>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.01.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki- Innsbruck konkurs indywidualny
Godzina: 14:00
Spotkanie: Miejsce 1-6
Typ:Kraft
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Stefan Kraft po bardzo dobrych zawodach w Oberstdorfie, zajmował 3 miejsce i przez większość uważany był za pretendenta do podium TCS. Uważam że wpadka w Ga-Pa, paradoksalnie mogla zmotywować go jeszcze bardziej i mimo że szans na zajęcie miejsca w czołówce turnieju nie ma zbyt wielkich, to z pewnością chciał by poprawić nastroje swoich kibiców, a najlepszym do tego miejscem wydaje się być Innsbruck. Mimo że jego wyniki nie napawają aż tak wielkim optymizmem jak chociaż by mój typ to mam przeczucie że może odpalić i pokazać się z najlepszej strony, pamiętam jego wyczyny z czasów gdy był w szczytowej formie i te emocjonujące pojedynki z Kamilem Stochem. Typ czysto intuicyjny ale zachęcony kursem, postanowiłem spróbować. Myślałem o podium ale zajęcie miejsca tuż za nim jest dla mnie zbyt prawdopodobne. Pozdrawiam
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
makaveli23 143,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Sacramento - Denver
Typ: Sacramento ML
Kurs: 2.4
Bukmacher: Unibet
Denver ostatnio jest w formie ale ja patrzac na ich mecze spodziewam sie predzej czy póżniej slabszej dyspozycji i mysle ze to bedzie w tym meczu. Sacramento mocno ponizej oczekiwan ale tutaj moze zaskoczyc rywali. W Denver kilka absencji jak Barton, Porter czy Thomas i Vanderbilt, u gospodarzy brakuje tylko jednego zawodnika Bagleya. Mysle ze Sacramento stac na wygraną i po ostatniej porazce z Portland po dogrywce teraz wezmą rewanz na kolejnej zachodniej druzynie Denver, ktore na wyjazdach gra duzo slabiej niz u siebie.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 14:00
Spotkanie: H. Nazareth - Hapoel Iksal Imad
Typ: H.Nazareth
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na dziś spróbujemy zagrać w 2 ligę w Izraelu. Nie będę udawał tutaj eksperta tej ligi, kurs grany jest ze względu na statystyki i wydaje się, że ma szanse powodzenia a kurs jest całkiem przyjemny. Drużyna gospodarzy w tabeli całkiem wysoko, bo 3 lokata i 3 punkty straty do lidera. Przyjezdni lokata 12, 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Gospodarze na własnym obiekcie na przestrzeni 8 meczy zanotowali bilans 3-4-1 i 10:6 w bramkach, natomiast goście w delegacjach 1-3-4 i 6:9 w bramkach. Trzeba być ostrożnym ze stawką tutaj, bo mecz może zakończyć się jakimś niskim lub bezbramkowym remisem, jednak z pewnością są też spore szansę na trafiony typ, dlatego zdecyduję się zagrać tutaj gospodarzy po tym kursie. Jako ciekawostkę mogę dodać, że ekipy te mierzył się w pucharze dnia 21.12.18 i górą było Nazareth wygrywając 3:0.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅92
 
Z 620K
Dyscyplina: Koszykowka Korea KBL
Godzina: 11:30
Spotkanie:KCC Egis- LG Sakers
Typ: under 156,5
Kurs: 2,40
Bukmacher:Forbet
Analiza:To powinien by bardzo wyrównany pojedynek poniewaz oba zespoły prezentują podobne umiejętności i zajmują miejscxa obok siebie w tabeli.Gospodarze tego spotkania koszykarze KCC Egis obecnie plasują się na 5 miejscu w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 15 zwycięstw i 14 meczy przegrali.W ostatniej kolejce pokonali po niezwykle wyrównanym pojedynku na swoim terenie Seoul Knights.Ich rywale LG Sakers to nieobliczalny zespół który potrafi pokonac wyżej notopwanego przeciwnika ,żeby w następnym spotkaniu kompletnie zawieśc.Teraz zajmują miejsce bezpośrednio za swoimi przeciwnikami i mają w swoim dorobku 14 meczy wygranych i 15 razy schodzili z parkietu pokonani.W swoim ostatnbim meczu przegrali na swoim terenie 70-79 z Sonic Boom.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina 21:00
Spotkanie : Espanyol - Leganes
Typ : obie strzelą
Kurs : 2.05
Bukmacher : fortuna
Analiza: Przechodzący w ostatnim czasie kryzys Espanyol podejmie u siebie niepokonany od 9 spotkań zespół Leganes. Espanyol mimo niezłego początku mocno obniżył loty, jednak Leganes wydaje się idealnym przeciwnikiem do przełamania - piętą achillesową gości są mecze wyjazdowe, ale należy mieć na uwadze to, że uchodzą za bardzo nieobliczalny zespół, który stać choćby na wypunktowanie u siebie Barcelony czy brak porażki z takimi ekipami jak Sevilla, Atletico czy Valencia, stąd też skłaniam się w tym meczu ku BTS&#39;owi.
Sytuacja kadrowa niezbyt dobra zarówno w Espanyolu, jak i Leganes - na pewno nie zagra Granero, który pauzuje za kartki, dodatkowo występ Hermoso i Javi Lopeza także stoi pod znakiem zapytania, w Leganes na pewno nie zobaczymy Pereza pauzującego za kartki, a wątpliwe są występy Recio i Rolana, przy okazji jest kilka kontuzji, które nie powinny być kluczowe, bo tacy piłkarze jak Szymanowski czy Munoz pauzują już od dłuższego czasu.
W tym spotkaniu spodziewam się minimalnego zwycięstwa Espanyolu po wyrównanej grze. Przewidywany wynik 2-1
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Brisbane
Godzina: 11:30
Spotkanie: Tsonga - Alex de Minaur
Typ: Tsonga
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tsonga dobrze zaczął sezon od dwóch zwycięstw z Danielem Taro i Kokkinakisem. Dla Tsongi teraz kazdy turniej jest wazny ranking grubo w drugiej setce. Dzisiaj zagra z graczem ktory jest w niezlej formie ale jest na pewno gracz ktory jest w Francuza zasiegu. Minaur przegral z Tsitsipasem, Lopezem, Kohlshreiberem oraz Zverevem w ostatnim czasie. Minaur z graczami o podobnym rankingu zazwyczaj sobie radzi natomiast graczami z wyzszej polki m.in z top 20 to mecze sa przez tego gracza zazwyczaj przegrywane. Według mnie mimo iz Tsonga wraca po kontuzji to jest to nadal gracz z bardzo wysokiej polki i według mnie jak najbardziej warto sprobowac pograc w strone Francuza. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Leganes
Typ: Espanyol powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 1.63

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Espanyol notuje serię sześciu porażek z rzędu w lidze. I o ile nie będzie to gładki dla nich mecz przełamujący tę niechlubną serię to powinno się tu pojawić nieco frustracji z ich strony w zdobyciu punktów. Szczególnie z rywalem który w normalnych okolicznościach byłby pewnie łatwy do ogrania. Leganes jednak ostatnio na wyjazdach radzi sobie trochę lepiej niż zwykle. A mianowicie 1 raz wygrali, 3 razy zremisowali i 1 raz przegrali. Mogą więc napsuć tutaj trochę krwi gospodarzom będącym pod formą. Spośród tych 6 ostatnich przegranych meczów linia weszła w 4. Co ciekawe pozostałe 2 to były mecze z Atletico Madryt i Barceloną. Zakładam że po prostu poszło zalecenie by się bezmyślnie nie kartkować przy i tak małych szansach zwycięstwa. W pozostałych meczach za to na pewno liczyli na jakieś punkty. I takim meczem na pewno jest ten dzisiejszy, grany z drużyną która mimo ich kiepskiej passy nadal znajduje się jeszcze niżej w tabeli niż oni.
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, 2 Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Albacete
Typ: BTS
Kurs: 2.08
Bukmacher: fortuna
Analiza: Lider tabeli zagra z wiceliderem. O ile Granada była przed sezonem typowana jako jeden z potencjalnych kandydatów do awansu, tak Albacete jest absolutną rewelacją sezonu i udowadniają to z każdą kolejną kolejką punktując w trudnych meczach wyjazdowych. Kursy wydają się być delikatnie zakłamane, ale w większości spotkań gdy Albacete grało na wyjeździe za ich zwycięstwo bukmacher wystawiał kursy od 3.50 do nawet 6.
Patrząc na wyrównaną grę i formę obu zespołów spodziewam się tutaj minimum BTS&#39;a, a ewentualego zwycięzce wyłoni dyspozycja dnia. Sytuacja kadrowa w przypadku obu ekip w zasadzie idealna.
✅108
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 17:00
Spotkanie: PACT - X-kom
Typ: X-kom wygra z handicapem (-1,5) map
Kurs: 2.15
Bukmacher: forBet
Analiza:
tak się akurat złożyło, że pierwszym oficjalnym meczem CS: GO rozegranym w 2019 roku będą polskie derby. Oczywiście nie sposób mi nic o tym meczu nie napisać i nie wytypować, a więc do rzeczy. Będzie to starcie w grupie B w ramach turnieju Pixel.bet Brawl: Nordic vs. Europe. Zwycięzce tego pojedynku zobaczymy w play-offach, przegrany natomiast odpada.
W PACT doszło do kilku zmian. I aktualnie będą szukac nowych zawodników zamiast jednego z wyróżniających się graczy tego zespołu czyli &quot;ToM223&quot; oraz &quot;MOLSI&quot;. Zagrają za za nich:
- &quot;Miki&quot; - były zawodnik PRIDE i Seal Esport
- &quot;Sidney&quot; - były zawodnik Illuminar Gaming i MIKSTURY
W związku z tym, X-Kom wydają się być faworytami tego spotkania, co również widzimy w kursach. Pomimo, że na papierze mają lepszy skład, to również zagrają można powiedzieć, że na mix więc tym bardziej powinni pokusić się o zwycięstwo. Co do map, to zbanują pewnie dust2 a wybiorą zapewne inferno, na którym ostatnio wygrali z PACT 16:6. Uważam zatem, że mogą nawet zamknąć spotkanie na dwóch mapach.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Polska
Typ: Hiszpania powyżej 34,5
Kurs: 2,01
Bukmacher: Fortuna
W dniu dzisiejszym ponownie zostaną rozegrane mecze towarzyskie pomiędzy reprezentacjami. Kilka spotkań rzuciło się odrazu w oczy,
a jednym z nich jest mecz pomiędzy faworytem do wygrania Hiszpanią,
a naszą reprezentacją biało - czerwonych. Gospodarze turnieju, tak jak się spodziewałem w dniu wczorajszym dali koncert swoich umiejętności i rozbili Arabię Saudyjską aż 42:25. Dzisiaj przyjdzie im mierzyć się ze znacznie wymagającym przeciwnikiem, jednak dobrze wiemy, że nasza kadra była mocno przebudowana i nie gra tak dobrze jak kilka lat temu. Myślę, że piękne lata handballu jakie dostarczali nam poprzedni zawodnicy już przeminęły
i niestety nie wrócą, chodź chciałbym się mylić w tym przypadku, ale obecna dyspozycja i przebieg gry mówią inaczej. Moja propozycja skierowana jest w ilość goli rzuconych przez Hiszpanów, którzy w ostatnim czasie grają perfekcyjnie i widać, że gra sprawia im radość. Linia +34,5 która została wystawiona przez bukmachera jest jak najbardziej w ich zasięgu, a w najgorszym przypadku możemy skończyć podobnie jak Arabia i dostać solidną lekcje. Polacy w swoim pierwszym spotkaniu mierzyli się z Białorusią gdzie nie byli faworytem, a mimo to postawili się i grali jak równy z równym, jednak ulegli 30:28. Gospodarze na pewno od pierwszych minut bedą chcieli narzucić swoje warunki gry, dość boleśnie przekonała się wczoraj o tym Arabia Saudyjska, która po pierwszej połowie schodziła
z wynikiem 23:10. Hiszpanie zawsze lubili podkręcać tempo i grać piękny ofensywny Handball, a zarazem skuteczny. W 2018 roku mierzyliśmy się dwa razy z gospodarzami turnieju, a wyniki jakie padały były nastepujące 30:31 oraz 37: 22. W obecnej formie jakiej znajdują się jedni i drudzy cieżko mi uwierzyć, aby Hiszpania nie była wstanie pokryć proponowanej lini.
⛔100
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Koszykówka - 1.Dania - M.
Godzina: 16:30
Spotkanie: EBAA Aarhus - Bakken Bears
Typ: liczba punktów (razem z dogrywką) (182.5) -
Kurs: 1.57
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Duńska Basketligaen i mecz Aarhus z Bakken Bears. Nie wiem, czy to możliwe, że goscie grają dwa mecze z rzędu dzień po dniu, ale skoro taki mecz jest w ofercie spróbuję to wykorzystać. Moim zdaniem w tym meczu łącznie koszykarze obu ekip nie zdobędą więcej niż 182.5 punktu. Gospodarze są na 6 miejscu, gdzie w całej lidze jest 9 zespołów. Mają jedną z najsłabszych ofensyw, rzucają średnio 76.62 punktu na mecz. Goście to zdecydowany dominator w lidze, zajmują 1 miejsce z bilansem 13-1. Praktycznie od początku sezonu w każdym kolejnym meczu rzucali ponad 100 punktów, jednak w ostatnich dwóch meczach ich skuteczność wyraźnie spadła. 79 punktów w meczu z Naestved i 81 ze Svendborg, to zdecydowanie poniżej oczekiwań. Ten drugi mecz grali wczoraj, więc tym bardziej nie spodziewam się dziś szaleńczego tempa i dużej ilości punktów. Patrząc na ich rywala, Bakken Bears mimo wszystko powinni sobie z nim poradzić, ale moim zdaniem zrobią to najmniejszym nakładem sił. Wątpię, aby w tym meczu obie drużyny przekroczyły linię 170 punktów, a co dopiero 182.5.
✅57
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael
Godzina: 14:00
Spotkanie: H. Nazareth - Hapoel Iksal Imad
Typ: X2
Kurs:
2,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz między 3 i 12 zespołem.
Gospodarze walczą o awans.
Jednak dziś powinni mieć problemy z gośćmi.
Hapoel ostatnio poprawił swoją grę. Zagrali dobry mecz z M.Nazareth z kilkoma sytuacjami bramkowymi.
U gospodarzy pare kontuzji.
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lokomotiv - Dynamo Ryga
Typ: Dynamo +1,5
Kurs: 1,71
Bukmacher: Unibet
Główne powody skłaniające mnie do zagrania takie zakładu są dwa. Po pierwsze kurs na gości jest sporo zawyżony, a po drugie w ekipie gospodarzy brakuje ważnych zawodników. Już w ostatnim spotkaniu Lokomotivu było widać wyraźnie, że bez kontuzjowanych Kontioli i Loktionova gra sie nie klei. Trener musiał porotować składem co nie wyszło na dobre. Przegrali mecz z Mińskiem 0:3. Dzisiaj nie spodziewam się znacznej poprawy a Dynamo Ryga jest rywalem dużo mocniejszym niż imienniczka z Białorusi. Zaryzykował bym zakład z remisem w stronę Dynama ale tak jak poprzednio kurs mnie satysfakcjonuje więc grsm handicap. Powodzenia!
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania 1 Liga
Godzina: 19:00

Spotkanie: Levante - Girona FC
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.74
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wracam po przerwie świąteczno-noworocznej. I oczywiście skupiam się na rzutach rożnych. Na szybko Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 6,6 rzutów rożnych a Goście 2,6. Mecze bezpośrednie na 3 ostatnie spotkania w 2 linia została pokryta. Przejrzałem też wszystkie mecze tego sezonu w lidze i Lavente linię 9,5 przekroczyło w 52,9 % wszystkich meczy a Girona 58,8%. Liczę, że Gospodarze dziś ugrają sporo rożnych a Goście dorzucą co nie co od siebie. Mam nadzieję, że nie wypadłem z formy i będziemy dobrze zaczynać nowy rok ????

✅74
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: TNS - Newton
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.68
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, Zapraszam na Wyspy a konkretnie do Walii na 21 kolejke tamtejszej Premier League gdzie zagrają ze sobą dwie drużyny z czołówki The News Saints i Newton. Gospodarze zajmują 3 miejsce mając 40pkt na koncie i tracą 2pkt do lidera Connah&#39;s Q. i 1pkt do Barry , TNS w 3 ostatnich meczach strzelili 14 goli nie tracąc ani jednego.Drużyna Newton zajmuje 4 miejsce z 35pkt na koncie i traci 5pkt do TNS który lubi grać ofensywnie ale tez zdaża im się tracić jakąs bramke,dzis zdecydowanie druzyna gości jest w stanie strzelić gola solidnemu zespolowi jakim jest TNS.
Ostatnie mecze między tymi drużynami to pokrycie typu.
Newtown - TNS 1 : 1
TNS - Newtown 2 : 4
Newtown - TNS 2 : 3
Newtown - TNS 3 : 3
Powodzenia!!!
▶▶ zwrot - nastąpiła pomyłka i ten typ nie będzie uwzględniony w konkursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Egipt 1 Liga
Godzina: 17:00

Spotkanie: Pyramids - Al Ahly
Typ: Remis
Kurs: 3.15
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Mecz na szczycie. Mocno wzmocniony w letniej przerwie Pyramids podejmuje mistrza kraju. Pyramids przegrał tylko raz w 15 spotkaniach ligowych ale zanotował 6 remisów. Al Ahly jest w środku tabeli ale ma mecze zaległe do rozegrania. Al Ahly to tegoroczny finalista afrykańskiej LM. Biorąc pod uwagę zbliżony potencjał obydwu zespołów uważam, że są dzisiaj duże szanse na remis.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arabia Saudyjska - Białoruś
Typ: Arabia Saudyjska +7,5
Kurs:
1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz Dawida z Goliatem tak można rozpocząć. Wczoraj Białoruś do ostatniej minuty walczyli o zwycięstwo z Polakami i ostatecznie wygrali 30:28 natomiast Arabia Saudyjska od samego początku wiadomo było, że przegrają z Hiszpanią i ponieśli dośc wysoką klęskę 25:42. Dlaczego więc idę w handi dla Arabii? Otóż jutro Białoruś gra z Hiszpanią i po dzisiejszej wygranej - bo tego jestem pewny, zagrają jutro o zwycięstwo w tym małym turnieju dlatego uważam, że dzisiaj trener Białorusi będzie mocniej rotował składem niż ma to miejsce na co dzień. Arabia Saudyjska na pewno da z siebie wszystko bo Oni grają o jak najniższy wymiar kary i wydaje mi się, że nie przegrają ponad 8 bramkami.
⛔100
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Portugalia, Segunda Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Academica – Cova Piedade
Typ: więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W ramach 15 kolejki drugiej ligi portugalskiej Academica na własnym boisku podejmuje Cova Piedade. Obecnie obydwie drużyny zajmują miejsca w środku tabeli. W meczach u siebie Adacemica prezentuje się słabo zaledwie 7pkt w 7 meczach i 12 straconych bramek. Goście zaś na wyjazdach to 8 siła ligi. Gospodarze gdy grają z zespołem na podobnym poziomie przeważnie padają 3 bramki. Ostatnie spotkania między tymi drużynami to wyniki po 2-1. Zespół Academici wzmocnił się w pół roku temu Hugo Almedią dobrym zawodnikiem, który reprezentował solidne kluby, lecz już swój wiek ma, ale odkąd przyszedł strzelił w 8 meczach 4 bramki. Uważam, że będą w tym meczu przynajmniej 3 bramki, gdyż gospodarze nie najlepiej prezentują się na własnym boisku, tracą wiele goli, ale z przodu mają kim postraszyć, zaś Cova wyjazdowo dobrze się spisuje i powinno być dużo sytuacji w tym spotkaniu.
✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Piłka ręczna
20:00
Hiszpania vs Polska
Typ: Ht Polska lub remis czyli x2
Kurs: 5.7
Etoto
Nie jest to najwyższy kurs zapewne lecz od stycznia dyskfalifikuję buków mających wirtuale. Po pierwsze zwycięstwo do przerwy jak najbardziej w zasięgu ręki Naszej reprezentacji. Po 2 Polacy chcą udowodnić że odpadnięcie z Portugalią to był przypadek. A że trafia na ME to Oni mają problem a nie my. Polacy mogą i nic nie muszą - cóż bardziej zaskarbi miłość kibiców niż wygrana z Hiszpanami. Mają Polacy okazję i czuje że ją wykorzystają.
Mecz w Tvp Sport.
Pozdrawiam
⛔100
 
R 634K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aberyswyth – Connah’s Q
Typ: (-1,5) 2 EH
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek:
Analiza:

Lider wyjeżdża do 7 drużyny w tabeli, która aktualnie w trakcie negatywnej serii 4 kolejnych porażek. Aberyswyth u siebie słabe staty bo 4-2-4 i 10:13 w bramkach. Lider w meczach wyjazdowych tylko 4-2-3. Do gry z handi przekonują mnie jednak H2H, gdzie w 6 ostatnich meczach między nimi pokryte zostało 5-krotnie.
✅90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom