>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 7 listopada 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na Niedziele - 7 listopada !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Ruch Chorzów – Lech Poznań
Typ : 2
Kurs: 2,20
Buk : Bet-at-home
Analiza:

W niedzielę o godzinie 17:15 w Chorzowie zagra Ruch Chorzów z Lechem Poznań. Spotkanie dla mnie podwójnie ważne, bo przy zwycięstwie Lecha wygrywam całkiem fajny kupon J Liczę na wolę walki i ambicje Poznaniaków. Czy będą mieli siły po takim meczu jaki rozegrali z City ?? Szczerze wierzę, że tak. Natracili już masę punktów w lidze i muszą odrabiać straty tym bardziej, że Wisła wygrywa, Legia też ucieka z punktami. Lech wreszcie zażegnał kryzys. Innej opcji nie ma jeśli rozbijają w pucharze Polski Cracovię 4-1, w lidze polskiej Wisłę Kraków 4-1 i Manchester City 3-1, którego 1 zawodnik jest wart więcej niż cały Lech razem ze stadionem. Wg mnie muszą wygrać ten mecz. Mam nadzieję, że Bakero tego nie zepsuje, co zostawił mu Zieliński, a jeszcze swoje do tego doda. Na pewno dużym minusem są dziury w obronie Lecha – Henriqez (kartki), Arboleda (kontuzja) i nie wiadomo co z Wojtkowiakiem…Ostatni nie gra już sporo, ale Henriqez i Arboleda to od początku tego sezonu 2 podstawowi defensorzy…Mam nadzieję, że Djurdevic z Bosackim dadzą radę i z pomocą Kikuta z boku. 4tym defensorem stanie się w tym wypadku chyba Injac. Szkoda, bo formę ofensywną ma wielką. Co do Ruchu to wiadomo – zdarza mu się sprawić niespodziankę, ale nie wierzę w nią w tym spotkaniu. To już nie ten sam Ruch co w poprzednim sezonie. Czy stać go na sprawienie niespodzianki w postaci urwania punktów Lechowi ?? Ja i mój kupon mamy nadzieję, że nie ????
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Lazio - Roma
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: tobet
Analiza:

Jutro derby Rzymu. Analiza ? Fajna analiza jest na polskiej strony kibicowskiej asromy, dużo napisane i chyba wszystko.
Roma bez Tottiego do tego niby powoli wychodzą z kryzysu, według mnie nie słusznie. Nadal panują tam jakieś problemy finansowe i wewnętrzne kłótnie. Roma jeszcze nie wygrała w tym sezonie na wyjeździe, a Lazio jak wszystkim wiadomo po 9 kolejkach jest liderem i u siebie jeszcze nie przegrali.
Do tego Roma wygrała z Basel w LM, ale co z tego skoro statystyki mówią co innego. Strzelili szybko bramkę, a później dostali karnego w prezencie i Basel już przegrywał 2:0 dlatego też musiał się otworzyć. Ostatecznie się skończyło na 2:3 dla Romy.
W Szwajcarii to Basel dominował, a nie Roma. Basel oddał 7 celnych strzałów przy tylko 3 Romy. Szwajcarzy oddali 10 strzałów niecelnych przy tylko 4 Romy. Do tego posiadanie piłki znaczące na korzyść Basel 61%-39%.
Jutro po takim kursie, z taką formą Lazio i Romy warto spróbować zagrać na 1.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet 365
W niedziele o godzinie 17:00 W Lidze Angielskiej dojdzie do ciekawie zapowiadającego sie spotkanie Liverpool zagra na własnym stadionie z Chelsea . Liverpool w lidze gra słabo , choć wygrało ostatnie 2 spotkania. W 10 rozegranych kolejkach uzbierali 12 punktów ( 3 zwycięstwa , 3 remisy , 4 porażki ) co daje im 16 miejsce w tabeli . Trener Liverpoolu nie będzie mógł skorzystać z Joe Cole`a i Daniela Aggera obaj są kontruzjowani natomiast w składzie wejściowej jedenastki może pojawić się Holender Dirk Kuyt. Warto dodać że Liverpool grał w czwartek ciężki mecz ligi Europejskiej z Włoskim Napoli ( 3-1 wygrana Liverpoolu ). Chelsea w tym sezonie prezentuje bardzo wysoką forme , po 10 kolejkach jest na pierwszym miejscu w tabeli z dorobkiem 25 punktów ( 8 wygranych , 1 remis , 1 poraszka ) bilans bramkowy też robi wrażenie 27 bramek strzelonych przy tylko 3 straconych . Carlo Ancelotti najprawdopodobniej nie bedzie mógł skorzystać z Franka Lamparda i Benayouna którzy mają kontuzje , nie wiadomo co z Michaelem Essienem zawodnkt ten znalazł się w kadrze na to spotkanie ale czy wystąpi dowiemy się dopiero przed meczem .
5 ostatnich ligowych spotkań Liverpoolu :
liga Bolton vs. Liverpool 0:1
liga Liverpool vs. Blackburn 2:1
liga Everton vs. Liverpool 2:0
liga Liverpool vs. Blackpool 1:2
liga Liverpool vs. Sunderland 2:2

5 ostatnich ligowych spotkań Chelsea :
liga Blackburn vs. Chelsea 1:2
liga Chelsea vs. Wolverhampton 2:0
liga Aston Villa vs. Chelsea 0:0
liga Chelsea vs. Arsenal 2:0
liga Manch. City vs. Chelsea 1:0
Liverpool to drużyna grajaca w kratkę choć ostatnio zaczynaja wygrywać lecz trudno im będzie ograć taki zespół jakim jest Chelsea . Goście od początku sezonu prezentują równą formę powinni sobie bez problemu poradzić w tym meczu
⛔ 100
 
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool vs. Chelsea
Typ: Gole na Drużynę Chelsea 2-3
Kurs: 2,16
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Jutro tj 7.11.2010 będzie rozegrany szlagier w Premiership pomiędzy The Reds i The Blues na Anfield Road. Gospodarze w tym sezonie nie spisują się najlepiej, a wręcz jak na ich potencjał poniżej krytyki, zaś piłkarze z Londynu pewnie zmierzają po 5 Mistrzostwo Anglii. Liverpool po 10 kolejkach zajmuje zaszczytne 16 miejsce z dorobkiem 12 pkt z czego 8 zdobyli na swoim stadionie. Zawodnicy niebieskich na samych wyjazdach zdobyli więcej oczek bo aż 10. Ostatnią i jedyną przegraną zaliczyli 25:09-10 z Manchesterem City 1-0. Na plus Londyńczyków trzeba zaliczyć fakt że mieli teoretycznie więcej czasu na przygotowanie się do tego spotkania. Kolejny plus dla The Blues to to że do składu wraca Florent Malouda, natomiast w składzie The Reds nadal nie wiadomo czy wystąpią Daniel Agger, Fabio Aurelio i Joe Cole.

Ostatnie mecze
The Reds vs. The Blues
02:05/10 Premier League Liverpool vs. Chelsea 0:2
04:10/09 Premier League Chelsea vs. Liverpool 2:0
14:04/09 Champions League Chelsea vs. Liverpool 4:4
08:04/09 Champions League Liverpool vs. Chelsea 1:3
01:02/09 Premier League Liverpool vs. Chelsea 2:0
26:10/08 Premier League Chelsea vs. Liverpool 0:1
3 wygrane Chelsea 2 wygrane Liverpool&#39;u i 1 remis
Na koniec dwa słowa o meczu, który można się spodziewać że będzie zapierał dech w piersiach z pięknymi golami oby obie drużyny strzelały. Mój typ to 2/3 bramki dla chelsea. Nieoficjalnie postawiłbym 1:3 dla piłkarzy ze stolicy, ale bezpiecznie będzie nie wróżyć wyniku. Grunt to świetne widowisko w którym zobaczymy ulubionego dla nas sędziego :;/: Howard&#39;a Webb&#39;a który nie popsuje widowiska.
⛔ 100​
 
J 0

jurekosp

Użytkownik
spotkanie: Hannover 96-Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs:1.75
Buk:Bwin
Analiza:
Dzisiaj na całej linii zawiódł mnie Bayern,a szkoda bo pozostałe 4 typy na sobotę ładnie weszły...po pierwszej połowie Bayern powinien prowadzić jakieś 5-1 ale...Borussia to zdecydowanie najładniej i najskuteczniej grająca drużyna Bundesligi prowadzona w sposób godny pochwały,świetni młodzi i perspektywiczni gracze bardzo mądrze poustawiani przez Kloppa,któremu trzeba przyznać że ma &quot;nos&quot; trenerski i wie komu należy dać szansę w danym momencie. Hannover to bardzo solidnie grająca w tym sezonie ekipa zajmująca aż 6 miejsce co na potencjał kadrowy jest miejscem bardzo wysokim,na swoim obiekcie przegrała zaledwie jedno spotkanie z rewelacyjnym beniaminkiem St.Pauli ale sądzę że już czas na kolejną porażkę tym bardziej że zabraknie Pogatetza, Andreasena, Carlitosa i Schmiedebacha. Po stronie Borussi cały czas brak tych samych nazwisk:Owomoyela, Hajnal, Kehl, Kringe i Zidan. W ostatnim meczu z Mainz zachwycił mnie najmłodszy na boisku Goetze(autor pierwszej bramki) widać że przyszłość należy do niego-jest szynki,zwrotny,duzo widzi na boisku ale przede wszystkim bardzo pewny w swoich zagraniach. Oprócz tego poniżej pewnego poziomu nie schodzą Barrios i Kagawa.Sądzę że jeszcze w najbliższych tygodniach borussia będzie masowo gromadzić punkty w Bundeslidze i nie sądzę aby Hannover był w stanie zatrzymać drużynę polaków.
✅ 75
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie : NY Islanders - Philadelphia Flyers
Typ : 2
Kurs : 2.10
Buk : Bet-at-home

Ciężko było mi wybrać jakiś mecz na niedzielę i zawędrowałem aż do Ameryki ale nie po to aby znaleźć ofertę z piłki nożnej a hokeja. Muszę powiedzieć że wybrałem i jestem do tego meczu bardzo przekonany. Moim zdaniem zespół Islanders nie będzie miał zbyt dużych szans na zdobyciu w tym meczu punktów. Gospodarze jak na razie spisują się na prawdę kiepsko co widać po tabeli i ostatnich wynikach zespołu. NY przegrał aż 6 meczy z rzędu, a to na pewno nie napawa optymizmem na następne spotkania. W tabeli są na 5 miejscu na 6 zespołów. Mają 4 wygrane i 9 porażek.
Ottawa vs. NY Islanders 4:1
Carolina vs. NY Islanders 7:2
Philadelphia vs. NY Islanders 6:1
NY Islanders vs. Montreal 1:3
Montreal vs. NY Islanders 5:3
Florida vs. NY Islanders 4:3
Ich rywalem dzisiaj będzie lider tej grupy zespół Philadelphia Flyers. Jak na razie spisują się bardzo dobrze bo od 5 meczów są nie pokonani. . To świadczy że są w świetnej formie a co za tym idzie atmosfera w zespole też musi być dobra. 5 Ostatnich meczy :
Philadelphia vs. NY Rangers 4:1
Philadelphia vs. Carolina 3:2
Philadelphia vs. NY Islanders 6:1
Pittsburgh vs. Philadelphia 2:3
Philadelphia vs. Buffalo 6:3
Podsumowując trzeba też przypomnieć wyniki pojedynków między tymi zespołami . . Lepsi w tej statystyce okazują się oczywiście goście którzy wygrali aż 11 razy, a 6 razy wygraną odnotowywali gospodarze. Polecam ten typ bo wydaje się być na prawdę dobry.
✅ 110
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: 1
Kurs: 4.70
Bukmacher: Expekt
Analiza: W niedziele o godzinie 7:00 czasu polskiego Polki zagrają z Rosją w drugim meczu drugiej fazy mistrzostw swiata w Japonii. Tylko zwycięstwo daje im dalsze szanse na grę o medale, tak więc muszą wygrać nie patrząc na nic. Na pewno są podbudowane zwycięstwem z Koreą, a fakt że wygrały 3:2 po tie breaku jeszcze bardziej podbudowuje ich morale. Wiem, że to nasi rywale są faworytem, ale wierze w nasze siatkarki. Zeby wygrały potrzebują odpowiedniej koncentracji, oraz gry ,, na maxa&quot; naszych najlepszych siatkarek, mowię tu na przykład o Małgorzacie Glince, ktora zagrała dobry mecz z Korea i mam nadzieje ze powtorzy to i jutro. Rosjanki nie przegrały jeszcze żadnego meczu na tych mistrzostwach, na jutro są więc podbudowane, ale mysle ze i są zbyt pewne. Typ jest ryzykowny, mam tylko nadzieje ze wejdzie, typuje takze wynik 3:2 dla naszych. Do boju Polsko!
⛔ 100
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets - NBA
Typ: 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: BAH
Analiza:
Mecz NBA - 7.11.2010 godz 1.30. gospodarz - Bucks.
Jestem zaskoczony tak wysokim kursem na NOH. Po ostatnich wystepach moim skromnym zdaniem Hornets to faworyci tego spotkania. Grali wczoraj z Miami gdzie pokonali faworyzowanych Miami. (jednak trochę niespodziewana wygrana). Buck też wczoraj grali (też zakończyli mecz zwycięstwem z Indianą), tak wieć obydwa zespoły grają dzien po dniu. NOH obecnie bilans 5-0 (2-0 na wyjazdach), Bucks mają 2-4 (1-1 w domu). Dodatkowo w meczu chyba nie zagra Bogut (ma migrenę -ale jest day-today w statusie kontuzji, oraz Chris Douglas-Roberts jakiś prolemu z okiem (też day to day). W Bucks Marcus Thornton -występ niepewny. Jeżeli Okafor zagra tak jak wczoraj to o grę pod koszem można być spokojnym, chociaż Gooden też słaby nie jest. W meczu tym ważny będzie pojedeynek Jennings- Paul. dwaj PG, którzy stanowią o sile swoich zespołów. Co potrafi CP3 pokazał nam wczoraj (i nie tylko wczoraj.) co potrafi.
W tym sezonie w meczu pomiędzy tymi zespołami wygrali NOH 95:91, a pozatym sa na gazie, więc jest spora szansa na wygraną.
Ostatnie spotkania pomiedzy zespołami:
28/10-10 NBA New Orleans vs. Milwaukee 95:91
25/02-10 NBA Milwaukee vs. New Orleans 115:95
14/03-09 NBA Milwaukee vs. New Orleans 86:95
14/02-08 NBA Milwaukee vs. New Orleans 107:111
W zeszłym sezonie NOH mieli duże problemy, grali inaczej, kontuzje m.in CP3, itp., tak więc wynik z zeszłego sezonu jest troszkę &quot;przekłamany&quot;.

Dodatkwo można zagrać na
Milwaukee Bucks - New Orleans Hornets (-3.5/+3.5) typ 2 po kursie 1,85.
✅ 130
 
M 6

mentosix

Użytkownik
Spotkanie: Martin-Kosice
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Moją propozycją na jutrzejszy typ jest mecz pomiędzy drużyną Martin a Kosicami. Gospodarze zajmują 7 miejsce a goście są liderem. Drużyna Kosic ma świetne wyniki meczów wyjazdowych tj. 9 zwycięstw w tym tylko jedno po dogrywce i jedną porażkę, przy stosunku bramkowym 33-11. Drużyna Martin gra &quot;jako tako&quot; u siebie. Na 13 meczy wygrali 6 razy i zanotowali 7 porażek. Obie te drużyny spotkały się w tym sezonie 2 razy i oba wyniki przekonują aby zagrać na Kosice.
Košice-Martin 15.10.2010 6:1(1:0,1:1,4:0)


Martin-Košice 19.09.2010 0:6(0:2,0:3,0:1)

J
✅ 100
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Spotkanie:Getafe-Barcelona
Typ:Barcelona zachowa czyste konto bramkowe
Kurs:2,00
Bet365


Duma Kataloni zmierzy sie z Getafe,które zagra na własnym obiekcie.Bezpośreni bilans utrzymuje sie na korzyśc Barcelony, Getafe, która wygrała tylko jedno z dwunastu rozegranych spotkań. Duma Katalonii triumfowała natomiast osiem razy, w tym ostatnio trzykrotnie z rzędu. Getafe jedyne zwycięstwo nad Barceloną odniosło w listopadzie 2007 roku, kiedy u siebie wygrało 2:0.Barcelona nie zwalnia tepa w lidze i trzyma sie lidra PrimireaDivision Realu Madryt,jednak piłkarze z Kataloni mogą objac lidera oczywiście jeżeli Królewscy zremisuja,lub przegrają na własnym obiekcie z Atl.Madrid.Piłkarze Joseppa Guardioli, nie zdołali w wtorkowym spotkaniu pokonac na wyjezdzie Fc Kopenhage remisuja 1:1.Getafe mecz zacznie bardzo osłabione ponieważ nie zagrają w meczu kluczowi piłkarze tacy jak
Kontuzje eliminują bowiem z gry Mario Alvareza, Jaime Gavilana, Miguela Torresa, Daniela Parejo i Manu del Morala. Z kolei trener Barcelony Josep Guardiola być może da odpocząć w tym meczu Xaviemu Hernandezowi.Jednak to Barcelona jest głownym faworytem tego spotkania,powinni wygrac 0:2 nie traca przy wygranej żednej bramkie.Piłkarze Kataloni legitymuja sie bilansem 19-6 co pokazuje jak mało bramek traci drużyna gości.
⛔ 100
 
votam 0

votam

Użytkownik
Spotkanie : Liverpool(+1,5 AH) - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 3,8
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Już jutro o godzinie 17:00 rozpocznie się hit 11 kolejki Angielskiej Premier League w którym jeden z najbardziej utytułowanych angielskich klubów Liverpool na własnym boisku podejmować będzie obecnego lidera Chelsea Londyn. jak każdy wie liverpool jest obecnie w głębokim dołku, w tabeli nie wiele brakuje mu do strefy spadkowej nowe władze klubu i problemy kadrowe w drurzynie gospodarzy zabraknie Florenta Maloudy i Yossiego Benayouna. Szczególnie odczuwalny powinien być brak Francuza, który w tym sezonie jest najlepszym strzelcem ekipy ze Stamford Bridge. Drużyna gości jak na razie spisuje się świetnie jest 1 w tabeli mając aż 5 punktów przewagi nad drugim zespołem, warto zauważyć że w poprzednim sezonie oba mecze tych drurzyn skończyły się zwycięstwami Chelsea każdym razem 2:0. myślę że w obecnej dyspozycji gospodrze nie są w stanie zatrzymać pędzących po mistrzostwo ligi &quot;Lwów&quot;. Stawiam zatem iż Chelsea wygra mając co najmniej 2 gole przewagi nad rywalami ⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Rosja - Polska (Mistrzostwa świata w siatkówce kobiet)
Typ: Rosja -2,5 seta
Kurs: 2,410
Buk: PinnacleSports
Analiza: Rosjanki to dla mnie, obok Brazylijek i Amerykanek, najlepiej grający jak do tej pory zespół na MŚ. Powinny w cuglach wygrać obecną grupę. Nasze dziewczyny dzisiaj rozegrały długi mecz. Już premierowa odsłona pokazała, że to będzie ciężkie spotkanie. Na koniec mieliśmy TB, w którym to Polki osiągnęły dużą przewagę, ale Koreanki wszystko odrobiły i wyszły nawet na jednopunktowe prowadzenie. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie dla naszej reprezentacji. Jeśli chodzi o najbliższy mecz, to nie daję Polkom najmniejszych szans. Uważam, że handi -2,5 seta na reprezentację Rosji po takim wysokim kursie jest smakowitym kąskiem, dlatego też polecam ten typ.
✅ 141
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Spotkanie: Rosja - Polska (+2,5 seta)
Typ: 2
Kurs: 1,6
Buk: Bwin
W niedzielny poranek dojdzie do spotkanie Rosja vs Polska w ramach MŚ w pilce siatkowej. Polki po bardzo trudnym meczu, sa na pewno podbudowane psychicznie, lecz na pewno, to spotkanie kosztowalo ich bardzo wiele sil. Rosjanki natomiast ida przez turniej jak burza, i swoje spotkania wygrawaja 3:0, lub 3:1 wiec sa to stosunkowo szybkie mecze, dlatego powinny lepiej znosic trudy tego dlugiego turnieju. Takie zespoly jak Turcja i Korea byly w stanie urwac Rosji seta, wiec jestem przekonany, ze nasze &quot; zlotka sa rowniez do tego zdolne. Dzisiejsze zwyciestwo w Tie Breaku na pewno spowoduje, ze Polkin poczuja sie pewniejsze siebie i bede w stanie rywalizowac z Rosjankami jak rowny z rownym. Nawet jesli nie wygramy tego meczu to zdolamy wygrac 1 - 2 sety.
⛔ 100
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Phoenix Coyotes - Pittsburgh Penguins
Pittsburgh win -1,5 goal
3.60
Betsson
Śmiem twierdzić że jeśli Sid dostałby wczoraj odpowiednie wsparcie od kolegów z drużyny to Pingwiny mogłyby wysoko wygrać z Anaheim. Stało się jak stało, Kaczory wykorzystały 6 minutową słabość byłych mistrzów ligi a potem gole Crosby&#39;ego nie wystarczyły żeby cokolwiek już ugrać. Jeśli widać progres u kapitana spodziewam się już dziś progresu u reszty, nie ma oprócz Staala żadnych kontuzji w drużynie a Kojoty wciąż borykają się z problemami w ataku. Bryzgałow podczas ostatniego meczu zjeżdżał z lodu dosyć mocno poirytowany dyspozycją całej ekipy, przed sezonem rozdmuchano balon pod nazwą Phoenix nową siłą całej konferencji ? Nie sądze żeby tak miało być z taką grą ...
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Storhamar - Lillehammer
typ 1
kurs 2,05
Unibet
Jutro ciekawym typem wydaje mi się spotkanie ligi Norwegii . Zespoły w tabeli sąsiadują i nie widać między nimi jakiejś różnicy ogromnej gospodarze mają 6 punktów przewagi nad Lillehammer . Ale to gospodarze posiadają tutaj przewagę i to sporą .
Gospodarze to zespół który ma bilans u siebie 7-0-1 , 32-17 bramki co daje bardzo dobrą średnią 4 na mecz ! Jedyna ich porażka to ze Spartą która jest liderem i to po walce 2-3 ! Pierwsze spotkanie z Lillehammer skończyło się 4-1 na korzyść jutrzejszych gospodarzy.
Goście bilans wyjazdowy (4-2-3 ) bramki 41-35 , znakomita dyspozycja strzelecka , jednak nie bardzo przemawia do mnie ich forma , potrafią wygrać z mocną Valerenga a potem męczarnie z przedostatnim zespołem Frisk, czy niespodziewana przegrana z beniaminkiem z Rosenborga 4-6 . Dużo niestabilności i nie wiem czy to może wystarczyć na solidnych gospodarzy. Goście tracą sporo więcej goli, gdzie znacznie lepiej w obronie potrafią się spisać gospodarze, czy aby wygrać mecz wystarczy gościom potencjał z przodu ? Typ średnia stawka , bez szaleństw..
Ciekawa opcja over 5,5 przy takiej dyzpozycji obu drużyn..
✅ 105
 
A 3

arkasath

Użytkownik
Spotkanie:Getafe-Barcelona
Typ: Messi strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
W tym meczu drugi zespół BBVA zmierzy się z zespołem 10. Zdecydowanym faworytem są to goście. Mimo tego, że Barcelonie z Getafe zawsze grało się ciężko, wierze, że w tym meczu mistrz Hiszpanii zagra na 100%. Za duża liczbą goli przemawia fakt, że Barcelona dotychczas w 9 meczach ligowych strzeliła 19 bramek, co daje średnią nieco powyżej 2 bramek na mecz. Getafe dotychczas straciło ich 13, więc nie może pochwalić się dobrą obroną.
Messi strzelił dotychczas 7 bramek, jest zdecydowanym liderem jeśli chodzi o Dumę Katalonii. W tabeli strzelców zajmuje jednak drugie miejsce, a do Cristiano brakuje mu aż 5 bramek. Myślę, że Leo w tym meczu, aby wyrównać osobiste porachunki pokaże na co go stać i strzeli 2 lub więcej bramek.
⛔ 100
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Spotkanie: SC Paderborn - Hertha Berlin
Typ: Hertha
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym meczu zmierzą się: Paderborn, zajmujący 12 miejsce z liderem
2 Bundesligi Herthą. Gospodarze mają - bilans 3-1-6 (bramki 10:12)
i 10 punktów na koncie, natomiast goście - bilans 8-2-0 (bramki 20:6).
Zacznijmy od tego, że jedyne pozytywne wyniki (3 winy i 1 remis) Paderborn zanotował ze słabszymi od siebie rywalami
(kolejno drużyny z miejsc 14,15,18 oraz remis z 11 drużyną 2 Bundesligi).
Natomiast jeśli chodzi o Berlińczyków, to co tu dużo mówić. Walczą
o powrót do Bundesligi i jak widać po ich grze są w stanie to osiągnąć.
Goście legitymują się bardzo dobrym bilansem 8-2-0 (1 remis całkiem przypadkowy, stracona bramka w końcówce spotkania przez głupotę).
Stawiam na czystą &quot;dwójkę&quot; w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie : Kimiko Date Krumm vs Daniela Hantuchova
Typ : 2-0
Kurs : 4,00
Bukmacher : Bet365
Data: 2010-11-07 07:00
Analiza:
Turniej w Bali (Indonezja) w którym gra tylko 8 zawodniczek ale i system rozgrywnia jest inny niz w innych turniejach.Japonka dzisiaj przegrała po zaciętym pojedynku z Ivanovic 2-1 .Wpierwszym secie to ona dominowała, prowadziła 5-3 i miała dwa break pointy ,które były za razem set pointami ale nie wykozystała ich i przegrała dośc pechowo 7-5.W drugim secie to Ivanovic zaczeła lepiej i Japonka musiała odrabiac straty.Te straty odrabiała dwukrotnie i ostatecznie obie panie rozegrały tie breaka.Jak sie okazało Date Krumm powróciła z dalekiej podróźy i wygrała tie beraka 7-5 ale na trzeciego seta brakło sił bo bez walki oddała go 6-2.
Hantuchowa w tym turnieju spisuje sie słabiutko jak i we wcześniejszych turniejach.Daniela czeka chyba na koneic sezonu a przyjazd do Indonezji był chyba tylko po to by troszke dorobic bo jest to taki raczej turniej pokazowy za spore wynagrodzenie.
Hantuchova wygrała co prawda z Wickmayer 2-0 ale był to taki pojedynek dwóch tenisistek bez chęci gry, poprzebijały sobie,choć momętami obie grały dobrze i ostatecznie mecz zakończył sie zwycięstwem słowaczki.
Typuje na uwaga, 40-letnią Japonke ,która zagrała ostatnio w finale w Osace,gdzie przegrała z Tanasugarn.Typuje na nia bo Japonka walczy i chce wygrywac,chce korzystać z takich szans bo kto wie cco bedzie w nastepnym sezonie .Mając 40 lat trzeba sie liczyć z tym ze są to ostatnie chwile w tenisie zawodowym.
Wrunki Japonka ma przeciętne bo 1,63 m wzrostu i 53 kilogramów wagi ale nadrabia walecznoscia i przemyslanymi wymianami.
✅ 300
 
maks 2

maks

Użytkownik
Spotkanie: Miami Heat - New Jersey Nets
Typ: Miami -24.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: centrebet
Analiza:
Dzisiaj w nocy o godz 00.30 Miami podejmie u siebie New Jersey Nets. Miami sezon rozpoczelo od porazki, potem byly 3 latwe i wysokie zwyciestwa, miedzy innymi z Orlando 26 punktami. Wczoraj przegrali swoj drugi mecz w sezonie z New Orleans Hornets, ktorzy pokazali wczoraj genialna koszykowka. New Jersey Nets jak na razie ma dwa szczesliwe zwyciestwa z Detroit i Sacramento i 3 porazki. Obie druzyny spotkaly sie juz w tym sezonie w New Jersey i gospodarze wtedy polegli az 23 pkt. Sadze, ze dzisiaj Lebron, Wade i Bosh pokaza zupelnie inne oblicze Miami niz wczoraj i beda chcieli zrewanzowac swoim kibicom, wczorajsza porazke wygrywajac ten mecz efektownie i bardzo wysoko.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom