>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 7.01.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 7. Stycznia


:idea: Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: [Nazwa bukmachera]
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Obowiązkowe jest wyraźne zapisanie wszystkich elementów ze schematu, czyli: Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

:idea: Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Utah
Typ: -17.5pkt, San Antonio
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Weszły poprzednie 4 typy NBA z rzędu, jedziemy dalej! Myślę, że ponownie mam coś dla Was ciekawego i pewnego. Domowa seria wygranych San Antonio jest niesamowita. I zapewne zostanie przedłużona,bo przeciwnik mizerny. Trzy ostatnie mecze SAS wygrywali różnicą min. 18pkt, typuję, że i tym razem wygrają nie mniejszą.Tym bardziej, że w Utah nadal nie gra podkoszowy Rudy Gobert (9.2pkt,10.9zbiórki), powrót Derricka Favorsa (16.8pkt,8.6zbiórki) niepewny. Wygląda na to, że pierwszym centrem będzie biały Jeff Withey (4.7pkt,4.4zb).W dodatku pierwszy strzelec Utah Gordon Hayward zalicza spadek formy, w ostatnich 3 meczach rzucił tylko 8.7pkt przy fatalnym 24.1% z gry. Nie ma komu grać! Patrze, że w ostatnich 2 meczach z Houston i Memphis najlepszym strzelcem był niejaki R.Hood. Myślę, kuźwa, już im Robin Hood musi pomagać? (żarcik). Ale nie, to Rodney Hood, drugoroczniak wybrany z 23 numerem.
Sami widzicie, co przyszło Utah. Ciężki okres. W dodatku wpadają na jedną z najlepszych ekip NBA.
San Antonio zapewne szybko odskoczy i Popovich wpuści rezerwy, ale ma tak silny skład, że nawet rezerwy ma silniejsze od pierwszej piątki Utah. San Antonio w ostatnich pojedynkach ograło 25 punktami Millwaukee (na wyjeździe, wrócił weteran T.Duncan), wcześniej 18pkt Houston i 33pkt Phoenix.
Utah natomiast na ostatnich wyjazdach dostała 14 punktami z cienką Minnesotą i 18pkt z Golden State.
W bezpośrednich pojedynkach: w styczniu bez wzmocnień w postaci Aldridge&#39;a i Westa SAS wygrali 20 punktami,a pierwszym strzelcem był.... tak &quot;wielki talent strzelecki&quot; Thiago Spitter ???? , to pokazuje, jak szeroki,silny i zgrany mają skład, skoro nawet drewno potrafi być najlepszym strzelcem.
15 grudnia San Antonio wygrało u siebie z Utah 118-81. Myślę, że i tym razem czeka nas podobny scenariusz. Miałem pograć ostrzej, ale nie chce ryzykować -100pkt w klasyfikacji, kurs 2 mi wystarczy, gram -17.5pkt.
Podobała Ci się moja analiza? Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 03:30
Spotkane : Oklahoma City Thunder : Memphis Grizzlies
Typ : Memphis Grizzlies Handicap +6.5
Kurs : 1.90
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Pojedynki między Thunder a Grizzlies od kilku lat przynoszą nam wiele emocji. Na pewno każdy z fanów pamięta jak w kwietniu 2014 roku drużyny te spotkały się w Playoffach i w czterech spotkaniach z rzędu rozgrywali oni przynajmniej jedną dogrywkę. Grizzlies ostatnimi czasy wyglądają lepiej niż z początku sezonu. Defensywa powoli wraca na swój dobry poziom, a to właśniej od niej będzie zależał wynik dzisiejszego spotkania. Od 14 grudnia zatrzymali oni swoich rywali na średnio
92.5 pkt chociaż również trzeba przyznać, że większość z nich to nie były topowe drużyny ofensywne. Problemem Grizzlies na pewno jest ofensywa. Small Ball jaki zaczął praktykować David Joerger nie przynosi takich efektów jakich oczekiwano. 94.8 pkt zdobywane na mecz od 3 Grudnia to najniższy wynik w lidze. Warto tutaj dodać też, że nie zdobyli oni więcej niż 100 pkt w 14 z 17 spotkań.
Thunder to jedna z najbardziej wybuchowych ofensyw w lidze. Zdobywają oni około 109 pkt na spotkanie, a ten wynik głównie zawdzięczają jednemu z najlepszych duetów w lidze. Westrbrook i Durant średnio zdobywają(25.3+26.6 pkt) i rozdają(9.5+4.6 ast). Prosto licząc te 52 pkt to prawie połowa średniej zdobyczy drużyny.
Jak wiemy w dniu dzisiejszym w składzie OKC nie zobaczymy ich superstara KD. Bez niego w składzie występ drużyny z Oklahomy będzie mocno zależny od tego co zagra ich combo guard Westbrook. Oczywiście Thunder są bardzo osłabieni, ale jest to sytuacja w której znajdowali się już wiele razy. W poprzednim sezonie Durant opuścił ponad 50 spotkań, a w obecnych rozgrywkach nie wystąpił w 7 spotkaniach. Dzisiejsi gospodarze podczas jego absencji wygrali tylko 3 z 7 spotkań, a rywale z jakimi grali pokazuje, że dziś mogą być pewne problemy.
Wygrali oni z PHI,NOP,DAL.
Przegrali z : BOS,MEM,NYK i dwie noce temu z SAC
W Wygranych zdobyli(102,110,117 pkt)
W Wygranych stracili(85,103,114 pkt)
W Przegranych zdobyli(85,114,90,104)
W Przegranych stracili(100,122,93,116)
Jak widać drużyny te spotkały się już w tym sezonie kiedy nie było Durantuli. Grizzlies zanotowali jeden z lepszych występów zdobywając 122 pkt, a pozwalająć OKC na 114.

Powyższa grafika przedstawia pojedynki między dzisiejszymi rywalami na przestrzeni ostatnich lat. Jak widać jest to bardzo wyrównana rywalizacja.
Grizzlies wygrali 11 z 21 spotkań. Z OKC wyjechali z 4W(jedna w SL). Jak widać kluczem jest tutaj zatrzymanie rywali na poniżej 100 pkt.
Tak jak wspominałem w tym sezonie bez swojego skrzydłowego OKC wygrali 3 spotkania. 2 z nich były z rywalami którzy w tym sezonie nie awansują do PO. Grizzlies nie są bez szans w tym spotkaniu. Solidna defensywa i dobra gra starterów powinna poprowadzić ich do czegoś pozytywnego w tym spotkaniu. Nie widzę sensu stawiaja na gospodarzy z tak niezła ekipą gdy w ich szeregach nie ma byłego MVP.
Thunder are 0-5 ATS in their last 5 home games

Jak widać duży % betów idzie na OKC mimo braku Durantuli.
Linia na to spotkanie nie jest wysoka mimo, że Thunder zdobywają tak dużo puntków. Wiele przemawia za Grizzlies.
⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP Brisbane
Godzina: 3:30
Spotkanie: Goffin D. - Pouille L.
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Analiza
Dwóch zawodników o podobnych warunkach fizycznych reprezentujących trochę podobny styl. Z tym,że Belg jest na chwilę obecną kilka półek wyżej od francuza. Dokładniejszy i bardziej regularny co pokazał w meczu z Belluccim,gdzie zagrał prawie bezbłędnie i w dwóch setach ograł nieźle dysponowanego Brazylijczyka. Goffin zeszły rok średnio udany. Bez błysku i nie mógł przeskoczyć pewnego poziomu.
Pouille też już ma 21 lat i nie widze go wyzej, niż w okolicach 50 miejsca. Po prostu wyżej nie przeskoczy. W pierwszym meczu ograł w trzech setach Nioshioke. Grał nie równo i trochę mu zajęło zanim wszedł w mecz. Co do samego meczu zobaczymy raczej dużo długich wymian w których w większości powinien wygrywać Goffin. Serwis i jednego i drugiego potrafi dać punkty,ale nie jest to ich mega groźna broń. Świetny BH Goffin, regularność i różnica doświadczenia powinna zapewnić Belgowie pewne zwycięstwo bez straty seta. Kurs na zwyciestwo marny,ale ja podejmuje pewne ryzyko i ide w 2:0 gdyz nie uwazam by mogło sie tu cos stac i by Francuza stac bylo na chociazby jednego seta.
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 01:30
Spotkane : Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Typ : Dodatkowy Handicap // Nets +7.5
Kurs : 1.83
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Toronto gra dobrze w tym sezonie , ale nie równo , natomiast Nets całkiem równo , ale nie jest to komplement . Analizując spotkania Raptors można wywnioskować , że grają raczej ofensywnie niż defensywnie , więc +7.5 wydaje mi się idealne na uzupełnienie braku punktowego w przypadku ich wygranej , chociaż nie skreślałbym Nets. Toronto nawet wygrywając , zazwyczaj kończy mecz z wynikiem lepszym o 2-4 punkty , a Netsi są całkiem nieźle zorganizowani w defensywie i dobrze kryją . Dodatkowo w meczu z Cavs DeRozan i Patterson zbytnio się nie popisali , więc liczę że przy dośc bardziej defensywnej ekipie nie zdobędą za dużo jak na ich możliwośći
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Polpharma Starogard Gdański - King Wilki Morskie Szczecin
Typ: King Wilki Morskie Szczecin
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo wysoki kurs na gości ze Szczecina, w mojej opinii wart jest zagrania i ja to gram. Być może sugerowany jest on ostatnimi dwiema imponującymi wygranymi PSG najpierw u siebie z Asseco a potem w Koszalinie. Lecz ja nie przeceniałbym wagi tych zwycięstw. Asseco zagrało najsłabszy mecz w sezonie, nie trafiając nic w ataku a Koszalin od kilku spotkań prezentuje bardzo niski poziom. Kolejkę wcześniej prawie przegrali u siebie ze Śląskiem więc porażka tydzień później już nie zdziwiła tak wielu osób. King Wilki Morskie Szczecin mają bilans 7-7 ale potencjał kadrowy na o wiele wyższą pozycję, bardzo dobry, mocny na jak na Polskie warunki skład z graczami wyraźnie wybijającymi się ponad przeciętność jak Leończyk, Nikolić czy Gaines ze świetnie ułożoną ręką. W ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali cztery wygrane w tym dwie wyjazdowe z Turowem i ze Śląskiem. O ile wygrany z obecnym Śląskiem to obowiązek to pokonanie Turowa w ich hali nawet w tym sezonie nikomu nie przychodzi łatwo - Stelmet wygrał tam tylko trzema punktami. Wcześniej potrafili wygrać też na wyjeździe w Lublinie, widać więc że tam gdzie powinni wygrać to robią. Dziwią mnie kursy w okolicach 2.0 na nich - jak dla mnie to Value i pobieram kurs.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia League one
Spotkanie Wigan-Gillingham
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.70
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Wigan w tej kolejce podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Gilligham, na chwilę obecną to druzyna przyjezdnych jest zespołem, który po 25 rozegranych 25 seriach spotkań jest wyżej w ligowej klasyfikacji. Gospodarze jednak na sowim stadionie radzą sobie znacznie lepiej niż w meczach rozegranych na wyjazdach , niewiele bramek strzelają ponieważ tylko 15 jak do tej pory,ale stracili ich zaledwie 5, jest to wiec barzo dobry wynik, goscie natomiast w meczach na swoim stadionie są zawsze stawiani w roli faworyta ponieważ wygrywają praktycznie wszystko, jednak w meczach wyjazdowych idzie im już znacznie słabiej co na pewno też będzie miał odzwierciedlenie w tym meczu, Historia również nam pokazuję że gospodarze z zespołem z Gillingham radzili sobie do tej pory bardzo dobrze, 4 razy oba zespoły spotykały się na tym stadionie na przestrzeni kilku ostatnich sezonów, gospodarze wygrywali za każdym razem bilans bramek wyniósł 9:1 na korzyść ekipy z Wigan, stawiam na to iż jutro znów zdołają zdobyć 3 oczka, mój typ to wynik 2:1.
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Luleå HF - Linköpings HC
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Tym razem wybrałem mecz ligi szwedzkiej. Lulea po niemrawym początku sezonu zaczyna się piąć w ligowej tabeli w grudniu była najlepszą drużyną w shl (10 meczy 8 zwycięstw). Linkoping natomiast przegrało 2 ostatnie mecze wyjazdowe zdobywając tylko 1 bramkę. Lulea będzie też pałała chęcią rewanżu za dwie październikowe porażki w Linkoping 3-2. Jak dla mnie wystarczy zagrać 1ml po kursie 1.65 , ale na forum zagram ostrzej.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - WTA Shenzhen
Godzina: 8:00
Spotkanie: Radwańska - Wang
Typ: under 17,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Agnieszka rozpoczyna nowy sezon równie dobrze jak zakończyła poprzedni. Świetnie zaprezentowała się na turniejach pokazowych i nie przegrała na nich nawet seta. W pierwszych dwóch spotkaniach również bardzo gładko odprawiła swoje rywalki. Zauważyłem u niej poprawę w gemach serwisowych, które moim zdaniem wygrywa teraz nieco łatwiej. Ze swoją rywalką mierzyła się w listopadzie i nie pozostawiła jej żadnych złudzeń tracąc tylko dwa gemy. Isia na pewno będzie chciała szybko zakończyć to spotkanie, rywalka nie jest zbyt wymagająca i myślę, że powinna swoją rywalkę bardzo szybko pokonać. Dla mnie to dosyć pewna propozycja na jutro i życzę powodzenia wszystkim grającym ????
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Hopman Cup
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Vesley J. - Sock J.
Typ: Vesley J.
Kurs: 2.25
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
H2H 1:1 z lat 2013-2014. Obaj są młodzi i w podobnym wieku, dzieli ich tylko 1 rok. Vesely rok temu świetnie rozpoczął sezon bo wygrał turniej w Auckland, a Sock ogólnie z roku na rok gra coraz lepiej, ale czy to będzie jakiś ścisły top 10? Szczerze mocno w to wątpię.
Amerykanie w Hopman Cup już o nic nie grają, a Czechy nadal cały czas są w grze o awans. Ostatnia runda turnieju fazy grupowej - w stawce jest jeszcze Ukraina i Australia Gold. Sock przegrał bardzo wysoko z Dolgopolovem i przegrał również z Hewittem. Vesley pokonał Lleytona, ale przegrał po dość zaciętym meczu z wyżej wymienionym Ukraińcem. Myślę, że po takim kursie warto spróbować, bo nie wiem czemu to nadal Jack jest faworytem tego meczu skoro gra tutaj po prostu słabo. Nic na niego nie wskazuje tylko fakt, że jest wyżej w rankingu. Bardzo podobni w stylu zawodnicy - obaj mają mocny serwis i na tym bazują swoją grę.
Vesely J. +1,5 seta &amp; Dolgopolov A. ::: 2,08 ::: 1/3

⛔ 100
 
sorcererbookie 8

sorcererbookie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - 1/8 finału Copa del Rey
Godzina: 20:30
Spotkanie: SD Éibar vs. UD Las Palmas
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Eibar zajmuje 8 miejsce w Lidze i traci tylko cztery oczka do piątej w tabeli Celty de Vigo. Całkiem nieźle poczyna sobie ostatnio w Primera Division - 4:0 z Betisem na wyjeździe wcześniej dwie wygrane, remis i tylko jedna przegrana z Deportivo. Do tego lepiej idzie im u siebie niż na wyjeździe, więc same atuty. W Pucharze Króla ograli w tym sezonie SD Ponferradine z Segunda División, przegrywając na wyjeździe 0:3 i odrabiając straty u siebie 4:0.
UD Las Palmas zremisowało ostatnio sensacyjnie z Athletic Bilbao zaliczając w ostatnich spotkaniach jeszcze jeden remis, dwie wygrane i porażkę. W Copa del Rey rozprawili się z Realem Sociedad wygrywając u siebie 2:1 i remisując na wyjeździe 1:1.
W Lidze wyjazdy im kompletnie nie leżą - dwa remisy i trzy przegrane.
Pomimo tego, potrafią strzelić bramkę na wyjeździe co udowodnili w ostatnich spotkaniach(5 bramek w pięciu meczach).
Eibar u siebie też punktuje i to całkiem nieźle(10 bramek w ostatnich pięciu meczach) więc liczę przynajmniej na 3 bramki jak wskazuje średnia która opiera się na regularnym strzelaniu goli w ostatnim czasie. Do tego może mieć większą motywację w Pucharze Króla bo Palmas jak na razie musi myśleć aby oddalić się od strefy spadkowej. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu, pokonali UD Las Palmas na wyjeździe 2:0 ale wtedy przeciwnik nie miał skrzydeł które mogły mu wyrosnąć po remisie z Bilbao.
Wybieram Over 2.5 choć BTS też wydaje się możliwy.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League one
Spotkanie Wigan - Gillingham
Godz: 20:45
Typ: BTS - tak
Kurs 1.83
Bukmacher: bet365

Ciekawy mecz zapowiada się w 3 lidze angielskiej gdzie naprzeciw siebie staną drużyny Wigan oraz Gillingham. Gospodarze wydają się być faworytem spotkania, choć są oni niżej w tabeli od swojego rywala - dzieli ich aż 9 punktów więc Wigan na pewno będzie starał się pokonać ekipę Gillingham. Na swoim boisku Wigan może poszczycić się najszczelniejszą obroną w lidze, w jedenastu spotkaniach stracili oni jedynie pięć goli - tylko raz stracili więcej niż dwie bramki, co do strzelonych bramek to jest różnie ponieważ z jedenastu spotkań cztery mecze zakończyły się tym, że nie zdołali Oni wbić piłki do bramki gości. Co do gości - Gillingham to wiadomo, że lubią strzelać na wyjazdach - w dwunastu spotkaniach zdobyli oni dwadzieścia goli i tylko jedno spotkanie zakończyli bez strzelonej bramki. Wigan musi przełamać passę porażek na swoim boisku i musi strzelić przynajmniej jedną bramkę, a goście pewnie podtrzymają passę siedmiu meczy gdzie zdobywali minimum jedną bramkę.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 21

sebinho22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Brisbane ATP
Godzina: 11:05
Spotkanie: Roger Federer - Tobias Kamke
Typ: poniżej 18,5 gema Federer
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz obecnie drugiego najlepszego tenisisty świata, najwybitniejszego i najbardziej utytułowanego w swoim fachu, który mimo tego, że najlepsze lata ma już za sobą to z pewnością nie zapomniał jak się wygrywa w dobrym stylu. Roger tego rywala powinien przejść bez zbędnego wysilania się i uważam, że ta linia jest bardzo rozsądna. Federer z pewnością pokaże panu Tobiasowi jak wygląda prawdziwy tenis ???? zachęcam do grania.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
01:00
Montreal Canadiens - New Jersey Devils
Canadiens OT
1,66 Unibet
Bet dnia w NHL, bez wątpienia. Canadiens ostatnimi czasy zaliczają wtopę za wtopą, ale pamiętajmy o genialnym początku sezonu, kiedy to zaliczyli najlepszy start w historii (9 zwycięstw). Później zniżka formy, a miejsce w tabeli zawdzięczają jedynie temu początkowi. Ostatnio jednak pokazali Bruins miejsce w szeregu i wydaje mi się, że to typowy mecz na przełamanie gospodarzy. Zagrali fantastyczny hokej, w pełni zdominowali Winter Classic i trzeba przyznać, że Bruins zasłużyli na manto w tamtym spotkaniu. Wrócił Gallagher i od razu jest w kapitalnej formie. Do braku Price&#39;a już się wszyscy przyzwyczaili i starają się przejść nad tym do porządku dziennego. Ostatnio było widać zjednoczenie i olbrzymią chęć zwycięstwa. Dobrze grali zawodnicy z trzeciej i czwartej piątki, ogólnie wszystko funkcjonowało jak w zegarku. Gol stracony po dołożeniu przez Beleskeya łopatki do krążka, co kompletnie zmyliło Condona, który zapewne wyłapał by strzał zdaje się Kruga bez najmniejszych problemów. Akcja, która z pewnością nie była zaplanowana.

Co do Devils, to pisałem w ostatniej analizie o osłabieniach. W dalszym ciągu OUT są: Cammalleri, Elias i Josefson, a teraz do tej grupy dołączył Schlemko, z którego w ofensywie było ostatnio bardzo dużo pożytku. Grał niezwykle aktywnie i oddawał sporo SOG, co i rusz niepokojąc tym faktem goaltenderów rywali Diabełków. Takie osłabienia są nie do zastąpienia, a już na pewno nie w takim klubie jak Devils. Ostatnio Wings wygrali z nimi 1-0 grając bez większego wysiłku, też sobie odpoczywali na lodzie, bo Devils byli bezradni.

Jako, że ostatnio Habs przejechali się ostatnio po Niedźwiadkach, a Devils nie potrafiły stworzyć zagrożenia w spotkaniu z Wings i to na własnych śmieciach, to nie widzę tutaj cienia szans dla gości. Gram ten typ z dogrywką, bo jak mawia klasyk: &quot;Strzeżonego... i tak dalej&quot;.
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8

tarzanboj

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej NHL
Godzina:4:00
Spotkanie:Colorado Avalanche-St.LouisBlues
Typ:1
Kurs:2.75
Buk:bet365
Analiza:Jutro nad ranem spotkają się drużyny które ostatnio grają słabo.Gospodarze ogólnie notują słabe wyniki.Dlaczego ide w wygraną gospodarzy a więc na przykład dlatego że ostatni mecz u siebie wygrali aż 4:1 z drużyna plasującą sie na górnej pozycji w tabeli.W tym meczu cały czas kontrolowali cały mecz który pewnie wygrali.Wracając do gości to ostatnie 5 spotkań i tylko 1 zwycięstwo po dogrywce.Ostatni mecz między drużynami kiedy gospodarzami byli St.Louis zakończył się wynikiem 3:1 dla Colorado.Szanse drużyn oceniam 60/40.Dla odważniejszych polecam handicapa.:cool:
Niech wygra lepszy .
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Chicago Blackhawks - Pittsburgh Penguins
Penguins ML @ 2,20 Bet365

We wczorajszym meczu tych drużyn grałem zwycięstwo gości którymi byli Hawks. Co prawda wygrali, fakt że dopiero po dogrywce, a wiadomo jak wyglądają teraz dogrywki, każdy może wygrać. Dlaczego dziś jednak stawiam na Pingwiny? Ano dlatego że zaprezentowali się całkiem nieźle. W kluczowym momencie potrafili przycisnąć i zdobyć bramkę na 2:2 zaledwie 3 minuty przed końcem spotkania. Co bardzo ważne, można już chyba oficjalnie powiedzieć że Crosby zaczął grać tak jak od niego wymagają kibice. Wczoraj 1G + 1A przy +1. Przyzwoity mecz Fleury&#39;ego chodź przy golu Panarina w dogrywce moim zdaniem mógł zrobić więcej. Podobnie w przypadku jego &quot;podania&quot; do rywala pod koniec pierwszej tercji którego mogło skończyć się fatalnie dla Pens. Nie wiadomo jeszcze jednak czy dziś zagra. Znakomicie jednak zagrał Crawford, ale jeśli Penguins zagrają odrobinę skuteczniej, powinni bez problemu przywieźć z delegacji 2 punkty. Poniżej skrót wczorajszego spotkania.
http://video.nhl.com/videocenter/?id=2015020592-X-h
⛔ 100
 
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W nocy LAC rozegra kolejny mecz na wyjeździe, gdzie ostatni trip zakończyli 5 zwycięstwami, no może 4 z nich były to wyjazdy bo jeden grali u siebie z LAL. W 4 na 5 ostatnich zwycięstw Clipps prowadzili już do przerwy aby ostatecznie zwyciężyć. Clipp w dalszym ciągu bez Griffina, ale to na pewno nie przeszkodzi w zwycięstwie, bo wiedzą jak sobie bez niego radzić. W Portland został jedynie Lillard, z drużyny odeszli kluczowi gracze, działacze w miarę dobrze poskładali drużynę, bo 9 miejsce w moim przekonaniu to i tak wysoko. Moim zdaniem pierwsza piątka LA zdecydowanie przewyższa swoich przeciwników na odpowiednich pozycjach, głębia składu również na korzyść gości. Po dość ciężkim początku LA łapie swój rytm. Nie ma się co rozpisywać Clipps to po prostu lepsza drużyna i dziś stawiam na nich!
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 62

ricardos

Użytkownik
witam Dyscyplina: piłka nożna – Maroko Botola
Godz: 16:00
Spotkanie: Moloudia Ouida - FUS Rabat
Typ: FUS Rabat
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza :
FUS Rabat w ostatnich dwóch meczach dostał lekkiej zadyszki
2015.12.07 Olympique de Safi FUS Rabat 0-1 (0-0)
2015.12.13 FUS Rabat Hassania Agadir 2-0 (2-0)
2015.12.20 IR Tanger FUS Rabat 0-1 (0-0)
2015.12.26 KAC Kenitra FUS Rabat 2-1 (0-0)
01.01. 18:00 FUS Rabat Kawkab Marrakech 1-1 (0-0)
I straciła przewagę którą miała nad rywalami.
Moloudia również ostatnich meczy nie może zaliczyć do udanych
2015.12.06 Berkane Mouloudia Oujda 2-1 (1-1)
2015.12.11 Mouloudia Oujda Wydad Casablanca 1-1 (1-1)
2015.12.21 Olympique de Safi Mouloudia Oujda 0-0 (0-0)
2015.12.27 Mouloudia Oujda Hassania Agadir 2-3 (0-2)
01.01. 18:00 IR Tanger Mouloudia Oujda 3-0 (1-0)
Pretendujący do mistrzostwa FUS powinno wygrać z beniaminkiem który będzie walczył o utrzymanie. Nie znalazłem nigdzie info o kontuzjach.
Pozdro;)
KIEPSKA ANALIZA :!:
 
V 14

volverin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: over 185.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet-at-home
Spotkanie, w którym sporym faworytem do zwycięstwa jest San Antonio Spurs. Drużyna gospodarzy jest obecnie na fali, wygrali 5 ostatnich spotkań i nic nie zapowiada na to, że potkną się z Utah Jazz, które raz wygrywa, a raz przegrywa. W ostatnim spotkaniu nie zdołali pokonać Houston Rockets, które przechodziło przez kryzys formy. Moją uwagę zwrócił kurs na over w tym spotkaniu - moim zdaniem linia jest ustawione zwyczajnie zbyt nisko. W meczach Utah owszem nie padają duże ilości punktów, ale linia 185.5 jest moim zdaniem zaniżona. Ostatni raz gdy Spursi rzucili mniej niż 100 punktów miał miejsce 6 spotkań temu, natomiast Utah tylko raz rzuciło poniżej 85 punktów na ostatnie 10 meczów!
Moim zdaniem mecz zakończy się pewnym zwycięstwem Spursów, którzy powinni spokojnie uzyskać trzycyfrowy wynik. Utah wystarczy rzucenie około 80 punktów, aby zakład wszedł. Myślę, że zdecydowanie warto grać ten typ.
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: NO Pelicans - Dallas Mavericks
Typ: Pelicans -7.5 handicap
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Analiza krótka, lecz bardzo treściwa. Dallas wczoraj rozegrało dwie dogrywki, dziś trener zdecydował się na zresetowanie składu i praktycznie cała pierwsza piątka odpocznie, a więc Deron, Zaza, Matthews oraz Dirk out. Pelicans u siebie nawet gdyby Mavs grało pierwszą piątką to i tak powinni sobie poradzić. Typ z handicapem, bo tak jak wyżej napisałem Dallas dziś rezerwowy skład. Dla porównania Pelicans wypoczęci i w pełnym składzie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom