>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 31 października 2010r. (niedziela)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na niedzielę - 31 października !!!



Typy podajemy według wzoru:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ???? Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves
Typ : 2
Kurs: 3,90
Buk : Bet-at-home
Analiza:
W niedzielę o godzinie 2:00 spotkają się Memphis Grizzlies z Minnesotą Timberwolves. Faworytem spotkania wydają się być Memphis Grizzlies. Jednak osobiście wydaje mi się, że wilki z Minnesoty są w stanie dziś pokonać Niedźwiedzie z Memphis ???? Ostatnie spotkanie wygrane 1 pkt z Dallas było bardzo męczące dla Grizzlies i dziś być może Minnesota to wykorzysta. Nadal nie gra Zach Randolph co też ma wpływ na grę Grizzlies. Obydwa teamy mają bilans 1-1. Minnesota wygrała u siebie z Milwaukee 96-85 a przegrało na inaugurację u siebie dość pechowo z Sacramento Kings 1 pkt. Natomiast Grizzlies 1wszy mecz sezonu przegrali u siebie dość wyraźnie z Atlantą 104-119. A wczoraj dość niespodziewanie pokonali na wyjeździe Dallas 1 pkt. Uważam, iż Niedźwiedzie dziś przegrają ten mecz mimo, iż są faworytem dla bukmacherów głównie z powodu męczącego meczu z Dallas wygranego 1 pkt.
⛔ 100
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Jurgen Melzer - Andreas Haider-Maurer
Typ: Jurgen Melzer 2:0 w setach
Kurs: 1,66
Buk: Bet365
Analiza: W normalnych okolicznościach kurs na Melzera w konfrotacji z Haiderem-Maurerem wynosiłby około 1,10-1,12. Zatem kurs na DW 2:0 byłby w granicach 1,30-1,35. Tutaj jest zdecydowanie wyższy (ponieważ Andeas osiągnął w tym turnieju wyniki zdecydowanie lepsze niż kiedykolwiek, zatem buki muszą to uwzględnić), dlatego trzeba z tego kursu skorzystać. Przy całym szacunku dla tego co tu zrobił Haider-Maurer (wygrane z Seppim, Cilicem oraz Berrerem to bardzo dobre rezultaty; pokonania półemeryta Mustera nie liczę, bo trudno było tego nie zrobić), to finał jest już zupełnie inną bajką. No i na przeciwko staje świetny w tym roku Melzer, który broni tutaj tytułu i nie stracił jeszcze seta. Jeszcze dochodzi sprawa ilości granych tutaj meczów - Haider-Maurer gra od kwalifikacji praktyczne dzień w dzień (łącznie siedem meczów, w tym cztery tzysetówki), Melzer natomiast rozegrał zaledwie dwa dwusetowe mecze (pierwsza runda wolna z racji rozstawienia, w drugiej wygrana z Kubotem, w ćwierćfinale w ogóle nie grał, bo Kohlschreiber oddał mecz walkowerem, no i w półfinale zwycięstwo z Almagro). Podsumowując, myślę, że to nie będzie długi mecz. Melzer pokona swojego przeciwnika w dwóch setach.
⛔ 100
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: AC Cesena - Sampdoria Genua
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: bwin
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie włoskiej Serie A między Ceseną, a Sampdorią. Cesena od 5 spotkan bez zwycięstwa. Tylko jeden remis u siebie z Parmą i 4 porażki. Doria odwrotnie - od 5 spotkań niepokonana, choć aż 4 remisy i tylko 1 zwycięstwo. Ostatnie wyniki muszą napawać optymizmem jej sympatyków. W meczu z Fiorentiną, Doria potrafiła odwrócić wynik i wygrać. Później zaś ugrała cenny remis na wyjeździe z Interem. Taką zwyżkę formy należy po prostu wykorzystać. Liczę, że tak się stanie, bo Cesana z całą pewnościa jest do ogrania. Po początkowych meczach widać, że Serie A to dla tego zespołu mimo wszystko za wysokie progi. Doria sygnalizuje zwyżkę formy, a to powinno w końcu zaowocować pierwszą wyjazdową wiktorią, bo jak do tej pory Doria jest niepokonana na wyjeździe, tyle tylko, że ma same remisy.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 37

jrpl

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Vikings (2-4) @ New England Patriots (5-1)
Typ: Vikings +6
Kurs: 1.9
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Chyba do ostatniej chwili przed meczem nie będzie jasne czy Brett Favre zagra. Sam zawodnik deklaruje chęć gry jednak nie jest to do końca pewne i decyzja może zapaść na sam koniec. Jeśli jednak Favre będzie chciał utrzymać swoją serię nieprzerwanych występów w NFL, nie powinien mieć problemów ze zdobywaniem jardów przeciw kiepskiej secondary Patriots. W ostatnich trzech kolejkach New England pozwoliło na zdobycie przynajmniej 285 jardów powietrzem, a w całym sezonie każdy rozgrywający zdobywał przynajmniej 220. Pozytywną zmianą w defensywie gospodarzy jest to, że po kolejce przerwy grają lepiej przeciw akcjom biegowym. Ograniczyli Ravens i Chargers do 126 jardów w 44 akcjach. Wprawdzie Adrian Peterson to zupełnie inna klasa niż wcześniejsi rywale, jeśli jednak nie będzie podstawowego rozgrywającego w ekipie Vikigns, Patriots mogą mieć dobry plan przeciw grze biegowej gości.
Ofensywa New England po transferze Mossa nie jest taka sama. Tom Brady jakby męczył się z prowadzeniem gry, szukając jedynie krótkich, łatwych rozwiązań. W ostatnim meczu zdobyli tylko 188 jardów ofensywnie. Co gorsza dla nich, nie stanowią praktycznie żadnego zagrożenia w akcjach biegowych. BenJarvus Green-Ellis gra słabo, więc Vikings będą mogli skupić się na rozgrywającym. Trudno bowiem oczekiwać by wspomniany running back nagle zaczął robić jakieś przełomowe akcje. Jednak jakiekolwiek mam wątpliwości wobec ofensywy Patriots, to mają już 5 wygranych na koncie. Robi wrażenie i jak widać potrafią grać bardzo dobrze jako cały zespół.
Wydaje mi się, że w tym meczu Vikings powinni nawiązać wyrównaną walkę. I to bez względu czy zagra Favre czy Tarvaris Jackson. Jak wspomniałem w innych zapowiedziach, zespoły grające drugi mecz wyjazdowy z rzędu potrafią pokazać się bardzo dobrze i walczyć przez całe spotkanie. Dodatkowo Vikings mają dwie wygrane mniej od Packers i Bears, naprawdę potrzebują sukcesu by nie tracić dystansu do nich. Dla porównania Patriots, mając ledwie jedną porażkę, nie są w aż tak trudnym położeniu by musieć wygrać ten mecz. Poza tym ich ofensywa gra jakoś dziwnie po stracie Moss&#39;a, nie jest już tak regularna i dynamiczna jak to miało miejsce na początku sezonu. I o ile zespół zdobywa punkty, to nie do końca zasługa wyłącznie formacji ataku. A dlaczego według mnie nie ma znaczenia kto zagra na pozycji QB w Vikings? Ponieważ jeśli pojawi się rezerwowy Jackson, zawodnicy będą wiedzieli, że muszą się ekstra przyłożyć do meczu by osiągnąć sukces. Spodziewam się wyrównanego meczu, i nawet jeśli Patriots wygrają, to nie więcej niż różnicą trzech punktów.

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Bari - Udinese
Typ: 1/1 (połowa / koniec)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Zauważyłem że ostatnie dni miesiąca na tym forum to dni desperatów. Są podawane mecze z dużymi kursami i każdy liczy na szczęście. Ja mam świętną passe bo 6 typów z rzędu mi nie weszło oczywiście wpłyneło na moją pozycję. Dzisiaj mam typ od niechcenia raczej, bo zawsze jak mam okazje napisać analize to ją piszę. Dzisiaj postanowiłem wybrać mecz z Serie A pomiędzy 18 w tabeli Bari a 12 Udinese. Dolna połowa w lidze włoskiej jest bardzo ciasna. Bari jest 6 pozycji niżej a ma tylko 2 pkt mniej niż Udinese. Chyba każdy wie że Udinese 3 kolejki temu zamykało tabele, ale ostatnie 3 kolejki to zwycięstwa. Jak wiadomo każda passa się kiedyś kończy i dzisiaj myślę że będzie to passa Udine bo nie oszukujmy się nie jest to zespół który walczy o najwyższe cele tylko bardziej przeciętniak ze środka tabeli. Tak się składa że Bari ostatnie 3 mecze przegrało czyli zupełnie odwrotnie niż rywale. Stawiam na przełamanie pass obu zespołów, czyli 3 pkt dla Gospodarzy.
⛔ 100
 
M 0

madnes13

Użytkownik
Spotkanie: KKS Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Obie drużyny strzelą? Tak
Kurs: 1,91
Buk: Bwin
Analiza: Dzisiaj i godzinie 17:00 rozpocznie się mecz 11 kolejki ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków. Mecz będzie zacięty ponieważ obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów. Wisła jak na razie jest na 7 miejscu w tabeli, a Lech na 15 miejscu, i to jest miejsce spadkowe. Lech u siebie rozegrał 3 mecze z czego 1 zwyciężyli, 1 zremisowali i 1 przegrali, a Wisła na wyjeździe rozegrała 5 meczy i ma na koncie 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Lech u siebie strzelił 5 bramek i stracił tylko 1, a Wisła na wyjeździe strzeliła 3 bramki i straciła 6. Myślę, że Lech będzie chciał zdobyć 3 punkty więc będą atakować.
Lech u sibie:
Arka Gdynia 0:0
Cracovia Kraków 5:0
Zagłębie Lubin 0:1
Wisła na wyjeździe:
Ruch Chorzów 0:2
Widzew Łódź 1:0
Jagiellonia Białystok: 1:2
GKS Bełchatów 0:0
Górnik Zabrze 0:1
Wisła Kraków na wyjeździe wygrała jedynie z Widzewem Łódź, i mam na dzieje że Lech Poznań pokarze na co ich stać i zdobędzie dzisiaj 3 punkty.
✅ 91
 
M 4

magdalena1984

Użytkownik
Spotkanie:Genk-Anderlecht
Typ:Hand.Eur. Genk 1:0-Anderlecht
Kurs:6.25
Bukmacher:Bwin
Analiza:Jeden z ważniejszych meczy dla obu druzyn,które walczyc będa o mistrzostwo.Genk obecnie jest liderem Jupiler Ligue ,bardzo dobrze sie spisuje na swoim obiekcie wugrywając wszystkie szesć spotkan strzelili 21 bramek i 6 stracili,na wyjeżdzie przegrali ostatnio swoj pierwszy mecz w lidze z druzyną Kortijk (który okazal się moim trafnym typem z kursem ponad 4),orócz porazki maja 3 zwyciestwa i 2 remisy.Anderlecht w lidze jest 3 i ma 5 punktów straty do dzisiejszego rywala.Mecze na wyjezdzie wyglądaja róznie bowiem 2 razy wygrali i tyle samo zremisowali jak i przegrali,na domowym podwórku lepiej graja maja 5-1-0 18:1 w bramkach .Co do dzisiejszego starcia to trzeba przyznać ze goscie z Brukselii są przeszkoda nie do przejścia dla Genku Cztery ostatnie ich mecze kończyły się wynikiem 2:0 dla Anderlechtu a Genk nie wygral z nimi od 2006 roku .Takze i dzis stawiam na dwubramkową wygraną Anderlechtu
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 5

el-nino09

Użytkownik
Spotkanie: LKS Nieciecza-Flota Świnoujście
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher:Bwin
Nieciecza w ligowej tabeli zajmuje miejsce ostatnie, Flota stara się nawiązać walkę o wejście do ekstraklasy. W takim meczu nie wolno stracić im punktów, choć jak wiadomo mecze ze słabeuszami nigdy do łatwych nie należą. Stąd też może tai wysoki kurs, ale myśle ze warty zagrania.
Nieciecza na pewno będzie chciała się odbić od dna, zwłaszcza że moga przeskoczyć nawet o dwie lokaty do przodu.
Umiejętności sportowych, co tu dużo gadać niestety im brakuje, jedyne co przemawia za nimi w tym meczu to chęc walki i determinacja.
Flota jak już wczesniej napisałem, takie mecze jednak musi wygrywać, z tego co czytałem nikt pauzować nie powinien, niepewny jest jedynie występ Krzysztofa Bodzionego, który w meczu z Górnikiem nabawił się kontuzji.
Podsumowując, myślę że spotkanie do łatwych należało nie będzie, ale Flota poradzi sobie z Niecieczą
⛔ 100
 
S 0

samnisty

Użytkownik
Spotkanie:FC Zenit St. Petersburg - Alania Vladikavkaz
Typ: DW 3-0
Kurs:6.25
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Dzis o godzinie 12:00 polskiego czasu odbedzie sie mecz ligi rosyjskiej czyli Premier liga a mecz to FC Zenit St. Petersburg - Alania.W tym meczu to Zenit jest faworytem jako obecny lider w swojej lidze z dorobkiem 57pkt i na koncie u siebie 8 zwyciestw 3 remisy i 0 porazek bilans znakomity jak na przyszlego mistrza ligi a natomiast Alania Vladikavkaz ma na swoim koncie zaledwie 24pkt i broni sie przed spadkiem majac zaledwie 2 wygrane na wyjezdzie 0 remisow i az 10 porazek.Wiec zdecydowanym faworytem jest oczywiscie Zenit ale ja obstawilem ze bedzie dla nich 3-0 w tym o to meczu.Ponizej statystyki obu zespolow:
27/10-10 Wisznaja Liga Spartak Moscow vs. FC Zenit 1:0
24/10-10 Wisznaja Liga Anzhi Makhachkala vs. FC Zenit 3:3
21/10-10 Liga Europejska UEFA, Grupa G FC Zenit vs. Hajduk Split 2:0
16/10-10 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Amkar Perm 2:0
23/10-10 Wisznaja Liga Alaniya Vladikavkaz vs. Dinamo Moscow 0:0
15/10-10 Wisznaja Liga Spartak Moscow vs. Alaniya Vladikavkaz 3:0
02/10-10 Wisznaja Liga Alaniya Vladikavkaz vs. Kryliya Sovetov 2:3
25/09-10 Wisznaja Liga Rubin Kazan vs. Alaniya Vladikavkaz 1:0
i nizej ich dotychczasowe spodkania miedzy soba:
Historia
23/07-05 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz 3:1
07/07-04 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz 3:2
02/08-03 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz 2:1
02/07-02 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz 2:1
25/08-01 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz 3:0
06/09-00 Wisznaja Liga FC Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz 1:0
✅ 400
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie : Roda Kerkade - Willem II Tilburg
Typ : HT/FT Roda/Roda
Kurs : 1,83
Bukmacher : Bwin
Data: 2010-10-31 14:30
Analiza : Dzisiaj o godzinie 14:30 rozpocznie się mecz w Lidze Holenderskiej pomiędzy Roda Kerkade, a Willem II Tilburg. Piąta Roda podejmuje u siebie ostatni Willem. Do tej pory zespół Rody wygrał 6 spotkań, 4 zremisował i jedno przegrał (u siebie 2-3-0), natomiast jeśli chodzi o Willem to kontynuuje on dalej fatalną passę, 0-1-10 (na wyjeździe 0-1-5). Dlatego zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy bardzo dobrze radzą sobie w tym sezonie (wyjazdowe zwycięstwa z NAC Breda i AZ Alkmaar; remis u siebie z PSV). Dodatkowo bez żadnych problemów pokonują zespoły z dołu tabeli (Vitesse 4:1 i Heracles 4:2 - prowadząc do przerwy po 3:0). W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami wygranym przez Rode 3:2, także prowadzili do przerwy. Typ jest wielce prawdopodobny, gdyż w tym sezonie Willem nie ma co przeciwstawić żadnej z drużyn z którymi gra. A Roda napewno nie będzie chciała tracić dystansu do czołówki, gdy tak dobrze zaczeli sezon.
⛔ 100
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie : Monaco - Bordeaux
Typ : x\2
Kurs : 7,25 (kurs rzeczywisty do konkursu pomniejszony )
Bukmacher : Unibet
Data: 2010-10-31 17.00
gospodarze nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań, na 10 spotkań tylko jedna wygrana, 6 remisów. do tego aż 6 meczy z zerowym dorobkiem bramkowym. Źle się dzieje i nic nie wskazuje żeby to się zmieniło. Goście przegrali nieoczekwanie z Brest 23.10 u siebie 0-2 które jest teraz liderem, spodziewałem się większej walki ze strony &quot;Żyronistów &quot;, liczę że podziała to na nich bardziej mobilizująco niż deprymująco. Na wyjazdach bilans 2-1-2 tak średnio, pocieszające jest że potrafią np. ograć PSG to dlaczego nie słabe Monaco ? Mój scenariusz na ten mecz, dużo walki obie drużyny w pierwszej połowie nie znajdą sposobu na zdobycie bramki, jednak lepsi piłkarsko goście zdobędą decydujące o zwycięstwie bramki , może bramkę w drugiej połowie i taki jest mój typ.
Informacje o kontuzjach Gospodarze :
Sebastien Chabbert, Daniel George Niculae, Chris Malonga, Thomas Mangani, Djimi Traore, Eduardo Costa, Lukman Haruna,
kontuzje goście
Benoit Tremoulinas, Floyd Ayite, Carlos Henrique, Ulrich Rame, Abdoulaye Keita, Cheick Diabate
stawka mała, typ ryzykowny
PRZEŁOŻONE
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Spotkanie: FC Hradec Kralove - SK Sigma Olomuniec
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dziś o godzinie 15.00 odbędzie się spotkanie pomiędzy drużyną FC Hradec Kralove a SK Sigma Olomuniec. Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie 10 miejsce z dorobkiem 14 punktów. Drużyna przyjezdna ma ich na swym koncie 25 i jest na miejscu 3-cim. Bilans bramkowy sigmy (ogólny) to 24-8, a drużyn z Hradec Kralove 11-15. Gospodarze wygrali u siebie 2 spotkania, zremisowali 4, a przegrali jedno. Drużyna przyjezdna na wyjeździe: 2-3-1.
Ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi zespołami to cztery wygrane Sigmy, dwie wygrane Hradeca i 4 remisy. Czyli bardzo zacięte pojedynki.
Jest jedno ale... obawiam się świetnego strzelca Sigmy Olomuniec. Michal Hubnik strzelił w tym sezonie już 9 bramek i jest drugim najlepszym strzelcem w lidze czeskiej. Lepszy od niego jest tylko Jan Rezek z Viktorii Plzen.
Inne typy które mógłbym polecić to:
- Under 2,5
- Obie strzelą
- Dokładny wynik 1:1
⛔ 100
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Brescia - Napoli
Typ : Zaklad na wynik 1:2
Kurs: 8,00 (bah)
+ Kto strzeli pierwszą bramke ? Brescia - 1,80 (Bah)
Swoj typ opieram na przeczuciu.Jesli chodzi o Brescie to zespol przezywa kryzys i jedynym wyjsciem jest uzyskanie przynajmniej remisu.Napoli dzis bedzie chcialo wygrac zapewne dolaczy do tego fakt ze Maradona ma urodziny jak i postawa zespolu ktory ostatnio jakos nie moze sie wstrzelic.Coz Lavezzi-cavani-Hamsik tym razem zgarna 3ptk.

Kiepska analiza.
 
mgti 35

mgti

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań v Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 3,50
Buk: bet365
Analiza: Witam. Dziś hit ekstraklasy. Zmierzą się dwie drużyny które były kandydatami do tytułu Mistrza kraju. Obie drużyny zawodziły swego czasu bardzo w lidze. Lech doskonale sobie radzi jak na polską drużynę w LE. Wisła zaczęła dobrze grać w lidze i w pucharze Polski. Co będzie się działo dziś na boisku okaże się na live. Stawiam jednak na zwycięstwo Wisły gdyż pokazali już pozytywne przebudzenie czego nie można powiedzieć o Lechu. Być może obudzą się w tym meczu. Jak powiedziałem boisko pokaże wszystko. Warto też powiedzieć o wysokim zwycięstwie Lecha w pucharze z Cracowią 4-1. Szykuje się więc dobry mecz. Stawiam na Wisłę.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Q 1

quaglia

Użytkownik
Spotkanie: Brescia-Napoli
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin

Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu dziewiątej kolejki Serie A, Brescia na swoim Stadio Mario Rigamonti podejmie drużynę SSC Napoli. Faworytem owej potyczki jest z pewnością drużyna Partenopei. W ostatnich trzech spotkaniach drużyna Ezequiela Lavezziego i Marka Hamsika przegrała (1:2 z Milanem), zremisowała (1:1 z Catanią) oraz zwyciężyła (2:0 z Romą). Mimo, iż te wyniki nie są rewelacyjne, to jednak prezentują się ona znacznie lepiej niż te drużyny z Lombardii. Brescia swoje trzy ostatnie spotkania przegrała (2:1 z Lecce, 0:1 z Udinese oraz 1:0 z Lazio). To pokazuje, że obecnie w drużynie prowadzonej przez Nedo Sonettiego nie dzieje się dobrze. Stawia to drużynę Napoli w bardzo korzystnym polu i to Azzurri powinni rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Stawiam zatem czystą dwójkę, licząc na spokojną wygraną ;).
✅ 130
 
P 1

piotrf52001

Użytkownik
Spotkanie: Portugalia-Polska
Typ: Polska -3,5 (Polska wygra różnicą conajmniej 4 bramek)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Spotkanie kwalifikacyjne do przyszłorocznych ME które będą rozegrane w Serbii. To drugie spotkanie dla obu drużyn. W pierwszym meczu Portugalia przegrała na wyjeździe z silną ekipą Słowenii 31-34. Polacy na Torwarze pokonali wysoko Ukrainę 23-15. Nie wiele mogę powiedzieć o reprezentacji Portugalii. To przeciętna drużyna która jednak w meczach u siebie potrafi postawić solidne warunki przeciwnikom. Polacy w tym meczu zagrają w optymalnym składzie. Do reprezentacji wrócił po kilkuletniej przerwie świetnie dysponowany obecnie Grzegorz Tkaczyk. Również po poważnej kontuzji Karola Bieleckiego nie ma już na parkiecie śladu co udowadnia w meczach Bundesligi i Ligi Mistrzów. W świetnej formie jest Sławomir Szmal o czym przekonali się zawodnicy Vive Kielce w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów. Myślę że będzie to ciężki pojedynek dla naszej reprezentacji zakończony jednak zwycięstwem biało czerwonych. Kurs na handicap kuszący więc stawiam na Polaków.
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Spotkanie CWKS Legia-Górnik Zabrze
Typ :dokładny wynik 0-0
Kurs:8,00
Bukmacher:Bet at home
Analiza:Mecz sąsiadów z tabeli,obie drużyny jak dotąd po 6 spokań i zero remisów to daje 12 meczy bez X,czyli czas najwyższy.Górnik ogral Lecha i Wisłe to czemu ma nie zremisowac na Legii. Wszystkie media pieją jak to cudowna Legia się przełamała i jak to już nikt nie ma z nią szans od tej pory,mam nadzieje że Górniczek sprowadzi ich na ziemie {który to już raz w tym sezonie}Za komuny to były wielkie mecze Legia jako największy pupilek komunistów a Górnik jako największa potega piłkarska w tamtych czasach dziś to raczej mecz typowych ligowych średniaków więc 0-0 po kopaninie i do domu.
⛔ 100
 
maku1888 1

maku1888

Użytkownik
Spotkanie: Catania-Fiorentina HC(1:0)
Typ: 2
Kurs: 6.00
Buk:
Bwin

Analiza:

Dzisiaj na Stadio Angelo Massimino, podopieczni Marco Giampaolo podejmą drużynę Fiorentiny. Viola w tym sezonie (obok Romy) to największy zawód ligi, gdyż okupują oni dopiero 15stą pozycję w tabeli. Drużyna, do ktrórej latem dołączył Artur Boruc długo nie może się odnaleźć i wejść w swój rytm, który cechował ją choćby krótko przed wybuchem afery Calciopoli. W ostatniech trzech spotkaniach finalista Pucharu Mistrzów z 1958 roku odniósł jedno zwycięstwo (2:1 z Bari) oraz dwie porażki (2:1 z Palermo i Sampdorią). Teraz kilka słów o Gli Elefanti. Drużyna, której byłym trenerem był właśnie Sinisa Mihajlović z Florencji, w ostatnich meczach radziła sobie jeszcze gorzej. Odniosła dwie porażki (1:0 z Genoą i Lecce) oraz zremisowała 1:1 z Napoli. W świetle ostatnich &quot;popisów&quot; Violi wielu stawia te dwie drużyny dziś na równi, jednakże jest to odpowiedni moment na przebudzenie się &quot;teamu Della Vale&quot;. Albowiem jeśli nie dziś to kiedy? Daję zatem czystą dwójkę na drużynę przyjezdnych. Powinni choć trochę zmazać tą głęboką plamę na herbie. 24/03/2010 Serie A Catania Calcio - AC Fiorentina 1:0

01/11/2009 Serie A AC Fiorentina - Catania Calcio 3:1

10/05/2009 Serie A Catania Calcio - AC Fiorentina 0:2

14/12/2008 Serie A AC Fiorentina - Catania Calcio 2:0

17/02/2008 Serie A AC Fiorentina - Catania Calcio 2:1

23/09/2007 Serie A Catania Calcio - AC Fiorentina 0:1

18/02/2007 Serie A Catania Calcio - AC Fiorentina 0:1

01/10/2006 Serie A AC Fiorentina - Catania Calcio 3:0

29/05/2004 Serie B Catania Calcio - AC Fiorentina 1:1

06/01/2004 Serie B AC Fiorentina - Catania Calcio 3:2
⛔ 100
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie: Uniao Leiria v Sporting Lisbon
Typ : DW : 0-2
Kurs : 13,00
Buk: Gamebookers
Analiza :
Gospodarze w tym pojedynku powinni postarać się wykorzystać atut własnego biska w roztrzygnieciu tego spotkania na swoja korzyść jednak w obecnej chwili to goscie sa druzyna wyzej notowana w tabeli ligi Portugalskiej Rożnica punktowa jaka dzieli te zespoły względem siebie wynosi obecnie 1 pkt ankorzysc gosci W ostatniej takiej konfrontacji spotkanie to zakonczyło się podziałem punktowym przy wyniku 1-1 W ostataniej kolejce ligowej gospodarze zanotowali porazke 5-1 z druzyna FC Porto 5-1 natomiast goscie pokonali 1-0 ekipe Rio Ave
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom