>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.06.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, LŚ
Spotkanie: Brazylia - Australia
Typ: over 130,5 pkt
Kurs: 1,5
Godz; 19
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo ciekawy typ na dzisiaj i kurs również przyzwoity do zagrania jakiegoś dubla. Faworyt zdecydowany Brazylia ja jednak myślę ze Australijczycy im sie postawią może nawet urwą seta. 130 pkt dzieląc na 3 to 43 pkt na set wiec Brazylijczycy musieliby nokautować Australie w kazdym secie i dawać im max 18 pkt w secie. Oglądałem spotkanie Australii z Włochami i grali naprawdę solidnie w każdym meczu urwali po secie, Brazylia natomiast nie bez problemów ograła Serbie odpowiednio 3:2 i 3:1. Wygrana Brazylii niemal pewna jednak ja nie wróżę im tak łatwej przeprawy jak podają to buki. Powodzenia;)
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Data: 05.06.2015
Spotkanie:Andy Murray vs Novak Djokovic
Typ: Over 0,5 tie breaka w meczu
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czas na półfinałowe spotkania we French Open a moim zdaniem przedwczesny finał.Serb Novak Djokovic podejmie Szkota Andy&#39;ego Murraya i będzie to na pewno niezwykle emocjonujący mecz.Bukmacherzy skreślają Brytyjczyka już praktycznie ustawiając Serba w finale.Kursy są dość śmieszne ale ja tu idę w stronę zaciętości tego spotkania a co za tym idzie tie breaki.Jak dla mnie nie będzie to mecz do jednej bramki i Andy jest w stanie powalczyć o jakiś wynik.To co buduje ten typ to serwis Murraya.Andy pokazywał nie raz nawet w meczu z Ferrerem że z trudnych sytuacji potrafi wychodzić poprzez niesamowity serwis.Jego serwis jest na wysokim poziomie i to myślę pozwala mu na to by bronić się przed przełamaniami ze strony Nole.Nadal był tyle razy łamany już od początku spotkania po nie potrafił utrzymać podania swoim serwisem który nie roibł Serbowi żadnej krzywdy.Ze strony Szkota będzie inaczej który na pewno będzie mógł się obronić serwisem i doprowadzić do tie breaka.Jak dla mnie jest to ciekawy bet na ten mecz tym bardziej że Bet365 wystawił na to zdarzenie kurs tylko 1.90 więc w unibecie na pewno warto spróbować.Na pewno głównym czynnikiem będzie tu postawa Murraya bo Nole przełamać jest niezwykle ciężko jeśli ten jest na 100% skoncentrowany.Panicz na pewno będzie walczył do upadłego by doskoczyć do gardła Serbowi i myślę że w jakimś stopniu może się to udać dlatego można też spróbować over 3,5 seta.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Australian Goldfields Open - kwalifikacje
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Jamie Jones v Chris Wakelin
Typ: Chris Wakelin
Kurs: 2.50 Bukmacher: sportingbet
Analiza: Trudno przejść obojętnie obok formy Wakelina w tych kwalifikacjach i ja nie zamierzam grać przeciwko świetnie dysponowanemu graczowi. W tym tygodniu oddał tylko 3 frejmy, na koncie trzy łatwe zwycięstwa (Taubman, Steadman, Highfield), w tym 2 setki (101, 118) plus sporo dobrych podejść. Nikt nie powinien mieć łatwo przeciwko Wakelinowi, a już zwłaszcza rozpoczynający sezon Jones. Walijczyk solidnie zakończył sezon (awans do Crucible), ale cały sezon miał raczej przeciętny. Dzisiaj już od pierwszego meczu postawiony przed trudnym zadaniem, myślę, że Wakelin jest w stanie co najmniej dać wyrównany mecz faworytowi, a patrząc na jego formę to nie zdziwi mnie również jego awans.
⛔ 100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny/French Open 2015
Godzina: 13:00
Spotkanie: Jo - Wilfried Tsonga - Stan Wawrinka
Typ: Wawrinka przegra 1 set, wygra mecz
Kurs: 7,45
Bukmacher: Betsson

Tsonga jest silny jak koń i jeżeli ma coś w tym meczu zdziałać, to daję mu szansę na to ewentualnie w pierwszym secie. Pierwszy set to zawsze jest jednak lekka loteria. Nowe warunki, słońce, publiczność. Wawrinka to zawodowiec, ale nawet on na oswojenie się z paryską publicznością może chwile potrzebować. Obaj mogą też wygrywać swoje serwisy i dojdzie do tiebreaka. Tu też może Tsonga okazac się górą. Tak to widzę.
Kurs jest niezwykle zachęcający. Moim zdaniem to błąd bukmacherów, bo na opcję odwrotną, że Tsonga po przegraniu pierwszego seta, wygrywa mecz jest [email protected]???? Nie ograniam.
Dlatego postanowiłem zaryzykować.
Jeżeli Wawrinka przegra pierwszego seta, to typ prawdopodobnie okaże się trafiony. Im dłużej mecz będzie trwał, tym większe szanse daję Wawrince.
⛔ 100
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / T-Mobile Ekstraklasa /
Godzina 20:30
Górnik Łęczna : GKS Bełchatów
- czerwona kartka / tak /
- Kurs 3.70 / Betsson

No to kończymy dziś z naszą Ekstraklasą , grupa spadkowa rozgrywa 37 kolejkę a ja wybieram pojedynek pomiędzy Łęczną a Bełchatowem i nie ukrywam że liczę tu na czerwoną kartkę , ale po kolei ... gospodarze aby pozostać w lidze muszą to spotkanie wygrać wtedy nie muszą zaglądać na inne boiska , są w tabeli tuż nad spadkiem i dzięki lepszemu bilansowi bramek wyprzedzają Zawiszę która gra dziś przy ulicy Cichej z Ruchem a tu może być różnie tak więc Łęczna najlepiej gdy dziś zdobyła komplet pkt , ale czy to zadanie do wykonania ? śmiem wątpić gdyż z Bełchatowem po prostu im nie idzie i jak dotąd tylko raz udało im się z nimi wygrać a na dodatek było to dawno , dawno temu w sezonie 1999/2000 na poziomie II ligi , goście natomiast wiadomo że jest to ich ostatnie 90 min gry na poziomie Ekstraklasy i liczę że będą chcieli godnie się z nią pożegnać a może pociągnąć za sobą dzisiejszego rywala bo przecież gra im się z nimi wyjątkowo dobrze ( to takie moje widzi mi się ) , w tym sezonie w meczach pomiędzy nimi padł dwa razy remis i popatrzmy jak to wyglądało i tak ... pierwszy pojedynek to 3 kolejka , sędzią był pan Marcinek Borski i jego dorobek w tym meczu taki ... 4 żółtka i bezpośrednia czerwona dla Bartka Ślusarskiego ( GKS Bełchatów ) , teraz drugi pojedynek 18 kolejka , sędzia Paweł Raczkowski i jego bilans to 6 żółtych kartoników czyli też nie było za bardzo fair-play , a dziś sędzia pojedynku jest pan Tomek Kwiatkowski a w tym sezonie pokazał 101 żółtych i 7 czerwonych kartek i w/g mnie dobry wynik pana Tomka , w 28 kolejce tego sezonu sędziował pojedynek Korony Kielce z Łęczną i pokazał czerwień dla Marcina Kwiatkowskiego z Łęcznej ( dla mnie dobry znak ) a ogólnie jego sędziowanie to - mecze z udziałem Łęcznej a było ich 10 a statystyka 49 żółtek i 2 czerwone , mecze z udziałem Bełchatowa to zaledwie dwa spotkania a bilans 9 żółtych 2 czerwone tak więc jak dla mnie super , i na zakończenie to osobiście liczę na brutalny mecz ze sporą ilością fauli i któryś zostanie zakwalifikowany do pokazania czerwieni !
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros
Data: 05.06.2015
Godzina:15.00
Spotkanie:Andy Murray vs Novak Djokovic
Typ: Andy Murray
Kurs: 5.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Moim zdaniem kursy na to spotkanie to gruba przesada. Rozumiem Djokovic to ostatnio hegemon tenisa jak dawniej Federer. Cztery turnieje z rzędu wygrane tutaj pogrom każdego z rywali.Bilans zdecydowanie do Serba 18-9. Jednak Andy to już zupełnie inny zawodnik świetny okres współpracy z Lendlem, ale teraz Mauresmo robi kawał dobrej roboty. Szkot po ślubie gra rewelacyjnie wygrane w Madrycie i Monachium szczególnie Madryt robią wrażenie ponieważ korty ziemne to była pięta achillesowa Szkota. Djokowic gra bardzo pewnie jednak Andy dobierał siędo skóry Serbowi w Melbourne oraz Miami. Tam nie wyszło chociaż wyglądało że jest w stanie pokonać lidera rankingu. Moim zdaniem dziś czeka nas ciekawy mecz nie wykluczam 5 setów i sensacji chociażdlamnie to będzie lekka niespodzianka. Moim zdaniem Andy to w tej chwili razem z Wawrinka gracze którzy mogą ograć Djokovica w Paryżu.
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? RG
Godzina: 15:00
Spotkanie: Djokovic N. - Murray A.
Typ: Powyżej 12.5 gemów w pierwszym secie.
Kurs: 5.60
Bukmacher: UniBet
Analiza:
Ja dziś może pójdę w totalne szaleństwo, ale od pewnego czasu (jak już większość forumowiczów wspomniała, i też wie, ślub z Kim Sears miała na pewno wpływ na grę Andiego) Murray gra naprawdę dobry tenis. Myślę, że pierwszy set będzie najbardziej wymagający u tych dwóch panów. Wątpię, aby któryś z nich odpuścił chociaż jednego gema. Szczerzę myślę, że o wiele przyjemniejsze widowisko byłoby, gdybyśmy zobaczyli pierwszego seta wygranego u Brytyjczyka. W tym spotkaniu jest naprawdę wszystko możliwe. Widziałem jak Djoko grał z Richardem. Co prawda Richard totalnie dał ciała, ale potrafił sprawić w pewnych momentach Novakowi problemów. Andy to nie Richard ani Nadal, tutaj będzie większa walka moim zdaniem. Djok na totalnym gazie i z chęcią łaknie wygraną w RG, ale Andy nie pozwoli mu na łatwą drogę ku temu. Czy w pierwszym secie zobaczymy Tie-Break&#39;a? Myślę, że tak, dlatego też idę w tym kierunku za grosze. Polecam pogranie over 9.5 (@1.89 UnieBet) z pewnością siądzie. Finał zapowiada się dość typowy, Staś vs Djoko. Nie skreślam co prawda Murray&#39;a, ale to co wyprawia Djoker przerasta poziom wszystkich zawodników na ten moment w ATP.
Dodatkowo:
▶ powyżej 8.5 gemów @1.29 UniBet (do podbicia jakiegoś kuponu można)
▶ powyżej 36.5 gemów w meczu @1.93 UniBet
▶ powyżej 43.5 gemów w meczu @3.45 UniBet
⛔ 100
 
C 8

camilioflower

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja. PTT 1.Lig - Play Offy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Samsunspor-Antalyaspor
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie Samsunspor-Antalyaspor. Odbędzie się ono w ramach play offów o najwyższą klasę rozgrywkową w Turcji. Jest to finał tych play offów. W półfinale Samsunspor wygrał w dwumeczu z Alanyasporem 9:1. W drugim meczu postawiłem Samsunspor i gładko weszło(4:0). Antalyaspor natomiast wygrał w pierwszym spotkaniu u siebie z Adana Demirspor 3:0, aby na wyjeździe przegrać 0:2. Według mnie faworytem jest Samsunspor, który ostatnio notuje świetne wyniki. W 5 ostatnich spotkaniach wygrali 4 razy i jeden mecz zremisowali. Antalyaspor z kolei, 3 mecze wygrał i 2 przegrał. Stawiam dzisiaj na Samsunspor.

⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna- Polska - Ekstraklasa
SPotkanie Piast-Cracovia
Typ: over 3,5
Kurs 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz bez żadnej stawki - oba zespoły juz sobie zapewniły utrzymanie. Cracovia nie przegrała od 8 meczów i pokazuje, że powinna walczyć o coś więcej. Piast też ma potencjał. W jednej i drugiej drużynie ma kto strzelać - Wilczek i Wasiljew u gliwiczan, Dialiba, Rakels i Budziński u gości. Liczę, że bez zbednych kalkulacji oba teamy sobie dziś postrzelają na koniec sezonu. Na 5 poprzednich gier tych drużyn 4 razy padały minimum 3 gole.
⛔ 100
 
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis
Godz: 15 :00
Spotkanie :Urszula Radwańska-Marina Melnikowa
Typ: 2
Kurs:6.0
Bukmacher:Bet 365
Analiza:
Za kilka minut nasza Urszula zmierzy sie z rosjanka w pierwszej rundzie WTA Hertogenbosch. Nie wiem czemu nasza zawodniczka jest az taka faworytka .Nasza zawodniczka zajmuje 109 miejsce w rankingu a rosjanka 171 .Obie zawodniczki szybko odpadły w Rg .Rasdwanska przegrywajac z Chang 0-2 ktora rozpoczyna druga setke rankingu a rosjanka przegrala 1-2 z serbka Martic Petra.
Mysle ze kursy sa zawyzone a mecz bedzie wyrownany wiec warto zaryzykowac na rosjanke.
⛔ 100
 
4859 3

4859

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Korona Kielce- Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: KORONA
Kurs: 1.75
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Witam. Kieleckie media zgodnie wieszczą, iż zaczynający się o 20.30 mecz będzie jednym z najważniejszych w historii klubu. Korona musi wygrać aby utrzymać się w Ekstraklasie. Ewentualny remis lub porażka mogą wyrzucić ten klub z piłkarskiej elity raz na zawsze. Korona ma ogromne problemy finansowe i jedyną rzeczą, która utrzymuje ten klub przy życiu jest właśnie gra w Ekstraklasie. Jeżeli Korona dziś spadnie to na kolejny powrót może czekać bardzo długo. O utrzymanie biją się ponadto jeszcze Zawisza Bydgoszcz oraz Górnik Łęczna. Ci drudzy powinni ograć u siebie zdegradowany już Bełchatów i tym samym zapewnić sobie utrzymanie. Z kolei Zawisza ma ciężki wyjazd do Chorzowa, ale nawet ewentualnie trzy punkty nie gwarantują jej niczego. Sytuacja Zawiszy jest jednak inna. Zespół ten gra o utrzymanie, a nie o życie tak jak Korona. Radosław Osuch na pewno liczy się z możliwością spadku i jestem przekonany, że jeżeli on nastąpi to po rocznej banicji Bydgoszcz znowu zawita do Ekstraklasy. Niestety w Koronie tak różowo nie jest i obawiam się, że po spadku może ona podzielić los Widzewa Łódź i de facto zniknąć z piłkarskiej mapy Polski. Zdają sobie sprawę wszyscy w Kielcach i dlatego mobilizacja jest olbrzymia. Trener Tarasiewicz podkreśla, że zespół nie będzie nawet patrzył na wyniki w innych spotkaniach tylko sam dążył do trzech punktów. W podobnym tonie wypowiadają się zawodnicy. Dodatkowo kibice zapowiadają mocny doping przez całe 90 minut.
Podbeskidzie z kolei rzutem na taśmę utrzymało się w poprzedniej kolejce. Zespół Dariusza Kubickiego nie jest w najlepszej formie, zwłaszcza na wyjazdach. Myślę też, że w głowach mają już wakacje i w Kielcach zwyczajnie zabraknie im mobilizacji do przeciwstawienia się napierającym gospodarzom. Dodatkowo w Podbeskidziu występuje kilku piłkarzy, którzy kiedyś grali w Kielcach i według mnie nie będą chcieli pogrążyć swojego byłego klubu.
Kolejnym argumentem na korzyść Korony jest statystyka. Otóż Podbeskidzie NIGDY nie wygrało w Kielcach w meczach o punkty. Na 7 spotkań tylko jedno zakończyło się remisem, a reszta zwycięstwami Korony.
Myślę, że Korona dziś nie zaprzepaści szansy na utrzymanie się i z pomocą kibiców pokona przyjezdnych. Trener Tarasiewicz ma do dyspozycji praktycznie cały podstawowy skład.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
Przewidywane składy:
Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Kamil Sylwestrzak, Leandro - Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Siergiej Pilipczuk, Olivier Kapo - Przemysław Trytko.
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Richard Zajac - Marek Sokołowski, Kristián Kolcak, Bartłomiej Konieczny, Piotr Tomasik - Frank Adu Kwame, Maciej Iwański, Adam Deja, Bartosz Śpiączka, Damian Chmiel - Robert Demjan.
✅ 75
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia Tippeligaen
Spotkanie: Tromso - Molde
Typ: over 4,5
Kurs: 4,10
Godz; 19:00
Bukmacher: Expekt
Tromso ma bardzo słabą defensywę, ale niezwykle dobrze radzą sobie w grze z kontry. Zresztą wyniki same o tym świadczą. W domu 2:2 z Odd (oglądałem ten mecz mógł być wiele wyższy wynik, ale goście jakby nie chcieli grać) czy 4:5 z Valerengą, albo przegrana 3:4 na wyjeździe z Mojndalen. No same z siebie te wyniki się nie wzięły. No i do tego dochodzą goście, którzy walić w bramkę przeciwnika potrafią jak mało kto w Norwegii, a świadczyć o tym może chociażby 30 strzelonych goli w 11 meczach. Są to dobrze dopasowane drużyny, na to, aby padł bardzo wysoki wynik. Stawiam over i czekam na mecz.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Roland-Garros 2015
Godzina:
17:15
Spotkanie:
Djokovic N. - Murray A.
Typ:
over 3.5 setów
Kurs:
1.70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
H2H 18:8 z lat 2006-2015. Znają się jak psy, są przyjaciółmi w życiu, grali ze sobą mnóstwo razy czy uczestniczyli w różnych imprezach okolicznościowych. Wiadomo o co grają i każdy z nich jest tego świadomy. Djokovic idzie jak burza, ale dzisiaj liczę na moment słabości, bo nie oszukujmy się, ale aktualnie Murray od kilku tygodniu prezentuje się zdecydowanie lepiej niż np. Rafael Nadal. Odkąd się ożenił nie przegrał jeszcze meczu i to na mączce.Widać, że Andy dojrzał, gra bardzo ambitnie. Już na turniejach typu Australian Open czy Miami gdzie Szkot gra najlepszy tenis, potrafił urwać set Novakowi. Na większości szlemów ich mecze były bardzo długie, oprócz tego pamiętnego Wimbledonu którego wygrał Murray 3:0 na oczach premiera Wielkiej Brytanii. Najbardziej prawdopodobny wynik moim zdaniem to 3:1 dla Serba, chociaż kto tam wie co pokaże tak bardzo zmobilizowany Andy Murray.


✅ 70
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP PARYŻ
DJOKOVIC - MURRAY
godzina : ZA chwilkę zaczynają
TYP Match Result &amp; Both Players To Win A Set
ANDY MURRAY
kurs 6,5
williamhill
No własnie jak napisał AKA SHAKAL cholera wie co pokaże dzisiaj Andy Murray .Djoko odwalił czarną robotę i pokonał Nadala , podobnie jak na Wimbledonie dwa lata temu DEL POTRO.Obaj w życiowej formie , Andy w takich meczach potrafi się niesamowicie zmotywować , nie jest faworytem i zagra bez presjii.Ja kibicuje dzisiaj szkotowi i po takim kursie stawiam na Murraya ale bardzo watpię żeby wygrał 3:0.Typ ryzykowny spokojna stawka adekwatna do kursu .
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice – Cracovia
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Buk: unibet
Godz. 20:30
Analiza:
Dziś już wszystko się wyjaśni po 22 poznamy drugie ze spadkowiczów jednak dla mnie wydaje się że najbardziej interesującym spotkaniem będzie jednak jedyny mecz w którym obie ekipy o nic już nie walczą z prostej przyczyny z takim podejściem ten mecz może po prostu obfitować w wiele bramek. Zacznijmy od gości którzy od momentu przyjścia Zielińskiego zaczęli gra świetną piłkę od ośmiu spotkań nie przegrali meczu i tylko dwa zremisowali. Nowy trener nowe ustawienie które poprawiło zarówno grę w defensywie jak i ofensywie szczególnie w tym drugim aspekcie wygląda to bardzo fajnie, jest szybka kombinacyjna gra no i też nie ma co ukrywać wróciło szczęście. Seria dobrych wyników sprawiła też po prostu że zespół czuje się pewnie i na pewno tej pewności w swoich poczynaniach nie stracili mimo że już wszystko wiedzą. Ostatecznie trzy wyjazdy to zwycięstwa po 0:3 wygląd to wręcz kapitalnie. Moim zdaniem dziś grając na luzie ta jakość w ofensywie będzie utrzymana jak już jakaś formacja straci na koncentracji to na pewno będzie to defensywa tym bardziej że Piast Gliwice też wyjdzie bez ciśnienia, a ostatnio również w Gliwicach w ofensywie jest dużo jakości. Grając o utrzymanie zespól pod wodzą Czecha Latali robił festiwale bramkowe przed własną publicznością 6:3 z GKS Bełchatów, 2:3 z Łęczną oraz już skromniej ale z overem także zakończyło się starcie z Podbeskidziem – wszystkie te zespoły również wówczas walczyły o utrzymanie a mimo to taktyka zespołu była ta sama tak więc sprawa jest jasna z tym trenerem zespół będzie opierał swoją grę na ofensywie, a na pewno to podejście w dzisiejszym starciu będzie takie. Na koniec jeszcze trzy ostatnie starcia tych ekip to 3:1, 4:2 właśnie tutaj i 1:5 to mówi też wiele a tak patrząc realnie to w tej chwili oba zespoły wydaje mi się że wyglądają jeszcze lepiej w ataku.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zizek 27

zizek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów-Zawisza Bydgoszcz
Typ: BTS
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam! Ruch u siebie już pewny utrzymania w lidze podejmie drużynę z Bydgoszczy ,która powalczy o utrzymanie . Zawisza nie ma nic do stracenia i pewnie będzie chciała zdobyc jak najszybciej gola ,czyli co za tym idzie się otworzą i ruch dzięki temu zapewne to wykorzysta i coś strzeli. Jeśli nie uda się z kontry to pewnie coś wpadnie z akcji lub ze stałego fragmentu. Ruch u siebie w ostatnich 12 spotkaniach ekstraklasy tylko raz nie strzelił gola ( z Legią) ,więc i dzisiaj z Zawiszą pewnie też coś wpadnie.
Zawisza na wyjeździe w lidze w ostatnich 8 spotkaniach tylko raz nie strzeliła bramki (również z Legią) . Dzisiaj Zawisza ,która nie ma nic do stracenia i zaatakuje pewnie od 1 minuty swojego rywala powinna strzelić minimum jednego gola .
W trzech ostatnich spotkaniach między Ruchem a Zawiszą padł BTS.
Uważam ,że dzisiejszy typ ma spore szanse powodzenia .
&quot;W naszym życiu dzieją się rzeczy na które nie mamy wpływu&quot; ;-)
✅ 66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom