>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.08.2020 (piątek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Juventus Lyon
Godzina 21:00
Typ remis, Juventus wygra zwrot
Kurs 1.60
Bukmacher forbet
Zgadzam się z tym, że Juve jest faworytem ale próbuję niespodzianki w postaci remisu. W pierwszym meczu Lyon wygral i teraz remis da awans gościom. Większa jakość po stronie Juventusu ale gra zespołu Sarriego po restarcie nie budziła zachwytu. Lyon pozytywnie zaskoczyl tydzien temu gdy w finale Pucharu Ligi postawił się gwiazdorom z PSG i przegral dopiero po rzutach karnych. Jeśli wygra Juventus mamy zwrot stawki.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lyon
Typ: Powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.95
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Z jednej strony ciężki mecz do typowania ale z drugiej, pewne jest ze Juventus się otworzy bo jeśli marzą o awansie to nie ma innej opcji, jak presja od pierwszych minut. Po dość niespodziewnym zwycięstwie w pierwszym meczu to Lyon dziś jest w lepszej sytuacji ale stadion Juve to ciężki teren. Jedyne czego się obawiam to gry na 0:0 gości ale z drugiej strony to faza pucharowa LM i tu już nie ma kalkulacji. Obie drużyny w odmiennych nastrojach ale atut własnego boiska po stronie Juve, liczę na szybkiego gola na początku spotkania oraz na otwarte Spotkanie do końcowego gwizdka. Juventus końcówkę sezonu miał gość overowa, mam nadzieję że dziś będzie podobnie.

95
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +18
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lyon
Typ: 2.drużyna liczba rzutów rożnych- +3.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W końcu wraca Liga Mistrzów! Wiele zostało już tutaj napisane o jednym jak i drugim meczu, ja skupię się na tym rozgrywanym w Turynie. Po raz kolejny postawię na rzuty rożne. Wczoraj była masa rogów, lecz w kierunku Sevilli, która zdominowała tamto spotkanie, Roma skompromitowała się na oczach kibiców, myślę, że wielu osobą popsuła kupony.
Ale Wracajmy do dzisiejszego meczu. Tym razem stawiam na minimum cztery rogi po stronie Lyonu. Ich forma to może być niewiadoma, ostatni ligowy mecz grała w marcu, a ostatni mecz o stawkę odbył się równo tydzień temu, zremisowali 0:0 w Pucharze Ligi z PSG, przegrali z nimi dopiero w rzutach karnych, także myślę to niezły wynik, biorąc pod uwagę kim jest Paris Saint-Germain we Francji. W tamtym spotkaniu nabili sześć rożnych. Juve ostatni ligowy mecz grali z Romą 1 sierpnia, przegrali go 1:3, dali sobie wtedy wbić pięć rzutów rożnych. Każdy stawia tutaj w roli faworyta do awansu Juventus, ale ja nie byłbym co do tego przekonany. Przewaga kadrowa Bianconerich jest bezapelacyjna, lecz mają za sobą długi sezon, widać było w jego końcówce, że piłkarze są już po prostu nim zmęczeni, myślę, że kluczowe w tym meczu może być to, że gracze Lyonu przez większość czasu kiedy Juve grało o stawkę to oni sobie po prostu odpoczywali i w spokoju trenowali/grali mecze sparingowe. Poprzedni mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Lyonu, nie zdziwiłbym się gdyby w tym meczu bylibyśmy świadkami dogrywki.
Reasumując, uważam, że cztery rzuty rożne w wykonaniu Olympique są jak najbardziej realne, scenariusz strzałów z daleka duetu Dembele-Depay, których w widowiskowy sposób będzie bronił Szczęsny jest bardzo możliwy ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lyon
Typ: Lyon powyżej 4,5 RR
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Doczekaliśmy się wreszcie powrotu Ligi Mistrzów, na dzisiaj wybrałem typ z meczu w Turynie, gdzie miejscowy Juventus podejmie Lyon. Pierwszy mecz dość niespodziewanie wygrali dzisiejsi goście, dzięki czemu mamy całkiem fajny kurs na awans Starej Damy. Typ ten jednak został już podany, więc postanowiłem poszukać coś innego z tego spotkania, początkowo myślałem nad rożnymi gospodarzy, muszą odrabiać straty, więc siłą rzeczy muszą atakować, a to powinno generować cornery, jednak linie na Juve są wystawione dość wysokie i raczej nie warte ryzyka, dlatego postanowiłem pójść lekko pod prąd i zagrać...rożne Lyonu. Zespół z Francji stoi przed wielką szansą wyeliminowania mistrza Włoch, wystarczy, że strzelą gola i już gospodarze to awansu potrzebują trzech, wątpię, żeby Lyon zamknął się w swoim polu karnym i bronił tej jednobramkowej zaliczki, bo to może się dla nich źle skończyć. Stroną dominującą pewnie będą gospodarze, jednak liczę na kontry gości, tym bardziej, że Juventus pozwala rywalom nabijać rożne u siebie, na 5 ostatnich spotkań w Turynie Torino nabiło 8, Atalanta 4, Lazio 7, Sampdoria 5 i Roma 5. W pierwszym spotkaniu we Francji, fakt, że rozegranym prawie pół roku temu gospodarze także mieli 5 cornerów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Typ: awans Real
Kurs: 7.00
Bukmacher: Fortuna

Real Madryt to stary lis tych rozgrywek i jeśli ktoś myśli, że Królewscy nie są w stanie wybrnąć z wyniku z pierwszego meczu to są moim zdaniem w dużym błędzie. Real Madryt może nie gra tak zjawiskowo jak miało to miejsce wcześniej, ale o sile tego zespołu stanowi teraz defensywa. Podobał mi się ostatnio komentarz na jednym z forów, że Zidane nie szukał człowieka, który zastąpi Ronaldo i strzelił 40 goli, tylko zbudował zespół, który jest silny w defensywie, a zwycięstwa 1:0 czy 2:0 doprowadzą ten zespół po prostu do sukcesu. Czy wynik 2:1 dla Manchesteru City jest wynikiem bezpiecznym?. Moim zdaniem ''NIE'', taki wynik daje komfort psychiczny, ale Liga Mistrzów przez ostatnie kilka lat pokazywała nam, że wynik 3:0 czy 4:0 nie jest wynikiem bezpiecznym. Gospodarze niestety nie potrafią ustabilizować swojej formy. Wczoraj niespodziewanie przegrali z Arsenalem 2:0 i odpadli z FA Cup. City ma to do siebie, że potrafią rozbić jednego dnia Brighton czy Newcastle, aby potem drugiego przegrać min. z Southampton. Real Madryt wygląda inaczej. Ich zwycięstwa nie są wysokie ale są przekonujące, że to zwycięstwo pomimo 1:0 i tak się należało. Dzisiaj kończą się rozgrywki ligowe w La Liga i dopiero mecz z City będzie ich następnym. City ma do rozegrania jeszcze dwie kolejki, a więc za tydzień zakończy rozgrywki, potem chwila przerwy i pojedynek. Real na pewno bez Ramosa, który ujrzał czerwo w pierwszym spotkaniu, ale w jego miejsce wskoczy Militao. Nie wiadomo co z Hazardem, który stał się szklanką podobnie jak Bale czy Dembele. Do Bale się nie wypowiadam. Moim zdaniem odpoczynek przed tak ważnym spotkaniem Realowi pomoże niż miało by zaszkodzić. Benzema, Modrić, Kroos czy Casemiro to wyjadacze, którzy są w stanie odmienić losy tego dwumeczu, dlatego próbuję pograć awans Realu, a kurs jest bardzo zacny.

Przewidywane składy:
Manchester City: Ederson; Walker, Fernandinho, Laporte, Cancelo; Gündoğan, Rodrigo, D. Silva; De Bruyne, Jesus, Sterling.
Pozostali: Carson, Stones, E. García, Otamendi, Zinczenko, B. Silva, Foden, Mahrez i Doyle.

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Varane, Mendy; Modrić, Casemiro, Kroos; Asensio, Benzema, Hazard.
Pozostali: Areola, Altube, Nacho, Marcelo, Javi Hernández, Valverde, Isco, Lucas Vázquez, Jović, Brahim, Vinícius i Rodrygo.

100
 
Ostatnia edycja:
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lyon
Typ: Juventus powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,7
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Juve we Francji zagralo słabo, albo Lyon wybitnie. Ciężko powiedzieć, ale mecze o takim niewyjaśnionych przyczynach pojawiają się rzadko i są odchyleniem od normy. Według mnie Juve dzisiaj awansuje, ponieważ jest tam mister Champions League- w świetnej formie. Juventus do zapewnienia tytułu mistrza Serie A grał przebojowe mecze. Od momentu wznowienia rozgrywek dziewięciokrotnie strzelali więcej niż jedną bramkę. Nie udało im się ta sztuka z Udinese oraz w dwóch ostatnich pojedynkach w sezonie, gdzie już mieli zapewnione mistrzostwo. Moim zdaniem byli już myślami wtedy na boisku z Lyonem. Nie wiem co więcej napisać, mnóstwo analiz pod Juve jest już wyżej. Uważam, że Juve gładko poradzi sobie z Lyonem, ponieważ jest to drużyna klasowa, z wyżej już wymienionym specem od strzelania bramek w CL- Cristiano Ronaldo. Nie zdziwię się, jak sam zagwarantuje mi wejście typu.

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +73
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Polska Ekstraliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Włókniarz Częstochowa vs Falubaz Zielona Góra
Typ: Dudek + Vaculik powyżej 20,5 punktów (liczą się wszystkie starty)
Kurs: 1,60
Bukmacher: ewinner

Analiza:

Dudek punktuje w Częstochowie przyzwoicie na poziomie 8/10 punktów co roku. Vaculik w tym roku niesamowity i praktycznie nie do ruszenia. Robi dwucyfrówki, aż miło. Dziś Włókniarz faworytem, więc bardzo możliwe 6 startów Vacula, a kto wie może i Dudka.
Panowie razem w trzecim biegu na Madsena i Przedpełskiego. Potem Patryk ma stosunkowo łatwe biegi 7 i 10 i troszke trudniej w 13. Ja myślę, że dzisiaj będą musiały tu lecieć taktyczne, bo Falubaz będzie gonił. Zdziwie się jak Vaculik w obecnej formie i z dosyć latwymi biegami nie zrobi tutaj minimum 13/14 punktów. Wtedy wystarczy 8 Patryka i typ wchodzi. Spokojnie do zrobienia w 5 startach, a nie zdziwię się jak zrobi 6 startów, bo jest drugi w kolejce do zastępstw taktycznych właśnie po Vaculiku

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +54
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Real Madryt
Typ: K. Benzema strzeli
Kurs:
3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami największy hit w tej fazie ligi mistrzów. Rewanżowe spotkanie pomiędzy Manchesterem City a Realem Madryt przyciąga wielu kibiców. W pierwszym meczu to City okazało się lepsze wygrywając na wyjeździe 2:1.
Ten rewanż będzie zupełnie inny z wielu względów przede wszystkim z powodu niecodziennej przerwy między ligą a ligą mistrzów. Każda z drużyn grających nadal w lidze mistrzów startuje z zupełnie innej fazy (jedni zakończyli sezon niedawno, inni nie grają ligi o 1 msc, jeszcze inni sezon zakończyli kilka msc temu).
Dziś w Realu Madryt nie zagra S. Ramos jest to ogromna strata. W City natomiast nie zobaczymy S. Aguero i B. Mendy z powodu nadmiaru żółtych kartek.
Stawiam dziś, że K. Benzema strzeli bramkę dlaczego? Nie od dziś wiadomo, że Real ma problemy ze strzelaniem dużo bramek a jeśli strzelają to bardzo często robi to Karim albo Ramos - a jego dziś nie zobaczymy. Rzut karny jeśli będzie na 95 % Karim będzie strzelał.
Jest to napastnik w dobrej formie nie ma co ukrywać, że przez większość sezonu to On ciągnął zespół. Myślę, że dziś najbardziej jego potrzebują i wierzę w to, że zagra super spotkanie.

200
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina : 21:00
Spotkanie: Man. City - Real M.
Typ: obie strzela i plus 2,5 gola
Kurs: 1,75
Bukmacher: FORTUNA
Analiza :

Przeczytałem dzisiaj wiele recenzji,opisów fachowców ,niby fachowców , reszty ludzi i takich pionków jak ja.
Opinie są niejednoznaczne ,ale większość ludzi wierzy w nazwę Real Madrid. Przegrali u siebie 2-1 i teraz mają problem.Co tu można dodać?
Ostatnie 10 razy jak Obywatele wygrali 1 mecz zawsze przechodzili w L.M. dalej.
Real 5-3-2 to wyniki z drużynami angielskimi na wyjeździe.
Ostatnie 2 mecze w L.M. między tymi drużynami kończyły się remisem,co oznaczałoby awans M.C.
Liczę na otwarty mecz,bramki z obu stron i zwycięstwo jednej z drużyn.
Są to pretendenci do zdobycia Ligi Mistrzów i mecz nie powinien zawieść fanów obu drużyn bez względu na wynik

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +18
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lyon
Typ: powyżej 26,5 fauli
Kurs: 1,65
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Rewanżowe spotkanie w tej parze, wynik pierwszego meczu 1-0 dla Lyonu wydaje się korzystny dla tej drużyny. Wystarczy strzelić 1 bramkę na wyjeździe i Juve będzie miało spory problem bo będzie musiało strzelić aż 3 aby awansować. Nawet przegrywając 0-2 1 bramka Lyonu diametralnie może zmienić wydarzenia. Strzelenie tej bramki wydaje się to dosyć prostą sprawą bowiem po wznowieniu rozgrywek we Włoszek Juventus na rozegranych 14 spotkań w tylko 4 zachował czyste konto (Milan Puchar i Bologna, Lecce, Sampdoria w Lidze). Problem jednak w tym, że po przerwaniu rozgrywek Ligue 1 w marcu nie wznowiono już ich tylko zakończono przedwcześnie sezon i nie wiadomo do końca w jakiej dyspozycji są zawodnicy Lyonu. W lipcu rozegrali parę sparingów plus ostatnio mecz w finale pucharu Francji z PSG, który przegrali w karnych.
Wybieram ponownie przewinienia ale tym razem na niższe linie i wydaje się bardziej bezpieczne. Wyższe linie i wyższe kursy zachęcają ale kilka razu zabrakło mi 1 faulu tak jak wczoraj w spotkaniu Wolves z Olympiakosem.
Lyon nie musi się spieszyć i będzie starał się rozbijać ataki gospodarzy jak najdalej od swojej bramki i tutaj upatruj paru fauli z ich strony. Sami od czasu do czasu powinni mieć okazję do szybkiej kontry co może sprokurować przewinienia ze strony piłkarzy Juventusu. Im dłużej będzie utrzymywał się korzystny rezultat dla Lyonu tym więcej fauli z ich strony powinniśmy zobaczyć. Z kolei jak Juve nie będzie szło to wiadoma jaki temperament mają włoskie ekipy.

65
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom