>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 8.08.2020 (sobota)

Status
Zamknięty.
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bośnia i Hercegowina
Godzina: 17:30
Spotkanie: Olimpic Sarajevo - Siroki Brijeg
Typ: Olimpic Sarajevo wygra
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Bośni to jeszcze u mnie nie było, ale kto wie, może ona okaże się szczęśliwa. Zapraszam na mecz pomiędzy Olimpicem Sarajevo i Siroki Brijeg. Olimpic to beniaminek pierwszej ligi bośniackiej i stąd myślę, że tak wysokie kursy na ich zwycięstwo. Trzeba jednak przyznać, że w drugiej lidze pokazali się na prawdę z niezłej strony, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę mecze domowe. Własne boisko może się w sumie okazać tajną bronią przekreślanego w najbliższych starciach ligowych Olimpicu Sarajevo. Olimpic na własnym stadionie nie przegrał od dwóch lat - co prawda były to mecze w niższej lidze, ale myślę, że i tak warto o typ powiedzieć. Za to Siroki zakończyły poprzedni sezon w środku tabeli, więc raczej nie jest to zespół wybitnie utalentowany. W ich grze widać bardziej nieregularność. Mam nadzieję, że Olimpic dobrze wejdzie w nowy sezon i wygra ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Chelsea
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie rewanżowe pomiędzy Bayernem i Chelsea. Pierwszy mecz zakończył zwycięstwem Bayernu 0-3. Teraz Chelsea czeka niesamowicie trudne zadanie, bowiem będą musieli nadrobić trzybramkową stratę na meczu wyjazdowym z rozpędzonym i będącym w świetnej formie Bayernem. Chelsea na pewno spróbuję powalczyć jeszcze o awans, a Bayern mimo, że z nadwyżką bramkową to nie sądzę by nie zdobył tutaj żadnego gola. Obie drużyny na pewno mają argumenty do zdobycia tutaj przynajmniej po jednej bramce. Ogólnie spodziewam się raczej otwartego meczu: Chelsea będzie musiała się otworzyć jeśli chce jeszcze myśleć o awansie, a Bayern ogólnie jest mocno nastawiony na atak.

51
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL USA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Colorado - Las Vegas
Typ: 1.drużyna liczba goli ponad 2.5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie w którym bardzo ciężko wskazać faworyta. Niby buki dają większe szanse gospodarzom ale ze względu na bardzo dobrą formę hokeistów z Las Vegas raczej unikałbym takiego typka. W tym spotkaniu każdy z typów serii 1x2 jest tak samo możliwy.
Co cechuje ekipę przyjezdną to fakt, że po przerwie, spotkania z ich udziałem są overowe. Strzelają dużo ale i tracą. Niestety kurs na typ overowy nie jest zachwycający w stosunku do prawdopodobieństwa. Colorado to ekipa która traci mało bramek. Po przerwie stracili odpowiednio 2,1,0 goli co także stanowi zagrożenie dla typu overowego. Zdobywali odpowiednio 3,2 i 4 bramki co przy przy niezbyt szczelnej obronie gości daje duże szanse na minimum 3 gole dla gospodarzy.
Z ostatnich 5 bezpośrednich konfrontacji tylko raz ekipie Colorado nie udało się przekroczyć linii 2,5 gola w spotkaniu bez względu na to, gdzie akurat spotkanie było rozgrywane.

67
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
B 672

budżetowy gracz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: sts
Bayern to jeden z głównych faworytów do wygrania obecnej edycji Champions League. Pod wodzą Flicka, Bawarczycy strzelają masę bramek i często potrafią boleśnie wypunktowywać rywala. Spotkanie przed pandemią w Londynie, pokazało różnicę klas między zespołami. Chelsea szanse na awans ma niemal zerowe, a do tego dochodzą absencje ważnych zawodników w ostatnich spotkaniach - Pulisica i Williana. W defensywie zabraknie również Azpilicuety i Marcosa Alonso. W Bayernie nie zagra Coman, którego ma zastąpić jeden z dwójki Perisic/ Coutinho. Rytm meczowy przemawia za The Blues, ale intensywność końcówki kalendarza gości może się odbić na tle pressingu gospodarzy. Bayern to maszyna, jest dużo świeższy, a Lewandowski jest w świetnej dyspozycji - stawiam na zwycięstwo drużyny z Monachium.

50
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- WNBA(USA)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dallas Wings-Atlanta Dream
Typ: Suma punktów( z dogrywką) Powyżej 180,5
Kurs: 4.90
Bukmacher: eWinner
Analiza:


Dziś zdecydowałem się zagrać kobiecą koszykówkę. Oba zespoły w tym sezonie spisują się bardzo podobnie. W tej chwili mają taki sam bilans to jest 2-4. Notują również serię 3 porażek z rzędu. Przekroczyły już barierę 500 straconych punków. Atlanta Dream w tej chwili ma najwięcej straconych punktów,bo jest to aż 540. Jednak potrafi też sporo zdobyć,bo już ma na swoim koncie ponad 500 oczek. Najlepszy mecz pod względem overowym był ten na inaugurację. Wtedy akurat przypadło bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Atlanta pokonała Dallas aż 105-95. Wtedy 10 zawodniczek zanotowało co najmniej 10 punktów na swoim koncie. Oba zespoły mają zawodniczki,które są w czołówce ligi pod względem zdobyczy punktowej. Chennedy Carter z Atlanty Dream 122 punkty w 6 spotkaniach co daje jej 3 pozycję,Arike Ogunbowale 117 oczek w 6 grach i 5 lokata. W przeliczeniu na 48 minuty to Carter ma najlepsze statystki w lidze.Dlatego liczę dziś na podobne widowisko co w pierwszym meczu i zdobycie powyżej 180 punktów w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Napoli
Typ: 1/bts
Kurs: 3
Bukmacher: STS
Witam wszystkich, dzis skupiam sie na meczu LM, zauwazylem sporo uwag co do nie najlepszej postawy Barcelony po wznowieniu ligi, trudno sie nie zgodzic, ale dzisiejszy mecz to zupelnie inna bajka, wszyscy wiedza jaki antyfutbol graja zespoly na Barcelonie, ale wynik pierwszego meczu powoduje ze Napoli nie wystarczy postawienie autobusu w swoim polu karnym, wydaje mi sie ze goscie z Neapolu zagraja tu otwarta pilke i Barcelona ich wypunktuje jak niedawno zrobil to z Napoli Inter, typuje wygrana Barcy i gole z obu stron.

200
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +111
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stolowy, liga pro
Godzina: 19:15
Spotkanie: Nikulin-Bazilevskii
Typ: Bazilevskii
Kurs: 1.55
Bukmacher: fortuna
Analiza: Bazilevskii przegral juz dwa pojedynki z rzedu z Nikulinem, nadszedl odpowiedni czas zeby sie zrewanzowac i wreszcie wygrac. Tym bardziej, ze jest faworytem tego spotkania i juz wielokrotnie pokazywal, ze warto na niego stawiac. Teraz oczywiscie ma gorszy okres, wygral ostatni mecz i byc moze jest to znak ze wszystko wraca do normalnosci. Na pewno ma umiejetnosci, zeby wwygrac z Nikulinem. Jego rywal nie jest zadnym wirtuozem, ale ma doswiadczenie w grach przeciwko Bazilevskiemu. Mam jednak nadzieje, ze tym razem Bazilevskii wejdzie z pelna motywacje i odpowiednia postawa na ten mecz i po prostu wygra.

55
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -baraż do serie A Italia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chievo-Spezia
Typ: Chievo wygra i Obie drużyny strzelą bramkę- TAK
Kurs: 5,30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Typ trochę odważny,moje argumenty za
-gospodarze wymęczyli prawo do gry w barażach wygrywając z Empoli/nie strzelili 2 karnych,pewnie trener ich trochę przeczołgał w tym temacie/Pewnie chcą grać o awans
-Chievo to niedawny spadkowicz z serie A. Spezia od sezonu 2012/13 grała 6 razy w barażach i nie weszła z wiadomych powodów -BRAK KASy
-będąc w już w serie B Spezia parę sezonów temu za 1 mln euro miała być wyrzucona do serie D ,sorry w Serie A jeden zawodnik kosztuje 20/30 razy więcej
-Spezia strzeliła 54 gole w tym sezonie /3 wynik/grając bez spiny powinni coś strzelić ,Chievo mając kasę na Serie A powinno wygrać ten mecz
-Gospodarze strzelali przynajmniej jednego gola 6 na 7 spotkań u siebie
-Goście strzelili gola w 9 na 10 spotkań wyjazdowych
-gol/gol 1,93
Niepokoi mnie tylko jedna sprawa Chievo będąc w Serie A wygrało tylko 2 mecze na 38.Czy oni chcą zafundować sobie ten luksus, bo może być 0-0,ale w innym wypadku wesoły mecz Spezii i awans Chievo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina:
21:00
Spotkanie: Bayern - Chelsey
Typ: Bayern -1.5
Kurs: 2.11

Bukmacher: Iforbet
Analiza:
Czekałem na składy I teraz widzimy że Chelsea wychodzi rezerwami poniekąd są do tego zmuszeni przez kontuzję ale też myślę że sam nie wierzą w to że są w stanie odrobić wynik trzy do zera na wyjeździe. Bayern wychodzi najlepszym możliwym składem i nie wierzę tutaj w jakieś odpuszczanie ponieważ mieli wystarczająco długo przerwy a teraz musza wpaść w rytm meczowy.

111
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +18
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Napoli
Typ: Napoli over 1,5 gola
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jeden z kolegów już analizował to spotkanie i ja zgadzam się z tą opinią. Po krótce od siebie dodam, że liczę na siłę ofensywną zespołu z Italii, który myśląc o awansie do kolejnej rundy musi zdobyć gola. Słabość Barcelony w ostatnim czasie pozwala mi wierzyć, że tak się stanie, a co więcej liczę na 2 trafienia przyjezdnych i małą sensację. Barca gra o posadę Setiena, ale czy będą sobie wypruwali żyły, wątpię. Drużyna z Neapolu preferuje ofensywną piłkę i często zapomina o obronie, ale trzeba im przyznać, że gole zdobywać potrafią. Liczę na otwarte spotkanie i bramki po obu stronach, nie podejmuje się typować zwycięzcy, mam nadzieję jednak, że przyjezdnym uda się dwukrotnie trafić do siatki Ter Stevena.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Napoli
Typ: powyżej 5,5 kartek (żk -1, czk - 2)
Kurs: 2,32
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

W pierwszym spotkaniu 1-1 więc wydaje się, że to dobry wynik dla Barcelony. Jest to dla nich ostatnia szansa aby ten sezon nie uznać za całkowicie stracony, w lidze dali się wyprzedzić Realowi a w Pucharze Króla odpadli w 1/4.
Napoli zakończonego sezonu w Serie A też nie może zaliczyć do udanego bowiem skończyli dopiero na 7 miejscu co nie gwarantuje nawet startu w Lidze Europy. Także ich jedyną szansą jest triumf w LM ale to wydaje się misją niemożliwą.
Obie ekipy mają coś do udowodnienia dlatego spodziewam się twardego i ostrego spotkania stąd typ na kartki. Już w tym pierwszym spotkaniu w Neapolu zawodnicy obejrzeli 7 żółtych kartek i 1 czerwoną z czego 3 żółte były za niesportowe zachowanie (w konsekwencji takowej 2 żółtej Vidal dostał czerwoną).
Dzisiaj może być podobnie, mogą co poniektórym puścić nerwy i kartka gotowa tym bardziej, że arbitrem jest Cakir z Turcji, który czasem lubi być w centrum uwagi i chętnie sięga po kartoniki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom