>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.09.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 5. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 603,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - 1 Liga
Godzina : 16:45
Spotkanie : Warta Poznań - Bytovia B.
Typ : Bytovia
Kurs : 2.85
Bukmacher : FORTUNA
Analiza:

To spotkanie od razu wpadło mi w oko przeglądając piłkarskie propozycje.
Jestem pod wrażeniem gry Bytovii oglądając ostatni ligowy pojedynek w Łodzi gdzie goście pokonali ŁKS ( 3:2) będąc zespołem lepszym pod każdym względem. Owszem Łodzianie pomogli nad wyraz popełniając szereg błędów w obronie , niemniej styl jaki zaprezentowali goście mógł sie podobać.
Po dużych perturbacjach finansowych Warty sytuacja zdaje sie lekko polepszać po tym jak klub znalazł nowego właściciela , lecz czy odbije się to na plus w grze drużyny w tak szybkim czasie śmiem wątpić.
Trzy porażki z rzędu zdają sie potwierdzać tendencję in minus , w konfrontacji z tak dobrze dysponowanym w ostatnim czasie rywalem może mieć to znaczenie.
Ciekawostką jest też fakt że ekipa z Bytowa w tym sezonie lepiej czuje się na wyjazdach i wszystkie cztery spotkania w roli gości przechyliła na swoją korzyść.
Analizując specyfikę ligi gdzie nie ma żelaznych faworytów a wyniki często nie współgrają z logiką można podeprzeć się opcją Bytovia DNB , ja jednak zaryzykuję czystą wygraną gości.
⛔100
 
Z 655,6K
Dyscyplina :Koszykówka Filipinu
Godzina 10:30
Spotkanie : San Miguel Beermen - Blackwater Elite
Typ : over 210,5
Kurs : 2,45
Bukmacher:Forbet
Analiza:Sezon w Governos Cup dopiero się rozkręcfa ,a dla tych drużyn to będzie dopiero 2 pojedynek w tej lidze.Napewno zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest drużyna San Miguel Beermen która jest z jednym z faworytów do wygrania całej ligi.Teraz rozegrali 12 spotkanie wygrywając z NLEX Road Warriors125-112.Szczególnie zwraca uwage bardzo duża ilośc punktów która padła w tym spotkaniu.Ich rywale Blackwater Elite te rozgrywki rozpoczęli od zwycięstwa 104-98 nad TNT KaTropa.W spotkaniach pomiędzy7 tymi drużynami przeważnie ostatnio padało dużo punktów.Obe zespoły lubią rzucac za 3 punkty i robią to z bardzo dobrą skutecznością co napewno pozwoli w osiągnięciu wysokiego wyniku tego meczu.Sądze że over 210,5 punkta zostanie znacznie przekroczony.
04.07.2018
Commissioner&#39;s Cup
San Miguel Beermen -Blackwater Elite 11`5-106
09.02.2018
PBA Cup
San Miguel Beermen -Blackwater Elite 96-106
29.07.2017
PBA Governors Cup
San Miguel Beermen -Blackwater Elite 118-93
31.05.2017
Commissioner&#39;s Cup
San Miguel Beermen -Blackwater Elite 124-113
06.01.2017
PBA Cup
San Miguel Beermen -Blackwater Elite 118-93
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja-Dania
Typ: Dania
Kurs:
20
Bukmacher: fortuna

Witam! Na środę znalazłem bardzo ciekawy typ, mianowicie wygrana Danii nad reprezentacja Słowacji. Skąd taki typ i tak wysoki kurs? Już tłumaczę.. Duńscy piłkarze nie doszli do porozumienia z federacją w sprawie wykorzystania wizerunku w umowach sponsorskich w efekcie czego nie wystąpią we wrześniowych meczach reprezentacji.
Piłkarzy i trenera zastąpi ich drużyna... futsalowa. Tak, to serio jest prawda..
Wiem, że może typ jest mocno abstrakcyjny, ale w mojej opinii w futbolu wszystko jest możliwe. To byłaby piękna historia, gdyby Dania odniosła zwycięstwo. Za drobne warto zagrać, a nuż siądzie.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
⛔100
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie B
Godzina: 02:30
Spotkanie: Fortaleza - Figueirense
Typ: obie strzelą i over 2.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dziś na jutro egzotycznie, ponieważ przenosimy się do Brazylii. Statystyki mówią same za siebie w 3 ostatnich meczach bezpośrednich obie drużyny strzeliły bramkę i pokryły one over 2.5 dodatkowko każdyz tych meczy zakończył się wynikiem 3:1 natomiast sama Fortaleza podtrzymuje serie btsów i over ów 2.5 od 6 spotkań. Fortaleza na 12 spotkań w których występowała jako gospodarz straciła 9, dla niektórych mało dla innych średni wynik, jeżeli Figueirense strzeli chociaż jedną bramkę myślę że typ spokojnie wejdzie bo o bramki strzelone na stadionie Fortaleza przez gospodarzy nie trzeba prosic.
✅161
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - Ćwierćfinał
Godzina: 01:00
Spotkanie: Williams S. - Pliskova Ka.
Typ: Pliskova Ka. wygra dowolnego seta

Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Plan minimum przez Pliskovą został zrealizowany - obrona punktów z poprzedniego sezonu (odpadła w 1/4 z CoCo) ale to nie wszystko. Pliskova musi umocnić swoją pozycję w rankingu Race. Obecnie jest na 8. - ostatnim miejscu gwarantującym udział w zawodach kończących sezon. H2H 1:1, ostatni mecz odbył się właśnie na kortach w Manhattanie, gdzie górą była Czeszka pokonując Serenę 2:0 w półfinale. Wtedy to były zupełnie inne tenisistki. Pliskova ma za sobą przeciętny sezon, zaś Amerykanka gra tyle na ile pozwala organizm - z lepszymi lub gorszymi rezultatami. W ostatnim meczu Serena miała drobne zawieszenie, które skrzętnie wykorzystała Kaia Kanepi i urwała Amerykance seta. Na taki sam scenariusz stawiam i dziś. Pliskova pnie się w drabince jak szalona. W czterech setach nie straciła ani jednego seta, wszystkie mecze wygrywała gładko i bez problemów. Stawiam dziś na długi, trzysetowy pojedynek, który zapewni, że mój typ będzie wygrany.
⛔100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja-Dania
Typ: handicap -4.5 typ 1
Kurs:
3.6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam!
Kolega wyżej szuka sensacji. Ja jej nie dostrzegam w żaden możliwy sposób. W normalnych warunkach mecz bardzo wyrównany. Nie tym razem...tym razem wielki bur.el w duńskiej piłce. Strajk WSZYSTKICH piłkarzy z DBU (duńska unia piłkarska). Chodzi oczywiście o kasę, a dokładniej wykorzystanie wizerunków piłkarzy. Długo szukałem buka, który nie zblokował tego spotkania i jest! 1xbet jedyny xD Skoro duńscy piłkarze nie zagrają to kto zagra? Otóż będą to ...uwaga xD Futsaliści! Padłem jak to przeczytałem! Że też uefa czy tam fifa dopuszcza do tego meczu? Tak czy siak futsaliści przylecieli dopiero we wtorek na Słowację, trenera brak. Przygotowanie fizyczne i taktyczne zupelnie inne niż w futsalu. Podejrzewam że niektórzy futsaliści widzą się po raz pierwszy chyba... hahaha. Słowacja solidna dobra drużyna. Jeśli wezmą tego przeciwnika na serio nie powinni mieć problemu z rozgromieniem takiego przeciwnika.
Podsumowując - sensacji tu nie widzę, będzie pogrom 5-0 to najmniejszy wynik jaki się spodziewam!
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - 3 Liga 1 Grupa
Godzina : 17:00
Spotkanie : Legionowo - Huragan Morąg
Typ : Over 2.5
Kurs : 1.54
Bukmacher : lvbet
Nie znalazłem u buków większej linii na to spotkanie, ale z braku laku dobre i to. Legionowo spadło w poprzednim sezonie do 3 ligi, ale tutaj większość klubów zdecydowanie odbiega od ich poziomu gry, stąd po 5-ciu kolejkach są oni na fotelu lidera. Fakt jest taki, że tylko 1 drużyna uzyska awans do 2 ligi, więc od samego początku trzeba po prostu cisnąć. Są w dobrej formie strzeleckiej, więc o 3 bramki w tym meczu bym się nie martwił, tym bardziej że mają do tego dobrego przeciwnika, który po 5 kolejkach ma bilans bramkowy 8-13. Strzelać potrafią zatem, lecz z obroną problemy wielkie.
Postawiłbym na win z handi na gospodarzy, ale nigdzie nie ma takiej opcji, idę po najniższej linii oporu i po w sumie cienkim kursie gram min. 3 bramki w tym meczu.
⛔100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
GODZINA: 02:30
DYSCYPLINA: Tenis
MECZ: Nadal - Thiem
TYP: DW 3:0
KURS: 2.53
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA: Pierwsza rakieta świata, czyli Rafael Nadal, wedlug mnie obecnie najlepszy tenisista na świecie, to coś nieprawdopodobnego jak potrafi radzić przy siatce. Na przeciw niego bardzo dobry Thiem, który potwierdził swoją formę ogrywając szybko i pewnie Andersona 3:0. Wydaje, mi się jednak, że faworyzowany Hiszpan łatwo rozprawi się z Austriakiem w trzech setach. Pokonywał on już Ferrera, Pospisila, Basilaszwilego jak i Czaczanowa, gdzie po ciężkim pojedynku i bardzo trudnych momentach zachował spokój i wygrał pewnie 3:1. Nadal ostatni ważny mecz przegrał w listopadzie 2017 roku z Goffinem we finale London ATP (oczywiście poza dwoma kreczami, spowodowanymi kontuzjami lub chorobą). US Open to bardzo prestiżowy turniej, gdzie bardzo rzadko spotykamy się z niespodzianki, mimo że poprzedniej nocy Millman pokonał wielkiego Federera, wydaje mi się, że limit sensacyjny został już wyczerpany. Ostatni pojedynek obu Panów we Francji zakończył się zwycięstwem Nadala 3:0, a bilans bezposrednich pojedynków to 7:3 dla Nadala. W większych turniejach (pojedynki do 3 setów) zawsze, czyli 3 razy wygrywał Nadal i to kazdym razem, pewnie 3:0, bez straty seta, co skłoniło mnie głównie do zagrania tego typu.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:10
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Chicago Cubs
Typ: Jesus Aguilar zdobędzie home run i Milwaukee Brewers wygra mecz
Kurs: 5,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jesus Aguilar rozgrywa świetny sezon. Zdobywać homeruny to on potrafi jak mało kto, bo w tym sezonie ma już ich aż 31 na koncie, co jest jednym z najlepszych wyników w lidze. W tym meczu jego szanse na homerun są spore. Starterem Chicago Cubs ma być Montgomery. Montgomery wrócił po kontuzji i jego pierwszy mecz po tym powrocie nie był udany. Widać było, że trochę czasu upłynie zanim wróci do swojej optymalnej formy. Co do wyniku meczu, to Milwaukee Brewers mają w tym spotkaniu lepszego startera, a będzie nim Wade Miley. W ostatnim meczu Brewers nie byli faworytem, a wygrali. Dzisiaj ich szanse na zwycięstwo są większe i moim zdaniem również dadzą radę i znowu pokonają Chicago, pomoże im w tym home run Aguilara.
⛔100
 
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja - MHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Loko - MHC Spartak
Typ: over 6.5
Kurs: 2.80
Bukmacher: etoto
Analiza: To co się dziś odwaliło w KHL przeszło moje pojęcie :/ Wiedziałem że CSKA mocniej zacznie to spotkanie i tak jak pisałem w poprzednim temacie otworzy to spotkanie... i zamiast w pierwszej tercji, bramka padła na początku drugiej, trochę szkoda ale nie można się zamartwiać.
Dziś typ trochę bardziej ryzykowny, rusza moja jedna z ulubionych lig MHL, w pierwszych meczach staną przed sobą Lokomotiv Jaroslaw 2 i MHK Spartka Moskwa. Wiem że to mało istotna informacja gdyż w tej lidze rotacja zawodników jest tak wielka, że dobre rozeznanie będziemy mieć po kilku kolejkach, ale warto zaznaczyć że Loko w swojej konferencji zajęło 1 miejsce, a Spartak 3. Loko wygrało całe play-offy a goście z Moskwy odpadli w ćwierćfinale z drugim finalistą SKA-1946.
Ale wracając do teraźniejszości, oba kluby mają przed sobą dobrze przygotowany okres przygotowawczy przed rozpoczęciem sezonu i myślę że to daję nam na prawdę obraz na temat tego typu. Lokomotiv wygrał Międzynarodowe mistrzostwa juniorów, co jest nie lada wyczynem. Natomiast Spartak na 13 spotkań przedsezonowych wygrał 11 razy, zdobywając przy tym 52 bramki, które dają nam średnio lekko ponad 4 bramki zdobyte w każdym meczu.
Reasumując nie ukrywam, że sam stawiam w roli faworyta Loko, na które kurs wynosi około 1.75, natomiast na Spartak 3.20, ale liczę po takich rozgrywkach i prezentowanym poziomie na otwarty mecz z dużą ilością goli.
Warto również zaznaczyć, że część graczy odeszłą do KHL, ale spora ilość również została, między innymi:
MHL: Rozanov 21bramek 27asyst, Sorokin 16b 32a, Kravchenko 17b 19a czy Rybakov 21b 30a.
Loko: Zhukov 17b 24a, Chervonenko 17b 15a, czy Rozanov 21b 27a.
I wielu innych, którzy błyszczeli na CWC: Kovalenko, Slepets czy Ivanow, którzy regularnie zdobywali bramki.
W ubiegłym sezonie między tymi dwoma zespołami zostały rozegrane cztery mecze:
3:3
5:6
4:2
5:3
4krotnie wygrywało Loko, raz po do dogrywce.
Kończąc te wywody, na dzień dzisiejszy oba te zespoły mają porównywalną kadrę i wątpię aby na pierwszy mecz sezonu, zawodnicy byli oszczędzani. Jako że jest to liga juniorska, będą zdarzać się i błędy, które mam nadzieję zaowocują w znaczną ilość bramek.
Typ może trochę ryzykowny, ale trzeba gonić topkę ???? Dla bardziej ostrożnych linia 5.5.
GL
⛔100
 
R 687,8K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia, Serie B
Godzina: 01:30
Spotkanie: Sao Bento - Paysandu
Typ: remis
Kurs:
2,95
Bukmacher LVBet
Analiza:


Szukania remisów ciąg dalszy. Niestety wszystkie mecze kończyły się jednobramkowymi zwycięstwami. Może dziś w nocy w Brazylii. Obie ekipy mocno remisowe. Sao Bento aż 10 remisów w 24 spotkaniach, a Paysandu 8 rezultatów nierozstrzygniętych. Patrząc, na liczbę remisów gospodarzy to aż dziwne, że od czterech spotkań nie podzielili się punktami. W mojej opinii trochę zwiesza to szanse na to, że dziś taki rezultat padnie. Paysandu na 10 ostatnich spotkań remisy zaliczyli 3 więc średnio jak w statystyce. W jedynym H2H w maju tego roku było 1:1. Wierzę, że dziś w nocy będzie kolejny remis
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP US Open
Godzina: 02:30

Spotkanie: fortuna
Analiza:
Pierwszy mecz tych panów na innej nawierzchni niż ziemna dotychczasowy bilans 7:3 dla Nadala.
Przed turniejem w ciemno bym grał 3:0 dla Nadala, ale Nadal ma o dziwo problemy na tym
wolnym hardzie. Ostatni mecz z Basilem niespodziewanie stracony set, wynik końcowy 3:1.
Wcześniej ogromne problemy z Kaczką tak naprawde powinien przegrywać 2:0 w setach ale
jak to Nadal wyciągnął i zakończył mecz 3:1.
Za to Thiem na Us Open mnie zaskoczył, świetny ostatni mecz z Andersonem pokazał, że wraca
do siebie po tym jak odwalil kilka meczy przed turniejem z zawodnikami których wcześniej wciągał nosem.
Nie mniej jednak uważam że Thiema stać nie więcej niż na tego seta, choc w sporcie wszystko jest
możliwe co pokazał król Roger ???? ????
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia, Serie B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Avai - CRB
Typ: under 2,5
Kurs: 1,64
Bukmacher Unibet
Analiza:
Na dziś analiza krótka bo z telefonu. Takie wyniki w Serie B brazylijskiej to częsta sprawa, liga mocno underowa. Na chwilę obecną to już seria 5 meczy z rzędu obu ekip z underem 2,5 i dzis może być numer 6. Avai jest faworytem tego meczu jednak mnie interesuja tu bramka. W 24 meczach Avai ma bilans bramkowy tylko 31:19 a CRB 19:26 co jest bardzo słabym wynikiem.
Pozdrawiam
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
GODZINA: 10:00
DYSCYPLINA: Tenis - Cassis hard
MECZ: Alexandre Muller vs Evans
TYP: Muller Alexandre
KURS: 5,5
BUKMACHER: Unibet
Na francuskiej ziemi spotka się jutro autochton z Brytyjczykiem. 400 w rankingu ATP Francuz Alexandre Muller i opuszczający się w grze Brytyjczyk była 41 rakieta w rankingu ATP.
https://www.atpworldtour.com/en/players/alexandre-muller/mp20/overview
https://www.atpworldtour.com/en/players/daniel-evans/e687/overview
Młodszy, wyższy, i głodny sukcesów Francuz ogra mam nadzieję Brytyjczyka.
Pozdrawiam
✅400
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Kwalifikacje ME U-21
Godzina: 20:30
Spotkanie: San Marino- Czechy
Typ: +3,5 gola
Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Analiza
:
Spotkanie dwóch młodych reprezentacji: San Marino i Czech. Drużyna z San Marino, w przeciwieństwie do rywala nie ma już szans na wyjście z grupy- co więcej, jest najsłabszym zespołem spośród wszystkich znajdujących się na tych kwalifikacjach. W 7 ostatnich spotkaniach reprezentacja San Marino zdołała zdobyć tylko jednego gola, straciła natomiast 22. Z tego wynika, że średnio drużyna ta traci ok. trzech bramek na mecz.
Natomiast reprezentacja Czech mimo, że też nie radzi sobie w grupie rewelacyjnie to jednak jest drużyną dużo mocniejszą od swojego przeciwnika. W meczach zespołu z Czech na tych kwalifikacjach padały przynajmniej 3 bramki. Bezpośrednie pojedynki tych dwóch drużyn kończyły się wynikami: 3-1,5-0, 8-0, zawsze z przewagą Czechów.
Typuję tutaj wynik overowy i liczę bardziej na reprezentacje Czech z uwagi na większą mobilizacje i lepszą kadrę ale nie wykluczam też gola San Marino, które może próbować zawalczyć o drugiego gola do pary ;)
⛔100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA / Chicago
Godzina: 18;30
Spotkanie: Rodina, Evgeniya - Sorribes Tormo, Sara
Typ: Rodina
Kurs: 1.9
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rodina w meczu z Stephens podczas USO wyglądała na prawdę przyzwoicie. W drugim secie zabrakło trochę szczęścia i mogło ugryźć jednego seta amerykance. Jeśli zagra tak przeciwko Hiszpance, to powinno to przynieś sukces. Sara została mocno obita przez Gavrilova podczas pierwszego meczu USO (nie złamała przeciwniczki i w drugiem secie zdobyła tylko 4 punkty) została bardzo mocno zepchnięta do defensywy i kompletnie sobie z tym nie radziła. Myślę, że obie zawodniczki podejdą profesjonalnie do tego meczu, a na koniec zawodniczka z Rosji będzie szczęśliwa.
⛔100
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowacja-Dania
Typ: gole drużyny
Strzeli druż.gości
Kurs:
2,5
Bukmacher: totolotek
kolega powyżej ijuż prawie wszystko o tym meczu nasmarował Danie prawdopodobnie zagra drużyną futsbal i 3-ligowcami .Słowacja zagra typowy sparing trener będzie sprawdzał różnej maści grajków ,zagranie taktyczne stałe fragmenty gry itp. fajny kurs wystawił totolotek na gole drużyn ,drużna gości strz. kurs 2,5 Słowacja przy prowadzeniu wysokim da zapewne gościa coś strzelić
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Genua (Włochy)
Godzina: 10:30
Spotkanie: Hubert Hurkacz - Andrea Arnaboldi
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy. Obaj panowie grali w wielkoszlemowym US Open. Hubert odpadł w 2 rundzie, natomiast Włoch Arnaboldi zaraz w 1 spotkaniu w kwalifikacjach. Hurkacz jest graczem o zdecydowanie większym potencjale i wielką nadzieją naszego polskiego tenisa. Jednak w tym spotkaniu idę w stronę niespodzianki i zwycięstwa zawodnika gospodarzy. Po wielkim szlemie trudno jest się przestawić na turniej challengerowy zwłaszcza, że Hurkacz przebrnął w US Open przez kwale i odpadł dopiero w 2 rundzie z faworyzowanym Ciliciem. Arnaboldi po powrocie z Ameryki też odpadł zaraz w 1 meczu na challangerze we włoskim Como. Tutaj z Hurkaczem może być podobnie, zmiana kontynentu, zmiana rangi turnieju oraz zmiana nawierzchni. Hubert jest młodym zawodnikiem więc to dla niego pewna nowość, z którą może sobie nie poradzić. Umiejętności i potencjał wydają się być po stronie Naszego rodaka ale sytuacja o której pisałem wyżej to dla niego pewna nowość i w tej kwesti nie ma jeszcze takiego doświadczenia. Spróbuję tutaj niespodzianki i pogram na Arnaboldi.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 15:30
Spotkanie: BIG - Renegades
Typ: Renegades
Kurs: 2.41
Bukmacher: fortuna
Analiza: w końcu doczekaliśmy się pierwszego dnia Majora. W pierwszej rundzie mamy 8 meczów BO1. Wybrałem BIG vs Renegades bo uważam, że ten mecz będzie bardziej wyrównany, niż wskazują na to kursy.
BIG podczas ostatniego swojego turnieju ESL w Kolonii pokazali kawał dobrego CS&#39;a. Byli wówczas w naprawdę wysokiej formie. Przegrali w finale na Navi 1:3. Może wielu się ze mną nie zgadzać ale ja uważam, że sporą rolę w ich grze mieli kibice, którzy bez przerwy im dopingowali. Teraz wracają do gry po dwumiesięcznej przerwie od oficjalnych meczów.
Renegades natomiast wydaje się byc dla mnie stabilniejsza drużyną. Według bukmacherów są w tym spotkaniu underdogiem, choć ich gra tego w ogóle nie wskazuje. Australijczycy mają dobrego cache i traina, oby pick był na którąś z tych map bo to może być klucz do zwycięstwa.
Zapraszam do tematu turnieju: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-faceit-major-2018.153377/
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom