>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 5.03.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna | Wlochy - puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus-Fiorentina
Typ: -2,5 bramki
Kurs: 1.94
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam.
Ciężki mecz JUVE.
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Juventusem a Fiorentiną. Po wczorajszym remisie Lazio, dziś myślę, że Juve będzie mieć ciężkoą przeprawę.
Ostatnie mecze tych ekip w Turynie:
Juventus – Fiorentina 1:1
Juventus – Fiorentina 1:0
Juventus – Fiorentina 2:0
Juventus – Fiorentina 2:1
Juventus – Fiorentina 1:1
Prawdopodobny skład Juve [3-5-2]:
Storari – Chiellini, Bonucci, Barzagli- Cagile, Vidal, Marchisio, Padoin, Pereyra - Tevez, Llorente.
Skład Fiorentiny [4-3-3]:
Neto- Alonso, Rodríguez, Richards, Rosi- Valero, Pizarro, Fernández- Salah, Gomez, Vargas.
Nie zagrają:
Kwadwo Asamoah (Juventus) - stan zapalny stawu kolanowego
Romulo (Juventus) - przepuklina pachwinowa
Andrea Pirlo (Juventus) - uraz mięśnia prawej łydki
Giuseppe Rossi (Fiorentina) - zerwane więzadła krzyżowe w kolanie
Federico Bernardeschi (Fiorentina) - złamana kostka
Khouma Babacar (Fiorentina) - uszkodzony mięsień prawego uda
Stefan Savić (Fiorentina) - stłuczone mięśnie
Cristiano Lupatelli (Fiorentina) - problemy z barkiem
Ciprian Tatarusanu (Fiorentina) - ból kręgosłupa
Nenad Tomović (Fiorentina) - uraz odcinka szyjnego
Juve nie wygrało Coppa Italia od 1995 roku, sporo czasu. Massimiliano Allegri zapowiedział na konferencji przedmeczowej, że ten puchar jest dla niego bardzo ważny i chce go zdobyć!
Włoskie mecze to ciężkie mecze do przewidzenia.
Fiorentina będzie chciała wywieźć z Turynu dobry wynik, remis wezmą w ciemno, bo wtedy szanse na wygraną u siebie wzrosną. Boję się dawać „gołą” 1, nie lubię kursów 1,5 czy 1,6. Niby duża szansa, że mecz wejdzie, ale często się zdarza odwrotnie – remis.
Po kursach, jakie daje np. Bet-at-home bukmacherzy dają szanse na zwycięstwo Juve 60%, Remis 24%, 16% na Fiorentinę co daje w sumie 100%.
Więc bukmacher oszacował stopę zysku 10%
Bukmacher opracowując ofertę kursową, szacuje prawdopodobieństwo każdego wyniku w każdej rozgrywce. Na przykład dla meczu nr 1 prawdopodobieństwo zwycięstwa drużyny A, prawdopodobieństwo remisu, prawdopodobieństwo wygranej drużyny B. W najprostszym przypadku może stwierdzić, że każdy wynik jest równie prawdopodobny.
Oszacuje zatem, że dla każdego ze zdarzeń prawdopodobieństwo wynosi 33 %. Tym samym szacuje, jaka część graczy będzie skłonna postawić na każdy z możliwych wyników rozgrywki. Na podstawie oszacowanego wcześniej prawdopodobieństwa, oblicza maksymalny kurs, przy jakim opłaca mu się przyjmować zakłady.
KURS = 1/PRAWDOPODOBIEŃSTWO
Następnie kurs ten obniża o założoną przez siebie stopę zysku, na przykład 10 %. Wylicza zatem kurs:
KURS = (1/PRAWDOPODOBIEŃSTWO)x90%
Jeśli ogół grających podobnie oszacuje prawdopodobieństwo każdego z rezultatów rozgrywki, (tzn. kiedy 33 % graczy zdecyduje się postawić na zwycięstwo drużyny A, 33 % na remis i 33 % na zwycięstwo drużyny B) wówczas - jak łatwo można wyliczyć - niezależnie od rezultatu spotkania, bukmacher wygrywa 10 % wszystkich wniesionych opłat za zakłady.
Według podobnego wzoru obliczane są kursy dla rozgrywek, w których prawdopodobieństwo dla poszczególnych wyników nie jest takie samo.
Na przykład przy 10 % stopie zysku bukmachera:
zwycięstwo drużyny A: 50% - KURS=(1/0,5)x0,90=1,80 remis: 30% - KURS=(1/0,30)x0,90=3.00
Zwycięstwo drużyny B: 20% - KURS=(1/0,2)x0,9=4,5
Rozumiejąc zasadę obliczania kursów, możemy już przystąpić do operacji przeciwstawnej. Na podstawie tabeli kursów możemy obliczyć prawdopodobieństwa, jakie bukmacher przypisał poszczególnym zdarzeniom. Wystarczy skorzystać ze wzoru:
PRAWDOPODOBIEŃSTWO = 1/(KURSx(1/0,9))
Korzystając z tego wzoru widzimy, że jeśli bukmacher zaoferował nam kursyna dzisiejszy mecz JUVE z Fiorentiną 1,51-3,7-5,34 to oszacował prawdopodobieństwo poszczególnych wyników na 60%-24%-16%.
Jeśli wyliczone przez nas prawdopodobieństwa nie sumują się do 100% oznacza to, że bukmacher zdecydował się ustalić inną stopę zysku niż 10%.
Ja myślę, że Juve dzisiaj zamiast zdeptać fiołki, będzie mieć twardy orzech do zgryzienia, więc odradzam grać gołą 1 a kurs z x jest malutki.
Ja stawiam -2,5 bramki.
Powodzenia.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy Extraliga Play Offy
Godzina: 18:20
Spotkanie: Vitkovice-Pardubice
Typ: over 5,5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Czeskiej ligi hokeja gdzie zmierzą się z sobą Vitkovice z drużyną Pardubice dzisiaj spotykają się w Pley Offachto drugie spotkanie tych ekip wczoraj w pierwszym meczu padł wynik 8-2 dla drużyny gospodarzy Vitkovic, obie drużyny w tabeli na koniec zajęły Vitkovice 8 miejsce 75 punktów bramki 136-153, Pardubice 9 miejsce 74 punkty bramki 143-156.
W tym meczu liczę na powtórkę ze wczorajszego dnia gdzie padł wysoki wynik 8-2 i dzisiaj także liczę na te minimum 6 bramek.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea
Godzina: 11:00
Spotkanie: Woori - Hyundai
Typ: Hyundai -1,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Króciutko bo mecz zaczyna się za chwilę. Różnica klas,wyraźna w zespole gości Kevin Le Roux, zawodnik robiący różnicę u azjatów ???? Jedni i drudzy pod formą jednak bezpośredni bilans miażdzący dla Hyundai-a. 5 meczów 5 wygranych z maksymalnie 1 setem straconym. Dziś jedni i drudzy będą starali się wygrać z kompletem punktów ale wszelkei atuty po stronie gości. Wystarczy dobre przjęcie u gości i Kevin powinien spokojnie sobie poradzić. Powodzenia
✅
57


 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 17

baggins

Użytkownik
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Over 2.5 1.82 betsafe
Wydaje sie najpewniejszy typ na to spotkanie. Legia ze swoja wesola obrona i srodkiem pomocy z kiwajacym non stop Jodlowcem prosi się sama o strate bramek. Śląsk stwarza dużo sytuacji i w pierwszym meczu nawet grajac w 10 potrafil momentami dominowac. Oba zespoly powinny wystapic w najsilniejszych skladach (oprocz kontuzji czy kartek). Radze rowniez poczekac do ogloszenia skladow i w razie jakis kolejnych debilnych decyzji Berga zastanowic się nad opcja x2 za 2.02 na betsafe. Ja daje w tym meczu po 50% szans, bo kazdy sklad Legii gra bardzo niepewnie w obronie
⛔100 / Zły zapis!
 
charakter 24

charakter

Użytkownik
CZECHY: Extraliga - Play Offy Godz.18.20
Vitkovice - Pardubice
Typ: Vitkovice
Kurs : 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień czas zacząć. Na razie jest dobrze 100% skuteczności po 3 dniach , wiec gramy dalej. Dzis skupiam sie na Czeskich Play Offach . Jedynym atutem zwyciestwa gosci w tym meczu ze czasami odpalaja sie w delegacjach i wygrywaja z mocnymi zespolami. Ale nie sadze zeby stało sie dzis tak, po wczorajszym wygranym meczu przez Vitkovice 8:2, bedzie chcialo wygrac kolejny mecz przy zakfalikowac sie do dalszej serio Playoff, dzisiejsi goscie nie wygrali na wyjazdach od 5 spotkan. Od dwoch zawsze wygyrwali nasi dzisiejsi Gospodarze, a bylo 3 spotkania. W Extralidze oba te zespoly sasiaduja ze soba. Ale atut wlasnej publicznosci doprowadzi Gospodarzy do zwyciestwa.
TYP DNIA MARZEC
TYPY Dane - 3
TYPY Trafione - 3
Skuteczność - 100%
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1

michalnowak88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Esbjerg - Aalborg
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszytskich!
Szybko bo jestem w pracy i nie mam za bardzo czasu na dłuższą analizę. Dziwią mnie wciąż wysokie kursy na Aalborg w tym sezonie. Po ostatnim wygranym meczu właśnie z dzisiejszym przeciwnikiem są już na 4 miejscu w lidze tracąc 6 punktów do miejsca które premiuje do gry w Lidze Europy. Po odpadnięciu z europejskich pucharów (niestety trafili na zbyt mocne Club Brugge) piłkarze z Aalborga mogą się już skupić na własnym podwórku. Nie wiadomo jak zakończy się walka o europejskie puchary w lidze. Wydaje się że Midtjylland jest już poza zasięgiem więc zostaje tylko walka o Ligę Europy. Ale jeśli nie uda się to w lidze to czemu nie spróbować w pucharze? Jak dla mnie okazja ku temu dla piłkarzy jest znakomita. Przeciwnikiem jest Esbjerg z którym przed 3 daniami wygrali na ich stadionie 3:1. Ogólnie piłkarze Aalborga na tym terenie czują się świetnie. Liczę na to że i dzisiaj odniosą na tym stadionie zwycięstwo. A kurs 3,25 to jak dla mnie prezent od buka.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
croo0 0

croo0

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - Euroliga, mężczyźni
Godzina: 20:45
Spotkanie: Panathinaikos-Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam . Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy drużynami Panathinaikos Ateny i Regal Barcelona . Bukmacherzy widzą w Hiszpanach faworytów , ja również dziś pójdę w ich stronę . Gospodarze na swoim terenie spisują się w tej edycji euroligi bardzo dobrze na 4 mecze we własnej hali 4 zwycięstwa . Barcelonie nie idzie już tak dobrze na wyjazdach ale myślę że po zaciętym spotkaniu w końcówce to oni przechylą szale zwycięstwa na swoją korzyść i podtrzymają zwycięską passe w bezpośrednich starciach z Grekami. Przypomne że w ostatnich siedmiu potyczkach między tymi zespołami zawsze górą była Barcelona odskakując rywalowi minimum 5 punktami .
Życzę Wszystkim powodzenia ! ;)
⛔100 / Nieregulaminowy bukmacher
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - RUSSIA: KHL - Play Offs
Godzina: 17:30
Spotkanie: Jokerit - Din. Mińsk
Typ: Jokerit -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

KHL, Jokerit vs. Din. Mińsk. O meczu pisał już realadi, więc ja jedynie dołożę od siebie przekonanie, że gospodarze mecz wygrają różnicą przynajmniej 2 bramek. Prowadzą w serii 3:1 i zapewne będą chcieli rozstrzygnąć losy awansu kolejny raz pokonując gości. Po ciężkim pierwszym meczu przegranym 2:3 kolejne były już łatwiejsze dla Jokeritu i wygrane 4:1, 5:0 i 2:1. Mińsk na ostatnie 10 spotkań aż 7 przegrał, z czego 4 różnicą min. 2 bramek.
✅100
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / Puchar Polski /
Godzina 20:00
Spotkanie - Legia W : Śląsk W
Typ - Śląsk strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs - 4.15
Buk - Betsson
Mecz rewanżowy pomiędzy Legią a Śląskiem powinien nam dostarczyć sporo emocji , Legia jak wiemy uzyskała dobry wynik na Śląsku i dziś jest w trochę lepszej sytuacji ale z awansem to jeszcze musimy poczekać do zakończenia dzisiejszego pojedynku . Legia jak już tu takie zdania padły odpadła z LE i pozostaje im tylko krajowe boiska , po fatalnej serii trochę się podnieśli i ostatnio odprawili z kwitkiem 3:0 Podbeskidzie no może to nie jest jakiś super wyczyn ale w końcu zwycięstwo , Śląsk rozegrał wspaniałe zawody w Zabrzu remisując z Górnikiem 3:3 a gra mogła się podobać , Śląsk może nie gra w tym sezonie jakoś rewelacyjnie na wyjazdach bo bilans 3-4-4 ale strzelili w meczach wyjazdowych 19 goli 20 tracąc ale mnie interesują strzelone gole , teraz kiedy grają razem na boisku chodzi mi Legia ze Śląskiem to potrafią zrobić dobre widowisko przykład ich pierwszy mecz w tym sezonie tu na Legii i wynik 4:3 wiem nic dwa razy się nie zdarza ale zaglądając na ich H2H tu w Warszawie to bilans 5-1-4 i br 24:15 co daje wysoką średnią 3.90 tak więc liczę na gole w dzisiejszym pojedynku bo Śląsk musi strzelić chcąc awansować dalej bo wiadomo 0:0 nic im nie daje , w obu drużynach dziś paru nieobecnych ale nie powinno to wpłynąć na poziom tego spotkania i jak to znowu u mnie podnoszę sobie adrenalinę i liczę na przynajmniej dwa gole ze strony gości , wczoraj też nikt by się nie spodziewał że 3 ligowiec wpakuje Cracovii 2 bramki a się stało to jak 3 ligowiec potrafił to tym bardzie Śląsk ja na to liczę !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.85
Godz: 20:00
Bukmacher: Expekt
Krótko bo już w powyższych analizach zostało bardzo dużo napisane. W ostatnich 4 spotkaniach obie drużyny strzelały gola na czele z fantastycznym meczem który odbył się we wrześniu ostatniego roku gdzie Legia u siebie wygrała z Wrocławianami 4-3. Patrząc na to jak ważny jest to mecz dla Warszawian która musi zmazywać plamy po występach w LE i w Ekstraklasie na pewno cos ukuje i będzie walczyć o zwycięstwo. Śląsk rozwija się z meczu na mecz w Zabrzu 3 bramki które nie dały wygranej, dziś wydaje mi się że nie zagrają na 0 z przodu tylko mądrze będą kontrować co zrobi swoje i strzelą 1 a może i więcej na co liczę. Pozdro!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Szwajcarja PlayOff
Spotkanie: Zug - Davos
Typ: 2
Kurs: 2.54
Godz: 19:45
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:Na dzisiejszy dzien wybralem mecz ze szwajcarskiej ligi hokeja miedzy Zug a Davos.Bedzie to 3 spotkanie w playoffach i do tej pory mamy wynik 1-1.W pierwszym spotkaniu ekipa Davos odniosla efektowne zwyciestwo na tafli rywala az 6-1 przy podobnym kursie.Drugie spotkanie grane w Davos bylo bardzo wyrownane i dopiero w trzeciej tercji padl jeden jedyny gol strzelony przez zawodnikow Zug.W dziesiejszym spotkaniu licze na dobra skutecznosc Davosu i tym samym wyjscie na prowadzenie 2-1.
⛔100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Wynik/obydwie drużyny strzelą gola
Legia/tak
Kurs: 3.50
Godz: 20:00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po wczorajszym dobrze wytypowanym typie dziś spróbuje ten sam zakład tylko w innym meczu. Puchar polski pierwszy mecz 1-1. Poprzednie starcie na Łazienkowskiej skończyło się wynikiem 4-3 na korzyść Wojskowych. Trener Henning Berg zapowiedział że będzie mniej rotacji w składzie także liczę tutaj na wygraną gospodarzy. Liczę również na to że WKS postraszy nieco Legionistów i strzeli chociaż jedną bramkę. Mój typ meczu 2-1.
powodzenia ;)
⛔100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Coppa Italia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus Turyn - Fiorentina
Typ: przedział bramkowy 2-3
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsze spotkanie półfinałowe Pucharu Włoch pomiędzy Juventusem a Fiorentiną. Faworytem do awansu jest aktualny mistrz Włoch. Juventus prezentuje bardzo dobrą formę, są na pierwszym miejscu w Serie A z przewagą 9 punktów nad Romą. W Lidze Mistrzów wygrali pierwszy mecz z Borussią i są na dobrej drodze do awansu. Z kolei Fiorentina rozgrywa świetny sezon. Wysokie miejsce w Serie A, półfinał Coppa Italia oraz gra z Romą w Lidze Europy. Viola od 12 spotkań jest bez porażki. W meczu z Juve zabraknie bramkarza Tatarusanu, Tomovicia, Savicia, Pizarro oraz najlepszego strzelca Babacara. W szeregach Juventusu nie zobaczymy Pirlo i Asamoah. Juve w ostatnich meczach traciło bramki. Sądzę, że w tym spotkaniu zobaczymy 2 lub 3 gole.
✅95
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Typ: Wynik do przerwy/końcowy
X/1
Kurs: 4.33
Godz: 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To ja też się zabawie w tym konkursie - to moja pierwsza analiza w tym dziale ;-)
Na dziś przewiduję męczarnie Legii ze Śląskiem. Mistrz Polski po blamażu z Ajaxem trochę zaciemnił obraz aktualnej formy pokonując wysoko Podbeskidzie, jednak prawda jest taka forma daleka od optymalnej, a gra obrony z Ajaxem wyglądała żenująco. Idąc tym tropem, uważam, że Legia zacznie ostrożnie, główny cel to zero z tyłu, nie powinni się za bardzo odkrywać w pierwszej połowie, Śląsk cały mecz będzie liczył na grę z kontry oraz na to, ze któryś z portugalskich braci wykorzysta błąd obrony, jednak spodziewam się przez pierwsze 45min marnego widowiska i braku bramek. W drugiej odsłonie nie mający nic do stracenia Śląsk będzie musiał bardziej się otworzyć i tu liczę....na bramkę legii, która jak większość drużyn lepiej czuje się w kontrach niż w ataku pozycyjnym.
⛔100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Coppa Italia
Spotkanie: Juventus Turyn - Fiorentina
Typ: Drużyna gospodarzy strzeli w I połowie - TAK
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Juventus Turyn w roli gospodarza jest niezwykle ciężkim przeciwnikiem, szczególnie w pierwszych odsłonach meczów. Zebry na Juventus Stadium strzelały w I połowie w 16 meczach - ta sztuka nie udała się tylko w 3 - biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Allegri zapowiedział, że desygnuje najsilniejszy skład, gdyż zależy mu na tym pucharze, który byłby 10ym w historii Starej Damy. Media podają przypuszczalne składy, ale informacje ze Sky i La gazzeta są skrajne - począwszy od ustawienia po wyjściową jedenastkę. Roszady na pewno będą. Od początku zagra Pogba, Lorrente albo Tevez. Zgadzam się, iż Juventus czeka ciężki mecz, ale to ze względu na ich własną mentalność. Zaczynają dobrze, a później jest tendencja spadkowa. Tym tokiem myślenia pójdę. Sądzę, iż Juventus strzeli w pierwszej odsłonie Oba składy po trosze zmienione, więc błędy będą, niech choć napastnicy będą przytomni.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroleague Top16
Godzina: 19:00
Spotkanie: Fenerbahce vs Nizhny Novgorod
Typ: Wygrana Fenerbahce przewaga 11-15pkt
Kurs: 5.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Z góry wskazywanym faworytem spotkania są gospodarze, którzy z Rosjanami w tym roku juz grali. Mecz ze stycznia nie był żadnym zaskoczeniem i wygrali go Turcy różnicą 18 pkt. W chwili obecnej trudno jest powiedzieć aby w TOP16 padł taki handi, więc liczę na coś mniejszego. Ekipa z Novgorodu na ostatnich 9 spotkań wygrała zaledwie 1. Warto dodać, że inni bukmacherzy np betclic za przewagę Fenerbahce +11.5pkt dają 1.88, a więc licząc na wygraną nie większą niż 15 można ogarnąć solo za blisko 3x większy kurs. Typ warty ryzyka po tym kursie i to w sumie jest głównym powodem dlaczego go wybrałem. Gospodarze ostatnio w gazie po wygranej z CSKA na wyjeździe, można określić to mianem mini niespodzianki. Bez ryzyka nie ma zabawy, ja zmykam przed TV 3mać kciuki za Turków
✅400
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Puchar Włoch - Półfinał
Spotkanie: Juventus - Fiorentina
05.03.2015 20:45
Typ: BTS-nie
Kurs: 1.78
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w pucharze włoch pomiędzy drużynami Juventusu Turyn i Fiorentiny.Dla obu ekip jest to bardzo prestiżowe spotkanie dlatego do dzisiejsze go spotkania wyjda bardzo zmotywowani i będziemy świadkami świetnego widowiska. Gracze Juventusu chcąc myśleć o przybliżeniu się do awansu w tych prestiżowych rozgrywkach muszą wygrać dzisiejsze spotkanie, lecz mając na uwadze fakt iż rewanż odbędzie się w Fiorentinie będą oni chcieli za wszelką cenę zachować czyste konto. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli gracze z Turynu, którzy odnieśli 20 zwycięstw przy 15 remisach i zaledwie pięciu zwycięstwach Fiorentiny. Ostatnie pięć spotań pomiędzy tymi druzynami aż 3 razy kończyło się bez BTS’a. W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie małobramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na rozważne ataki i może to spowodować że będziemy mieli mało strzałów na bramkę, a co za tym idzie – mało goli.. Mój typ to 2:0 dla Juve po pasjonującym meczu.
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, puchar Francja, 19:00

Brest - Auxerre
Over 2.5 gola
2.80
Bet365
Dzisiaj o 19:00 zostanie rozegrany interesujący mecz w pucharze Francji. W ćwierćfinale tych rozgrywek zmierzy się ze sobą Brest i Auxerre. Obie drużyny grają na co dzień w 2 lidze. Zapowiada się więc na to, że w półfinale pucharu Francji wystąpi na pewno ekipa z zaplecza Lique 1. W dzisiejszym spotkaniu typuję na over 2.5 gola. Pierwsze co rzuciło się w oczy to bezpośrednia historia spotkań. Ostatnie 5 meczy między Brest, a Auxerre to wyniki 0:3, 1:0, 0:0, 1:4 i 4:0. Jak widać aż 3 razy padał wynik wyższy niż 2 gole. Puchary rządzą się swoimi prawami. Szybko zdobyta bramka może otworzyć mecz i w całym spotkaniu może sypnąć bramkami. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu zapowiada się kilka bramek. Mój typ to remis 2:2 i dogrywka, a w meczu wpadnie powyżej 2.5 gola.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzyń Kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Busto Arsizio - Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo Moskwa (-6,5)
kurs:1.85
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:
Na dzisiaj proponuję pierwszy spotkanie dwumeczu którego stawką jest awans do final four Ligi Mistrzyń pań pomiędzy włoskim zespołem Busto Arsizio i rosyjskim Dynamem Moskwa. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są Rosjanki, które wydaje się grają coraz lepiej w miarę zbliżających się decydujących spotkań w walce o wygranie LM. Potwierdziły to w spotkaniu poprzedniej rundy pokonując podobnie grający w tym sezonie jak Busto inny włoski zespół Piacenzy, który rosjanki zarówno u siebie jak i na wyjeździe pokonały bez straty seta 3:0,3:0. Obydwa zespoły już grały w tym sezonie razem w rozgrywkach LM, były to spotkania grupowe. W grupie dwukrotnie lepsze okazały się Rosjanki wygrywając u siebie 3:1 i na wyjeździe 3:2. Dzisiaj pewnie powtórzą te wyniki, Busto w poprzedniej rundzie męczyło się z Azerskim Azeryolem przegrywając spotkanie u siebie 2:3, oglądając to spotkanie nie widziałem zbytniej pewności w grze zespołu i jeśli dzisiaj będzie tak samo to wróżę włoszkom sromotną porażkę.
⛔100
 
kafar1997 72

kafar1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Juventus - Fiorentina
Typ:
1. połowa gole - over 1.5
Kurs:
3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już za kilka minut na murawę wybiegną drużyny Fiorentiny i Juventusu . Gospodarzę są zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu . na własnym stadionie zdają się być nie do powstrzymania . w ostatnich 3 spotkaniach na ich stadionie , over był gładko pokrywany. spodziewam się tego i w tym spotkaniu. Fiorentina natomiast dopóki ma miejsce gra ładną dla oka piłkę , wymieniają dużo podań i szybko konstruują ataki. jeżeli stracą bramkę stosunkowo wcześnie to ruszą do otwartego ataku , a biorąc pod uwagę statystyki gry Juventusu na własnym stadionie w 1 połowach (2:1 w trzech ostatnich meczach) strzelenie im bramki powinno być formalnością.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom