>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 31.08.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 31. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina: 17:00
Spotkanie: Cecchinato M. - Fish M.
Typ: Cecchinato M.
Kurs: 4.93
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Obok takiego kursu po prostu nie można przejść obojętnie. 1,20 na &quot;Rybkę&quot;, czyli na 33 letniego (wiek Chrystusowy) faceta który przechodził swego czasu operację na serce, boi się latać samolotami, w 2012 roku grał ostatni &quot;normalny&quot; sezon, gdzie w 2013 jego bilans to 4-5, a rok później nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu. W tym roku wrócił na korty, bilans 1-3 i tylko pokonał Troickiego który od czasu Wimbledonu przegrywa mecz za meczem (niewykluczone, że sprzedaje). Słabo to wszystko wygląda i ja w życiu bym tutaj nie dał marne 1,20 - to jest chyba tylko dla Amerykanów, żeby nabrali się na ten kurs. Podobno na US Open ma oficjalnie zakończyć karierę (oby nie jak bokserzy którzy przed zakończeniem kariery, toczą po 5 &quot;ostatnich&quot; walk). Mniejsza oto, Mardy Fish to tenisowy rencista, trup.
Marco Cecchinato z Włoch to 22 latek który przede wszystkim gra na mączce, człowiek z pograniczna challengerów, kręci się w okolicy 100 rankingowej. W Winston-Salem miał fajne przetarcie i bez problemu przeszedł kwalifikacje. Na pewno wie przed jaką szansą tutaj stoi i przed jakim zawodnikiem stanie mu się zmierzyć. Mobilizacja na pewno będzie najwyższych lotów. Moim zdaniem im dłużej ten mecz potrwa tym gorzej będzie dla Fisha. Typ bardziej przeciwko &quot;Rybce&quot; niż na Marco.

Ostatni typ dnia w miesiącu więc ryzykuję na maksymalnie. Normalnie polecam grę +2,5 seta po kursie 1,80.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US Open 2015 (USA)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Gabashvili Teimuraz - Andujar-Alba Pablo
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Pierwszy dzień US OPEN ???? ???? ???? !!! To jest jak dla narkomana kolejna dawka w żyłę ???? Jak zwykle pełno meczów do wyboru lecz je będę wybierał moim zdaniem te najlepsze i najbezpieczniejsze.
Na dzień dobry wybrałem &quot;okazję&quot; wystawioną przez bukmacherów ponieważ te kursy na moje oko to jakiś żart. Outsiderem będzie tutaj Hiszpan, Pablo Andujar-Alba który obecnie jest na 48 miejscu ATP. Jak to większość Hiszpanów, Pablo czuje się najlepiej na nawierzchni ziemnej a w jego przypadku im szybciej tym gorzej. Więc na twardej nawierzchni w swojej karierze ma bilans 33/68 przy czym w tym roku wygrał tylko dwa mecze i przegrał aż 10. Ostatnie jego wyczyny na twardych kortach to oczywiście porażki ponieważ w Cincinnati przegrał z Robredo a w Winston Salem ze Schwartzmanem 6:7, 7:5, 7:5. Także te wyniki a tym bardziej przegrana z niskim Argentyńczykiem nie napawa optymizmem przed US Open. Andujar ma 180 cm wzrostu jest to bardzo regularny tenisista który czuje się najlepiej w długich wymianach. Lecz na jego nieszczęście na taj nawierzchni taka taktyka nie zawsze się sprawdza w męskim tenisie ponieważ trzeba mieć lepsze uderzenie kończące jak i serwis a mu znacznie tego brakuje.
Jego przeciwnikiem będzie Teimuraz Gabashvili który w wieku 30 lat gra swój najlepszy tenis? Obecnie jest na 53 miejscu ATP a jego życiówka to 50. Popularny Gaba w porównaniu do przeciwnika czuje się bardzo dobrze na twardych kortach lecz na mączce również radzi sobie zacnie. Rosjanin w porównaniu do Hiszpana jest o wiele bardziej wszechstronnym tenisistą z większym wachlarzem zagrań. No i taktyka Teimuraza to atak, a nie obrona. Jak na swoje możliwości to Gabashvili w ostatnich tygodniach jak i miesiącach prezentuje bardzo dobrą formę. Przed French Open wygrał dwa challengery, w Paryżu III runda, później jeszcze jedna wygrana w challengerze i dobry występ w Waszyngtonie gdzie pokonał Murraya 6:4, 4:6, 7:6. W Winston Salem pokonał 7:6, 6:7, 7:6 Kokkinakisa i później przegrał niespodziewanie z Jazirim 7:6, 6:4 lecz Tunezyjczyk miał tam turniej życia gdzie doszedł do półfinału. Dodatkowo w bezpośrednich pojedynkach prowadzi Rosjanin 3:0 gdzie ostatni raz spotkali się w tym roku w Miami. Gaba wygrał tam 0:6, 7:6, 6:3 gdzie pamiętam ten mecz doskonale ponieważ wtedy również stawiałem na niego. Tutaj stawiam kolejny raz na Gabashviliego ponieważ w chwili obecnej ma dobrą formę a rywal jej w ogóle nie ma, Gaba tak jak wspomniałem wcześniej jest tenisistą od twardych kortów a Hiszpan to niewypał (który raz na ruski rok wybucha) na tej nawierzchni. Jeśli Rosjanin będzie zdrowy to powinien wygrać ten mecz bez większych problemów i tak też stawiam.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Union santa fe-Rosario
Typ: x/x
Kurs 4.40
Buk Betclic
Godz: 00:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Union Santa Fe na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Rosario. w Tym momencie ekipa gospodarzy zajmuje dopiero 13 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 30 punktów na swoim koncie, goście natomiast są według mnie za wysoko jak na swoje możliwości i mają 4 miejsce w tabeli oraz 9 punktów więcej zdobytych, myślę że przypadkiem są tak wysoko mają po prostu bardzo dużo szczęscią oraz dobrze do tej pory radzili sobie w spotkaniach wyjazdowych ,ale myślę że do czasu bowiem ekipa gospodarzy ma tylko 2 porażki w meczach rozgrywanych przed własną publicznością i myślę że w tym spotkaniu jest w stanie jak najbardziej jakieś punkty ekipie gości urwać, mój typ na ten mecz to remis ,ale myślę że może paść wynik bez bramek, postawię więc na x do połowy jak i x na koniec spotkania.
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia I LIGA
Godzina: 20:00
Spotkanie: CFR CLUJ - BOTOSANI
Typ: CFR CLUJ
Kurs: 2.10
Bukmacher: BET365
Analiza:
Z poniedziałkowej oferty moje oko przykuł mecz kończący 9 kolejkę rumuńskiej ekstraklasy. W roli gospodarza wystąpi klub ukarany 6 ujemnymi punktami lecz radzący sobie całkiem nieźle, zwłaszcza na swoim podwórku.W tabeli oba kluby są sąsiadami z identycznym dorobkiem punktowym (mimo kary dla CLUJ). Ostatnią porażkę na własnym boisku CLUJ zanotował 22 MARCA. Od tej pory gospodarze zanotowali 8 zwycięstw oraz remis. BOTOSANI w delegacjach wygrała ostatnio w kwietniu. H2H również na korzyść CLUJ ( odpowiednio 4:0, 3:1, 2:1 na boisku gospodarzy). Bilans bramkowy również stawia CFR w roli faworytów. Wszystkie znaki na niebie oraz ziemi mówią że 3 punkty zainkasuje CFR CLUJ.
POWODZENIA
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlandia Pierwsza liga - Kolejka 18
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cork City - St. Patricks
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze są obecnie w dobrej formie i co więcej u siebie są naprawdę mocni. Przed tygodniem wygrali z St. Patricks 4:0 w pucharze Irlandii. Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami w ostatnich latach, także świadczy na korzyść Cork City. Myślę, że spokojnie powinni sobie poradzić z rywalem i dlatego z poniedziałkowych meczów, wybrałem właśnie to spotkanie.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna
Spotkanie: Independiente - Estudiantes
Typ: x/x
Kurs: 4,25
Buk: Unibet
Godz: 02:30
Analiza:
Trudno przewidzieć zwycięzcę w tym meczu, więc remis powinien być najlepszym rozwiązaniem.
W 1 połowie jak i na koniec spotkania.
Obie drużyny do tej pory grały wiele remisów.
Gospodarze 9 takich meczy na swoim koncie natomiast goście 7.
Independiente- ich ostatnie dwie gry zakończył się remisem, a oba były w stosunku 1:1.
Pierwszy był na wyjeździe z San Martin, a następnie z Arsenal Sarandi w Copa Libertadores.
Estudiantes- ostatni ich mecz na wyjezdie zakończył się wynikiem 0:0 z Lanus.
Independiente w domu zagrał 10 meczy, z których do tej pory padły 4 remisy i tylko jedna porażka.
Estudiantes w 11 meczach wyjazdowych ma 3 remisy.
Buki dali nam do wiadomości że, to gospodarze są lekkim faworytem tego meczu, ale myślę, że szanse są równe.
Ta liga jest bardzo nieefektowna i od każdego meczu należy oczekiwać niewielkiej liczby goli.
Dziś jest ku temu niezwykła okazja.
A stawiam na x/x !!
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana,
Godz: 13:45
Spotkanie: Kto wygra Etap 10?
Typ: John Degenkolb
Kurs: 6.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sagan nie jedzie, Bouhanni nie jedzie, zaś szefosto Orica Green-Edge Caleba Ewana oddelegowało do pomocy Chavesowi. Z kim ma przegrać więc John Degenkolb. Chyba jedynie ze samym sobą, a w szczególności z premią drugiej kategorii, której szczyt umiejscowiony jest na 15 km przed końcem etapu. Tym niemniej należy zauważyć, iż nie jest to tak stromy podjazd (średnio 5,6%), jak na etapie ósmym oraz będzie pokonywany tylko raz. Kolarz Giant-Alpecin podobnie jak pewnie cała jego drużyna zepnie się i choć może na wzniesieniu będzie tracić powiedzmy 20-30 sekund to na zjazdach powinni spokojnie dojść grupę i ustawić pociąg dla Johna, który tym razem powinien okazać się najszybszy na finiszu.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Białoruś
Godzina: 17.00
Spotkanie: D. Minsk - FC Minsk
Typ: D. Minsk -1
Kurs. 3.85
Buk: unibet
Analiza
Na dziś przygotowałem mecz pierwszej ligi białoruskiej, a mianowicie derby Mińska. Gospodarz Dynamo po odepchnięciu i trudnym meczu w LE z salzburgiem i ostatecznym awansie może troszkę bardziej skupić się na własnym podwórku. Zajmują oni drugie miejsce z dorobkiem 36 punktów i jeśli chcą marzyć by gonić pierwsze Bate to musza mecze u siebie wygrywać. Dzisiejszy przeciwnik co prawda zajmuje 4 miejsce i traci do wicelidera 4 punkty ale nie daje im szans w tym starciu gdyż w pojedynkach ligowych FC minsk wybrało z Dynamo ostatni raz w 2011 roku. Dwa poprzednie pojedynki wygrali dzisiejsi gospodarze 2-0 i 3-0. W ostatniej kolejce dynamo poległo w delegacji siódmemu Zhodino 1-0 lecz było to kilka dni przed spotkaniem z Salzburgiem o awans do grup LE. Mecz wygrali 2-0 a ekipa z Austrii to przeciwnik mocniejszy od dzisiejszego. Stawiam na gładkie 2-0 lub 3-0. Pozdrawiam
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Szwecja / 2 liga /
Godzina 19:30
- Degerfors : Jonkopings
- over 4.5 gola
- kurs 5.60 / Unibet
Lider 2 ligi Szweckiej drużyna Jonkopings na 9 kolejek przed zakończeniem sezonu wybiera się dziś do Degerfos gdzie chyba nie będzie łatwo o komplet punktów ale wiadomo w piłce wszystko możliwe dlatego też liczę na dobre widowisko i ze sporą ilością goli gdyż historia ich wspólnych pojedynków pokazuje że dosyć często ich mecze kończą się wysokim overem , Gospodarze u siebie w tym sezonie na 10 meczy przegrali zaledwie dwa ich bilans 4-4-2 co do goli to 14:7 czyli ze zdobywaniem goli nie ma problemów , goście natomiast w meczach wyjazdowych są najlepiej grającą ekipą 6-3-1 i gole 17:10 czyli na bramki z ich strony też chyba możemy liczyć , w tym sezonie Degerfos już raz pokonali lidera i to u nich na boisku wygrywając skromnie 1:0 tak więc czas na rewanż w wykonaniu lidera ale jak już wspomniałem nie będzie łatwo , co do historii to wyniki z wysokim overem to .... w poprzednim sezonie na stadionie Jonkopings wynik 4:2 a w Degerfos 3:0 dla Degerfos ale było też 4:1 czy nawet 6:1 tak więc zaryzykuję i liczę na over 4.5 gola !
⛔100
 
C 16

cichymc2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska II Liga
Spotkanie: Stal Mielec - Błękitni Stargard
Typ: Stal Mielec
Kurs: 1,91
Buk: William Hill
Godz: 19:00
Analiza:
Stal Mielec bez wątpienia na początku sezonu złapało wiatr w żagle. W ostatnich czterech meczach odnieśli cztery wygrane, są liderami w lidze, oba mecze u siebie wygrane. Na drugim biegunie mamy drużynę Błękitnych, zaledwie 4 punkty po 5 kolejkach, dwa mecze wyjazdowe - oba przegrane. Ponadto zeszłoroczny czarny koń Pucharu Polski ma do przejechania kilkaset kilometrów do stadionu swojego obecnego rywala, co z pewnością nie wpłynie dobrze na formę gości. Błękitni po utracie kilku podstawowych graczy są w małej przebudowie, dlatego dziś przewiduję ich porażkę, pewnie 2:0.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (KHL)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lada Togliatti – Bars Kazan
Typ: U 4.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś na Lada Arena w Togliatti dojdzie do starcia gospodarzy z aktualnym wicemistrzem KHL, Barsem Kazan. Oba zespoły będą przystępować do tego meczu w odmiennych nastrojach. Lada w ostatniej rundzie pokonała na wyjeździe Spartak Moskwa 1-3 a Kazan w tym samym stosunku przegral w Yaroslavlu z miejscowym Lokomotivem. Faworytem spotkania są niewątpliwie goście, którzy jako jedni z faworytów do zdobycia Pucharu Gagarina od początku sezonu jednak nie błyszczą. Zdecydowałem się na typ z ilością bramek ze wzgędu na to, że pojedynki tych ekip zawsze były mocno underowe. Ekipy te spotkały się ze sobą łącznie w historii 12 razy i aż 10 pojedynków kończyło wynikami poniżej lub równymi 4 bramek łącznie. Warto dodać, że oba zespoły rozegrały łącznie 6 spotkań w tym sezonie i tylko jeden mecz zakończył się rezulatem powyżej 4.5. Trudno przejść obojętnie obok takiego typu i zachęcającego kursu.
⛔100
 
A 53

adzia81

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 Bundesliga
Spotkanie: Bochum - Munich 1860
Typ: x2
Kurs: 1,90
Buk: Bwin
Godz: 20:15
Analiza:
Dziś przeanalizowałem spotkanie 2 Bundesligi a ,że śledzę ja na bieżąco to i wiem,że jest niesamowicie ciężka do przewidzenia. Mamy spotkanie kończące 5 kolejkę zmagań i przeciwko sobie staną drużyny Lidera z Bochum i 16-go w Tabeli 1860 Monachium. Dla mniej wtajemniczonych grajków typ nasuwa się jeden czyli kolejne zwycięstwo Bochum. Ja na razie komplet zwycięstw i piękny początek nowego sezonu. Monachijczycy 2 remisy i 2 porażki. Jednak w rywalizacji bezpośredniej już tak kolorowo dla drużyny z Bochum to nie wygląda : 4 ostatnie spotkania to zwycięstwa Munich. Na dodatek na na 5 ostatnich spotkań na stadionie Bochum gospodarze wygrali tylko 1. Podsumowując - sądzę ,iż po 5 kolejce nie będzie już w 2 Bundeslidze drużyny z kompletem zwycięstw.
⛔100
 
K 12

kanonier44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 20.15
Spotkanie: Bochum vs TSV Munich 1860
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Ostatnie spotkanie 5 kolejki zaplecza Bundesligi, w którym zmierzą się zespoły obecnego lidera tabeli - VFL Bochum z 16 drużyną tabeli czyli TSV Monachium. Drużyna gospodarzy rozpoczęła sezon najlepiej jak się tylko dało - 4 zwycięstwa w 4 meczach w tym wygrana z wiceliderem i spadkowiczem Freiburgiem 1-3 na wyjeździe robi wrażenie. Wystarczy spojrzeć na ostatnie 10 meczy tej drużyny - 10 zwycięstw !!! Ograli m.in Borussie Dortmund czy też PAOK. Jak na razie bardzo dobrze prezentuje się skład gospodarzy. Najlepsza obrona ligi (2 gole stracone w 4 meczach), a także niezły potencjał w ofensywie (9 goli w 4 meczach), w której kluczową role odgrywa napastnik Simon Terodde (4 gole w 4 meczach) wraz z grającymi za jego plecami młodymi Janikiem Habererem i Onurem Bulutem. Natomiast drużyna gości to zupełne przeciwieństwo ofensywy Bochum - 2 gole w 4 meczach. Pomimo przyzwoitej gry zupełnie brakuje im wykończenia. W ubiegłym sezonie drużyna z Monachium była blisko spadku, lecz uniknęła go po wygranych barażach. Początek obecnego nie wróży niczego lepszego. Gospodarze natomiast jeżeli nie stracą wiatru powinni być poważnym kandydatem do walki o awans. Pomimo 2 ostatnich porażek na własnym stadionie z drużyną TSV to gospodarze wyjdą dzisiaj jako zdecydowani faworyci. Czas najwyższy przełamać serię porażek z dzisiejszymi przyjezdnymi. Solidna obrona + ciekawa ofensywa vs kiepski atak musi skończyć się trzema punktami dla gospodarzy.
✅86
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFF Championship U19
Godzina: 14:00
Spotkanie:Myanmar U19 - Vietnam U19
Typ: X/X
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiec tak... czekałem z tą krótką analizą na zakończenie pierwszego meczu który rozgrywany był 3h wcześniej a mianowicie Timor Wschodni - Singapur zakończył się idealnym wynikiem pod mój typ bo remisem 1-1.... dlaczego ??
Remis w meczu Myanmar - Vietnam da obydwu reprezentacjom awans z grupy... inne wyniki już nie koniecznie...
Co do obydwu reprezentacji to radzą sobie całkiem nieźle, mają po 7 pkt... Vietnam na 1 miejscu bo w bramkach piękna sytuacja 8-0 a Myanmar 3-1... i to włąśnie głównie dla nich remis w tym meczu bedzie bardzo dobrym wynikiem.
Druga sprawa jest taka, że czym mniej sił obie reprezentacje włożą w ten pojedynek to wiecej sił zostanie na play-off, a wiadomo jak jest to ważne w takich turniejach.
Mecz zaczyna się za 30 min... kursy poleciały w dół wiec łapac co sie da... poki co bet365 kurs 5,50 wiec tragedni nie ma
Ja stawiam na nudny mecz 0-0 pozdro !!!
⛔100
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia I LIGA
Godzina: 20:00
Spotkanie: CFR CLUJ - BOTOSANI
Typ: CFR Cluj (różnica zwycięstwa 2 golami)
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze spotkania zajmują 11 lokatę zaraz nad Botosani z takim samym dorobkiem punktowym, dodać jednak należy że Cluj rozpoczął rozgrywki z ujemnym bilansem sześciu punktów także dzisiaj będą chcieli wygrać spotkanie i jak najszybciej dołączyć do górnej części tabeli.
Botosani na osiem kolejek udało się wygrać jedno spotkanie, trzy razy remisowali i 4 razy przegrywali, Cluj wygrywało i remisowało po razy, dwa razy schodząc z boiska bez punktów, z dzisiejszym rywalem mają całkiem dobrą statystykę, na pięć spotkań cztery razy wygrywał Cluj, rywalom udało się raz zremisować
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BIAŁORUŚ: Vysshaya Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: BATE - Belshina
Typ: x2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam dziś przenosimy się do Białorusi a dokładnie bo Borysowa gdzie tamtejszy klub będzie podejmował Belshine. Bate grało we czwartek rewanżowy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Partizanem który to przegrali 2:1 ale i tak zdołali awansować (szkoda). Według mnie Bate to nie jest ta sama drużyna co w poprzednich sezonach, grają dużo gorszą piłkę. Mimo to w tabeli zajmują 1 lokatę z 13 wygranymi 3 remisami i 1 przegraną. Belshina znajduje się 5 miejscu w tabeli i wciąż walczy o awans do eliminacji do Ligi Europy. Forma nie najgorsza także są w stanie powalczyć, szczególnie że na wyjazdach radzą sobie lepiej niż u siebie. Ja po takim kursie korzystam i liczę na wpadkę Bate które może być zmęczone po walkach na Bałkanach.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
ROSJA KHL
18:30
:hokej: Cherepovets - ST Petersburg
- ST Petersburg - Reg Time -
@ 1,76 B365
Dzisiaj zaufam obrońcom tytułu, bo sezon się powoli rozkręca kolejki za kolejką idą pełną parą więc jak na mistrzów SK nie wypada tym razem grać fuszerkę i nie tak jak to grali chociażby w finałach. Gdzie rozdawali karty, dominowali w każdych formacjach a najważniejsze że nie oddali przy tym chłodnego umysłu i przede wszystkim byli regularni. Czego nie można powiedzieć o tym jak weszli w teraźniejszy sezon. Wiadomo że pierwsze kolejki rządzą się swoimi prawami i różne cyrki się dzieją ale ekipa takiego pokroju jak Petersburg powinna od samego początku wyznaczać cel w tym sezonie. Bronić tytułu i przede wszystkim nie pozwalać sobie uciekać, przez innych rywali. Którzy są również &#39;&#39;napaleni&#39;&#39; na wygrywanie meczów. Jokerit wszedł kapitalnie w sezon, kto by się spodziewał że tak zagra ostatnie spotkanie z CSKA. Ale dobra do rzeczy. Kovalchuk jako zawodnik SKA i kapitan, ma bagaż doświadczeń i to od niego również wiele zależy aby mecz był po jego myśli. Co prawda, na razie odnotował jedną bramkę ale to mimo wszystko, mimo wieku to dalej z ogromnym potencjałem zawodnik. Który potrafi odpalać w najmniej oczekiwanych momentach. Jest Lindstom, który też posiada wiele asów w rękawie i ma to do siebie, że ma ogromny talent który potrafi przełożyć na lodzie. Shipachyov także odnotowuje dobre wyniki. Co by nie powiedzieć w niemal każdej formacji mistrzowie mają kogoś kto się wyróżnia. Ekipa, gospodarzy to ekipa która co odbywa mecz z SKA, mają problem z przełamaniem aby ich pokonać na swojej ziemi. Grają chimerycznie i bez polotu. Drużyna gości ma więcej argumentów za dzisiejszym meczem i te ostatnie można nazwać wypadkiem przy pracy. Gram dziś pewnie na SKA, a wszystko zweryfikuje mecz.
✅76
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US Open
Godzina: 22:40
Spotkanie:Jerzy Janowicz-Pablo Carreno Busta
Typ:1
Kurs: 1,44
Bukmacher: williamhill
Analiza: Niby niepewny Jurek ale ja gram go dzisiaj bo uważam że jest w formie i spokojnie Bustę przejdzie. Jurek nie lubi być faworytem, częściej sprawia niespodzianki ale dziś zapewne zrobi wszystko by wygrać. A to że umie grać ja wiem i każdy kto tenis ogląda. Dwóch kolegów ekspertów uważa że kurs jest zaniżony ale co tam wolę trafić niższy niż nie trafić wysoki kurs na przykład.Mecz lada moment się zacznie, typuję zwycięstwo Jerzego, myślę , że mecz zamknie się w 4 setach max.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom