>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 6.10.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 6. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Slask W. - Legia W.
Typ: 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę - TAK
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Śląsk Wrocław po serii 3 zwycięstw podejmie u siebie Legię, która zremisowała w ostatnim meczu domowym 1-1 z Arką. Obie drużyny są w tym sezonie bardzo nieregularne, chociaż to samo można napisać o każdym zespole Ekstraklasy.
Legia z meczu na mecz gra coraz lepiej i wydaje się, że to oni w tym spotkaniu są faworytem, chociaż gospodarze także mają swoje argumenty, a jednym z nich jest Marcin Robak, który w ostatnich 2 meczach Ekstraklasy zdobył 4 gole. Często zauważalne zjawisko w naszej lidze jest takie, że Legia przegrywa/remisuje w meczach w których MUSI wygrać, natomiast w tych gdzie szanse rozkładają się 50/50 - bardzo często zdobywa 3 punkty, poza tym najwyższa pora żeby mistrz Polski się obudził i wrócił na pozycję lidera. Dodatkowo oba zespoły wystąpią w swoich optymalnych jedenastkach. Przewiduje, że Legia wygra przynajmniej 1 połowę (niekoniecznie mecz). Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla gości z Warszawy.
✅73
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Stal - Rosa
Typ: Stal by 26+ pkt
Kurs: 20
Bukmacher: Totalbet
Analiza:
Zdecydowanie przesadzony kurs, w tym roku obie ekipy dzieli różnica klas i Stal jutro powinna pewnie pokonać Radomian, a w kursie powyżej mamy spore value. Sam osobiście uważam że powinien oscylować w okolicach 10, etoto wydaje się potwierdzać moje przekonanie proponując nam kurs 11 za to samo zdarzenie.
Obie ekipy w tym roku zmniejszyły swoje budżety ale mimo wszystko Stal dalej pozostaje mocnym kandydatem do TOP6, gdzie będą bić się z Wilkami o 5 miejsce.
Rosa natomiast nie ma większych szans na PO, o ile Robi nie okaże się jakimś cudotwórcą na ławce trenerskiej w swoim debiutanckim sezonie.
Aktualnie Stal wygrywa korespondencyjny pojedynek: długością ławki, jakością polaków, doświadczeniem stranieri oraz coacha. Pytanie nie brzmi czy wygrają, tylko jak wysoko.
⛔100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Pekin
Godzina: 15:00

Spotkanie: Nikoloz Basilashvili - Kyle Edmund
Typ: Basilashvili wygra seta
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po dzisiejszym udanym typie na Gruzina jutro znów próbujemy w jego stronę. Nie będę się powtarzał o tym w jakiej formie jest Gruzin mogę jedynie dodać, że dzisiaj bardzo gładko pokonał Jaziriego, więc może przykleję analizę z wczoraj: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-5-10-2018-piatek.153559/#post-6730135. Kyle&#39;a oglądałem dzisiaj z Dusanem Lajoviciem i wyglądał średnio, jest to jego pierwszy turniej po tym jak z kontuzją odpadł na US Open, jednak wcześniej na twardej też nie osiągał jakichś świetnych wyników wygrał ledwie 3 mecze na 7. W tym turnieju nie miał trudnych rywali a mimo wszystko w dwóch na trzy mecze tracił seta (z Berrettinim i Gojowczykiem), dzisiaj jedynie udało mu się wygrać do 0. Jednak Ci wszyscy zawodnicy są gorsi od jego jutrzejszego przeciwnika. Nie rozumiem tego czemu na Basila są wyższe kursy niż na Lajo ale tym lepiej. Obaj panowie spotkali się ze sobą 2 razy i dwukrotnie Nikoloz wygrywał minimum seta, ostatnio w tym roku na AO gdzie Brytyjczyk wygrał 3:2. Jutro spodziewam się podobnie wyrównanego spotkania.
✅ 64
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Kings - San Jose Sharks
Typ: San Jose Sharks
Kurs: 2,45

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś w nocy kolejne ciekawe starcie w NHL, Los Angeles podejmuje San Jose Sharks. Gospodarze słabo prezentowali się w starciach przed sezonem, wygrali tylko z Vancouver Canucks , Kopitar i spółka potrzebują troche czasu żeby dojść do formy z poprzedniego sezonu, oczywiście NHL jest dość nieprzewidywalna i zawsze zdarzają się niespodzianki, lecz uważam że ich solidna obrona zostanie sforsowana przez Rekiny. Goście po porażce z Anaheim potrzebują zwycięstwa, przeważali w tamtym spotkaniu lecz słaba skuteczność w ataku doprowadziła do porażki, choć dzięki temu zarobiłem pare groszy, bo uważam że Anaheim to bardzo dobra ekipa a ich gra wygląda bardzo dobrze. Thortorn i Pavelski muszą poprowadzić zespół do wygranej w tym meczu. San Jose ma patent na LA Kings i regularnie ogrywa ich we własnej hali, dzisiaj licze na gości, bo jeśli poprawią skuteczność to powinni spokojnie wygrać to spotkanie.
Grasz ? Daj ????
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis, Szanghaj - kwalifikacje
07:30
Martin Klizan vs Rigele Te
Typ: Rigele Te
Kurs: 11
etoto
Trzeci raz podchodzę do Rigele Te. https://s5.sir.sportradar.com/fortuna2/pl/5/season/48987/h2h/match/15887992
Panowie już raz grali ze sobą i bilans ma lepszy Słowak. Ja jednak szukam niespodzianki i upatruję jej tutaj, kurs 11 nie powala ale trzeba brać co jest. Jeśli chodzi o moje podejście do meczy Rigele Te to do 3 razy sztuka. Oby.
Pozdrawiam
⛔100
 
R 1,2M

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Borussia Moenchengladbach
Typ: 2 (+2,5, +3)
Kurs:
1,60
Bukmacher LVBet
Analiza:


Bundesliga. Pomimo kryzysu Bayern ciągle stawiany w kolejnych meczach w roli zdecydowanego faworyta. Ale żeby az takie handi ??. Patrząc historycznie na H2H poza ostatnim meczem zakończonym 5:1 w kwietniu tego roku oraz wygranej w Pucharze w 2013 Bayern, i dwukrotnie 3:0 w 2005 i 2003 nie rozbił Borussi Moenchengladbach więcej niż dwoma bramkami. Monachijczycy wynikami nie powalają – 3 ostatnie mecze to stracone punkty – dwukrotnie w lidze i raz w LM. Wygrane na początku rozgrywek u siebie, dwa razy 3:1 mieszczą się w sobotnim handi. Borussia z kolei po zakończeniu poprzednich rozgrywek w środku stawki w tym roku zaczęli dobrze i aktualnie zajmują 5 miejsce tracąc tylko 3 punkty do lidera. Co prawda nie mieli trudnych rywali, a z ekipą z Berlina wyraźnie ulegli, ale również dwoma bramkami. Sądzę, że w aktualnej formie mistrzów Niemiec uwzględniając mecz w Lidze Mistrzów i przebiegnięte kilometry z Ajaxem, wygrana Bayerny o ile nastąpi nie będzie bardzo wyraźna. Przy trzech bramkach różnicy zwrot połowy stawki.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
uzytkownik-24118 2,1K
Dyscyplina: CS:GO - ESL Pro League NA
Godzina: 03:30
Spotkanie: MiBR - INTZ

Typ: MiBR (-4.5)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza
Północnoamerykańska dywizja ESL Pro Ligi i starcie brazylijsko - brazylijskie. Mapa inferno, więc naturalnym faworytem tego starcia MiBR. INTZ zdążyło zagrać 15 map w tym, pięciosobowym zestawieniu i ani razu nie było to inferno. Nie wydaje mi się więc aby to była mapa jakoś super przez nich przygotowana. A MiBR po fatalnym poprzednim sezonie poczyna sobie dość pewnie - wrócili do szeroko rozumianej czołówki światowego CS:GO. O ile jeszcze na zespoły z samego topu miewają problemy i przestoje o tyle na te nieco słabsze formacje wygrywają dość pewnie swoje spotkania. Oczywiście mają gorsze momenty, jak głupio przegrany mecz na TyLoo na majorze, ale jednak gdzie tylko a gdzie INTZ. Teoretycznie miała to być nowa jakość na brazylijskiej scenie, nawiązanie (a przynajmniej próba) do najlepszych a w praktyce wychodziło słabo. Spodziewałbym się jednak wyższych linii. W poprzednim sezonie MiBR wywalczyło awans na ostatnią chwilę, teraz wydaje się że weszli w sezony (i tu i w ECSie) dość mocno (nie liczę wpadki na Ghost) a dziś powinni dopisać kolejne 6 oczek do tabeli, wygrywając wysoko najpierw na cache a potem na inferno.
Klasyczny ukłon w stronę podliczających - Mecz
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kary12 19,3K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends, Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 06:00
Spotkanie: Cloud9 - Gambit Esports
Typ: Cloud9 -2.5 mapy
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam! Nadchodzi końcowa faza play-inów. Zwycięzcy grup play-in mierzą się z drużynami, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach. Cloud9 w grupie z japońską formacją Detonation FocusMe oraz brazylijskim Kabum zajęło pierwsze miejsce bez straty mapy, chociaż w starciu na japończyków było naprawdę blisko. Gambit zajęło drugie miejsce w swojej grupie ulegając na tajwańską ekipę G-Rex dwukrotnie. Faworytem spotkania jest oczywiście amerykańska organizacja Cloud9. Rosjanie w fazie grupowej grali naprawdę miernie, nie wydaję mi się, aby G-Rex było aż tak dobre żeby Gambit nie miało do nich podjazdu w żadnej mapie. Cloud9 dla mnie jest lepszą ekipą pod każdym względem, zarówno drużynowo jak i indywidualnie. Podstawowym problem Gambit wydaje się midlaner. Kira gra naprawdę średnie zawody, a midlaner Cloud9 - Jensen jest chyba najlepszym ich zawodnikiem. Myślę, że szybkie 3-0 i do domu dla Rosjan. Polecam!
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Włoch
Godzina: 17:00
Spotkanie: Perugia - Trentino
Typ: DW 3:1
Kurs: 3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Początkowo myślałem nad 3-0 dla gospodarzy (turniej w Perugii), ale jest duża szansa na seta dla Trentino. Skład Perugii jest strasznie mocny i to oni są dla mnie głównym faworytem całego pucharu. Atan, Cecco, Podroscanin i w końcu nowy nabytek Perugii prosto z Polski (przez Rosję) Wilfierdo Leon. Goście mają graczy, aby odpowiedzieć na nazwiska między innymi Russel, Kovacević, czy Lisinac, ale dla mnie to jest max na jeden set. Myślę, że atut własnej hali oraz lepszy skład kadrowo przeważy i Perugia sięgnie jutro po zwycięstwo oddając rywalowi jednego seta. Powodzenia
⛔100
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, Super League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asteras - Panathinaikos
Typ: BTTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Zastanawiałem się dość mocno czy nie zaryzkować i nie dać zwycięstwa Panathinaikos, zagram bezpieczniej BTTS. Asteras bardzo słabo wszedł w ten sezon przegrali 4 z 5 meczów w lidze, bardzo szybko odpadli z eliminacji do Ligi Europy, a co ważne w drużynie po sezonie nie doszło do żadnej rewolucji. Drużyna gości to projekt na odrodzenie wielkiego Panathinaikosu. Gdyby nie ujemne punkty, obecnie zajmowali by pierwsze miejsce w tabeli. Grają efektownie i efektywnie, ale uważam, że jutrzejszy mecz nie będzie łatwym meczem.W zeszłym sezonie drużyna gospodarzy na własnym boisku uległa tylko 4 razy a poprzednie rozgrywki zakończyli na 5 miejscu. Jak zawsze każdy kryzys musi się skonczyć. Czy będzie to teraz? Nie wiem, ale liczę na dużo bramek z racji tego, że goście preferują ofensywny futbol co widać po liczbach 12 bramek strzelonych w 5 meczach. Asteras nie jest już tak rozrzutne w bramkach zdobyli tylko 3 natomiast liczę na to, że będą chcieli przed własną publiką pokazać siłę.
✅90
 
manipulation 16,1K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 2
Godzina: 10.00
Spotkanie: Energeticianul-Braila
Typ: 2/1
Kurs: 19.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Regularnie gram w wyjazdowych spotkaniach Braili overy i na tym dobrze wychodzę-bo ta ekipa nie ma żadnych hamulców przed podkręcaniem spotkan na overy,jednak od czasu do czasu lubią również powielić schemat HT/FT.
Ekipa ta raczej nie myśli o utrzymaniu w lidzę,a o zarobieniu tutaj ile się da. Najepsi gracze już dawno odeszli,budżet mizerny,kłopoty organizacyjne-kiedy w Rumunii powiesz Braila-od razu każdy łapie o co chodzi i wie,że Braila kojarzy się tam głównie z ,,fixem&#39;&#39;. ( Chociaż 70% 2giej i 3ciej ligii się z tym kojarzy ).

Gdzieniegdzie można dostrzec już spore spadki na overki i na schemat 2/1. Ja delikatnie próbuję właśnie ten schemat-co do głowy dla Braili przyjdzie na wyjazdach tego nigdy nie można przewidzieć,ale fantazje chłopaki maja-to trzeba im przyznać.
Bezpieczniej polecam overy 1.5 do przerwy lub meczowy 3.0.
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i grającym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy / Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Dortmund - Augsburg
Typ : Dortmund/ BTTS
Kurs : 2.69
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :

Lider tabeli Dortmund ( 1 msc. / 4-2-0) podejmuje Augsburg ( 8 msc. / 2-2-2) i jest oczywiście zdecydowanym faworytem do wygranej. Gospodarze nie zaznali jeszcze goryczy porażki w tym sezonie strzelają średnio nieco ponad 3 bramki na mecz i imponują skutecznością. Ich postawa jest dla mnie lekkim zaskoczeniem in plus , przebudowywana drużyna pod wodzą 60 letniego Szwajcara Luciena Favre radzi sobie nadspodziewanie dobrze.
Goście z puli 8 zdobytych punktów jak do tej pory połowę zainkasowali w ostatnich dwóch kolejkach pokonując w domu Freiburg 4:1 i sensacyjnie remisując w Monachium 1:1.
Być może coś drgnęło do przodu i są to symptomy lepszej gry. Oczywiście tak jak wspomniałem wcześniej nie sa faworytem do wygranej w Dortmundzie niemniej jednak przyglądając się dotychczasowym bezpośrednim pojedynkom obu ekip wyraźnie widać że toczą bardzo wyrównane potyczki , zdobywając systematycznie bramki.
Myślę że nie inaczej będzie również i tym razem. Uważam ze Augsburg stać na strzelenie gola na trudnym terenie , choć patrząc na formę gospodarzy o punkty może być ciężko.
✅169
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Anglia / Premier league
Godzina : 16:00
Spotkanie : Burnley - Huddersfield
Typ : Burnley
Kurs : 2,25
Bukmacher ; totolotek
Analiza:
Spotkanie 8 kolejki angielskiej premier league Gospodarz spotkanie Burnley w tabeli zajmuje 13 miejsce z 7 punktami ( 2-1-4 bramki 9:11 ) u siebie na 3 spotkania zgromadzil zaledwie 3 punkty ( 1-0-2 bramki 5:5 ).
Ostatnie domowe spotkanie to wysoka wygrana 4:0 z Bournemouth.Zespol grajacy bardzo nierowno co widac
w ich ostatnich statystykach.Natomiast gosc spotkania Huddersfield to czerwona latarnia ligowej tabeli na 7
rozegranych spotkan to zaledwie 2 punkty ( 0-2-5 bramki 3:16 ) Na wyjezdzie to remis i dwie przegrane
przy stosunku bramkowym 3:10, jak widzimy jedyne bramki to te strzelone na wyjazdach ( 1:3 z Leicester,
1:1 z Everton i 1:6 z Manchester City ).Zespoly spotykaly sie miedzy soba 10 razy z czego Burnley wygral 5
2 razy padl remis a 3 razy gora byl Huddersfield.Ostatnie 2 spotkania tych druzyn w poprzednim sezonie
zakonczyly sie bezbramkowymi remisami.Mysle ze w dzisiejszym spotkaniu nie padnie duzo bramek,ale
wygrana powinni zapewnic sobie pilkarze Burnley i stad moj typ na ich zwyciestwo.
Pozdrawiam i zycze powodzenia
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - KSW 45
Godzina: 20:00
Spotkanie: Szostak, Akop - Sloane, Jamie

Typ: Sloane Jamie
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Jak dla mnie ten kurs, to wielka promocja i mam nadzieje, że nie przejadę się na tym jak &quot;Zabłocki na mydle&quot;. Zmiana rywala dla Akopa w ostatniej chwili, to nie jest dobra opcja, bo rywal jak sam w wywiadach mówi jest 3x lepszy od poprzedniego. Akop nigdy nie był zawodnikiem sportów walki, a ćwiczył siłowo nie ma tego czegoś co mają zawodnicy ćwiczący od małego typowo pod sporty walki. Wydaje mi się, że Akop nie wytrzyma całej walki. Na osiem walk rywal Akopa ubił 6 przed czasem. Wywiad z Akopem:

⛔100
 
K 27,4K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Czechy
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Sigma Olomuniec- Sparta Praga
Typ: będzie +2,5 gola w meczu
Kurs: 2.12
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Na dziś coś od naszych sąsiadów: spotkanie w lidze czeskiej Sigmy ze Spartą . Dzisiejsi gospodarze niezbyt dobrze radzą sobie w tym sezonie, mają za sobą 8 przegranych meczów i tylko 2 wygrane. Podobnie ma się sprawa ze zdobywaniem bramek: na 10 spotkań strzelili 9 goli za to stracili aż 21. Zdaje się to idealny mecz na zagranie pod over bramkowy bo w przeciwieństwie do gospodarzy goście bardzo lubią wygrywać i strzelają bramkę za bramką (bilans po 10 spotkaniach: 7 wygranych, 2 remisy, 1 porażka, 19 zdobytych bramek, 6 straconych). Typuję w tym meczu przynajmniej 3 gole. Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania obu drużyn.
Liczba bramek w ostatnich meczach Sigmy: 3, 7, 1, 1, 5, 3, 3, 1, 5, 3 (7/10 padł wynik +2,5 gola)
Liczba bramek w ostatnich spotkaniach Sparty : 5, 1, 5, 1, 4, 2, 2, 4, 4, 1 (5/10 padł wynik +2,5 gola). Co prawda w bezpośrednich starciach pomiędzy tymi drużynami nie zawsze padały przynajmniej 3 gole ale patrząc na obecną różnice formy między jednym a drugim zespołem myślę, że mój typ ma realną szanse wejść.
⛔100

 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy / Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Dortmund - Augsburg
Typ : Dortmund -2
Kurs : 3,8
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Witam serdecznie! Typer kamasutra10 nakreślił już sytuację obu zespołów, 3 posty wyżej. Augsburg defensywnie, z jednym tylko napastnikiem, ale za to z jakim. Finnbogason zagrał w poprzedniej kolejce po raz pierwszy i ustrzelił hat trika. Niestety Richter z kontuzją, podobnie Ji(ten to pograł w sezonie;)). Atak oparty na jednym zawodniku. Tymczasem Signal Iduna Park, to w tym sezonie twierdza. 4-1 Lipsk, 3-1 Frankfurt, 7-0 Norymberga i 3-0 Monaco. Reus, Alcacer i Larsen w wyśmienitej formie. Co tam. W 6 meczach Borussia strzeliła 19 bramek. Wiecie ilu zawodników strzelało gole? 12!!!! To pokazuje, jak ofensywnie i zespołowo grającym teamem jest ekipa z Zagłębia Ruhry. W historii spotkań zdarzały się wysokie wygrane Borussii, jak i niespodziewane remisy. Dzisiaj liczę na kanonadę. Nikt nie będzie się oszczędzał, bo za chwilę przerwa na reprezentację i Ligę Narodów. Trzymam kciuki i oby siadło.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
PS. Skorzystałeś? Trafiłeś? Reputacja mile widziana...
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Extraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia-Zagłębie
Typ: 1/+1,5
Kurs: 2,13
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Po przejęciu Lechii przez trenera Stokowca zespół prezentuje się bardzo dobrze.
Jeszcze niedawno lider Polskiej ekstraklasy złapał zadyszkę i w ostatnich 3 meczach zdobył tylko 1 punkt.Obecnie 3 lokata w lidze.Dzisiaj liczę na przełamanie.Z kim jak nie beniaminkiem?
Co przemawia za typem
-Lechia jako jedyna nie przegrała jeszcze w lidze żadnego spotkania na własnym boisku
-Zagłębie najgorsza drużyna wyjazdowa na 5 spotkań ugrali tylko 1 pkt.
-Beniaminek w każdym z wyjazdowych meczów tracił przynajmniej 2 bramki
-najbardziej ,,dziurawa,, obrona gości w lidze 10 spotkań strata 20 goli ,tylko jedna wygrana i przedostatnie miejsce w tabeli.
Liczę na przełamanie drużyny gospodarzy i zwycięstwo na własnym stadionie.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pinio1111 177,2K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australi półfinał FFA
Godzina: 11:30
Spotkanie: WS Wanderers - Sydney FC
Typ: WS Wanderers
Kurs: 3,85
Bukmacher: forbet

Analiza:

Typ podyktowany osłabieniami w drużynie Sydney FC. Jak wiadomo od obrońców pucharu odszedł Adrian, który był motorem napędowym tej drużyny. Myślę że nie łatwo będzie go zastąpić i odbije się to na grze i wynikach zespołu. Jest również kilka kontuzji w zespole FC Sydney i to również determinuje mój typ. Mecz będzie rozgrywany na stadionie WS Wanderers, choć wiadomo że to derby i nie wiem czy stadion będzie tak wielkim handicapem, no ale zawsze to u siebie. Gospodarze bez większych osłabień i kontuzji. Zatem trzymam kciuki za WS Wanderers bo kurs jest zachęcający.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : :piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 13:00
Spotkanie : Greuther Furth - Regensburg
Typ : Regensburg over 1.5 gola
Kurs : 2.20
Bukmacher : Fortuna
Typ oparty na bardo dobrej skuteczności w meczach wyjazdowych gości , Regensburg do tej pory na wyjazdach 2-0-2 no i bramki 11 zdobytych i 8 straconych , mnie oczywiście interesują te zdobyte , ogólny bilans br gości to 15:12 czyli z 15 zdobytych 11 na wyjazdach jak na mnie robi wrażenie , gospodarze natomiast graja nie żle , są tuż za podium bo miejsce 4 z bilansem 4-3-1 i bramki 12 :7 , mało straconych !! ale mnie to nie przeraża , Furth u siebie 2-2-0 i br 9:4 czyli z 7 straconych 4 w domu , no i jak to u mnie H2H a tu wychodzi to że goście minimalnie lepsi bo na 12 meczy 2 wygrane Furth 7 remisów i 3 razy lepsi goście , w bramkach 9:10 dla Regensburg , poprzedni sezon Regensburg zakończyło na wysokim 5 miejscu ale to już za nimi , w tym chyba również mierzą wysoko bo po 8 kolejkach są na miejscu 6 tracąc do dzisiejszego rywala zaledwie 2 oczka , w poprzednim sezonie w dwumeczu pomiędzy nimi 2 razy lepszy Regensburg - wyniki 3:2 i 2:1 tak więc sumując, bardzo skuteczna grę gości w delegacji liczę na over 1,5 gola w dzisiejszym meczu !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom