>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.06.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Typ: Motor Lublin
Kurs: 4.25
Bukmacher: Forbet
Analiza: Co to w ogóle za rozkład kursów? 1.35 to dla mnie znacznik jakiegoś pewnego meczu do tripla, a nie kurs na Włókniarz w tym pojedynku do którego przyjeżdża lider z Lublina. Widzę, że ostatnie wygrane trochę przesłoniły wszystkim oczy, jednak ja nadal widzę dziury w składzie częstochowian, które póki co skutecznie łata młody Miśkowiak.
Kto w tym sezonie przynajmniej raz nie zawiódł u gospodarzy? Chyba tylko juniorzy. Formacja seniorska to takie zapalniki, że mogą dziś zarówno wygrać dziesięcioma, jak i tak samo przegrać. Woryna i Jeppesen mnie nie przekonują. Co prawda Kacper wystrzelił w Gorzowie, ale poza tym zarówno w lidze, jak i innych zawodach indywidualnych jeździ po prostu słabo. Nadrabia dobrą techniką i walecznością, ale sprzęt niekoniecznie chce jechać.
Jeppesen mocny z Toruniem, poza tym póki co poziom I-ligowy i zazwyczaj zastępowany.
Smyku słabo zaczął, ale z czasem się napędza, akurat jego bym się nie czepiał. Z meczu na mecz wygląda lepiej i dziś pewnie też swoje przywiezie.
Poza tym Lindgren i Madsen. Dwóch liderów z których bardziej cenię Szweda, bo Leon jest mocno chimeryczny, co prawda ma świetne motory i jeśli po starcie jest pierwszy to raczej nie ma już czego szukać. Czy jest to jednak lider z prawdziwego zdarzenia? Śmiem wątpić. Zdecydowanie wynik indywidualny bardziej go zadowala. Fredka choć ostatnie lata ma nierówne, bo zdarzają mu się tygodnie, kiedy to mecz po meczu zdobywa 12 punktów, żeby potem zdobyć 5. Zazwyczaj jednak trzyma fason.
Fredka, Madsen i Smyku to dla mnie trzy ogniwa, które dziś powinny jechać. Do tego pewnie z 7 punktów przywiezie Misiek, Świdnicki zapewne też sobie będzie radził, jednak za Kacpra i Jonasa nie ręczę, tu szukam swojej szansy, bo wierzę że właśnie punktów tych jeźdźców w końcowym rozrachunku braknie.
Co do gości. To widzę dwa a właściwie trzy słabe punkty. Pierwszy to Dominik Kubera, który chyba lepiej radził sobie z seniorami jako junior w Unii niż jako senior w Motorze i dziś nie liczyłbym na wiele jego punktów. Drugi i jednocześnie trzeci słabszy punkt gości to juniorzy, bo choć to niezła para to jednak w porównaniu z młodziakami Eltroxu wypadną moim zdaniem blado, więc overy punktowe Lamparta i Cierniaka raczej bym omijał.
Seniorska czwórka Grisza, Jarek, Buczek i Mikkel musi dziś jechać, aby Motor powalczył i ja daję im szansę w starciach z gospodarzami, choć na papierku to Włókniarz jest faworytem. Nie widzę tu jednak przepaści, jaka widnieje w kursach.
Podsumowując juniorka po stronie Częstochowy plus dwie seniorskie dziury, natomiast czwórka solidnych seniorów Lublina mam nadzieję zapewni nam dziś świetne widowisko.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +36
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Czechy
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dziś wieczorem dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Włoch i Czech w ramach sparingu przed Mistrzostwami. Faworytem tej konfrontacji są Włosi ale że to spotkanie towarzyskie i nikt przed tak dużą imprezą nie będzie grał na maksa dlatego ja bym skłaniał się że obie strzelą gola w tym meczu. Włosi przystępują do tego starcia z serią 26 kolejnych meczy bez porażki a ostatnio pokazali swoja siłę pokonując San Marino 7-0. Trener gospodarzy dziś nie będzie mógł skorzystać z usług takich zawodników jak obrońców Romagnoli (12/2), Criscito (26/0), Ogbonną (13/0), pomocników Verratti (40/3), Pellegrini (17/2), Sensi (8/3), Bonaventura (15 /0) i napastnika El Shaarawy (29/6). Goście reprezentacja Czech ostatnio doznali porażki z Walią 0-1 i był to jeden z trzech meczy na 10 ostatnich kiedy nie strzelili bramki. Po za tym reprezentacja naszych sąsiadów na 10 ostatnich meczy przegrała 4 razy uznając wyższość Walii,Niemiec i 2 razy Szkocji. Dziś przyjezdni zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak obrońców Novaka (25/1), Kudeli (8/0), Hubnika (30/3), pomocników Kopica (22/3), Dockala (43/7) i Pavelki (23/1). Przed Mistrzostwami oba zespoły raczej zagrają zachowawczo aby nikomu nie przydarzyła się kontuzja więc i może rotowanie składem więc liczę na gole po obu stronach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Polska, Ekstraliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Typ: +6.5 Motor Lublin
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza: kolega wyżej dobrze opisał to spotkanie i ja się pod tym podpisuje. Wybieram jednak Typ bezpieczniejszy z handi na gości. Buki ewidentnie nie doceniły Motoru i trzeba to wykorzystać. Dla mnie mecz 48: 42 w obie strony. Większej rozbieżności w wyniku tutaj nie widzę. Handi powinno być pokryte.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Godzinna: 19:30
Spotkanie: HiszpaniaPortugalia
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Mecz towarzyski po trudnym sezonie ligowym, przed najważniejszym turniejem tak więc tutaj wielkiego ciśnienia, agresji nie będzie a że spotykają się dwie wybitnie technicznie ekipy liczę że nawet przy spokojnym tempie ta technika zrobić różnicę tym bardziej że jak wspomniałem nikt tutaj nikomu nogi urwać nie będzie chciał i zobaczymy wobec tego bramki. Hiszpanie na pewno przechodzą jakąś zmianę ta reprezentacja nie wygląda tak kadrowo kapitalnie jak parę lat temu, ale styl pozostał. Największe zaskoczenie to braki Sergio Ramos takiego kapitana z krwi i kości i zobaczymy jak to wpłynie na postawę tej reprezentacji w defensywie bo trzeba przyznać że ostatnio ta formacja popełniała sporo błędów i w meczach eliminacyjnych do MŚ tracili bramki z Grecją, Gruzją i Kosowem. Portugalia ekipa z doświadczonymi graczami i tą fantastyczną młodzieżą, techniczna piłka na najwyższym poziomie, jednym podanie, zagranie Ci gracze potrafią zrobić sytuację bramkową. Na turnieju czuje że będą świetnie przygotowani taktycznie ale dziś raczej tak to nie będzie wyglądało i na tyłach będą te luki. W obu ekipach jest ogromne pole manewry i tutaj jest rywalizacja o skład i w takim meczu na pewno kilku graczy będzie chciało się pokazać trenerowi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Serbia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kk Crvena Zvezda - KK Borac Cacak handicap [0-21,5]
Typ: KK Borac Cacak +21,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher : Etoto
Analiza: W tym pojedynku praktycznie ostateczny wynik znany jest już przed rozpoczęciem pojedynku i tylko pytania są takie iloma punktami gospodarze koszykarze Kk Crvena Zvezda wygrają ten pojedynek i jak wysoki padnie w tym meczu wynik punktowy.Jest to bardzo dobra drużyna akt5ualny mistrz kraju i zdecydowany faworyt do wywalczenia tego trofeum w tym sezonie rozgrywkowym.Drużyna gości KK Borac Cacak to jednak solidny zespół który moim zdaniem w tym pojedynku zagra bardzo agresywnie w obronie i tego pojedynku jednak zbyt wysoko to oni nie przegrają.Handicap w postaći 21,5 punktów zdecydowanie daje im większe szanse na odniesienie zwycięstwa od gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rolland Garros
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsitsipas Stefanos - Isner John
Typ: Isner over 22.5 asów serwisowych
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:


W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Grek 3:2, nie grali jeszcze na kortach ziemnych. Tsitsipas wygrał w Monte Carlo, Lyon, zaliczył finał w Barcelonie. Ma serię 6 meczów wygranych z rzędu, stracił seta w Lyonie. Tutaj pokonał Chardego i Martineza, czyli gracze którzy nie mają żadnych argumentów żeby mu zagrozić. Isner jak na swoje warunki i specyfikację, bardzo dobrze zaprezentował się w Madrycie pokonując tam Bautista-Agut, Rublova czy porażka z Thiemem w 3 setach. Tutaj pokonał 3:0 Querreya, 3:0 Krajinovica. John wypoczęty to zawsze John groźny co pokazał właśnie w Madrycie. Zawsze sercem jestem za Isnerem ale tutaj będzie cholernie ciężko. 3:1 dla Greka? Maks 3:2 jakoś tak to widzę. Asy serwisowe to mój typ w tym meczu, tym bardziej że postawiłem na początku turnieju, że Isner będzie miał najwięcej asów w turnieju I jest to bardzo prawdopodobne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rolland Garros
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tsitsipas - Isner
Typ: Isner wygra przynajmniej jednego seta
Kurs: 1.80
Bukmacher: etoto


Zgadzam się z kolegą wyżej, Isner może dziś Grekowi napsuć krwi, a pomoże mu w tym na pewno serwis. Jest to maszyna do serwowania, na tym tak naprawdę opiera on swoją grę, obecnie na pewno top3 serwujących na świecie. Wzrost 2.08m mówi sam za siebie. Jakby nie patrzeć Isner pierwsze dwie rundy przeszedł dość lekko, tak jak w pierwszej rundzie miał wracającego po długiej przerwie Sama Q., tak w drugiej solidnego Krajinovica, który nie dał rady mu urwać nawet seta. Póki co bilans na RG 6-0. Grek co prawda też bilans 6-0, ale biorąc pod uwagę z kim grał, powinny być to dużo bardziej efektowne wygrane. Z Chardym doprowadził raz do tb, Martinez dał radę urwać mu nawet 10 gemów. Grek jest w niesamowitym gazie, jednak dziś tak naprawdę pierwszy poważny sprawdzian. O łamanie będzie na pewno ciężej niż z poprzednikami. Turniej w Lyonie poszedł gładko, ale tak naprawdę drabinka dość przyjemna, Musetti sprawił najwięcej problemów. Tu gramy do 3 setów i wydaje mi się, że któryś z tych setów Isner sobie wyserwuje. Jest to pierwszy pojedynek tych graczy na takiej nawierzchni, stąd nie wszystkie karty są odkryte, bilans bezpośredni to 3-2 dla Greka. Uważam, że do następnej rundy przejdzie Tsitsipas, ale dziś tego seta zgubi, John naprawdę ma uderzenie i jak będzie dziś siedziała "jedynka", powinno pójść pomyślnie.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +415
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom