>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.10.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18;00
Spotkanie: Inter Zaprešić - Lokomotiva Zagreb
Typ: Gol w obu połowach - TAK
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Drużyna gospodarzy, to drużyna która w obronie gra totalny piach. Na 12 ostatnich spotkań ich wszystkie mecze kończyły się powyżej 2.5 goli, a w ostatnim spotkaniu Osijek wypunktował ich w drugiej połowie. Typ trochę ryzykowny, bo w ostatnim spotkaniu zagrali w pierwszej połowie przyzwoicie w obronie z tego co czytałem. Strzelili 3 bramki Dinamo Zagrzeb, ale przegrali 5-3 z Hajdukiem też walczyli. Mam dziwne przeczucie, że goście jedną zgarną całą pule, bo mają 5 ostatnich meczy wygranych i są w gazie. Spodziewam sie mocno ofensywnego spotkania.
✅73
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Darmstadt - HSV
Typ: BTTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Dziś wybieramy zaplecze niemieckiej ekstraklasy jako Typ Dnia. Darmstadt- HSV na papierze goście są tutaj faworytem- spadkowicz z bundesligi jak najszybciej chce wrócić na salony i początek sezonu na to wskazywał 5 meczów i bilans 4-0-1. Jednak ostatnie 3 kolejki w ich wykonaniu były bardzo słabe(dwa punkty w trzech meczach). Można mówić o jakimś drobnym kryzysie, ale jeżeli chcą wrócić do Bundesligi trzeba wygrywać wszędzie i z każdym. Dziś czeka ich niezbyt trudne ale tez niezbyt łatwe zadanie. Darmstadt w chwili obecnej to średniak 2.Bundesligi, ale co ważne na swoim boisku tanio skóry nie sprzedają, w tamtym sezonie 6 porażek ale co ważne w kontekście dzisiejszego typu to tylko w dwóch meczach nie trafili do siatki rywala. W tegorocznych rozgrywkach jest podobnie 4 mecze u siebie i w każdym strzelali bramkę. Dodając do tego, że 2.Bundesliga jest rozgrywkami gdzie pada dużo bramek uważam, że dziś ten BTTS jest bardzo możliwy biorąc pod uwagę, że HSV jest w małym dołku a Darmstadt na pewno się nie położy i nie odda 3pkt za darmo. Jeżeli chodzi o nieobecności w drużnie gospodarzy to brak znaczących osłabień, natomiast jeśli chodzi o HSV od początku sezonu nie mogą liczyć na dwóch ważnych zawodników, którzy w tamtym roku byli podstawowymi obrońcami Papadopulos oraz Jung. Liczę na bramkowy remis.

Powodzenia ????
✅83
 
jozzy22 597,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gibraltar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lions Gibraltar - College Europa
Typ: Lions Gibraltar nie strzeli
Kurs: 2.03
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś znów tak po troszku egzotycznie bo to jednak Gibraltar, a więc niezbyt oglądalna liga.
Wydaje mi się,że całkiem fajny bet z ekstra kursem. &quot;Lwy&quot; póki co 0:10 w bramkach,a więc delikatnie mówiąc bez szału. Nie byli w stanie strzelić bramki &quot;tuzom&quot; z ekipy Lynx więc tym bardziej nie powinno się im to udać znacznie lepszej ekipie. Zastanawia mnie trochę ten wysoki kurs ale spróbuje bo są spore szanse powodzenia. Europa to jest jednak obok Lincoln jedna z najlepszych ekip w tej lidze tak więc zachowanie czystego konta nie powinno im sprawić problemu.
✅103
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miedź Legnica- Piast Gliwice
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj 11 kolejka Lotto Ekstraklasy wystartuje w Legnicy, gdzie na mecz z beniaminkiem przyjedzie Piast Gliwice. Bukmacherzy jako faworyta w tym starciu typują gospodarzy, osobiście też mi się wydaje, że punkty mogą zostać w Legnicy, jednak ja w tym meczu idę w bramki, głównie ze względu na Miedź. Mój głowny typ na ten mecz to obie strzelą, gospodarze trafiali u siebie w każdym meczu, natomiast goście trafiali w każdym meczu w delegacji w tym sezonie. Czysta statystyka, niemniej jednak typ wydaje się dość pewny. W spotkaniach z udziałem beniaminka pada średnio 3,1 gola na mecz, a w meczach Piast nie jest duzo gorzej, bo 2,8 bramki na mecz. Miedź po dwóch kolejnych porażkach z Legią i Lechem będzie chciała wrócić na zwyciezką ścieżkę, natomiast Piast zajmuje wysokie 2 miejsce mając tyle samo punktów co lider z Białegostoku. W ostatniej kolejce wygrali bardzo ważne spotkanie derbowe z Górnikiem Zabrze. Uważam, że obu ekipom będzie zależało na zgarnięciu pełnej puli i zobaczymy otwarte widowisko z kilkoma bramkami obu ekip, dlatego jako drugi typ gram powyżej 2,5 gola.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 18.00
Spotkanie: Zapresic-Lokomotiv Zagreb
Typ: 1/2 ( Do przerwy/Koniec meczu )
Kurs: 23.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie jest to oczywiście zakład do jakiejś mocnej gry-bardziej do delikatnej. Kursy na Lokomotiv dość intensywnie spadają,co może nie jest wielkim zaskoczeniem. Jednak jeśli spojrzymy na H2H to tutaj widać wiele ciekawych rzeczy.
Ekipy te miedzy sobą łamały już 4 razy,z czego bardzo ciekawy wydaje się ostatni sezon. Dwukrotnie polamaly miedzy sobą-dwa razy z rzedu. Zwlaszcza spotkanie 17stego marca było bardzo podejrzane kiedy Lokomotiv prowadzil do przerwy 2:1 ( gol dla gości w 46 minucie z rzutu karnego-dość dziwnego karnego ),jednak ostatecznie Lokomotiv przegral to spotkanie 2:3 po między innymi samobójczej bramce w 80 minucie spotkania.
Dwa miesiące później również połamali tylko tym razem w schemacie Zapresic HT/Lomotiv FT. Już bez większych kontrowersji.
Spodziewam się wygranej gości w tym spotkaniu-jednak kurs na ich wygrana już dość mizerny-czy padnie ponownie ten schemat? Nie wiem-przekonamy się wieczorem ????
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Lech
Typ: 2
Kurs: 1,95
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Dziś w Zabrzu starcie drużyn z ligowej czołówki poprzedniego sezonu. Te rozgrywki Lech zaczął fantastycznie, ale potem przyszedł spory kryzys. Wydaje się jednak, ze Lechici powoli z niego wychodzą, bo z dość groźną Miedzią zagrali naprawdę całkiem przyzwoicie. Zresztą tabela jest tak płaska, że do lidera tracą zaledwie trzy punkty. Sytuacja Górnika przedstawia się o wiele gorzej, bo Zabrzanie wyprzedzają tylko Cracovię i Zagłębie. Jedna wygrana w 10 meczach, bilans bramkowy 9:15. Po skuteczności Angulo nie zostało za wiele, a część młodzieży Górnika gra chyba tylko dlatego, że po prostu są młodzi, a konkurencji także brakuje. Dodatkowo w Lechu coraz więcej zdrowych gracz, a sam powrót Makuszewskiego dał pozytywnego kopa drużynie. Lech Djurdevicia potrzebuje sie &quot;zbudować&quot;, a mecze z takimi przeciwnikami jak Górnik wygrywać jednak powinien.
⛔100
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brighton - West Ham

Typ: obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 - tak
Kurs: 2,39
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj trochę mało przemyślany typ i minus, dzisiaj na spokojnie przysiadłem do tego i poanalizowałem obie drużyny. Drużyna gospodarzy od zeszłego sezonu pokazuje, że nie boi się na własnym stadionie nikogo, niedawno poległ tam Manchester United, a i powalczyli jak równy z równym z Tottenhamem. Drużyna gości dzisiaj bez kilku podstawowych piłkarzy, natomiast mają bardzo szeroką kadrę i u nich teoretycznie każdy może być podstawowym graczem. Niepewny jest występ Chicharito, lecz jeżeli nie on jest i Arnautović. Jest to drużyna grająca bardzo ofensywnie, strzela i traci dużo goli. H2h pomiędzy tymi drużynami to w 3 meczach pokryty over 3.5. Ja jednak przychylam się do powyższego typu. Powodzenia!
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Typ: Górnik wygra dowolną połowę
Kurs: 2,40
Bukmacher: fortuna
Witam, dzisiaj myślę że dla Górnika to będzie mecz na przełamanie. Przeciwnik z Poznania z formą niezbyt dobrą, Górnik też, ale wygrana bardzo potrzebna bo w tabeli już się nieciekawie robi. Do składu już w pucharach wrócił Żurkowski, popularny ZUPA, jeden z braci Wolsztyńskich, więc drużyna też powoli się kompletuje, Oczywiście od początku sezonu widoczne są braki Wieteski, Kądziora i Kurzawy, no ale cóż bez nich też Górnik sobie musi jakoś poradzić, choć jak widać idzie im na razie słabo. Oby to był dla nich mecz na przełamanie, ja osobiście gram że Górnik wygra cały mecz z bardzo dobrym kursem 4,00 i wydaje mi się że buki trochę zlekceważyły tutaj piłkarzy Górnika dając aż taki kurs.
✅140
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy 3 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rostock - Karlusher
Typ: Karlusher
Kurs: 2,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś analiza krótka bo czas nagli. Za moim typem przemawia przede wszystkim forma obu zespołów. Po kiepskim początku Karlusher wskoczył na pozycję wicelidera wygrywając 4 spotkania z rzędu. Hansa Rostock to póki co typowy średniak ligi. Nic rewelacyjnego ani u siebie ani na wyjeździe. w tych 4 spotkaniach wygranych z rzędu Karlusher pokonał obu swoich aktualnych sąsiadów, najbardziej może chyba cieszyć zwycięstwo wyjazdowe z liderem Osnabruckiem. Krótko mówiąc, niech passa trwa dalej, a granie tutaj gości po takim kursie bardzo zachęca. Nic nie jest pewne ale myślę, że warto zaryzykować.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
R 781,6K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna, Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: GA Eagles – Sparta Rotterdam
Typ: powyżej 2,5
Kurs:
1,65
Bukmacher LVBet
Analiza:


Over w Holandii to jest jeden z moich ulubionych wyborów. I z racji piątku wybieram spotkanie na zapleczu holenderskiej Eredivisie. Liderująca drużyna GA Eagles podejmie czwartą w tabeli Spartę. Gopsodarze z bilansem 17:7 w 7 meczach, a goście 11:4. Jak obie ekipy są wysoko w tabeli to staram się omijać takie mecze, ale tym razem przekonały mnie H2H. Drużyny spotykały się H2H i tylko raz padł wynik poniżej 2,5. Co prawda wiele z tych spotkań o odległa historia, dlatego warto spojrzeć na aktualne mecze ligowe. Gospodarze ostatnio 2 spotkania z 2 golami, a wcześniej seria obfitych spotkań pokrywających linię 2,5.
Goście bardziej pilnują się z tyłu i stracili tylko 4 bramki w 7 meczach, ale czuję, że dzisiaj nie będzie zachowają czystego konta i sami coś dorzucą. Typuję zwycięstwo gospodarzy minimum 2:1, a może będzie bardziej bramkowo.
✅65
 
Z 735,2K
Dyscyplina:Koszykówka Hiszpania
Godzina:20,45
Spotkanie: Joventut - Basquet Club Andorra
Typ :eek:ver 165,5
Kurs: 2,46
Bukmacher:Fortuna
Analiza:To powinien byc bardzo ciekawy i zacięty pojedynek.Siły obu zespołów są bardzo wyrównane i trudno przewidzie która drużyna wyjdzie z niego zwycięsko.Jest to dopiero początek 2 kolejki w najlepszej lidsze Europy w Hiszpani.Joventut to trudny rywal szczegołnie na swoim terenie.Jes to dopiero pierwsze spotkanie tej drużyny w tym sezonie gdzie większośc drużyn rozegralą ju zswoje pojedynki.zespól ten jest bardzo grożny szczególnie na swoim parkiecie.Ich rywale Club andorra znani się z tego że zdecydowanie stawiają na atak i w pojedynkach z udzialem tego zespołu pada bardzo dużo punktów.W 1 kolejce nowego sezonu po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku pokonali 78-76 Murcie na swoim parkiecie.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Le Havre vs Beziers
Typ: Le Havre over 1.5
Kurs:
1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jest przynajmniej kilka powodow, czemu wlasnie tak mysle. Nie bede ich rozpisywal, bo zaraz bedzie mecz. Ale, chociazby dla tego, ze ekipa Le Havre wykorzystala moment i powstrzymala wysmienity Metz. A Beziers tak sobie czlapie,czasem bez goli, to znaczy bez pomyslu na gre. I jesli nie stanie sie tutaj czynnikow nieprzewidywalnych, typu kartki czerwa itd, to tak wlasnie typ ma wejsc..
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Bundesliga
Godzina 20 : 30
Spotkanie Werder Brema - Wolfsburg
Typ X do HT / 1 FT
Kurs 5.30
Bukmacher Unibet
Analiza

Już za parę minut minut rozpocznie się spotkanie otwierające siódmą kolejkę niemieckiej Bundesligi, gdzie zawodnicy Werderu podejmować będą Wolfsburg.
Obydwa zespoły w podobnej formie po tych kilku meczach z lekkim wskazaniem na gospodarzy których typuje na zwycięzców.
Różnica w tabeli nieznaczna zaledwie dwa oczka różnicy w bramkach też niemal równo.
Moim typem jest remis do szatni i końcową wygrana piłkarzy z Bremy. W ostatnich pięciu starciach czterokrotnie wygrywał gospodarz raz dzieląc się punktami przy remisie. Ponadto dwukrotnie był remis do szatni a po 90 minutach wygrana tych których typuje...
⛔100
 
F 697,4K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Red Star - Ajaccio
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.98
Bukmacher: fortuna
Analiza: Gdy Red Star i Ajaccio mierzą się ze sobą w bezpośrednich spotkaniach, można spodziewać się kilku bramek. Na ostatnie pięć spotkań, cztery razy te ekipy strzelały bramki. Znajdują sie na podobnej pozycji w tabeli, dolna granica, więc potrzebują punktów. Myślę, że dzisiaj ujrzymy minimum dwie bramki. Gospodarze strzelają bramki na własnym podwórku dosyć często. Mimo tego, że przegrywają mecze, to są w stanie zdobywać gole. Poza tym oba zespoły nie mają nic do stracenia, tutaj widzę dość ofensywny mecz.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom