>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.03.2024 (poniedziałek)

gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1.Anglia

Spotkanie: Sheffield Utd. - Arsenal

Typ: 2 i under 4,5 gola

Kurs: 1.60

Godz: 21:00

Bukmacher: Fortuna

Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ague-2-03-2024-4-03-2024.170557/#post-7249661

Analiza:


Dzisiejsze starcie pomiędzy Sheffield United a Arsenalem, zaplanowane na godzinę 21:00, z pewnością przyciągnie uwagę fanów piłki nożnej na całym świecie. To nie tylko pojedynek dwóch zespołów, ale także starcie dwóch zupełnie różnych sytuacji w tabeli ligowej. Gospodarze, Sheffield United, zmagają się z trudnościami i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Ich sezon nie przebiega tak, jakby sobie tego życzyli, ale z pewnością nie brakuje im determinacji, by udowodnić swoją wartość na boisku.

Z drugiej strony mamy Arsenal, który walczy o mistrzostwo w tym sezonie. Dla nich każdy mecz jest kluczowy, aby utrzymać się w wyścigu o tytuł. Zespół ten ma silną kadrę i doświadczonego trenera, co sprawia, że są uznawani za jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w tym spotkaniu oraz w całym sezonie.

Mimo że faworytem w tym meczu wydaje się być Arsenal, nie można lekceważyć determinacji gospodarzy. Sheffield United z całą pewnością postawi się swojemu przeciwnikowi i będzie dążył do zdobycia punktów. Nic nie jest pewne w futbolu, co czyni ten mecz jeszcze bardziej ekscytującym dla kibiców obu drużyn oraz wszystkich miłośników piłki nożnej.


Arsenal ma realną szansę na zwycięstwo w starciu z Sheffield United z kilku powodów. Po pierwsze, mają silną kadrę zawodników z doświadczonym trenerem, co daje im przewagę taktyczną i techniczną nad rywalem. Po drugie, Arsenal walczy o mistrzostwo w tym sezonie i zmotywowany jest do zdobycia maksymalnej liczby punktów w każdym meczu, w tym również przeciwko zespołowi znajdującemu się w dolnej części tabeli. Po trzecie, Arsenal ma zdolność kontrolowania gry i tworzenia licznych sytuacji strzeleckich, co może prowadzić do zdobycia bramek.

Jednakże, choć Arsenal może wygrać ten mecz, istnieje prawdopodobieństwo, że nie strzeli więcej niż trzy bramki. Przyczyną tego może być skuteczność obrony przeciwnika oraz możliwe trudności w penetracji ich linii obronnej. Ponadto, Arsenal może skupić się na kontrolowaniu gry po zdobyciu prowadzenia, co może skutkować mniej agresywnymi próbami ataków i strzałów na bramkę przeciwnika. Ostatecznie, ograniczenie do trzech bramek może wynikać z wielu czynników, taktycznych decyzji czy też czystego pecha w wykończeniu akcji.

Mój typ 0:3

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
jamrozek 33K

jamrozek

Użytkownik
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +1890
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sheffield - Arsenal
Typ: Sheffield handicap +2,5
Kurs: 1,61
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: Analiza: Widzę wszyscy dziś grają wszelkie opcje w kierunku Arsenalu, więc ja się wyłamię i wytypuję maksymalnie dwubramkowe zwycięstwo Kanonierów. Osobiście jakoś w tym wyścigu po tytuł nie wierzę w ekipę Artety, choć przyznaję, że robią naprawdę robotę w tym klubie, bo z takim składem dotrzymywać kroku City i Liverpoolowi to niemała sztuka.
Jak to jednak ostatnio bywa typuję, że zespół Jakuba Kiwiora w końcu złapie zadyszkę i zacznie tracić nagminnie punkty. Dziś tego nie przewiduję, jednak nie stawiam na pogrom outsidera, który również ma swoje ambicje i coś tam w tej czołówce na pewno będzie chciał namieszać. Poza tym to liga angielska, więc tam aż takiego znaczenia nie ma, czy grasz z 15, czy 20 drużyną w tabeli.
Najważniejszy aspekt w tym typie. Gospodarze muszą zmazać plamę po ostatnich domowych porażkach 0-5. No trochę nie przystoi, żeby trzeci raz z rzędu dostali takie lanie. Myślę, że zagrają ambitnie i przegrają golem, maksymalnie dwoma.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Portugalia 1 liga
Godzina 21:15
Spotkanie: Familicao- Boavista
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 4.40
Bukmacher: Superbet
Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/threads/portugalia-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157386/post-7250233
Analiza:


Wczoraj trochę dałem ciała grając kartki we Włoszech bo plan na typ początkowo był inny ( kartka Kounde w meczu Barcelony, ale odstraszyło mnie, że jeszcze nie kartkowa w tym sezonie).
Dziś natomiast mamy nowy dzień i może dziś się uda trafić wysoki kurs. Oferta dziś nie rozpieszcza i szczerze to ciężko mi było coś wybrać, ale najsensowniejsze z dużym kursem jest to.
Dla mnie za overem przemawia kilka rzeczy. Po pierwsze h2h, na 5 bezpośrednich spotkań 3 kończyły się pokrycie tej linii, a w 2 pozostałych meczach było po 3 bramki. Widać więc, że gdy te 2 ekipy spotykają się że sobą to lubią sobie postrzelać.
Po drugie myślę, że mecz będzie otwarty. Boavista przy zwycięstwie wyprzedza dzisiejszych gospodarzy w tabeli, bo sąsiadują w niej. O to zwycięstwo będą musieli powalczyć bo spodziewam się, że mogą stracić bramkę a nawet 2 bo trochę tych bramek tracą, a Familicao u siebie ostatnio bramki strzela.
Uważam, że tutaj pierwsza bramka padnie szybko, a jeśli tak się stanie to worek z bramkami się rozwiąże.
Kurs moim zdaniem jest ruraj wyśmienity jak na taką linie i na Portugalie, aż przecierałem oczy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
L.MORETTI 37,4K

L.MORETTI

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Liga: Hiszpania
Mecz: Osasuna - Alaves
Typ: Powyżej 4.5 kartek
Kurs: 2,05
Bukmacher: SuperBet


Analiza: Mecz lada moment, także wrzucam z jednym krótkim zdaniem - parę osób do wykartkowania + znaczący wpływ sędziego Jorge Vazquez'a na październikowy z roku 2023 tych drużyn, w którym pokazał 5 żółtych kartek i jedną bezpośrednią. Pamiętam to spotkanie i paradoksalnie sędzia był łaskawy, szczególnie dla zawodników Alaves, którzy ten mecz powinni dokończyć nie w 10, a w 8. Arbiter bardzo nielubiany przez Basków, powinno się dzisiaj wiele wydarzyć, myślę, że w głównej mierze tych pozasportowych zjawisk, aniżeli samej piłce w piłce. Ranga spotkania też istotna.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka USA NCAA kobiety
Godzin: 23:30
Spotkanie: Morgan State Bears - North Carolina Central Eagles
Typ: Morgan powyżej 63.5 punktów
Kurs: 1.79
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/rozgrywki-kobiece.158172/post-7250266
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie ma tutaj znaczącego faworyta. Morgan ma problemy z obrona w ostatnim czasie. To samo Karolina Północna. W bezpośrednich spotkaniach Morgan często przekraczało linie. Są w stanie rzucić te 64 punkty. Dziewczyny powinny wykorzystać gorszy okres Eagles.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Do góry Bottom