>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 7.05.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 7. Maja


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: HOKEJ - USA: NHL - Play Offy
Godzina: 01:30
Spotkanie: Washington Capitals - New York Rangers
Typ: New York Rangers OT
Kurs: 1,90
Bukmacher: BET365
Analiza:
Dziś w Play Offach NHL spotkania Tampy z Monteralem oraz Washington Capitals i New York Rangers. Na tapetę wezmę dziś to drugie spotkanie. Na tą chwilę w serii prowadzi drużyna ze stolicy 2-1, ale faworytem w tej parze dla mnie nadal jest drużyna Strażników. W ostatnim spotkaniu wygrali dzisiejsi gospodarze 1-0, choć zespół z Nowego Jorku miał sporo okazji by wyrównać, a nawet wygrać to spotkanie. Co się nie udało 2 dni temu powinno udać się dziś. Statystyki mówią same za siebie. Verizon Center to nie jest niezdobyta twierdza, a seria 4 wygranych jaką w niej notuje zespół gospodarzy jest dawno nie notowana. Natomiast Rangersi, rzadko kiedy notują 2 porażki z rzędu na wyjeździe. Rangersi byli lepsi w ostatnim spotkaniu i liczę, że dziś przełożą tą przewagę na bramki, bo na dobrą sprawę jeśli dziś przegrają to prawdopodobnie pożegnają się z Play Offami, a są jednym z głównych faworytów do zdobycia Pucharu Stanleya!
Tegoroczne spotkania obu drużyn w Washingtonie:
05.05.15 NHL Washington Capitals - New York Rangers 1 : 0
11.04.15 NHL Washington Capitals - New York Rangers 2 : 4
12.03.15 NHL Washington Capitals - New York Rangers 1 : 3
W powyższych spotkaniach dzisiejszy typ 2 x na plus i 1 x minus.
⛔100
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Typ by Przemek Sic
Dyscyplina: AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Play Offy
Godzina: 00:45
Spotkanie: Guarani - Corinthians
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ja na dziś biorę pod lupę pierwsze spotkanie w Play Offach. Moim zdaniem pierwsze spotkania - a zwłaszcza takich drużyn, które grają naprawdę średnio na ten moment - to wielka niewiadoma. Dziś myślę, że może się zakończyć spotkanie remisem, chociaż coś mi podpowiada, że będzie można zobaczyć chociaż po jednym golu z obu stron zespołów. Corinthians mają kilku graczy wyautowanych, dodatkowo mają problem z defensywą, co bardzo ciekawi mnie jak się potoczy, a gospodarze natomiast grają bardzo w obronie. Jedynie De la Cruz może coś zdziałać więcej, ale tak jak napisałem wcześniej, to pierwsze spotkanie więc coś mi podpowiada, że będzie spotkanie bardzo zacięte, ale nie zobaczymy tutaj wygranej żadnego z zespołów. Moim zdaniem po takim kursie warto pograć. Spotkanie przed pierwszą godziną, które będę z pewnością obserwował. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, to zapraszam wiadomość PW. Pozdrawiam i niech się kasa zgadza!
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Cleveland - Chicago
Typ: Chicago
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiejszej nocy dojdzie do drugiego spotkanie w półfinałowej serii na wschodzie między Cavs i Bulls. Podobnie jak przed dwoma dniami mój typ idzie w strone gości. Drużyna Byków wygrała pierwsze spotkanie, dziś mają kolejną okazje do wygranej i powrotu do domu z przewagą dwóch spotkań. Dużo od mojego poprzedniego typu się nie zmieniło. W drużynie Cavs nie zagrają J.R. Smith i K.Love - w ostatnim spoktaniu było wyraźnie widać ich brak. Brakowało ich szczególnie w ataku. Pomysł trenera Blatta z wystawieniem M.Millera zupełnie się nie sprawdził Jones nie trafiał nic zza łuku, natomiast Chicago trafiało bardzo dobrze. Można bać się, że drugi taki mecz Bykom nie wyjdzie ale ja widze rezerwy w grze w atakowanym pomalowanym. Tam Noah/Gasol i Gibson mogą rzucić o wiele więcej punktów. Dodatkowo z ławki mogą wejść ostatnio prawie nie wykorzystani Mirotić i Snell dzięki czemu zwiększy się rotacja Chicago. Kurs 3.20 to Value jak dla mnie i po raz kolejny uderzam po to ????
⛔100
 
cyganka122 109

cyganka122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores, 1/8 finału
Godzina: 03.00
Spotkanie: Sao Paulo - Cruzeiro
Typ: Zwycięstwo Sao Paulo
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W 1/8 finału spotykają się odwieczni rywale z ligi brazylijskiej. W poprzednim sezonie ligę wygrała drużyna Cruzeiro, wyprzedzając Sao Paulo o dziesięć punktów i obie bezpośrednio awansowały do Copa Libertadores. W kolejnych meczach w Campeonato obie drużyny także pokazały klasę, jednak wydaje mi się, że drużyna Sao Paulo lepiej wytrzymała trudy sezonu. Z grupy w Copa wyszła z drugiego miejsca, jednak ich grupa była trudniejsza od grupy Cruzeiro, która wyszła z grupy z miejsca pierwszego, to jednak nie ma większego znaczenia, ponieważ to drużyna Sao Paulo pokazuje ostatnio ciekawszą piłkę – grają zacięte mecze, strzelają sporo bramek, mało bramek tracą. Cruzeiro ostatnio gra w kratkę – zdarzy im się świetny mecz, lecz potrafią także przegrać lub zremisować ze słabszymi drużynami. H2H między tymi drużynami jest dosyć wyrównane z przewagą w stronę dzisiejszych gospodarzy. Ciekawe są statystyki ostatnich meczów na swoim stadionie w wykonaniu Sao Paulo – na ostatnich 20 meczy, wygrali ich 17, więc wyraźnie widać, że potrafią grać na swoim stadionie. Uważam, że Sao Paulo podtrzyma dobrą passę i zapewni sobie zaliczkę przed rewanżem na stadionie Cruzeiro.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21
Spotkanie: Sevilla-Fiorentina
Typ: Sevilla
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obroncy trofeum na swoim boisku traca punkty niezwykle rzadko, ostatnio Real ich przelamal ale wczesniej mieli passe 23meczow bez porazki na wlasnym stadionie, w lidze traca punkty do miejsca dajacego chocby prawo gry w eliminacjach wiec na pewno beda chcieli wygrac LE zeby dostac sie bezposrednio do LM.W Sevilli nie ma zadnych wykluczen ani zawieszen z kolei Fiorentina jest ostatnio w kiepskiej formie i przegrala az 5 z ostatnich 8meczow, kontuzjowany jest Babacar.Stawiam na bedacych w duzo lepszej formie gospodarzy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Clippers-Rockets
Typ: Clipers +6,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
&quot;Pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Tak oceniam szansę Paula na występ w dzisiejszym spotkaniu. Nie jestem teraz w stanie określić co będzie za kilka godzin. Na porannym treningu wyglądał całkiem dobrze, ale decyzje podejmę po konsultacjach ze sztabem medycznym i moim asystentem – powiedział trener LAC Doc Rivers.&quot;
Cytat z Przeglądu Sportowego.
Po Ostatniej wygranej Clippersi chyba uwierzyli że bez CP3 też mogą rywalizować z Houston jak równy z równym. O godne zastępstwo CP3 postarał się Blake Griffin. 26-latek po raz drugi z rzędu – wcześniej w siódmym spotkaniu serii z San Antonio Spurs, 24 punkty, 13 zbiórek, 10 asyst – miał tripple–double (26 punktów, 14 zbiórek oraz 13 asyst).
Ostatnio grałem czyste zwyciestwo Clippersów ale Rockets to cały czas solidna ekipa i prędzej czy później sie obudzą. Obstawiam mecz na styku i hendi 6,5 powinien wystarczyć.
✅100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ - Grupa A
Godzina: 20:15
Spotkanie: Szwecja - Niemcy
Typ: Szwecja -3.5 AH
Kurs: 2.38
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Weeeee wczoraj weszło 4.20 :jupisdfgdfg::jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:. A jeszcze bardziej cieszy mnie, że jutro zagra ktoś z duetu Szwecja - Kanada. Tym bardziej z takim zespołem jak Niemcy i tym bardziej, że buki dają mocno za dużo szans Niemiaszkom. Nie czekając więc na ich zmianę zdania, gram czym prędzej największy znaleziony na rynku handicap. Pewnie pojawią się większe ale jak to mówią &quot;Kursy leco!&quot;.
Dzsiaj miałem przyjemność oglądać mecz Kanady ze Szwedami (całe szczęście że nie LM ;)). Ło Jezusie co za MECZ! Rozpoczął się raczej niespodziewanie. To Szwedzi przycisnęli od samego początku tak jak to robiła wcześniej Kanada. Pierwszą tercję pyknęli ich bez mydła 3:0 ale mocno przypłacili za to zdrowiem. Druga część gry to sytuacja odwrócona o 180 stopni. Szwecja straciła rezon, Kanada zmieniła sposób gry. W trzeciej tercji Szwedzi już nie istnieli. Musieli robić zmiany tak często, że zapomnieli przez to grać w hokeja.
Dlaczego w takim razie sądzę że wygrają jutro tak wysoko? Jeżeli chodzi o kondycję to bez przesady. 24 godziny powinno im wystarczyć, żeby być w stanie jeździć, nawet tyłem, szybciej niż Niemcy, którzy grają do tej pory absolutne dno. W 3 meczach strzelili do tej pory całe dwa gole i to w dodatku takiej &quot;potędze&quot; jak Francja. Sami Kanadyjczycy rozwalcowali, nadmuchali i rozwalcowali ich ponownie aż 10:0. Oglądałem 1 tercję tamtego meczu. Niemcy rzadko kiedy byli w stanie ruszyć się z własnej połowy.
Szwedzi po porażce z Kanadą muszą podnieść głowę i powiedzieć sobie &quot;ok, mieliśmy prawo przegrać&quot;. Grupy już raczej nie wygrają ale zajmując niższe niż 2 zrobią niemałą niespodziankę.
Wg. mnie rozjadą Niemców minimum 4 bramkami.

________________________
Dla statystyki:
MAJ: 1.50✅, 3.50⛔, 2.33✅, 2.62✅, 1.85✅, 4.20✅ ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nożna LE
godzina;21;05
spotkanie; Sevilla-Fiorentina
typ; Sevilla i powyżej 2.5 gola w meczu
kurs;2.75
bukmacher; Bet365
analiza; no i mamy półfinały LE a co za tym idzie pojedynek hiszpańsko-włoski gdzie faworytem jest Sevilla i to nie powinno nikogo dziwić bo forma wskazuje jednoznacznie na gospodarzy gdyż są niepokonani od 15 spotkań (nie licząc ostatniej porażki z Realem). U siebie grają mega skuteczny futbol dlatego doznali tylko jednej wyżej wspomnianej porażki z Realem,ale Fiorentina to nie Real i raczej nie dadzą rady solidnej ekipie Sevilli,tym bardziej że w 5 ostatnich meczach wyjazdowych wygrali tylko raz z Romą aplikując 3 bramki,pozostałe mecze to trudni rywale i remisy z Dynamem Kijów i Udinese które co prawda może nie jest w formie ale to zawsze solidna drużyna,oraz 2 porażki czyli gładkie 3-0 z Napoli i 3-2 z Juve które już zdobyło mistrza i przygotowywało się na mecz z Realem w LM. Typ bardzo możliwy choć tą jedną bramkę Fiora może ukąsić to jak już wspomniałem Sevilla powinna dodać swoje 2-3 i wygrać to spotkanie. Oba zespoły zaliczyły po 6 overów w ostatnich 10 spotkaniach. Sevilla u siebie także 6 na 10 spotkań a Fiorentina wyjazdowych 7z 10 więc typ godny uwagi powodzenia ????
P.s prosze o usuniecie poprzedniego posta gdyz był on pisany w trakcie wstawiania takiego samego typu przez kolegę BetLitelli i nie było to celowe zagranie z mojej strony. z Gory dziękijuę
✅175
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Madryt 2015
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tsonga J-W. - Berdych T.
Typ: Berdych T. -2.5 gema
Kurs: 1.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

H2H 2:6 z lat 2004-2014 czyli znają się jak psy (na szczęście do siebie nie strzelali). Ich mecze były wyłącznie rozgrywane na hardzie i często urywali sobie sety, ale jak widzimy to raczej Berdych &quot;masakrował&quot; Tsongę, a nie na odwrót. Być może przez fakt, że gra płaską piłką z którą Francuz sobie nie radzi.
Sytuacja z formą wygląda tak, że Berdych to solidność przede wszystkim, zatrzymuje go jedynie ścisła czołówka w tym sezonie, której co by nie mówić, ale stawia opór (np. urwany set Djokovicowi w finale Monte-Carlo). Ogólnie Czech prezentuje się świetnie, nie grał nic od turnieju w Monako, dlatego jestem w stanie stwierdzić, że budował formę pod Madryt i pewnie Rzym. W pierwszym meczu zagrał kapitalnie przeciwko świetnie grającemu Gasquetowi. 10 asów, 0 podwójnych błędów, 75% i 80% po I i II podaniu musi na pewno budzić podziw.
Tsonga za to na przeciwnym biegunie, choć jego forma rośnie powoli to nadal mnie nie przekonuje swoją grą. Niedawno wrócił po długiej przerwie od tenisa i tak naprawdę nie pokonał jeszcze nikogo dobrego, a wygrał jedynie z samymi ogórkami. Tutaj co prawda pokonał Rosola i Jacka Socka, ale ni jak Ci zawodnicy mają się poziomem do Berdycha. Liczę, że Tomasz ogarnie ten mecz bez większych problemów.
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Libertadores, 1/8 finału
Godzina: 03.00
Spotkanie: Sao Paulo - Cruzeiro
Typ: x/1 (przerwa/wynik końcowy)
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cyganka122 bardzo ładnie opisała ten mecz więc wiele nie będę dodawał.
Myślę, że mimo dobrej passy gospodarzy na własnym stadionie ten mecz nie pójdzie tak gładko jakby tego chcieli. Powodem jest to, że przyjeżdża bardzo wymagający rywal i według mnie zespoły podejdą do siebie nie ufnie i będą badać się zanim się odsłonią. Myślę, że do przerwy będzie wynik 0:0 ale w ostateczności gospodarze wygrają 1:0 czy 2:0
Pozdrawiam
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna , PRIMERA B NACIONAL TABELA
Godzina: 01:00
Spotkanie: UNIÓN MAR DEL PLATA VS. BOCA UNIDOS
Typ: over 3.5
Kurs: 4,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie znam sie na latino pilce, ale widze value tutaj poniewaz obydwie ekipy maja dobrych strzelcow , calkiem solidnych W. Albarracín 5 bramek u gospodarzy i u gosci 6 goli J. Vizcarra. Prosty czlek ze mnie wiec jesli widze takie wyniki u gospodarzy na wlasnym ternie Unión Mar del 4 - 0 Sportivo Belgrano czy Unión Mar del … 2 - 3
Gimnasia y Esg a u gosci takie overy na wyjazdach z Patronato 4 - 1 Boca Unidos i Douglas Haig 1 - 2 Boca Unidos to widac ze fajnie graja obydwie ekipy i troche value jest na taki kurs. Warto zaryzykowac
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay - Montreal
Typ: Tampa ml + Johnson strzeli
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
3 mecz z serii Tampa Bay Lightning vs Montreal Canadiens. Tampa Bay prowadzi już 2-0, gdzie oba mecze grali na wyjeździe. Jeśli jako goście potrafili pokonać Montreal, to u siebie powinno to być łatwiejsze. Tampa była najlepszą drużyną domową ligi, zdobywala tutaj sporą liczbę bramek i masowo kasowała rywali. Poza tym z Montreal
wygrali juz 7 meczów z rzędu, w tym wiekszosc wieksza iloscia bramek. Ostatnio to bylo 6-2 na wyjezdzie. U siebie 4-2, czy w 2014 7-1.
Jesli chodzi o strzelców. Zawsze gram albo Johnsona albo Stamkosa. Jak gram Stamkosa to strzela Jonhson, jak na Jonhnsona to akurat Stamkos (ktory ostatnio sie przełamał). Mysle jednak ze Jonhnson jest w lepszej formie (2 strzelec zespolu, czesto trafia po 2 bramki na mecz, nie ma wiekszych przerw niz mecz-dwa bez gola, zawsze punktuje).
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Madryt- Masters 2015 (Hiszpania)
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tsonga Jo-Wilfried - Berdych Tomas
Typ: 1 handicap +1.5 seta
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Czech 6:2 lecz Panowie grali ze sobą tylko na halach albo na nawierzchni twardej. Mimo tego, że więcej razy wygrywał Tomas to ich mecze bardzo często były wyrównane, nie były to jednostronne widowiska. No i wiadomo nie ma co się sugerować meczami z 2004 czy 2011 roku bo to było dawno. Berdych prezentuje bardzo dobrą formę gdzie zatrzymują go najlepsi, czyli praktycznie jak w większości jego kariery wygrywa z kim ma wygrywać i przegrywa z kim ma przegrywać. Półfinał AO Open, finał Doha, finał Rotterdam, półfinał Dubaj, ćwierćfinał Indian Wells, półfinał Miami czy finał ostatnio w Monte Carlo. Także w obecnym sezonie nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Tutaj w Madrycie z malutkim problemem pokonał Gasqueta 7:6, 7:5. Czech czuje się najlepiej na twardych kortach ale na mączce również potrafi dobrze grać. Ma bardzo dobry bilans meczów na clayu ponieważ 197/50. Lecz ma tylko dwa tytuły na koncie i to z dość dawna ponieważ z 2004 roku oraz 2009. Berdych już dawno nie miał spektakularnej wtopy co mnie bardzo dziwi ponieważ wiadomym jest nie od dzisiaj, że Czech ma jedną z najgorszych psychik wśród najlepszych.
Tym bardziej, że nie będzie grał z jakimś słabakiem a bukmacherzy tak sądzą ponieważ wystawili 3.70 na Tsogę. Jo, tak jak i Berdych czuje się najlepiej na hardzie lecz na kortach ziemnych ma znacznie mniej ogrania 72/49. Mimo tego potrafił wygrywać tam z doskonałymi graczami np. Federer 3:0 podczas French Open 2013, Wawrinka, Verdasco, Del Potro, Almagro czy 5 setów z Djokiem podczas French Open. Wiem, że to było pewien czas temu ale warto podkreślić, że Tsonga nie jest chłopcem do bicia. Francuz nie może się niczym pochwalić w tym sezonie ponieważ wrócił po kontuzji w Miami. W Monte Carlo odpadł w trzeciej rundzie z Cilicem, w Barcelonie odpadł od razu sensacyjnie z Granollersem 6:4, 6:2 czyli sroga nauczka. Tutaj w Madrycie pokonał Rosola bardzo łatwo a wczoraj bo wyrównanym meczu pokonał Socka 6:3, 1:6, 7:6. A niedoceniany przeze mnie skarpeta ku mojemu zdziwieniu jest ostatnio w super formie po wygranym turnieju.
Tsonga oraz Berdych są uważani za tenisistów którzy już dawno powinni mieć jakiś wielki szlem na koncie ale ich głowa im na to nie pozwala. Już mieliśmy w tym turnieju kilka sporych sensacji i nie zdziwię się jak Berdych odpadnie dzisiaj z Francuzem. Lecz stawiam bezpieczniej ponieważ set jest jak najbardziej w zasięgu Jo. Jeden jak i drugi tenisista opiera swoją grę na serwisie także o przełamanie będzie trudno. Także jakiś tie break, dwa niewymuszone błędy Berdycha który nie ma równo pod sufitem i może być gorąco tym bardziej jak będzie gonił wynik. Oczywiście taki scenariusz może być z drugiej strony. Ale moim zdaniem kurs jest przesadzony i uważam,że Francuz jeśli zaprezentuje swój solidny tenis to nawiąże walkę z Pepikiem który sezon ma dobry.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy
Spotkanie Napoli-Dnipro
Typ: Napoli dokładnie 2 golami
Kurs 4.5
Buk Unibet
Godz: 21:05
Analiza: Witam, już dziś odbędą się pierwsze półfinałowe spotkania w lidze europejskiej, w pierwszym z nich Włoskie Napoli podejmowało będzie na swoim stadionie drużynę Ukraińskiego Dnipro, który w tym sezonie i tak już zaszedł niezwykle daleko, oczywiście faworytem do wyjscia zwycięsko z tej pary są dużo bardziej utytułowani Włosi. W tym spotkaniu na pewno gospodarze będa chcieli sobie zapewnić już awans, szanse do tego mają spore bowiem na wyjazdach dnipro gra znacznie słabiej niż przed własną publiką. Napoli natomiast pokazało w poprzednich spotkaniach ligowych jak i pucharowych że jest obecnie w dobrej formie , pokonało bardzo dobrze spisujący się niemiecki Wolfsburg, bez większych problemów, nastepnie w lidzę rozbiło Milan Sampdorię oraz Fiorentinę, czyli zespoły teoretycznie mocniejsze od Ukraińskiego zespołu. Co można powiedzieć o zespole z Ukrainy ? Ano chyba tylko tyle że to dobry zespoł,ale tylko na reali Ukraińskie, ogólnie w pucharach nie przegrał spotkania w Brugii i myślę że nie ma co porównywać nieobytych Belgów do zespołu z Neapolu, ja tutaj stawiam na handi zespołu gospodarzy.
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny: Madryt- Masters 2015 (Hiszpania)
Godzina: 14:00
Spotkanie: Matkowski/Zimonjic - Melzer/Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Ćwierćfinał debla mężczyzn. Z jednej strony para, która rozegrała już 10 gier w tym sezonie i wygrała z nich 6, z drugiej gracze którzy zagrają razem dopiero 2 raz. Również pozycje w rankingu deblowym pokazują wyraźnie różnicę: Serb jest tam na 5 miejscu, Polak na 21, natomiast rywale na 35 i 122. Dimitrov dodatkowo gra przed tym meczem w singlu z Wawrinką i bardzo prawdopodobne, że straci w tym spotkaniu sporo sił. Faworyci są więc aż nadto klarowni i po dość wysokim kursie warto postawić na deblowych &quot;wyjadaczy&quot;.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Madryt-
Masters 2015 (Hiszpania)
Godzina: 14:30
Spotkanie: Nick Kyrgios - John Isner
Typ: 1
Kurs: 1.9
Bukmacher: Betsson
3 runda w Madryt-Masters 30 -letni bombardier z USA Isner 18 w ATP kontra 10 lat młodszy gracz z Australii Kyrgios 35 w Atp.
Dla mnie faworyt jest, i jest nim Australijczyk, który niesamowicie
szybko pnie się w rankingu ATP do góry, a jego
kariera rozwija się bardzo dobrze. Spotkanie w
turnieju ATP Madryt to mecz na nawierzchni
ziemnej, a więc serwis nie odgrywa tutaj aż tak
dużej roli. Chociaż można powiedzieć że siła
serwisu nie odgrywa, ale jego uplasowanie w
odpowiednim miejscu już tak. Ranking ATP
przemawia za 30 letnim Isnerem, ale jak wiadomo ranking nie gra.
Kyrgios od zeszłego tygodnia
spisuje się wyśmienicie. Dotarł do finału w
turnieju Estoril, gdzie przegrał z Gasquetem. A
po drugiej rundzie turnieju w Madrycie może
pochwalić się już osiągnięciem takim, którym
bardzo mało tenisistów może się pochwalić,
mianowicie wygrał on z Rogerem Federerem.
Pokonanie w pierwszej rundzie specjalisty od
kortów ziemnych Danielia Gimeno Travera który był ostatnio w dobrej formie wygrał m.in. turniej w Casablance .
Isner co prawda pokonał też
specjalistę od mączki- Thomasa Belluciego,
jednak sposób, styl gry przemawia za młodszym
i bardziej zwinnym na korcie Nickiem
Kyrgiosem.
Jeszcze nigdy nie grali ze sobą.Bilans w tym roku to Kyrgios 11/5 , Isner 16/13 a na cegle Kyrgios 6/2 , Isner 4/2 , nawetw tamtym roku Kyrgios (11/3) grał lepiej od Isnera (6/5) na cegle .
Idę w stronę Kangura.
⛔100
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Polska
Godzina: 18.00
Spotkanie: Wisła Płock-Azoty Puławy
Typ: Azoty Puławy +7.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam o tym meczu pisałem wczoraj tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f33/pgnig-superliga-i-pgnig-superliga-kobiet-2014-2015-a-111828-3.html#post5347727
Lista kontuzjowanych graczy Wisła jest długa: Wiśniewski,Nikcevic,Rocha,Pusica.
Pierwszy mecz skończył się wynikiem 24-18.
Wczoraj kontuzji doznał Jurkiewicz czyli podstawa w obronie Płocka.
Wczorajszy przebieg meczu jak i kolejna kontuzja w Wiśle upewnia mnie w graniu na Azoty +7.5.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
severus 5

severus

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dave Chisnall - Stephen Bunting
Typ: Chisnall
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W przed ostatniej rundzie sezonu zasadniczego Premier League zawita do Newcastle gdzie dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, przystępnych do obstawienia. Ja wybrałem spotkanie drugiego w tabeli Chisnalla z siódmym Buntingiem. Panowie na oficjalnych zawodach mierzyli się dotąd ze sobą 4-krotnie i co ciekawe Bunting wygrał wszystkie 4 mecze. Dzisiaj będzie inaczej. Chizzy jest w życiowej formie i tym występem będzie chciał przypieczętować drugie miejsce w tabeli na koniec sezonu. Bunting ostatnio osiągał niezłe wyniki, ale były moje moim zdaniem lekko na wyrost. W oczy rzuca się zwycięstwo 7-1 nad Andersonem, ale Gary grał bardzo słabo i Stephen zwyczajnie wykorzystał prezent od losu. Bunting od dawna ma problemy z rzucaniem dubli, a Chizzy nie da mu tyle szans na poprawki co inni i będzie skrupulatnie wykorzystywał błędy przeciwnika. Widzę tu spokojne zwycięstwo Chisnalla i mam nadzieję, że moje prognozy okażą się słuszne. Polecam łączyć z wygraną van Gerwena.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 0

jagiellonczyk2

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Madrid
Godzina: 13:00
Spotkanie: J.W.Tsonga – T.Berdych
Typ: over 22,5 game
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiejszy mecz przyniesie nam wiele emocji! Tsonga to tenisista który miewal rozne wahania formy jak dobre tak i zle. U Berdycha zalezy wiele od jego serwisu, jeżeli pierwsze serwisy mu wchodza to każdy ma problem z wygraniem jego podania. Ostatnie 2 mecze miedzy nimi skończyły się kreczami.Oprocz tych kreczy większość meczy wygral Berdych. Tsonga o ile pierwsza runde miał latwa do przejscia to druga już taka niebyla, otoz musial się zmierzyc z nieokrzesanym J. Sockiem wielkim talentem, który prędzej czy pozniej trafi do top20 ATP Tour. Berdych miał nieco latwiej, bo ominął 1 runde i trafil na gasqueta w 2, no niestety to nie jest już ten Gasquet z przed paru lat. Moja najwieksza argumentacja by na to postawic jest to ze już niebawem będzie rozgrywany turniej we Francji, niektórzy z top 10 ze tak powiem olewaja Madryt i Graja na pol gwizdka. Dobrym przykładem jest mecz Kyrgiosa z Federerem o czywiscie nie ujmując temu talentowi z Australii. Co tu wiecej pisac, mam nadzieje ze Tsonga zaprezentuje swój co najmniej przcietny poziom, a wtedy Berdych nie będzie miał latwo.
Ponizej link do livesports.pl, dla chetnych zapozniania się z meczami które rozgerali, bądź H2H.
Dyscyplina: TenisWTA Madrid
Godzina: 13:00
Spotkanie: C.Wozniacki – M.Sharapova
Typ: over 2,5 setow
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzsiaj Graja 2 rozne bieguny tenisa, Ofensywny oraz defensywny. Wedlug mnie Wzoniacki to najlepsza defensywna tenisistka na swiecie niesamowicie cierpliwa i wyczekujaca na bledy, które Sharapova czasem w nerwach potrafi popełniać. A forma Wozniacki mowi sama za siebie w tym sezonie gra co najmniej porzadnie. H2H jest na korzysc Marii Sharopowej 6:4 ale ostatnie 2 mecze wygrywala Wozniacki. W ostatniej rundzie Garcia udowodnila ze sharopova nie jest taka straszna jak ja opisuja, Wozniacki ze swoja cierpliwością i defensywa może co najmniej ugrac jednego seta. Jeżeli chodzi o wygrana to mój typ jest 60% Sharapova 40% Wozniacki. Dlatego uwazam ze będzie powyżej 2,5 seta, tez ze wzgldu na ostatnie wygrane 2 mecze Wozniackiej w stosunku 2:1.
Ponizej link do livesports.pl aby objezyc ich meczy oraz H2H
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom