>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.06.2021 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rolland Garros
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zverev Alexander - Nishikori Kei
Typ: 2 handicap + 6.5 gemów, STS 1.90
Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
Analiza:


W tej fazie turnieju jakiś faworyt musi odpaść, nie twierdzę że to będzie Zvierev ale uważam, że Nishikori postawi się. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Niemiec 4:1, spotkali się w tym roku na kortach ziemnych dwukrotnie i padały wyniki 6:3, 6,2 oraz 4:6, 6:3, 6:4. Zvierev często potrzebuje dużo czasu na rozruch i przez to często gubi sety. W pierwszej rundzie wyciągnął mecz z Otte ze stanu 0:2, w drugiej rundzie nie tak łatwo pokonał Safiullin 7:6, 6:3, 7:6 i następnie Djere ze spokojem. Nishikori bardzo, bardzo, bardzo powoli wraca na swoje tory. Stoczył w pierwszej i drugiej rundzie pięciusetowe boje,w 3 rundzie wczasy bo rywal skreczował po przegranym pierwszym secie, więc energia zachowana. Japończyk w Barcelonie urwał seta Nadalowi, we wcześniejszym meczu ze Zvierevem grał jak równy z równym. Może znów dojdzie do piątego seta, a takich wygranych Azjata ma mnóstwo. Stawiam na Nishikori z handicapem ponieważ na pewno ma papiery na to aby wygrać z Niemcem, który często ma zastoje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Roland Garros
Godzina: 17:45
Spotkanie: Williams S. vs Rybakina E.
Typ: Dokładny wynik Williams S wygra 2:0 w setach
Kurs: 2.28
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Serena Williams na French Open pokonała Collins,Buzarnescu,Begu.Rybakina na French Open pokonała Vesnine,Hibino,Jacquemot.Jak widać to, Serena miała trudniejsze rywalki po drodze do 16 rundy turnieju.Serena Williams w przeszłości nie grała przeciwko Rybakine E. Gdyby jednak grała to ,może miałbym wskazówkę.Wskazówkę, która mogłaby mi pomóc wytypować dzisiejszą zwyciężczynie tego meczu.A tak zdaję się na umiejętności obu tenisistek i wiedze o "świecie tenisa".Sądzę, że Amerykanka (Serena Williams) zdominuje Rybakine E(Kazachstanka) ,wiele na to wskazuje.Otóż wyobrażam sobie ten mecz tak (można by pomyśleć, że Serenie zabraknie w tym meczu szybkości, zwrotności, ale tak się nie stanie niczego Serenie nie zabraknie, ponieważ Serena będzie wywierała presję z każdą przebitą piłką na stronę rywalki.Rybakina gdy będzie pod opresją to ,zacznie popełniać błędy,albo umożliwi Serenie przebijanie piłki w kozi róg ,co w rezultacie da punkty Serenie Williams w meczu. Dlaczego tak sobie wyobrażam mecz? Serena Williams grała z podobnymi tenisistkami do Rybakiny i styl gry Rybakiny kompletnie mnie nie przekonuje, mało tego styl gry Rybakiny odtworzy się w meczu w sposób, jaki sobie wyobrażam.Czekam z niecierpliwością na mecz.I chcę wiedzieć, czy się mylę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norwegia - Grecja
Typ: under 1.5
Kurs: 2.71
Bukmacher: superbet

Analiza:
Spotkanie dwóch niespecjalnie bramkostrzelnych drużyn. Norwegia w ostatnim meczu wymęczyła 1:0 z Luksemburgiem. Grecja znakomicie pokazała się w meczu z Belgia. Dzisiaj spodziewam się mniej otwartego meczu. Sądzę, że obie druzny będą męczyć się w ataku. Raczej żadna z nich nie przejmie drastycznie inicjatywy przez co nie będzie zbyt dużo okazji do strzelania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, Q-School, event 2, runda 4.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Leo Fernandez - John Astley
Typ: wygra Fernandez
Kurs: 2,30
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Dzisia po południu i wieczorem wyłonionych zostanie 16 graczy, którzy jutro rozstrzygną między sobą, kto dostanie kolejne 4 paszporty do Main Tour na rok 2021-22
. W jednym z dzisiejszych meczy spotkają sie dwaj byli zawodowcy, 44-letni Irlandczyk Fernandez i 32-letni Anglik Astley. Rynek bukmacherski wyraźnie faworyzuje Anglika, co budzi moje wątpliwości. W mojej opinii szanse w tym meczu są wyrównane, a delikatnej przewagi dopatrywałbym sie raczej po stronie gracza z Irlandii.
Fernandez
stracił profesjonalny status 3 lata temu. W latach 1995-2018 odnotował 12 sezonów wśród profesjonalistów. Najwyżej był notowany na 67 miejscu. W kolejnych latach próbował odzyskać status zawodowca, ale bez powodzenia. Najbliżej sukcesu był w zeszłym roku, kiedy to 2 razy przegrał ostatni mecz eliminacji, czyli ćwierćfinał. Mam wrazenie , pozostawione przez jego występy w zawodach rankingowych, gdzie pojawił się kilka razy, że gra lepiej niż w kilku poprzednich latach. To zawodnik ofensywny, grający szybko, z dużymi umiejętnościami technicznymi, bazujący na naturalnym talencie. Jego problemem jest solidna gra w defensywie, nie lubi jej. Nie zawsze też przewiduje konsekwencje taktyczne swoich decyzji. Możliwe jest też, że akceptuje przykre konsekwencje niebezpiecznych zagrań, z racji niechęci do gry taktycznej. Nie zwierzał mi się, więc nie wiem, który z tych motywów jest prawdziwy..
Astley był 6 lat zawodowcem w latach 2013-2020. Najwyżej w rankingu był na 66 miejscu. jeśli mam być szczery, to najbardziej pamiętam jego raczej smutną, albo poważną twarz . Trudno mi scharakteryzować jego grę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nigdy dotąd nie typowałem jego meczy, co jest znaczące samo w sobie.
W tym turnieju Fernandez zagrał 5 meczy, 4-1 (80% wygranych), frejmy 17:9 (65%). Zanotował 6 brejków 50+ (raz na 4,33 frejmy), ani jednej setki. Odnotował jedno tzw, czyszczenie stołu, raz wygrał decydującego frejma. Pokonał jednego byłego zawodowca, który w tym turneju prezentuje się dość solidnie, jednego utalentowanego gracza młodej generacji i dwóch słabych amatorów. Przegrał z Buirns'em, który w tym sezonie stracił peczhowo status profesjonalny jako 65 zawodnik rankingu Main Tour.
Astley w Q-School 2021 zagrał 4 mecze: 3-1 (75%), frejmy 14:9 (61%). Zanotował 3 brejki 50+ (raz na 7,67 frejma), ani jednej setki. Nie odnotował czyszczenia, nie zagrał decydującego frejma. Wygrał mecze z dwoma byłymi zawodowcami (Rosa i Sean O'Sullivan) i młodego amatora japońskiego z niezłymi statystykami. Przegrał z byłym zawodowcem Muir'em, który tutaj prezentuje ponadprzeciętną formę.

Podsumowanie: moim zdaniem trudno w uzasadniony sposób wskazać tutaj wyraźnego faworyta. Ale spośród tych dwóch, moim zdaniem, nieco większe szanse na awans. ma Fernandez Mam mocne przekonanie, ze zawodnik z Irlandii nie jest gorszym zawodnikiem w tym zestawieniu. Przeciwnie, ponieważ ma wyraźny styl gry, który można scharakteryzować jako ofensywny. Astley posiada solidne umiejętności sytuujące go na pograniczu słabego zawodowca i mocnego amatora jest nijaki. Mój bet ma sens, bo przyjmuję załozenia , że mój faworyt ma co najmniej 50% na zwycięstwo. Za zwycięstwo Fernandeza rynek płaci 2,30-2,35, więc matematycznie opłaca się ten hazard. Tyle, ze w Polsce, uwzględniając polski podatek, zysk będzie na dłuższym dystansie nieduży niestety. Za granicą za to jest to dla mnie oczywisty valuebet..Stawka minimalna - 2/10 jednostek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Chorwacja
Typ: powyżej 3.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Betclic

Analiza:


Z racji tego że jest to mecz towarzyski kursy na over 3.5 są wysokie ale prawda jest taka że Belgia będzie cisnąć w tym meczu. Jest Lukaku w pierwszym składzie gospodarzy co oznacza że będzie się działo pod bramką gości,wracający do formy Carrasco który przyczynił się do mistrzostwa Atletico. U Chorwatów jest Modric,Brozovic,Kovacic w środku pomocy. Obie drużyny nie mają najlepszych obrońców na świecie ale zdecydowanie mają kreatywnych pomocników i skrzydłowych.
Tymbardziej że jest to sprawdzian przed mistrzostwami,każdy kto dzisiaj zagra w pierwszym składzie musi potwierdzić swoją formę. Raczej nie oczekuję że czołowi zawodnicy zagrają pełne 90 min ale powinni dostać swojej szansę z ławki bracia Hazard którzy mogliby się również pokazać przed mistrzostwami.
Uważam że 4 gole w tym meczu do ogarnięcia jak najbardziej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - mecze towarzyskie
Godzina: 20:45

Spotkanie: Belgia - Chorwacja
Typ: powyżej 1.5 kartek
Kurs: 1.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Do rozpoczęcia Mistrzostw Europy zostało zaledwie pięć dni. To ostatni dzwonek, aby reprezentacje przetestowały nowe formacje, taktyki i zawodników. Chorwacja na ten mecz wychodzi prawie całym pierwszym składem, Belgia tylko bez Kevina De Bruyne, który opuści pierwszy mecz Euro z powodu kontuzji. Zanosi się na mecz, w którym nikt nie odstawi nogi, mimo, iż to mecz towarzyski. Sędzią spotkania jest Deniz Aytekin ze średnią kartek 4 w meczach towarzyskich. Największą bolączką Belgów jest zdecydowanie defensywa, która mocno odstaje od pomocy i ataku. Spowoduje to częste uciekanie się do faulu w celu powstrzymania skrzydłowych Chorwatów; Rebicia i Perisicia. Licze na to, że linia 2 żółtych kartek zostanie pokryta.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zverev Alexander - Nishikori Kei
Typ: powyżej 31,5 gema
Kurs: 1.54
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Będzie to już szóste bezpośrednie spotkanie pomiędzy obydwoma tenisistami. Górą jak narazie jest Zverev, który prowadzi w tej rywalizacji 4:1. Warto odnotować, że obydwaj Panowie mierzyli się już dwa razy w przeciągu miesiąca. Pierw podczas turnieju Masters w Madrycie Zverev gładko wygrał 2:0 a Nishikori zdobył tylko 5 gemów. Dużo bardziej wyrównany pojedynek miał miejsce w Rzymie, gdzie Zverev wygrał po zaciętym pojedynku 2:1. Nishikori jednak słynie z długich batalii i świetnie się czuje w długich pięciosetowych bojach. W turniejach wielkoszlemowych Japończyk rozegrał aż 29 spotkań 5-setowych, z których wygrał aż 24! Warto to mieć na uwadze, jeżeli dojdzie tutaj do piątego seta w ofercie LIVE. Ja dziś również stawiam na zacięte spotkanie i bardzo wątpię aby zakończyło się ono w 3 setach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom