>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 898,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 6. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ledwos 14

ledwos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Ligue 1)
Spotkanie: Angers - Rennes
Typ: Rennes (Podwójna szansa)
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,
Nie owijając w bawełnę, Stade Rennes ma silny, ciekawy zespół z którym w tym sezonie mogą na prawdę wiele zdziałać i powalczyć o europejskie puchary. Ostatni Rennes miało dosyć ciężki kalendarz i pogubili sporo punktów, więc jestem pewny, że z Angers są w stanie wygrać, a przynajmniej zdobyć punkt na wyjeździe i powoli znowu zaczną się piąć w górę w ligowej tabeli. Poza tym każde spotkanie pomiędzy tymi zespołami kończyło się remisem lub zwycięstwem Rennes i nie wydaje mi się, żeby w piątek coś się miało zmienić. 0:1 dla Rennes.
✅ 44
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet3,65
Analiza:
Łał, taki kurs na Memphis z Portland to jest niezły prezent, inaczej tego nie można nazwać. Grizzlies wygrywali lwią część spotkań z Trail Blazers, jak jeszcze grali tam tacy zawodnicy jak Nico Batum, LaMarcus Aldridge, Wesley Matthews i Robin Lopez. Można powiedzieć, że byli ich prawdziwym koszmarem. Wykańczali ich tym swoim powolnym, misiowatym stylem, na który wcześniej wspomniani przeze mnie zawodnicy nie potrafili znaleźć żadnej odpowiedzi. Na ostatnie 17 spotkań, dzisiejsi gospodarze wygrali zaledwie 3, z gwiazdami w składzie, więc jak mają to zrobić z tak przetrzebionym składem? Jest to dla mnie praktycznie nierealne. Co prawda wątpliwy jest dziś występ Katalończyka Marca Gasola, jednak jego brak nie powinien sprawić iż wynik nie będzie dla mnie pomyślny. Na tym etapie sezonu to jeszcze większego znaczenia mieć nie powinno, jednak przy tak wąskiej kadrze Blazers kolejnym aspektem przemawiającym za Memphis jest większa świeżość. Kiedy wczoraj, czekając na to spotkanie relaksowali się w swoich hotelach, Portlandczycy grali swój wyjazdowy mecz z Jazzmenami.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Cracovia-Ślask W
Typ:Cracovia dokładnie 1 golem
Kurs 3,90
Buk Unibet
Godz: 06.11.2015 / 20:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Cracovia podejmowała będzie na swoim stadionie druzynę Wrocławskiego Ślaska, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu ponieważ pod praktycznie każdym względem w obecnym sezonie są zespołem piłkarsko lepszym, mają więcej punktów na tym etapie rozgrywek oraz co logicznie wyższą pozycję w ligowej klasyfikacji. Gospodarze w poprzednich 5 spotkaniach na tym stadionie wygrali aż 4 razy następnie doznali tylko 1 porażki, myślę że goście którzy w lidze wyjazdowego spotkania nie wygrali od 5 kolejnych kolejek tutaj też punktów nie zdobędą ponieważ Cracovia będzie chciała odzyskać na swoim stadionie to co straciła w poprzednim spotkaniu ligowym na wyjeździe w Górniku Łęczna gdzie przegrali 0;1, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy 2:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makaveli23 391,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna puchar polfinal
Godzina: 00:00
Spotkanie: River Plate - Huracan
Typ: X
Kurs: 3.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Huracan na wyjazdach i w pucharach ma taktyke polegajaca na zamulaniu i przede wszystkim obronie, co wazne skuteczną i dlatego najczestsze wyniki jakie miewaja na wyjazdach to 0-0 lub 1-1. Co ciekawe dobrze im sie gra z River Plate juz raz wygrali 1-0 w superpucharze po bramce w 22 minucie spotkania, co jest dosc obrazujace dalszy przebieg meczu po zdobyciu tego gola. W lidze byl remis 1-1. Juz bukmacherzy wycofuja sie ze zbytniego przeceniania faworoyta i kursy lekko sie zmieniają. Mysle ze Huracam znowu postawi na defensywe i to wystarczy by nie przegrac z grajacym w kratke River Plate.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
4:30 AM
Los Angeles Kings v Columbus Blue Jackets
@Los Angeles Kings (1.90)
Betsson

W Ohio po zatrudnieniu nowego, ekscentrycznego szkoleniowca w osobie Johna Tortorelli coś się ruszyło w końcu w grze Columbus Blue Jackets ale ta ekipa moim zdaniem nie jest jeszcze w stanie ogrywać najlepszych. Niebieskie Kurtki czeka mocna przeprawa w Staples Center gdzie gospodarzem będzie drużyna Królów. Kings kiepsko weszli w sezon ale podopieczni Darryla Suttera zdążyli już przyzwyczaić, że lubią się rozkręcać w trakcie regulara. Z całą pewnością gospodarze kryzys mają już dawno za sobą bo nie może być lepszym przykładem na to tylko 1 porażka w ostatnich 9 rozegranych meczach. Do tego dochodzi fakt, że CBJ kiepsko sobie radzi na tafli byłego mistrza NHL. Wierzę mocno w zwycięstwo gospodarzy bez OT.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sonderjyskie - Aalborg
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Spotkanie sąsiadujących w tabeli ligi duńskiej Sonderjyskie i Aalborga.
Obydwa zespoły zgromadziły do tej pory identyczny bilans spotkań 7-1-6.
To jednak Aalborg ma lepszy stosunek bramek 30-20 do 22-17 Sonderjyskie.
To co mnie skłoniło do typu na Aalborg? Bilans bezpośrednich spotkań. I to nie tak odległych, ostatnie miało miejsce 4 października, gdzie Aalborg zmiażdżył przeciwnika u siebie 5-0. Pół roku wcześniej na wyjeździe również wygrał Aalborg, tym
razem 3-0. Wygląda na to, że Sonderjyskie im leży. Myślę, że gospodarze mają w pamięci te dwie wysokie przegrane, co nie zadziała na nich pozytywnie.
Bilans drużyn pokazuje, że właściwie nie remisują, typ: wygrana Aalborg.
Kusi handi, ale niestety w moim przypadku wchodzą normalne kursy, tego typu, wyższe, jakoś nie mam szczęścia, brakuje zawsze tego gola ????
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Almere
Typ: Over 3.5
Kurs: 2
Bukmacher: Betclic
Przeglądając jutrzejszą ofertę, trafiłem na ciekawe spotkanie za zapleczu Eredivisie. Wicelider w tabeli podejmie u siebie zespół Almere, który obecnie zajmuje 17 pozycję. Kurs na gospodarzy marny, dlatego też postanowiłem zagrać coś innego, no i patrząc na h2h obu zespołów widać, że Sparta wyraźnie dominuje. Grając u siebie w poprzednich latach potrafili zdobyć 2,3,4, ale nawet i 12 bramek grając z Almere. Mając przed oczami tabelę Eerste Divisie widać, że Sparta strzela u siebie bardzo dużo bramek, średnio nieco ponad 3 na mecz, tracąc przy tym niespełna 1. Goście tracą prawie najwięcej bramek ze wszystkich drużyn w lidze (więcej traci tylko Fortuna Sittard), lecz zdobywają średnio niespełna 2 bramki na mecz, co wcale nie jest najgorszym wynikiem.
Jak większość wie, 2 liga Holenderska jest ligą zdecydowanie overową, niż underową, dlatego też po krótkiej analizie wybranego przeze mnie spotkania, decyduję się postawić na minimum 4 gole w tym spotkaniu.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 136

lubinek95

Użytkownik
Witam, przepraszam że tutaj, ale najwiecej osób tutaj zagląda mam pytanie, czy w Austrii są punkty bukmacherskie w miastach, jak u nas np. Fortuna, Sts, Totolotek, Millenium, dokładniej poszukuje dla miasta Frankenburg am Hausruck lub Vöcklabruck
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - Copa Sudamericana

Club Atlético River Plate - Huracán Buenos Aires
Estadio Monumental, godz. 00:45
River Plate wygra mecz i utrzyma czyste konto bramkowe @2,20 Betsson

Kolega wyżej wytypował remis na to spotkanie, ja jednak widzę to zupełnie inaczej. River Plate to dość dobra argentyńska drużyna. W lidze radzi sobie dobrze i obecnie zajmuje 7. pozycje, a u siebie na 14-naście meczy przegrali tylko 2 razy, w pozostałych 12-nastu meczach odnieśli 5 razy zwycięstwo oraz 7 remisów. Goście spotkania zajmują odległą 24. pozycje w lidze, a w meczach wyjazdowych po prostu sobie nie radzą - na 15-naście meczy nie wygrali ani jednego, natomiast zremisowali ich 6 oraz 9 przegrali, co do strzelonych bramek to mają średnią 0,7 na mecz w delegacjach, a tracą ich znacznie więcej. W sierpniu na Estadio Monumental padł bramkowy remis 1:1 w ramach rozgrywek ligowych, natomiast dzisiaj stawiam na wygraną gospodarzy oraz to, że nie stracą gola, bo Huracan po prostu radzi sobie słabo w meczach wyjazdowych. Skład gospodarzy jest wyceniona na 57,40 mln €, natomiast zawodnicy gości na 13,88 mln €, co tam jest naprawdę sporą różnicą i widać to także po stylu gry oraz technicznych umiejętnościach piłkarzy.
W ramach wyjaśnienia, dla tych, którzy nie wiedzą co to Copa Sudamericana - ten turniej w Ameryce Południowej jest jak u nas Liga Europy, czyli drugi pod względem rangi turniej w piłce klubowej.​
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 809,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
03:00
Calgary Flames - Philadelphia Flyers
Over 5,5 @2,03 Betsson

Wybrałem spotkanie w Calgary, gdzie miejscowe Płomienie podejmą Lotników. Obydwie drużyny katastrofalnie rozpoczęły sezon. Zwłaszcza po graczach z Calgary wszyscy spodziewaliśmy się o wiele więcej, a tym czasem panowie z tego miasta szalenie zawodzą. Skład personalny niezbyt się zmienił, ale coś nie gra. Być może Calgary wycisnęło z siebie 150% w poprzednim sezonie, a teraz grają tak, jak powinni byli grać w poprzednich rozgrywkach? Ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić, ale trzeba sobie to jasno powiedzieć, że Płomienie zostają szybko gaszone w starciach z niemal wszystkimi rywalami. W bramce też słabo. Flames w tym sezonie próbowali już trzech goaltenderów. Nie brzmi to zbyt dobrze. Dzisiaj w bramce Ramo, który prezentował się na początku tak beznadziejnie, że został zesłany do AHL.

Lotnicy też nie fruwają zbyt wysoko. Jest to teraz bardzo przeciętna drużyna, która pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć. No chyba, że w pojedynczych spotkaniach, bo w przekroju całego sezonu z pewnością nie. Wszystko spoczywa na barkach Giroux i Voracka, ale widać, że ta dwójka nie jest w stanie udźwignąć wszystkiego. W bramce gości Neuvirth, którego też nie podejrzewam o wybronienie jakiegokolwiek meczu Lotnikom. Średni goaltender, zwłaszcza jak na warunki NHL. Obydwie drużyny rzadko pokrywały over w historii swoich pojedynków, ale obie ekipy prezentują się tak mizernie w obronie, że aż żal nie popróbować tego betu.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:00 CET
Washington Capitals - Boston Bruins
over 5,5 @ 2,49 Pinnacle

Chyba kogoś suty drą z tym kursem. Ja rozumiem że Caps nie są typową drużyną overową ale też potrafią tak zagrać. Świadczy o tym chociażby ostatni mecz z Rangers 2:5 czy pamiętny dla mnie mecz z Oilers 7:4. Ogólnie i tak mają średnią bramek 5,7 w całym dotychczasowym sezonie czyli lekko ponad linię. Generalnie Caps mają kim postraszyć z przodu a także nie są monolitem z tyłu i na pewno Holtby też nim nie jest (nie mówię że to fatalny bramkarz ale do czołówki też nie należy).
Bruins to akurat drużyna mega overowa. Poprzedniej nocy dali zarobić wyrabiając over z Dallas i tutaj nic się nie zmienia. Żeby się nie powtarzać dorzucę fragment analizy ostatniego meczu:
Bruins u siebie są mega mocni, a ponadto są hot. Zwycięstwo w Brooklynie z Islanders (5:3), rozstrzelanie Yotes Kids 6:0 a także dwa zwycięstwa na Florydzie z Panterami i Tamponami robi wrażenie. Ofensywa z Krejcim na czele działa znakomicie ale Misiaki potrafią też zawalić mecz wpuszczając kilka bramek.
Dziś powinno być podobnie, polecam.
⛔ 100
 
K 10

kuubaa

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina:
2:00
Spotkanie:
Chicago Bulls – Oklahoma City Thunder
Typ:
Oklahoma City Thunder
Kurs
1,95
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Witam, na dzisiejszą noc wybrałem mecz Chicago vs Oklahoma. Goście grają back2back, mimo to stawiam na Grzmoty, ponieważ:
- OKC frajersko przegrało mecz u siebie z Toronto, zagrali fatalną 4q
- Mają rewelacyjną obronę obręczy i szybkie ręce (8,4 bpg, 7,8 spg przy 5,8 bpg i 7 spg Chicago)
- Thunder mają 2 atka w lidze, Chicago 21 (107,7 do 97,6 OFF EFF)
- 1 w lidze zbiórkę przy 26 Chicago (56 do 46,3 rpg), chociaż na to wpływa mocno tempo gry
- Lepsza w obronie pierwsza piątka, w Chicago jedynie Butler jest elitarnym obrońcą, reszta jest raczej przeciętna, chociaż statystycznie obrona Chicago (15) jest lepsza od OKC (21), lecz różnica Defensive Efficiency nie jest tak drastyczna jak w ataku, 98,7 do 102,1.
- OKC ma też lepszą ławkę w ataku, Kanter walczy o nagrodę rezerwowego roku (11,6 ppg, 10 rpg w 22,4 mpg, Augustin dobrze prowadzi atak, dodatkowo ma świetną skuteczność za 3 punkty – 58,3%, dobrze rzucają z dystansu też Waiters – 36,4% oraz Morrow 38,5%. Jednak co da ławka w ataku może oddać w obronie, ale podejrzewam że razem z Kanterem na boisku będzie Ibaka/Adams którzy potrafią bronić.
- Probleme Chicago będzie obrona Duranta/Westbrooka, Jimmy Butler jest tylko jeden, więc któryś z gwiazdorów będzie miał więcej swobody w ataku i słaba forma Rosa, Noaha, Gasol jest chba zmęczony po świetnym Eurobaskecie, ale to Pau, go nie można lekceważyć.

Podsumowując, stawiam na Oklahomę, mamy początek sezonu więc nie powinni być mocno zmęczeni po meczu poprzedniego dnia, długa ławka jest kolejnym atutem.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina:
2:00
Spotkanie: Miami Heat vs Minnesota Timberwolves
Typ: Under 197,5
Kurs 1,80
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
W moim odczuciu Wilki grają na prawdę ciekawie w obronie, ( w przeciwieństwie do ubiegłego roku ).
Po rozczarowującej porażce ze Trail Blazers, a zarazem emocjonującej grze...
Czemu ??
Wilki zaczęli doskonale, ale później coś się zjeb.. i czar prysł nie mniej jednak zaprezentowali się dobrze.
Jest to bardzo młody zespół o świetlanej przyszłości. Zwłaszcza, Karl-Anthony Towns z Kentucky robi spektakularną robotę w zakresie blokowania.
Gościu robi ogromna robotę.
Zawodnicy rywali tzn. (Bosh, Wade, Dragic) połączone z kimś takim jak Whiteside lub Deng daję poważnego przeciwnika. Przez lata, drużyna budowała grę w obronie, i bądź co bądź grają w niej na bardzo wysokim poziomie. Celem tego stylu jest oczywiście zmniejszenie sprawności oddawania rzutów przez rywala. W ich meczach często padają wyniki underowe.
Chris Bosh wyglądał dobrze w poprzednich meczach, na pewno trzeba się liczyć z Whiteside, który powinien dużo korzyści przynieść w tym sezonie.
Tak po za tym jego styl gry mi bardzo leży...
To będzie walka w obronie między tymi dwoma zespołami.
Szczególnie liczę na pojedynek po między Towns a Whiteside.
Gospodarzę będą mieli ciężką przeprawę, ale jak dla mnie najlepszym betem w tym spotkaniu to under.
Ja uderzam grubo tą linie :smile:
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:30 am.
Montreal Canadiens - New Jork Islanders
Canadiens OT
(1,80) Betsson
Jeszcze jeden match-up na dzisiaj, który też wpadł mi w oko to spotkanie w twierdzy Montrealu. Dzisiejsi gospodarze będą gościć na swoim terenie Wyspiarzy. Niezwykle niewygodnych rywali, chyba dla każdego. Potrafią zagrać seriami kopalnie dobrych meczy, żeby któryś zagrać totalnie ospale. Habs, to nie tylko siła w defensywie, ale między słupkami nie zobaczymy niestety Price&#39;a i dlatego ten kurs na Montreal jest wyższy niż się spodziewałem. Condon, dzisiaj będzie bronił na posterunku ataków gości. Trzeba przyznać, że każdy kto widzi tego zawodnika na bramce, ma pustkę w głowie i myśli co dzisiaj pokaże ten goalie. Ja osobiście mu zaufam, bo jak widać tylko na jego korzyść sprzyja mu granie. Mimo, że w meczu z Ottawą skapitulował, nie wolno go za to winić. Obronił 27 strzałów, co jak na takiego bramkarza, bardzo dużo. Jeszcze lepszy mecz z Jets. Jedna bramka tylko stracona, a chyba każdy wie że Odrzutowce to ekipa, która kocha oddawać mnóstwo SOG. Pilnował bramki kapitalnie. Subban i Maks na pewno będą dzisiaj widoczni dla swoich rywali. Ten pierwszy jak zwykle zagra najdłużej ze wszystkich zawodników z Montrealu. Potrafi odpalić FIRE SHOT, który ledwo co bramkarze wyłapują. Ponadto Isles nawet jak jest w gazie, to też nie zawsze im się to przekłada z meczu na mecz. Gram na Montreal!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 24

aligancki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: KS Cracovia - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2,12
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
4 Cracovia podejmie 14 Śląsk Wrocław. Gospodarze tego spotkania mają średni bilans meczów na własnym boisku 3-2-2, patrząc na zdobycz punktową to taki średniak ligowy. Wygrali u siebie 43% spotkań zdobywając w sumie 52% wszystkich swoich punktów. U siebie z drużynami z dołu tabeli wypadają całkiem nieźle 2 zwycięstwa (Ruch, Lech) i 1 remis (Jagiellonia). Warto zaznaczyć, że w ostatnim meczu na własnym boisku jako pierwsi pokonali w tym sezonie Pogoń i to aż 4-1. Śląsk jak pokazuje tabela nie jest w najlepszej formie. Goście od 6 meczów nie zaznali smaku zwycięstwa. Mają następujący bilans meczów wyjazdowych 1-2-3. Na wyjazdach zdobyli 36% swoich dotychczasowych punktów przegrywając 50% meczów wyjazdowych. Jedyne zwycięstwo na wyjeździe odnotowali w Łęcznej pokonując obecnie znajdujący się na 5 miejscu Górnik. W meczach wyjazdowych pokonały ich nienajlepsze ostatnio drużyny takie jak Ruch, Górnik Zabrze. Dla mnie najbardziej prawdopodobne w tym meczu jest zwycięstwo gospodarzy.
✅ 112
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U17
Godzina: 0:00
Spotkanie: Meksyk U17 - Nigeria U17
Typ: Nigeria wygra i padnie powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,4
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Nie wiem jak to jest że dorosła reprezentacja Nigerii nie jest jedną z najlepszych nawet na swoim kontynencie gdy ich młodziki od lat odnoszą takie sukcesy. Jeśli się nie mylę to ich U21 są chyba nawet aktualnymi mistrzami świata. Na obecnych MŚ U17 grają jak z nut. ładna ofensywna piłka, tylko raz w ich meczu padło mniej niż 3 bramki (2-0 z USA). Meksyk też gra ładnie i sporo strzela (jeden mecz na 0-0 reszta z min. 2 strzelonymi bramkami). Nie sądzę by Meksykanie nawet mimo genialnych zawodów pokonali młodych Nigeryjczyków. Dlatego własnie taki typ: Nigeria&amp;over2,5. Ogólnie czuje że tutaj można celować w wysoki over (to tak dodatkowo)
Powodzenia.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Godzina: 2:05
Spotkanie: Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder
Typ: połowa meczu / koniec meczu (ML) : Oklahoma City Thunder / Oklahoma City Thunder
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Minimalnym faworytem kursowym jest Chicago Bulls, osobiście więcej szans daję Oklahomie City Thunder. Oklahoma City Thunder jest jednym z głównych faworytów do zdobycia mistrzostwa. Kluczową sprawą dla tej drużyny będzie zdrowie najważniejszych zawodników. To było ich problemem w tamtym sezonie. Na szczęście dla nich teraz wszyscy są zdrowi, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby seriami wygrywać mecze. Zaczęło się dobrze, bo Oklahoma wygrała trzy pierwsze mecze sezonu. Następne dwa przegrali. Szczególnie bolesna była porażka zeszłej nocy z Toronto Raptors, bo wypuścili przewagę. Można więc spodziewać się bardzo dużej motywacji Oklahomy City Thunder i powinni być podrażnieni tą porażką. Chicago Bulls to drużyna, która jakoś do mnie nie przemawia. Oczywiście są w miarę dobrą ekipą, ale do Oklahomy im daleko, taka jest moja opinia. Ostatni mecz do bł blamaż Chicago Bulls, bo przegrali z Charlotte Bobcats 105:130. Od samego początku Charlotte dominowało. Już po pierwszej połowie Chicago Bulls przegrywali różnicą ponad 20 punktów. Oklahoma City Thunder od początku postara się o zdobycie przewagi, dlatego stawiam na ich prowadzenie po pierwszej połowie oraz na zwycięstwo w całym meczu.
⛔ 100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U17
Godzina: 0:00
Spotkanie: Meksyk U17 - Nigeria U17
Typ: Nigeria wygra
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Ogólnie zgodzę się z miechal89 że Nigeria gra świetnie , że może paść sporo goli. Ale kurs to lekka przesada;]
Typ z Mali wszedł. Piszę o Nigeryjczykach to samo co o drużynie Mali. Świetni w warunkach fizycznych niezmordowani w bieganiu i mega skuteczni pod bramką przeciwnika. W składzie król strzelców tych mistrzostw ( bo już nikt mu nie zaszkodzi) Osimhen, który ma już 8 goli ! Nigeryjczycy potrafią strzelać w każdy możliwy sposób. Potężne strzały z dystansu, gra kombinacyjna oraz groźne stałe fragmenty gry, bo mają wysokich graczy. Meksyk gra dobrze ,stosują bardzo kombinacyjną piłkę często grając z pierwszej piłki. Nigeryjczycy grają w sumie bardzo prostą piłkę ale mega skuteczną. W tym meczu przygotowanie fizyczne będzie kluczowe i tu duży plus dla Afrykanów. Ze względu że to półfinał myślę że stres i presja nieco Meksykanom zaszkodzi w kombinacyjnym rozgrywaniu piłki. Nigeria przegrała z Chorwacją ostatni mecz ale grali z kilkoma rezerwowymi ponieważ wyjście z grupy mieli pewne. Gładki rozjazd Kangurów i Kanarków sprawiają że mogli grać z większą swobodą i mniejszym wysiłkiem. Stawiam na Nigeryjczyków dodatkowo myślę że wygrają nawet handicapem, ale dzisiaj ostrożniej ????
✅ 60
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina:
1:00
Spotkanie: Washington Capitals - Boston Bruins
Typ: 1 60&#39;
Kurs 2.09
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Dzisiaj ponownie postanowiłem pójść w stronę NHL. Wybieramy się do Waszyngtonu, gdzie miejscowi podejmą drużynę z Bostonu. Generalnie chciałem zagrać na over w tym meczu ale kolega powyżej uprzedził mój typ. Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisał odnośnie overu w tym meczu. Kurs - doskonały i na pewno warto spróbować. W ostatnim meczu przed własną publicznością Capitals ulegli wysoko ekipie Rangers. Jest to jednak bardzo silna drużyna, która z pewnością powalczy o coś więcej w tym sezonie. Boston z kolei to ewidentnie drużyna, która radzi sobie doskonale na taflach rywali, bo jako jedyna nie poniosła jeszcze wyjazdowej porażki. Jak wiadomo, każda seria kiedyś się kończy i myślę, że dzisiaj zostaną przełamani. Obie drużyny sporo strzelają i sporo tracą i tutaj właśnie upatruję handi w stronę Waszyngtonu. Posiadają mimo wszystko lepszą defensywę i uważam, pomimo, że mecz zapowiada się na otwarty, że to ekipa ze stolicy będzie w stanie przechylić szalę na swoją korzyść.
✅ 109
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom