>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.04.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anwil Włocławek v MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza -4.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie ma co tu się rozpisywać faworyt od kilku dni jest jeden - MKS Dąbrowa Górnicza. Niestety problemy finansowe Anwilu zrobiły swoje - Hajrić, Crosariol, Eitutavicius i coach out. Tym samym Anwil odpuścił już walkę o PO i chce tylko dograć sezon do końca. W Dąbrowie wszyscy zdrowi więc inny wynik niż zwycięstwo MKS będzie sporym zaskoczeniem a -4.5 to raczej minimalny wymiar kary.
✅ 88
 
leeeon 13

leeeon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA 1
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Montepllier - Bastia
Typ:
1 AH (-1)
Kurs:
2.70
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Witam, dziś pod lupę wziąłem mecz zajmujące 9 miejsce Montepllier z siedemnastą Bastią. Jeśli weźmiemy pod uwagę u siebie to z Montepllier zajmuje szóste miejsce, a bramki - 25:18 natomiast Bastia 17 z bilansem 9-19. Oglądałem ostatni mecz Bastii i miałem wrażenie, żę oglądam polską ligę - grają bardzo chimerycznie, raz wymieniają podania, a raz kopią do przodu i atakują, po drugiej stronie barykady Montepllier, ekipa grająca dokładny futbol, nastawiona generalnie na atak pozycyjny, nie grają wszystkiego na hura, cierpliwie wymieniają podania i czekają na swoją szansę. W zespole Montepllier grają wszyscy, w Bastii kontuzje leczą Squilacci i Brandao.


✅ 170
 
R 3

rrsky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger San Luis Potosi
Godzina: 22:05
Spotkanie: Guido Pella- James Duckworth
Typ: powyżej 20.5 gema
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Półfinałowe spotkanie meksykańskiego challengera miedzy Argentyńczykiem Pellą i Australijczykiem Duckworthem. Panowie zajmują odpowiednio 199. i 97. miejsce w rankingu, wiec na pierwszy rzut oka mozna pomysleć, ze jest miedzy ich poziomem gry duża przepaść. W rzeczywistosci jednak prezentują bardzo podobny jakościowo tenis, trzeba pamietać rowniez ze Pella w czasach swojej świetności zajmował 75. lokatę, Duckworth te czasy przezywa właśnie teraz. Faworytem według buków jest Australijczyk, co wg mnie nie jest takie oczywiste. Duckworth przeważa głownie dzieki lepszemu serwisowi, return oboje maja bardzo podobny. Na clayu ostatnio prezentują sie rowniez podobnie, wygrywają z zawodnikami na swoim poziomie, wiec nie ma co sie w tej kwestii rozpisywać. Ide w strone overa gemowego bo mysle ze bardziej pewne jest typowanie tutaj tego, niż zwycięzcy. Pojedynek bedzie na pewno wyrównany i mysle ze typ na powyżej 20.5 gema, czyli bardzo nie wielki próg zostanie tu spełniony.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom