 3-8 z Calgary. Nawet jesli John Gibson i Richard Rakell na chwile wyjda na lod, to z pewnoscia nie beda w pelni sil.
Problemem Anaheim sa seryjne wyniki. Jak zaczynaja przegrywac, to sie to ciagnie za nimi minimum trzy mecze z rzedu, jak juz wyjda na wlasciwe tory, seria wygranych to conajmniej trzy mecze. Akurat maja dwie porazki na koncie, wiec...
⛔100
 
P 5

porucznik

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Standard Liege - Ajax Amsterdam
Typ: 1
Kurs 1,75
Buk: Expekt
Analiza:
Dla zespołu Ajaxu jest mecz o przysłowiową pietruszkę. Awans już w kieszeni, dlatego goście raczej nie będą skupiać się na forsowaniu gry, a w meczu może zobaczymy kilku zmienników. Inaczej sprawa wygląda w przypadku gospodarzy - jest to mecz o być, albo nie być. Co przemawia za moim typem? na pewno chęć pokazania się na arenie międzynarodowej no i zarobienia trochę pieniędzy. Ajax z pewnością jest uznaną marką i przewyższa zdecydowanie czysto piłkarsko gospodarzy - więcej strzelają, są bardziej kreatywni i brylują w swojej lidze jak i lidze europy. Zespół gości gra trochę w kratkę - w lidze środek tabeli, w lidze europy 6 pkt nie wygląda za ciekawie. Jednakże punkty zdobyte w lidze europy były przywożone z meczów wyjazdowych, w dodatku jeszcze skąd. Przede wszystkim remis z Celtą Vigo na ich własnym terenie, gdzie Celta potrafi &quot;zlać&quot; dosłownie każdego, jeśli jest w dobrej formie no i 0:3 na boisku Panathinaikosu. Te wyniki dobrze rokują dla tego typu, a myślę, że Ajax może dzisiaj po prostu odpuścić.
⛔100
 
D 2,8K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Ręczna ME
Godz: 18:30
Spotkanie: Niemcy K-Polska K
Typ: under 52.5
Kurs: 1.75
Buk: Bet365
Analiza:
Mecz ostatniej szansy dla Polski ale nawet wygrana w tym spotkaniu nie daje 100% pewności na wyjście z grupy. Kursy na Niemki pikują w dół sam miałem postawione -2.5handi za 2.05 --&gt;1.45 i zamknąłem już z zyskiem. Ale wracajmy do meczu. Zapowiada się mecz walki po dwóch bardzo słabych spotkaniach dzisiaj dla Polski wóz albo przewóz. Będzie dużo nerwów i brzydkiej gry, Polki bardzo nieskuteczne w dwóch meczach ustrzeliły ledwie 43 gole, Niemki trochę lepiej bo 50. Jednak jak to bywa z kobietami ręka dzisiaj nie raz zadrży i liczę że linia się utrzyma a my podtrzymamy dobrą passę z ME aktualnie 3 na 3.
✅75
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Astra Giurgiu - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W ostatnim meczu grupy E AS Roma zawita do Rumunii by w ostatnim meczu tej fazy zmierzyć się z Astrą Giurgiu. Zapewne w większości przypadków faworytem tej rywalizacji byłaby drużyna Romy, wydaje się jednak, że dziś wcale nie jest to oczywiste i warto spróbować zagrać na zwycięstwo Astry.
Roma bowiem ma już zapewniony awans do następnej fazy rozgrywek, ba ma zapewnione już pierwsze miejsce więc dla drużyny Luciano Spallettiego jest to mecz o przysłowiową pietruszkę. Dla Astry natomiast jest to mecz o awans, muszą wygrać by awansować do 1/16 Ligi Europy. I jak w takiej sytuacji bywa warto spróbować zagrać na zwycięstwo drużyny, która na pierwszy rzut oka w tej rywalizacji nie jest faworytem, bądź nie powinna nim być.
Co prawda trener Marius Sumudica musi sobie dziś radzić bez pauzujących za kartki Brazylijczyków Júniora Moraisa (LO, 25/0) i Geraldo Alvesa (ŚO, 23/0) jednak mimo tych osłabień nadal uważam, że warto spróbować tutaj zagrać tutaj na zwycięstwo Astry.
Tym bardziej, że Luciano Spalletti wcale tego spotkania nie traktuje priorytetowo, co pokazują powołania na ten mecz. W kadrze są m.in. sześć nazwisk z Primavery, a lista nieobecnych jest dość długa. W Rzymie zostali: Konstantinos Manolas (ŚO, 18/0), Antonio Rüdiger (ŚO, 8/0), Federico Fazio (ŚO, 19/1), Kevin Strootman (ŚP, 18/3), Daniele De Rossi (DP, 17/1), Diego Perotti (LN, 18/6), Alessandro Florenzi (ŚP, 13/1), Leandro Paredes (DP, 18/1) i Mohamed Salah (PN, 19/9). Oczywiście w kadrze jest kilka znanych nazwisk, są Totti, Dzeko, Nainggolan czy Szczęsny ale uważam, że dziś Roma wybiegnie w mocno rezerwowym składzie i jest to okazja dla Astry by wy grać i awansować dalej. Liczę, że ta sztuka dziś im się powiedzie stąd moja propozycja na zwycięstwo Astry w tej rywalizacji.
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague
Godzina: 18.45
Spotkanie: Fenerbahce - Crvena Zvezda
Typ: under 152
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz Euroligi w Stambule. Faworytem oczywiście gospodarze okupujący 3. miejsce w lidze, Serbowie na pozycji 12. H2H bardzo underowe. Grali ze sobą w sezonie 15/16 4 razy i padało tyle punktów: 137, 153, 150, 134. Wydaje mi się, że Fenerbache tutaj będzie kontrolowało przebieg spotkania. Przede wszystkim grają dość defensywną koszykówkę, nie pozwalając rywalom swobodnie rozgrywać. A Serbowie nie mają kim tutaj postraszyć. Grając under najbardziej liczę na mniej niż 70 Serbów. Dobrze jakby Fenerbache nie zdobyło więcej niż 81-82 co jest możliwe.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom