>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 7.06.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 7. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:30
Spotkanie: Vegas GK -Colorado
Typ: Pacioretty M. (VGK) bramka razem z dogrywka
Kurs: 2.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:

To jest niesamowicie wazny zawodnik, wrocil na ostatni mecz z Minnesota strzelil bramke a Vegas zagrali swietny mecz, z Colorado gral dopiero od drugieg meczu Vegas takze bylo lepsze i pechowo przegralo, w ostatnim meczu zwycieska bramka, cala druzyna gra pewniej i dzisiaj licze, ze zrobi cos extra, Vegas przegrywaja 1-2 i bardzo beda chcieli wygrac ten mecz, a z Colorado z meczu na mecz wyglada slabiej, forma zaczyna spadac chociaz to i tak mocna druzyna.

175
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +607
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzysko
Godzina: 10:00
Spotkanie: Serbia - Jamajka
Typ: remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: STS
Analiza:



Serbowie wielcy przegrani elim. Euro 2021.Dziwna to ekipa mająca grupę niesamowitych graczy o dużych umiejętnościach , grających w dobrych klubach w całej Europie , niestety nie może się to przełożyć na kolektyw reprezentacyjny w efekcie czego po raz kolejny nie zobaczymy Serbii na dużej imprezie tym razem Euro 2021 zaczynających się za kilka dni. W związku z tym ruszyła Serbia na Tournee po Azji a konkretnie Japonii gdzie rozegra dwa mecze. Na początek spotkanie z Regee Boys jak nazywa się ekipę Jamajki. Choć są Serbowie zdecydowanym faworytem do wygranej wedle bukmachera to ja jednak zagram tutaj remis. Jamajczycy to taki średniak strefy Concacaf ale gro z nich gra w Europie . Sądzę że na początek zagrają obydwie drużyny na remis dzieląc się punktami.

350
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +424
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:35
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Typ: remis
Kurs: 4,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to spotkanie numer 4 w tej serii. Po trzech meczach 2:1 prowadzą gracze Colorado Avalanche. Póki co wszystkie mecze kończyły się zwycięstwem tej drużyny która grała u siebie. Pierwszy mecz to było pewne zwycięstwo Colorado Avalanche aż 7:1, jednak następne dwa spotkania były niezwykle zacięte. W drugim meczu był remis 2:2 i konieczna była dogrywka. W trzecim spotkaniu było bardzo blisko remisu, gdyż po ok. 55 minutach meczu było 2:2, jednak Vegas chwilę później strzeliło na 3:2. Co tu dużo mówić- gra ze sobą dwóch godnych siebie rywali, więc większość spotkań tej serii powinno być zaciętych, dlatego typ na remis wydaje się być dobrym pomysłem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Wta Nottingham
Godzina: 13-30
Spotkanie: Rodionova - Wang
Typ: Rodionova
Kurs: 2.91

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Chinka jedyną styczność z trawnikiem zaliczyła na juniorskim wimbledonie, gdzie dostała oklep od Igi w półfinale - pozornie dobry rezultat, w praktyce grała już na porewolucyjnym trawniku wolnym jak mączka w Paryżu. Rodionova raz, że miała sporo styczności ogólnie z trawą to pamięta też i szybki wimbledon i inne trawniki, a do tego mieszka w Australii, gdzie są też dostępne turnieje na kortach trawiastych i ostatnie rozegrała w ubiegłym roku, gdzie chinka nie grała 3 lata i był to tylko epizod. Liczę na to, że większe obycie z nawierzchnią będzie sprzyjać australijkoruskiej tenisistce, a co ważne ona wie, że na trawie trzeba mądrze się poruszać i dobierać uderzenia i z reguły właśnie taki azjatycki tenis - bieganie do wszystkiego i przebijanka ma niewiele wspólnego ze zwycięstwami. Stawiam na doświadczenie i całkiem solidny serwis, jak na warunki fizyczne.

191
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +220
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacja Mistrzostw Świata - Azja
Godzina: 18:45
Spotkanie: ZEA - Tajlandia
Typ: Wynik meczu/ilość bramek - 1/+1,5
Kurs:
1.53
Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiaj o wiele spokojniej niż ostatnio kiedy już pisałem o ZEA. Nie chcę się za mocno powtarzać, ponieważ analiza będzie dosyć podobna.
Emiraty się mocno rozwinęły pod względem piłkarskim. Trener naprawdę robi tam niezłą robotę. Do tego naturalizowany Fabio Lima potrafi zabłysnąć, więc nie jest tam na doczepkę. Moim zdaniem Zjednoczone Emiraty Arabskie są faworytem do awansu, może nawet z pierwszego miejsca. Dzisiaj mierzą się z ekipą, z którą pierwszy mecz (około 2 lata temu) przegrali 2:1. Jednak wtedy to była zupełnie inna reprezentacja. Dzisiaj grając na swoim stadionie będą mieli sporą przewagę. Tym bardziej, że Tajlandia ostatnio zagrała bardzo słaby mecz i zremisowała z Indonezją, dla której to był pierwszy nieprzegrany mecz o punkty od 3 lat. Stracenie punktów z taką drużyną nie może mieć miejsca, jeśli chce się walczyć o awans - dlatego też uważam, że tym spotkaniem prawdopodobnie Tajowie przegrali sobie wyjście z grupy. Spodziewam się jednak, że na ten mecz będą mega skupieni, ponieważ jest to dla nich takie ostateczne być albo nie być. Dlatego nie zdziwię się, jeśli gdzieś w końcówce strzelą bramkę kontaktową, ale mimo wszystko gospodarze będą prowadzić cały mecz. Spodziewam się wyniku pokroju 2:1, 2:0, 3:1.

53
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +270
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger ATP - Nottingham
Godzina: 15:00
Spotkanie: Machac Tomas - Kudla Denis
Typ: powyżej 20,5
Kurs: 1,51
Bukmacher: efortuna
Analiza:

W meczu 20-letniego 144-ego w rankingu Czecha Tomasa Machaca z 28-letnim 120-tym w zestawieniu ATP Amerykaniem Denisem Kudlą, zakładam, że liczba gemów przekroczy 21-en. Czech nie wiem, z jakiego powodu w tym sezonie odpuścił grę na kortach ziemnych. Zagrał jedno spotkanie w kwalifikacjach do French Open. Można zakładać, że nastawia się na grę na szybszych nawierzchniach, czego wyznacznikiem jest druga runda Australian Open i wygrany challenger w Nur-Sultan 2. Amerykanin to stary wyjadacz kortów trawiastych rozegrał, na nich 101-en meczów, z czego 60-ąt wygrał. Dla Machaca będzie to debiut na trawie i dlatego to Kudla jest stawiany w roli faworyta. Ja jednak uważam, że to będzie zacięte spotkanie i kursy powinny być bardziej wyrównane.

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Turcja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Fenerbache:Efes
Typ: Efes -16.5
Kurs: 4.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Efes to najlepsza drużyna w Europie i jest w mega formie i gazie. Zespół ten mentalnie zdobył szczyt i myślę, że dziś pokażą kto rządzi w Turcji. Sam osobiście złapałem Efes, jak byli poza Play off w Eurolidze. Nikt się nie spodziewał, że wygrają, a oni złapali wiatr w żagle i wygrali ligę. W Turcji nie mają sobie równych, a w meczach z lepszymi zespołami w Europie potrafili wygrywać różnica powyżej 20 PKT. Jest to finał, a Efes ma doświadczenie w takich meczach o stawkę. Ogląda się ich mecze z przyjemnością i dziś myślę, że również bardzo pewnie wygrają. Ostatni mecz dwa dni temu wygrali 22 pkt a dwa dni wcześniej pokonali Fenerbache aż 40 pkt więc liczę dziś na powtórkę

370
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +334
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina 19:00
Spotkanie : Jonkopings Sodra - Akropolis
Typ : Jonkopings Sodra over 2.5 gola
Kurs : 3.50
Bukmacher : ETOTO

Poprzedni sezon Jonkopings Sodra zakończyło na wysokim 3 miejscu i grali baraż z Kalmar , jednak nie udało się pokonać rywala , ten sezon zaczęli z wysokiego "C" wygrywając na inaugurację z Vasalunds 5:1 , potem jednak było gorzej bo 5 kolejek i zaledwie 2 punkty , ostatnie dwa spotkania jednak napawają optymizmem bo z Landskrona 3:1 i wyjazd z Sundsvall 2:1 , goście z kolei przedostatnia pozycja i bilans 1-4-3 i bramki 5:9 , myślę że gospodarze powinni wykorzystać słabą formę rywala i pewnie wygrać , poprzedni sezon kiedy podejmowali u siebie Akropolis to padł wynik 3:1 myślę , że dziś może być podobnie i Jonkopings strzeli over 2.5 gola !

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +358
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina : siatkówka
Godzina 18:00
Spotkanie : Polska - Holandia
Typ : Polska win
Kurs : 3.50
Bukmacher : betfan
Analiza:

Polskie siatkarki w swoim ósmym występie na turnieju Ligi Narodów w Rimini zmierzą się z reprezentacją Holandii. Do tej pora nasza reprezentacja to jedno z większych rozczarowań tych rozgrywek. Biało-Czerwone wygrały zaledwie 3 z 7 spotkań i zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli rozgrywek. Patrząc jaki potencjał ma nasza kadra to miejsce jest po prostu nie do zaakceptowania. Wczoraj Polki wygrały z Kanadą 3:2, mimo iż przegrywały 0:2. Myślę, że ten mecz pozwoli uwierzyć dziewczynom w swoje umiejętności. Podopieczne Jacka Nawrockiego w swoich meczach grają bardzo nierówno. Potrafią walczyć jak równy z równym z najlepszymi na świecie, by po chwili popełniać szkolne błędy. Ale potencjał w tej drużynie jest bardzo duży. Nasze liderki Smarzek i Stysiak są w top10 najlepiej punktujących tych rozgrywek. Swoje dobre momenty mają też Łukasik czy Górecka. A nasze libero to ścisły top. Najlepszy mecz w tej Lidze Narodów Polki zagrały z Turcją. Przegrały go 3:1, ale było widać tam niesamowitę wolę walki, a spotkanie stało na dobrym poziomie.

Holandii w tych rozgrywkach idzie zdecydowanie lepiej. Z bilansem 5-2 zajmują wysoką czwartą pozycję w tabeli. Ten wynik to pozytywne zaskoczenie, bo Oranje nie grają tu w najsilniejszym składzie. Brakuje m.in. Robin de Kruijff czy Laury Dijkemy. Prawdziwą liderką reprezentacji jest klubowa koleżanka Malwiny Smarzek Nika Daalderop. W 7 meczach zdobyła 92 punkty i jest w czołówce najlepiej punktujących. W trzech setach niedzielnego spotkania z Japonkami zdobyła aż 22 „oczka”. Ponadto z dobrej strony w tych rozgrywkach pokazują się Eline Timmerman oraz Elles Dambrink. W ekipie naszych dzisiejszych rywalek grają także znane z występów w Tauron Lidze: rozgrywająca Britt Bongaerts oraz środkowa Indy Baijens. W tegorocznej Lidze Narodów Holandia przegrała dwa mecze: z Niemkami 3:2 i USA 3:0. Ostatnie spotkanie reprezentacji Polski i Holandii zostało rozegrane w styczniu ubiegłego roku podczas turnieju kwalifikacji olimpijskich. Polki wygrały w Apeldoorn 3:1.

Moim zdaniem kurs na Polki jest zdecydowanie przesadzony. Forma przemawia za Holenderkami, ale czysto teoretycznie to potencjał w naszej drużynie jest większy. Liczę, że Polki zagrają w końcu na miarę możliwości, a wtedy o zwycięstwo jestem spokojny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jonkoping Sodra - Akropolis
Typ: Jonkoping Sodra
Kurs:1,75
Bukmacher: superbet

Analiza: w zeszłym sezonie obie te drużyny zajęły czołowe miejsca w tej lidze. Dzisiejsi gospodarze zajęli miejsce 3., a goście miejsce 5. W zeszłym sezonie Jonkoping był bardzo silnym zespołem domowym, a Akropolis był drużyną przeciętną na wyjazdach. Początek obecnego sezonu potwierdza ten obraz obu. To spostrzeżenie jest podstawą mojego wyboru typu. Bieżace przesłanki potwierdzające moją ocenę nadchdzącego meczu:

1) zarówno gospodarze, jak i goście stracili po poprzednim sezonie swoich najlepszych napastników. W bieżącym sezonie Jonkoping nadal jest drużyną skuteczną, oprócz 2 ich napastników 2 szeregu, którzy pozostali w klubie, pojawił sie nowy snajper Edquist. Najlepsi 3 strzelcy zgromadzili łącznie 8 goli. W Akropolis jest inaczej, gorzej, cała drużyna zdobyła dotąd raptem 5 bramek.
2) obie drużyny mają dość solidne formacje defensywne, obie straciły po 9 bramek, ale jednak Akropolis 2/3 z nich stracił na wyjazdach,
3) własny stadion, na którym będą kibice, jest oczywistym atutem Jonkoping, o czym wspomniałem wcześniej. Jonkoping nie przegrał tutaj od lipca 2020 r. notując przy tym tylko 3 remisy. Akropolis notuje serię 5 nie wygranych meczy wyjazdowych, w 10 ostatnich wygrali tylko raz, ze słabym Orgyryte,
3) nie mam wielu iinformacji o absencjach. Na pewno nie zagra podstawowy środkowy obrońca, Akropolis pozyskany w tym sezonie z pierwszoligowego Djurgarden, w którym jednak nie zagrał w Allsvenskan. Został kontuzjowany, zagrał pierwszych 6 meczy od początku do końca, opuścił 2 ostatnie spotkania,
4) statystyki H2H są krótkie, obejmują tylko 2 mecze z poprzedniego sezonu. Na tym stadionie zanotowano zwycięstwo gospodarzy 3:1.

Podsumowaniec: pomimo, że obie drużyny mają przeciętną kadrę piłkarską wycenianą na podobnym poziomie ok. 3,50 mln. euro, to jednak większą wartość sportową prezentują piłkarze Jonkoping. Szczególnie jest to widoczne w formacji ofensywnej. Obie drużyny pokazują podobny potencjał w defensywie. Nie odważę się stawiać na gospodarzy z handikapem, bo Akropolis jest na tyle solidny, że jeśli przegrywa, to z reguły jedną bramką. Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +246
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Jannik Sinner
Typ: powyżej 31,5 gema
Kurs: 2.11
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Powiem szczerze że podchodziłem bardzo sceptycznie do zachwytu nad Sinnerem ale tak się składa że oglądałem kilka jego ostatnich meczów i jestem przekonany że jeśli głowa wytrzyma to może być to zawodnik którego spokojnie stać na top10 rankingu ATP. Mimo bardzo młodego wieku ma wiele atutów po swojej stronie i jego gra może się podobać. Obaj panowie spotkali się w Rzymie gdzie mimo zwycięstwa Nadala 2:0 było 22 gemy. Wiadomo że Hiszpan to jest klasa sama w sobie ale atutem Sinnera jest to że on potrafi grać z topowymi zawodnikami i kto by nie stał po drugiej stronie siatki to on gra swoje i się nie boi. Być może stać go na urwanie seta, ale ja wybieram taka linie że nie jest to konieczne, bardzo pomocny będzie tie break w pokryciu tego overa. Spodziewam się ciekawego meczu w którym Nadal wcale nie będzie miał tak łatwo jak sugerują to kursy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów, kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Holandia
Typ: Polska -1,5 seta
Kurs:
4,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wiem, że na pierwszy rzut oka mój typ to istne szaleństwo ale ja tak zagram.
W pierwszej "rundzie" Polki słabo rozegrały 2 pierwsze mecze wygrywając z Włoszkami tylko 3:2 a następnie przegrywając z rezerwami Serbii 1:3 ale już na kolejny dzień dzielnie walczyły z Turcją rozgrywając najlepsze spotkanie w Lidze Narodów, myślę, że z taką grą wystarczyło by na Holenderki, które nie grają tutaj swoim pierwszym składem. Co prawda wygrywają swoje mecze ale ich gra już nie wygląda tak dobrze jak pokazują to wyniki. Polki w końcu muszą zagrać na swoim poziomie a uważam, że jest duża szansa aby wygrać z Holenderkami.
Może wczorajsza wygrana z Kanadą 3:2 w końcu ich ruszy bo przypomnę, że przegrywały już 0:2 i nie wiele wskazywało aby mogły wrócić do gry a jednak.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II Liga Polska
Godzina: 20:25
Spotkanie: GKS Katowice - Stal Rzeszów
Typ: Stal Rzeszów i obie strzela
Kurs: 6
Bukmacher: etoto
Analiza

No i nadchodzi wielką okazja dla Katowic na awans. Wystarczy że dziś wygrają i mają pewny awans, a co za tym idzie to wspaniała okazja na zepsucie humorów kibicom GieKSy , nikt w ostatnich latach nie przegrywa wszystkich ważnych męczy , które mają we własnych nogach,nawet jak rywale pomagają i grają pod GKS to piłkarze są tak uparci że nie pozwalają na radość. Tak jak pisałem już kiedyś że oni przegrywają z każdym i wszędzie wszystkie najważniejsze mecze. Trochę mnie zmylili w Chojnicach bo wygrali 3:0 z Chojniczanka bezpośredni mecz o drugie miejsce, zagrali tam naprawdę bardzo dobry mecz , ale nie bardzo chce mi się wierzyć że coś się zmieniło. Grają dziś że solidna Stala. W Katowicach pauzuje ich jeden z czołowych strzelcow Kozłowski.Graja u siebie , po straconej bramce kibice będą wściekli i zacznie się wrzut na piłkarzy. Nauczony ostatnimi latami , stawiam na gości. Katowice nie radzą sobie ze stresem, ale bramkę są w stanie strzelić. Kurs ciekawy, nie jakoś grubo, ale za takie 50zl sobie puszczę , tym bardziej że mecz w tv to się będzie miło oglądać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / towarzyskie
Godzina 20:45
Spotkanie : Wyspy owcze - Lichtenstein
Typ :
under 2.5
Kurs : 1.7
Bukmacher : superbet
Analiza:
Dwie drużyny z końca Europejskiej stawki. Zdecydowanym faworytem jest drużyna Wysp owczych. Mało prawdopodobne żeby dzisiaj Lichtenstein miał coś strzelić. Zwykle nie takich meczach nie pada zbyt wiele bramek, gdyż brakuje jakości w zespołach. Sądzę, że będziemy dzisiaj świadkami dosyć nudnego meczu, a ewentualne sytuację bramkowe rzadko zostaną zamienione na gole.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom